Jump to content
konstantinos passat

Σινεμα-dvd Νο2

Recommended Posts

διαφιμισουλα διαφιμισουλα??χαχαχααχχααχ....(πλακιζω)

ναι είμαι ο Mike Tyson και θέλω να δείτε όλοι την μπουνιά που ρίχνω ! :cry::huh:;):lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

speedy σου αρεσε ο Hary Poter?

μπορώ να πω πως , ναι ! :D είχα κι έναν δίπλα μου όλη την ώρα που σχολίαζε το κάθε τι και έριχνα το γέλιο μέσα στην ταινία !! B)

πχ ήταν ο ξανθομπαμπουρας στο κάστρο επάνω κ ήταν ο χάρης με το μωρό και φιλιόνταν και έλεγε ο διπλανός μ : το τρίτο μάτι , ο ηδονοβλεψίας κτλ κλτ ! :lol:B)

ένα ακόμη , εκεί που έσπαγε η γέφυρα έλεγε ο διπλανός : Αμόλα καλούμπα !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

κι ένα τελευταίο , εκεί που έσκυψε η άλλη με το μπουρνούζι μπροστά στον Χάρη , είπε : Βαστά τοίχο , σπρώχνωωωω !!! :lol: :lol: :lol: :lol: και στο καπάκι είπε πωπωπω κάτι τρομπόνια !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

χαχαχαχαχαχαχαχα

την ταινία μου την έκανε κωμωδία ο άτιμος , είχα κάνει κοιλιακούς από το γέλιο !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εσένα mourh σου άρεσε ?

Link to comment
Share on other sites

εγω λιγο πριν απο το τελος ελεγα "πωπω μια νυστα που εχω"

οχι οτι εφταιφε 100% η ταινια εγω απλα νυσταζα...

Link to comment
Share on other sites

εγω λιγο πριν απο το τελος ελεγα "πωπω μια νυστα που εχω"

οχι οτι εφταιφε 100% η ταινια εγω απλα νυσταζα...

Θα την κατεβασω την ταινια και θα σου την γραψω να την βαζεις μεσα στο ποντικι golf να παιζει στην γιο μεν καγκουριστικη οθονη σου παλιοκαγκουρα !!! ^_^:lol:B):rolleyes::huh:<_<:o :o :o:lol::D

Link to comment
Share on other sites

εγω λιγο πριν απο το τελος ελεγα "πωπω μια νυστα που εχω"

οχι οτι εφταιφε 100% η ταινια εγω απλα νυσταζα...

Καλα εσυ νυσταζες, εγω τι να πω που πηγα τον Ιουνιο ( αν θυμαμαι καλα ) και ειδα το FRIDAY the 13 και απο τα γελια πραγματικα εκανα κοιλιακους ^_^ ?

Link to comment
Share on other sites

Θα την κατεβασω την ταινια και θα σου την γραψω να την βαζεις μεσα στο ποντικι golf να παιζει στην γιο μεν καγκουριστικη οθονη σου παλιοκαγκουρα !!! :lol: :lol: :lol: :lol: B):D :D :D :D :D :D

εχω ολα τα φαστ εντ φιουριους αν θελω να βαλω ταινια στην οθονη αν κ σκεφτομαι να βαλω καμια ακαταλληλη ετσι εαν πετυχω καμια γκομενα ξανθια στο φαναρι να τις κανω νοημα για "ανοιγμα"

Link to comment
Share on other sites

εχω ολα τα φαστ εντ φιουριους αν θελω να βαλω ταινια στην οθονη αν κ σκεφτομαι να βαλω καμια ακαταλληλη ετσι εαν πετυχω καμια γκομενα ξανθια στο φαναρι να τις κανω νοημα για "ανοιγμα"

εσύ να κάτσεις φρόνιμααααα !!!! :lol: Ξέρεις εσύ !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τραγικο... Ακυρη τελειως , παντα καλοκαιρι σε ολη την ταινια , απο την μια σκηνη πηγαινε στην αλλη χωρις συνοχη κτλπ.. Παντος η καθαριστρια μορφη ε???

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εχω δυο προτάσεις για ταινίες αρχίζουμε με μια ποιοτική ταινία που μας έρχεται απο αργεντινή μεριά και ο τιτλος της ειναι (The Secret in their Eyes) και μετα παμε σε κατι πιο ανάλαφρο αλλα εξίσου καλο με Superhero, ξεχάστε τα Catwoman, xmen, Fantastic Four, έρχεται ο ( KICK-ASS )δείτε το....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.