Jump to content
GDal

Γνώμη για ζαντολάστιχα

Recommended Posts

Gdal μη μασας φιλε!! Ετσι γινεται εδω οταν σκαει ενας καινουριος και ειναι κ χαμηλων τονων καποιοι πεφτουν να τον κατασπαραξουν..Δεν ειναι ομως ολοι ετσι..η μειοψηφια ειναι..Διαβαζοντας αυτα που γραφει ο R32 πχ 8α δεις οτι τα περισσοτερα ατομα ειναι τουλαχιστον πολιτισμενα :o ..Τωρα μην κοιτας εμενα που εχω και 40% προειδοποιηση ..τους την εχω πει αρκετες φορες κ με εχουν βαλει στο ματι tongue.giftongue.giftongue.gif Πιστευω οτι η ζαντουλα ειναι τουλαχιστον ξεχωριστη και ενας λογος που ισως κανει ορισμενους να λενε οτι τους φαινεται για 16αρα-17αρα (εκτος της ζηλιας τους που εχουν αυτοι παρει tsi με 16αρες....και τις φορανε ακομα..) ειναι οτι μαλλον 8ελει ενα χαμηλωματακι το τουτου σου!! ;) Κατα τ αλλα..καλη καρδια!!

Γιατί τι έχουν οι 16 ζάντες του tsi??? Θα πρέπει να ζηλεύουμε τις ζάντες των 1600 ευρω???

Link to comment
Share on other sites

oz και ξερο ψωμι!θα του πηγαινουν πολυ οι ζαντες Ηλια βαλτες με κλειστα ματια.

σε τι τιμη τις βρηκες αν επιτρεπεται;με τα λαστιχα μαζι λογικα θα εχεις και μια εκπτωσουλα.

¤1000 οι ζαντες και ¤600 τα bridgestone potenza σε 225/45/17. Ολα αυτα στο Ζανια και παιρνει τα δικα μου ¤300. Συνολο ¤1300. Ειναι λιγο ακριβα η μου φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

¤1000 οι ζαντες και ¤600 τα bridgestone potenza σε 225/45/17. Ολα αυτα στο Ζανια και παιρνει τα δικα μου ¤300. Συνολο ¤1300. Ειναι λιγο ακριβα η μου φαινεται?

η τιμη για τα λαστιχα μου φαινεται λογικη.λιγο οι ζαντες μου φαινονται καπως.

θα σου ελεγα να παρεις ενα τηλ. στο Χατζηγεωργιου Speeder Stores.

εχει πολυ καλες τιμες σε ολες τις ζαντες.ενδεικτικα σου αναφερω οτι τις oz anniversary σε 15αρα τις ειχε 590¤ οταν ο επισημος καταλογος της oz σε αλλον που ρωτησα τις ειχε περιπου 900¤.

αν θες κανε ενα τηλ. και ρωτησε.μπορει να βγεις αρκετα πιο κερδισμενος.

210 5699500.

σου παραθετω και εναν καταλογο να παρεις μια γευση τιμων.

Speeder Store catalog.

Link to comment
Share on other sites

η τιμη για τα λαστιχα μου φαινεται λογικη.λιγο οι ζαντες μου φαινονται καπως.

θα σου ελεγα να παρεις ενα τηλ. στο Χατζηγεωργιου Speeder Stores.

εχει πολυ καλες τιμες σε ολες τις ζαντες.ενδεικτικα σου αναφερω οτι τις oz anniversary σε 15αρα τις ειχε 590¤ οταν ο επισημος καταλογος της oz σε αλλον που ρωτησα τις ειχε περιπου 900¤.

αν θες κανε ενα τηλ. και ρωτησε.μπορει να βγεις αρκετα πιο κερδισμενος.

210 5699500.

σου παραθετω και εναν καταλογο να παρεις μια γευση τιμων.

Speeder Store catalog.

Σε ευχαριστω πολυ. Θα παρω απο Δευτερα. Ελπιζω να παιρνει και τα δικα μου οπως ο Ζανιας

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου οι ζαντες ειναι πολυ ωραιες.πολυ καλη επιλογη.γουστα ειναι αυτα.αν δεν ειχαμε διαφορετικα γουστα,ο ενας με τον αλλον,τοτε ολοι θα θελαμε την ιδια γυναικα και πολλες θα ηταν ελευθερες.

Link to comment
Share on other sites

paidia oi zantes p foraei to parapanw oxhma poso pianoun peripou???kserei kaneis...aytes einai kai ths VW..exoun panw to shmataki... swsta? :rolleyes:

20αρες :o αν θυμαμαι καλα!!

Link to comment
Share on other sites

20αρες σε golf και με αυτους τους ωραιους δρομους δεν μπορω να το φανταστω.

φιλε μου εμενα μου αρεσουν οι ζαντουλες σου,ομως βγαλε και μια φωτο με το ολο το αμαξι προφιλ να το δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλες ειναι αλλα αν σκεφτοσουν κατι πιο οικονομικο γιατι δεν πηγες σε replica απο την vw audi? Μια ζαντα απο το ΤΤ 2 ας πουμε ή μια απο RS4 ή RS6 που ειναι και η ζαντα που φορανε οι περισσοτεροι στην Αμερικη για Euro look και μιλαμε για replica παντα. Φαντασου αγορασα τετραδα στα 500 ευρω 18αρες για Golf MK5 τις ζαντες απο το MK4 R32 replica.Στην Αγγλια υπαρχει εταιρια που βγαζει replica ζαντες για vw ακομα και απο lamborgini ή porsche, που να ταιριαζουν δλδ στο καρε της vw 5x100 , 5x112 κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.