Jump to content
Black Widow

1η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Recommended Posts

Το vwclub στη Βόρεια Ελλάδα, αρχίζει τη νέα σαιζόν! Τα κεφάλια μέσα λοιπόν, και περιμένουμε όλους τους πιστούς στα meetings! Το πρόγραμμα έχει ήδη αναρτηθεί στο ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ, και όπως θα δείτε, οι μισές έχουν οργανωθεί για Ανατολικά (Μακεδονία και Κόσμος), ενώ οι άλλες μισές για Δυτικά (City Gate και Kitchen Bar), για να μην έχω παράπονα πως παραμελώ τις Δυτικές Συνοικίες!

Ξεκινάμε λοιπόν την ΠΕΜΠΤΗ, 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ, στις 9:30 το βράδυ, με την συνάντηση στο εμπορικό κέντρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ. Τα παρκάρουμε στο πίσω πάρκινγκ (στον Τερζή) και θα κατευθυνθούμε στο Les Amis.

Οποιος θελήσει να έρθει μετά τις 9:30, να πει στην είδοσο ή το όνομά μου, ή για τη συνάντηση του vw club!

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!

Κι αν το σχολάσουμε νωρίς, μπορεί να έχουμε και συνέχεια...... :blink::thumbsup:

Και για να αρχίσω με τις συμμετοχές των στάνταρ... ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΟΝΟ!!!

Latou +1

Golfakias1983

nionios

jimaras1986

gonzor

blackpanther (+1)

Panos777

kaltsas +1

Hymera +1 (καλώς ήλθες κι ελπίζω να μας πάρεις με καλό μάτι!)

Kostas_Golf 5 (+1)

Kapsouris

sisifar r32 (+1)

ΜΑΘΕΤΕ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ. Είναι καλό και για μας, και για κείνες. Για μας για να μη μας λένε τι και πώς και προτιμάμε τα αμάξια κτλ κτλ, και γι αυτές, γιατί κοινωνικοσυναναστρέφονται με τις υπόλοιπες και κάνουν και νέους κύκλους! Και σίγουρα πιστεύω είναι πιο καλό σαν εικόνα ένα club που πάνε ζευγάρια (πάσης φύσης ζευγάρια, από φίλοι μέχρι παντρεμένοι και με παιδιά, βλέπε Audi club!) στην κοινωνική απήχηση!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ή ΤΟ ΠΟΤΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ!

Edited by Latousakis
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

θα κλαψω που εγω και ο γιαννακης ειμαστε πλεον οι μονιμοι στανταρ.τιμη μεγαλη για μας B) B) B):D :D :D:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το vwclub στη Βόρεια Ελλάδα, αρχίζει τη νέα σαιζόν! Τα κεφάλια μέσα λοιπόν, και περιμένουμε όλους τους πιστούς στα meetings! Το πρόγραμμα έχει ήδη αναρτηθεί στο ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ, και όπως θα δείτε, οι μισές έχουν οργανωθεί για Ανατολικά (Μακεδονία και Κόσμος), ενώ οι άλλες μισές για Δυτικά (City Gate και Kitchen Bar), για να μην έχω παράπονα πως παραμελώ τις Δυτικές Συνοικίες!

Ξεκινάμε λοιπόν την ΠΕΜΠΤΗ, 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ, στις 9:30 το βράδυ, με την συνάντηση στο εμπορικό κέντρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ. Τα παρκάρουμε στο πίσω πάρκινγκ (στον Τερζή) και θα κατευθυνθούμε στο Les Amis.

Οποιος θελήσει να έρθει μετά τις 9:30, να πει στην είδοσο ή το όνομά μου, ή για τη συνάντηση του vw club!

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!

Κι αν το σχολάσουμε νωρίς, μπορεί να έχουμε και συνέχεια...... B):lol:

Και για να αρχίσω με τις συμμετοχές των στάνταρ... ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΟΝΟ!!!

Latou + 1 (μάλλον)

Golfakias1983

nionios

jimaras1986

gonzor

blackpanther + 1(μαλλον)

ΜΑΘΕΤΕ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ. Είναι καλό και για μας, και για κείνες. Για μας για να μη μας λένε τι και πώς και προτιμάμε τα αμάξια κτλ κτλ, και γι αυτές, γιατί κοινωνικοσυναναστρέφονται με τις υπόλοιπες και κάνουν και νέους κύκλους! Και σίγουρα πιστεύω είναι πιο καλό σαν εικόνα ένα club που πάνε ζευγάρια (πάσης φύσης ζευγάρια, από φίλοι μέχρι παντρεμένοι και με παιδιά, βλέπε Audi club!) στην κοινωνική απήχηση!

egv pantos paidia tin efere arketes fores tin kopela mou!!!!kai tha erthei pali !!!

Edited by blackpanther
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

ρε αρη βγαλε επιτελους ενα ολοκληρωμενο προγραμμα χωρις ακυρωσεις και τα σχετικα για να ξερουμε τι μας γινεται επιτελους!μας εχεις μπερδεψει σε ασχετα meeting κανεις ακυρωσεις και προσθηκες. :wub:

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι και εγω εκει ( και μπορει να εχω και γυναικα) (κανονιστε να εχετε κανει μπανιο τα αμαξια σας και να μην βρομανε καμμενο λαστιχο και φαγωμενο συμπλεκτη θα εχουμε και γυναικες)

Link to comment
Share on other sites

Θα μας βρεις φίλε! Κι αν έχεις φίλη, κοπέλα, γυναίκα, καλοδεχούμενη! Είμαστε ανοιχτοί με όλο τον κόσμο και για όλο τον κόσμο! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Τι κάνουμε??? :huh:

Έχω καιρό να έρθω σε συναντήσεις και γενικά να πάρω μέρος σε event

στο club και λέω μιας και κατάφερα να ξαναενεργοποιήσω τον λογαριασμό μου,

και βλέπω πώς θα έρθουν και παλιοί....Kaltsas FTW..... :lol::lol: θα έρθω και εγώ εκεί,

φτάνει να το έχω πάρει και απο τον μηχανικό μου.....(Ετοιμάζω Project) tongue.gif

Μάλλον θα έχω μαζί μου και εγώ ένα πλάσμα(γυναίκα)!!!Cya!! B)

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

ετσι μπραβο να μαζευομαστε πολλοι,οπως γραφτηκε οσοι εχουνε γυναικες καλο ειναι να τις φερουνε για να υπαρξει ενα πολυ ωραιο κλιμα,δυστυχως εγω δεν εχω σχεση γιατι ειμαι χοντρος και ασχημος tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.