Jump to content
BILL_EOS

Πόσα Χλμ. είχε το Eos σας όταν το πήρατε?

Recommended Posts

Guest Speedster
Επειδή από μέρα σε μέρα έρχεται το EOS που έχω παραγγείλει...πόσα είναι τα χλμ. που είχε το αυτοκίνητο όταν το παραλάβατε?

10 ή 11 km...

Καλώς να το δεχτείς!!!

Edited by Speedster
Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster

Δεν ξέρω. Δεν μου φάνηκαν πολλά προσωπικά. Δεν γνωρίζω με πόσα χιλιόμετρα έρχονται άλλα EOS, αλλά μου φάνηκε λογικό νούμερο. Τα αυτοκίνητα κάνουν κάποιες δοκιμαστικές βόλτες σε ειδικά διαμορφωμένες πίστες έξω από το εργοστάσιο, και μην ξεχνάμε ότι έρχονται από Πορτογαλία, με αρκετούς σταθμούς μετεπιβίβασης πλέον! Όταν με το καλό το πάρεις, πες μας πόσα είχε το δικό σου…

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
Ευχαριστώ Speedster για τις ενημερώσεις!

Σήμερα το παραλαμβάνω! :wacko:

Θα ενημερώσω σχετικά με τα χλμ και γενικότερα με εντυπώσεις!

:cry:

cooooooooooooooool

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Speedster για τις ενημερώσεις!

Σήμερα το παραλαμβάνω! B)

Θα ενημερώσω σχετικά με τα χλμ και γενικότερα με εντυπώσεις!

:)

περιμένουμε φίλε μου...!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα μετα από αναμονή 5 μηνών!!!! :DB):D

Είχε 12,6km οταν πήγα και το είδα στο α μαγαζι του αντιπροσώπου και όταν το παρέλαβα από το β κατάστημα που έκανα και την παραγγελία αρχικά είχε 16,8km. Ρώτησα που έγιναν αυτά τα χλμ και μου απάντησαν ότι το έφεραν από το άλλο τους κατάστημα και ότι πήγαν και μου έβαλαν βενζίνη. (βενζίνη ήταν λίγο πιο πάνω από το 1/4).

Αργήσα να ενημερώσω στο forum αλλα όπως καταλαβαίνεται εχθες μέχρι αργά και σήμερα όλη μερα έκανα βόλτες!

Οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι ...οχι απλώς θετικές αλλά κάτι πολύ παραπάνω! Το αγάπησα παραπάνω το αυτοκίνητο παρόλο που το είχα οδηγήσει 3 φορές σε test drive πριν το παραγγείλω. Είμαι ενθουσιασμένος από το σύνολο του αυτοκινήτου!

Μόνο δυο ψεγάδια βρήκα: 1.τον ήχο του συναγερμου (πολυ ασθενής) και 2.το κάλυμα που υπάρχει στο χειρόφρενο γλυστράει προς τα εμπρός. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
Το παρέλαβα μετα από αναμονή 5 μηνών!!!! :DB):D

Είχε 12,6km οταν πήγα και το είδα στο α μαγαζι του αντιπροσώπου και όταν το παρέλαβα από το β κατάστημα που έκανα και την παραγγελία αρχικά είχε 16,8km. Ρώτησα που έγιναν αυτά τα χλμ και μου απάντησαν ότι το έφεραν από το άλλο τους κατάστημα και ότι πήγαν και μου έβαλαν βενζίνη. (βενζίνη ήταν λίγο πιο πάνω από το 1/4).

Αργήσα να ενημερώσω στο forum αλλα όπως καταλαβαίνεται εχθες μέχρι αργά και σήμερα όλη μερα έκανα βόλτες!

Οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι ...οχι απλώς θετικές αλλά κάτι πολύ παραπάνω! Το αγάπησα παραπάνω το αυτοκίνητο παρόλο που το είχα οδηγήσει 3 φορές σε test drive πριν το παραγγείλω. Είμαι ενθουσιασμένος από το σύνολο του αυτοκινήτου!

Μόνο δυο ψεγάδια βρήκα: 1.τον ήχο του συναγερμου (πολυ ασθενής) και 2.το κάλυμα που υπάρχει στο χειρόφρενο γλυστράει προς τα εμπρός. :angry:

1) Σου το είχα αναφέρει.

2) Φυσιολογικό. Και σε μένα έγινε, στο καθάρισμα, αλλά δεν είναι κάτι που θα έπρεπε να συμβαίνει εύκολα υποθέτω.

Edited by Speedster
Link to comment
Share on other sites

εμενα ειχε καμια 40+ και αυτο διοτι μου το εφεραν την ωρα που δουλευα (με πινακιδεσ εος)ωσ εκπλαξη με μπαλονια μεσα και με μισο ρεζερβουαρ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά την κατασκευή και πρίν την παράδοση το αυτοκίνητο το περνάνε από μια μίνι πίστα δοκιμών για last checkpoint. Σίγουρα κάποια km τρώνε εκεί αλλά δε γνωρίζω αν το μηδενίζει το εργοστάσιο..... Φαντάζομαι πως δεν το πειράζουν... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.