Jump to content
decibel

New Tracks

Recommended Posts

τα ξερω αυτα αλλο λεω.να εχουμε μια ενοτητα οπου οτι καινουριο να το συγκεντρωνουμε εμεις εκει,χωρις να καθομαστε να ψαχνουμε,χωρις ιους.δεν ξερω αν γινομαι κατανοητος;

Link to comment
Share on other sites

βασικα κατι τετοιο ειναι παρανομο..η πειρατεια σκοτωνει τη μουσικη κλπ..

οποτε σε ενα επισημο site καταλαβαινεις οτι δε γινεται να δινουμε links για παρανομο downloading..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε....

1 Tornero-Tρομερό --- Μihai vs Ταμτα :D

2 Beyonce -- Dejavu

3 Freak jam - i like i

βασικα κατι τετοιο ειναι παρανομο..η πειρατεια σκοτωνει τη μουσικη κλπ..

οποτε σε ενα επισημο site καταλαβαινεις οτι δε γινεται να δινουμε links για παρανομο downloading..

Καλα εγω πιστευω οτι "η πειρατεια σώζει την τσέπη σας..."Αλλα κατα γενικη ομολογια ο Γιώργος έχει δίκιο , κατι τέτοιο είναι παράνομο...Βέβαια υπάρχει και τροπος (Πχ Ftp με password κτλ)

:lol:

Link to comment
Share on other sites

βασικα κατι τετοιο ειναι παρανομο..η πειρατεια σκοτωνει τη μουσικη κλπ..

οποτε σε ενα επισημο site καταλαβαινεις οτι δε γινεται να δινουμε links για παρανομο downloading..

ετσι ναι.εγω μια απορια εξεφρασα απλως...

Link to comment
Share on other sites

Οι fan του rock και metal, ας κατεβάσουν όλο το Album των Ayreon - The Human Equation! Απλά τα σπάει, θα με θυμηθείτε! Πολύ ατμοσφαιρικό album και τα άτομα δείχνουν ότι ξέρουν πολύ καλά από μουσική!

Link to comment
Share on other sites

Εχω φάει γερό κόλλημα με τον Ghostface Κillah ...ιδιαιτερα το τελευταίο του αλμπουμ.οποιος ασχολείται με χιπ-χοπ ψαγμένη (οχι εμπορικα του στυλ Eminem, 5Ocent) θα το ξερει.το συνιστώ. Δυνατα χιπ-χοπ vocals, 2α vocals κυρίως γυναικεία αλλα κ μικρών παιδιών, μουσική χιπ-χοπ με πολλα στοιχεία funk, ηλεκτρονικά, scratches γενικά πολύ γ@μ@το αλμπουμ. Καλο ειναι οσοι ασχολουνται με rnb, hip hop να τον ακουσουνε .o κυριος ειναι μελος των DangerDoom επισης ψαγμένη χιπ-χοπ μουσικη με ένα αλμπουμ απο τα καλύτερα που εχω ακουσει στη ζωή μου.Νομιζω ψηφίστηκε απο το σαιτ metacritic ως ενα απο τα καλύτερα αλμπουμ χιπ χοπ του 2005.

Ψαξτε για αυτους !!!!ΑΠΑΙΧΤΟ hip hop!!!! worthy.gif Χ τις φορές που ακουσα τα συγκεκριμένα αλμπουμ κ αλλα τοσα του συγκεκριμένου είδους. Προσοχη: δεν ειναι εμπορικα κ δεν μιλανε για οπλα ή τουλάχιστον εγω έτσι κατάλαβα new_lol.gif

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

Red Hot Chili Peppers - Stadium Arcadium (double cd)

Ενα αλμπουμ διπλό απο τα αναμενόμενα για μενα κ το είδος που λέγεται Peppers έχει αρκετά πολυ καλά κομμάτια, άλλα funkyrock, αλλα rock ballads, αλλα σκέτο ροκ με υπέροχα σολο κιθάρα στο τέλος οπως το Strip My Mind, Wet Sand..Γενικά βάζω ένα πολύ καλο σκορ σε αυτην την προσπαθεια των Καλιφορνικεζων που πλεον ξέρουν την συνταγή καλα, παιζουν αυτο που εχουμε μαθει εδω κ πολλα χρόνια κ μην περιμένετε να ξαφνιαστείτε με κάτι τελείως άσχετο. Tracks που ξεχωρίζουν: Αυτα που ειπα πανω, Dani California, Snow, Stadium Arcadium, CΆmon Girl, Desecration Smile etc. Αξιζει!!!

Link to comment
Share on other sites

THE PIPETTES - Pull shapes (happy hour-pop)

Mary J Blige - Enough Cryin Featuring Brook (rnb)

Jeannie Ortega ft Papoose - Crowded (rnb)

Ray Cash Ft. Scarface - Bumpin My Music (rnb)

Nas feat. Puff Daddy - Hate Me Now (rap)

Nas feat Lauryn Hill - If I Ruled The World (rnb)

worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Nico Purman - Love For Another Dimension (progr.House)

Rob Boskamp - In The Evening (dance)

The Feeling - Fill My Little World (brit-pop)

Tilly and the Wall - Nights of the Living Dead (alternative-AWESOME)

Yves Larock - Nomadic Knights (dance)!!! music.gif

κ τα καλύτερα:blink: χεχεχε

Hmiskoumpria - Me To Mikrofono Sto Xeri Tha Pethano (feat. Floriniotis)

Hmiskoumpria - An Hsoun Allos (feat. Eyridiki)

"ακουω την βυζοκραυγη....",,,

"..Αν σου ταζα γαμο κ μετα ήμουνα λαμο.."

worthy.gifworthy.gifworthy.gif:blink:

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

DJ Tiesto - Hes A Pirate

Αφιερωμένο στον Scorpio!!!

Πολύ καλό το είχα κατεβάσει αλλα δν είχα χρόνο να το ακούσω....Πολύ καλο Respect worthy.gifworthy.gif

Με αυτο που έχω φάει κόλλημα είναι το

Jamie Foxx ft Kanye West -- Extravaganza

Και καποια που μου αρέσουν

Fort Minor -- Where'd you go (linkin park---αθάνατοι)

Morandi -- Blue

Nickelback - Savin' Me

Και αυτο μου αρέσει πάρα μα πάρα πολυ........

Nikkfurie - Thι ΰ la mentheclick click....

Link to comment
Share on other sites

Με αυτο που έχω φάει κόλλημα είναι το

Jamie Foxx ft Kanye West -- Extravaganza

Δεν είσαι ο μόνος :lol:worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif
Fort Minor -- Where'd you go (linkin park---αθάνατοι)
worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν κ δεν είμαι του λαικου η φωνή του μου αρέσει παρα πολύ !!!!!!!!

Κωστας Καραφώτης - Είμαι Εδω (2005) (ξεχωρίζουν..χμμμ..όλα)

Κώστας Καραφώτης - Η καρδιά μου σελίδα γυρίζει (2006) (ο τίτλος του cd έχει πολύ νοημα :D ) Ακούστε το!!!!

Χαρις Αλεξιου - Βυσσινο & Νεραντζι (2006)

Ένας ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΔΙΣΚΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΡΜΗΝΕΥΤΡΙΑ ΕΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ(προσωπική αποψη)

Ενας ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ Δισκος με συνθέσεις κ ήχους λαικους, παραδοσιακούς και αποχρώσεις Ελλάδας με μπουζούκι, κλαρίνο, λύρα κ αλλα μουσικά όργανα. Ολα αυτά με τη συνοδεία της μαγευτικής φωνης της Αλεξιου.

Αξίζει να τον αποκτησετε!

Οχι μονο να τον ακουσετε!

Link to comment
Share on other sites

Εχω φάει γερό κόλλημα με τον Ghostface Κillah ...ιδιαιτερα το τελευταίο του αλμπουμ.οποιος ασχολείται με χιπ-χοπ ψαγμένη (οχι εμπορικα του στυλ Eminem, 5Ocent) θα το ξερει.το συνιστώ. Δυνατα χιπ-χοπ vocals, 2α vocals κυρίως γυναικεία αλλα κ μικρών παιδιών, μουσική χιπ-χοπ με πολλα στοιχεία funk, ηλεκτρονικά, scratches γενικά πολύ γ@μ@το αλμπουμ. Καλο ειναι οσοι ασχολουνται με rnb, hip hop να τον ακουσουνε .o κυριος ειναι μελος των DangerDoom επισης ψαγμένη χιπ-χοπ μουσικη με ένα αλμπουμ απο τα καλύτερα που εχω ακουσει στη ζωή μου.Νομιζω ψηφίστηκε απο το σαιτ metacritic ως ενα απο τα καλύτερα αλμπουμ χιπ χοπ του 2005.

Ψαξτε για αυτους !!!!ΑΠΑΙΧΤΟ hip hop!!!! worthy.gif Χ τις φορές που ακουσα τα συγκεκριμένα αλμπουμ κ αλλα τοσα του συγκεκριμένου είδους. Προσοχη: δεν ειναι εμπορικα κ δεν μιλανε για οπλα ή τουλάχιστον εγω έτσι κατάλαβα new_lol.gif

για δώσε περισσότερες info theos , γιατί εγώ ασχολούμε με rap east coast -west coast αλλά δεν τους έχω υπόψιν μου.τι λένε?

Nas feat. Puff Daddy - Hate Me Now (rap) :o Puff δεν μου πολυαρέσει ;)

Nas feat Lauryn Hill - If I Ruled The World (rnb)

worthy.gifworthy.gifworthy.gifclassic street cruising song

Edited by giannispolo
Link to comment
Share on other sites

Guest g.k.g.

BAILA MORENA,ZUCCHERO. Tο τραγουδι του καλοκαιριου,τρομερο!!!!!

Και μια ερωτηση. Ενα τραγουδι που απο μεσα ακουγεται μια τυπισα λες και κανει sex,ξερεις κανεις πιο ειναι??????

Οποιος ναι,ας στειλει ενα πμ.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Guest g.k.g.
OTTOMIX - Raggasex

Αυτο μου ερχεται τωρα στο μυαλο απο τα "καινουργια και σεξουλιαρικα" tongue.gif

Καλημερα. Θα προσπαθησω να το κατεβάσω.

Thanks Nick

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.