Jump to content
Zouperman

Mfd3 Rns510

Recommended Posts

η vw κυκλοφορισε το νεο navi οπου ειναι υπερπληρες με 30αρι σκληρο για τα mp3 και touch screen και τηλεοραση....

αντε να δουμε και σε τι τιμη θα κυκλοφορισει!!!

Edited by Golf-Plus
Link to comment
Share on other sites

προτιμω να δωσω 2500 και να παρω το pioneer που τα εχει ολα παρα αυτο...

too much τα 2500...

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει τις τρελές εγκαταστάσεις σε MFD2, και είναι παιχνιδάκι αρκεί να πιάνει το χέρι σου!

Το MFD3 είναι το ίδιο πράγμα, με τη διαφορά πως έχει οθόνη αφής. Α, με την ευκαιρία, τα χειριστήρια στο τιμόνι παίζουν με ΟΛΑ τα navi, και επίσης....

ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι... Κι όσο σκέφτομαι ο μ4λ4κ4ς πως την περασμένη εβδομάδα το έχασα για 30 ευρώ επιπλέον που βάρεσε ο άλλος... Και θα το έπαιρνα στα 1640 κομπλέ με αποστολή....

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει τις τρελές εγκαταστάσεις σε MFD2, και είναι παιχνιδάκι αρκεί να πιάνει το χέρι σου!

Το MFD3 είναι το ίδιο πράγμα, με τη διαφορά πως έχει οθόνη αφής. Α, με την ευκαιρία, τα χειριστήρια στο τιμόνι παίζουν με ΟΛΑ τα navi, και επίσης....

ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Από ποιόν seller το αγόρασες? Είχες κοιτάξει και από Γερμανία?

Με το καλό να σου έρθει!!!

Link to comment
Share on other sites

Από Ισπανία έρχεται... Navivag είναι το ονομα του, 200+ και 100% θετικά!

Είναι το χαμηλότερο σε τιμή που βρήκα...

Link to comment
Share on other sites

για Ελλάδα έχει καλή κάλυψη? ή μόνο Αθήνα άντε και κανένα κεντρικό δρόμο Θεσ/νίκης?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχει τα κύρια οδικά δίκτυα (Ε75-Α1, Ε90-Α2, Ε86, Ε80), την Αθήνα πλήρως, την Θεσσαλονίκη οικτρά, τις υπόλοιπες πόλεις σαν στίγμα με απεικόνιση γεωγραφικής έκτασης.

Τελικά ο τύπος μου είπε πως εξαντλήθηκε το 510, και μου επέστρεψε τα 1000 και μου έστειλε το MFD2DVD (σαν αυτό που έδωσα στο Δημήτρη) με τα ασημένια κουμπιά! Τέλος πάντων, στην τελική δε με χαλασε, καθώς με 300 ευρώ επιπλέον βάζω και έναν αντάπτορα για βίντεο και ξεμπερδεύω με το iPod μου ή με οποιαδήποτε φορητή USB... Και γλυτώνω τα 700 επιπλέον ευρώ

Παρεπιπτόντως αν κάποιος ενδιαφέρεται για RCD 300, ΜΥ2007, χωρίς ΜΡ3 υποστήριξη, με ασημένια κουμπιά, ας μου πει... Είναι μόλις 10 ημερών...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιο Δημήτρη.... Τώρα ψάχνω στο νετ μπας και βρω το νέο... Αλλιώς.... Καλογερόπουλος

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετό καιρό κοίταξα για το rns510 και βρήκα το παρακάτω μετά από το Post του VeeDub Latou

Δεν ξέρω τι έγινε κ έπεσε η τιμή του!!!!!

http://cgi.ebay.es/Navegador-VW-RNS-510-MF...0QQcmdZViewItem

Τελικά το έχει εγκαταστήσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι αυτη η πραγματικη τιμη αγορας !

προκειται περι δημοπρασίας και δεν έχει επιτευχθει η επιθυμητη τιμη πωλησης απο τους πιθανους αγοραστες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ...λεω να χτυπησω και εγω το 510.

Να ρωτησω ...εχω το rcd 300.Θα εχω προβλημα με την εγκατασταση του 510?....για συμβατοτητα μιλαω...ή δεν παιζει τετοιο θεμα?

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι το ενδιαφερον για τη μοναδα ειναι αρκετο. παιζει ενδεχομενο να κανουμε ενα group buy και να το χτυπησουμε σε χαμηλοτερη τιμη?

Link to comment
Share on other sites

χλωμό το βλέπω Χρήστο να μας κάνουν καλή τιμή... Από το 2008 που θα αρχίσει αν το βαριέται ο κόσμος και θα βγαίνει "ελαφρώς μεταχειρισμένο", ή από σπασμένα αμάξια (κοινώς κλεμμένα), το βλέπουμε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.