Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

το γκρι ειναι υπερηχητικο μωρη αρρωστη με το κοκκινο γκολφακι.

αλλα οκ το πηρες κοκκινο γιατι αλλιως θα επεφτε παντοφλα οκ σε καταλαβα απο την φωνη tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

τα υπολοιπα απο κοντα γιατι τωρα αρχιζω και φορτωνω :o ηρεμα γιατι θα υπαρχει στην παρεα κ 1 edition 30 , και ισως 1 s3 <_< .

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! B)

Και μιλούσα με τον Professor στο messenger πριν λίγο και του έλεγα ότι σήμερα θα έρθει και edition 30 στην παρέα και ότι δεν μας παίρνει, αλλά το πείραγμα όμως δεν σταματάει ποτέ!!! <_<

Φίλε Χρήστο (είσαι και από το Κιλκίς!), μην φορτώνεις πολύ, γιατί δεν έχει πολύ χώρο στο Golfάκι!!! tongue.gif

¶ντε να τα πούμε, γιατί την προηγούμενη φορά έκατσα μακριά σας και δεν είπαμε και πολλά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα βάρκα παρά μόνο σωσίβιο... tongue.gif

Στα Parkings χωράμε μια χαρά, και πάμε μόνο σε αυτά! Τα καλά αυτοκίνητα δεν τα αφήνεις όπου να ΄ναι! (όπως τα μικρά της πόλης)... ;)

Εδώ μάλλον πας, ξυπόλητος στα.... αγκάθια... Όταν εμείς θα βάζουμε στο αμάξι και το 3ο καρότσι με ψώνια, εσείς θα σκέφτεστε αν θα χωρέσει τελικά η 3η σακούλα στο μικρό, τοσοδούλικο, μικροσκοπικό, ελάχιστο, αμαξάκι σας... tongue.gif<_<

Ε, εδώ κάτι κάνετε... Αλλά εμείς είμαστε τόσο large και ωραίοι, που τα έξοδα μας τα χαρίζουνε... (λέμε τώρα.... Πλήρωσα κάτι 100¤άρια για γέμισμα στην Ιταλία, που δεν με χάλασε και καθόλου! <_< )

Ρε δεν θα σας αφήσουμε έτσι εύκολα! Θα πολεμήσουμε μέχρι τον τελευταίο!!! Θα πέσουμε όλοι στο πεδίο της μάχης! knife.gif (Κακία: εμείς μπορεί να πείνουμε ξυνό καφέ, αλλά μήπως εσείς θα πείνετε τσαγάκι??) tongue.giftongue.gif

ΑΑΑΑΑ...... καλά που το θυμήθηκα! Ας φέρει κάποιος ψηφιακή μηχανή, γιατί ξέχασα την δική μου στο σπίτι! Έχει καλή μέρα, και μάλλον θα είμαστε και αρκετούτσικοι (αν και τα πιο πολλά Passat είναι ακόμη διακοπές). Καλό είναι να αποθανατιζόμαστε... rocket.gif:o

Επίσης, ενημερώνω ότι σήμερα θα έχει free VagCom programming για όλα τα Passat, ενώ για τα Golf θα χρεώνουμε 30¤ μόνο για την σύνδεση και 10¤ για κάθε mod! Ένα full autoscan, θα κάνει μόνο 20¤... upyours.gif

new_lol.gifnew_lol.gif

οι large τυποι κερνανε καφε κ οι γρηγοροι τσαι?

ποπο θα πιουμε πολυ σημερα κ τσαμπα

Link to comment
Share on other sites

οι large τυποι κερνανε καφε κ οι γρηγοροι τσαι?

ποπο θα πιουμε πολυ σημερα κ τσαμπα

Εεεε, εεεε!!! Τα μπέρδεψες!!! <_< Εγώ είπα ότι στους large τα χαρίζουν τα έξοδα, οπότε τους τα κερνάνε!... Πω, πω... μέσα θα μπούμε! <_<

(να σημειώσω να περάσω από μια τράπεζα πηγαίνοντας στο Cosmos)...

Link to comment
Share on other sites

κατι υπαρχει στον αερα για το ΙΚΕΑ αυτη την παρασκευη οποτε τα golfakia πρεπει να ετοιμαζονται για καγκουρο καταστασεις κ night cruizin'

more μεσα στην εβδομαδα για το που θα συναντηθουμε κ να παμε κομβοι

Link to comment
Share on other sites

Νικο θα ειναι η κλασσικη συναντηση πισω στο ικεα απλα εχουμε παρα πολυ καιρο να παμε.

το θεμα ειναι οτι ο κοσμας θα δουλευει ως τις 11 το βραδυ να δουμε πως θα το λυσουμε διαφορετικα το κανονιζουμε

την επομενη παρασκευη.θα μιλισω με τα παιδια κ θα ενημερωσω εγκαιρα.δε θα ειναι συναντηση οπως αυτες που κανουμε απλα θα παμε για χαβα

Link to comment
Share on other sites

Τάσο ενημέρωσε σχετικά έγκαιρα, μήπως κι έρθω με το Golfάκι, έτσι για να ταιριάζω περισσότερο στην παρέα... ;)

Ωπα νατος !!!

Αντι να παρω εγω passat για να ταιριαζω με εσας θα ερθεις εσυ με το golf ? :huh: :huh: :lol: :lol:

Το 160 ειναι ε ? Δεν εχω πατησει με τετοιο για φερε το μια βολτα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

δε θα ειναι συναντηση οπως αυτες που κανουμε απλα θα παμε για χαβα

Και τι θα ειναι δηλαδη θα παρκαρεις τη σαβουρα σου θα ανοιξεις πορτες παραθυρα πορτ μπαγκαζ να φαινονται τα led θα βαλεις να παιζει αυτο στην οθονη

θα εχεις ανοιχτο καπω και το vag-com on-line για επειδιξη μπας και πει κανεις οτι ειναι ωραιο το ποντικι σου ????? :D :D :D :D :D :D

Ωραια τοτε 11 η ωρα ειναι η πιο καταληλλη!!! :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

θα ερθεις δλδ την παρασκευη εκλεισε?προσεχε γιατι αν ειναι dsg 160το βλεπω να σε παταει κοσμα.

οποτε ΕΑΝ παμε την παρασκευη ειμαστε

μουρη

κοσμας

σπιντι

νικος?(εbαλα >?< γιατι δεν ξερω αν σε βολευει το Night cruizin καθως παει καπως αργα το θεμα)

εννοειται θα παιζει το συγκεκριμενο κομματι.

καπο δεν ανοιγουμε.

οποιος θελει ας μας δοκιμασει.οι σφηνες ειναι το ατου μας tongue.gif

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

θα ερθεις δλδ την παρασκευη εκλεισε?προσεχε γιατι αν ειναι dsg 160το βλεπω να σε παταει κοσμα.

οποτε ΕΑΝ παμε την παρασκευη ειμαστε

μουρη

κοσμας

σπιντι

νικος?(εbαλα >?< γιατι δεν ξερω αν σε βολευει το Night cruizin καθως παει καπως αργα το θεμα)

εννοειται θα παιζει το συγκεκριμενο κομματι.

καπο δεν ανοιγουμε.

οποιος θελει ας μας δοκιμασει.οι σφηνες ειναι το ατου μας tongue.gif

άντε να μαζευόμαστε για dubοκατάσταση παιδιά !!! έτσι !!!!

μούρη το βιντεάκι τα σπάει(artist : lmfao track : Yes ), αυτός που το βρήκε πρέπει να είναι πολύ τρελαμένος dubber ..... :D :D

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

speedy το βιντεακι θα ειναι την οθονη στην dubbero συναντηση αντε μαζευτειτε να παμε

Link to comment
Share on other sites

speedy το βιντεακι θα ειναι την οθονη στην dubbero συναντηση αντε μαζευτειτε να παμε

αν δεν εχει καμμενα λαστιχα η ιστορια δεν ερχομαι !!!.

Νικο ελα με το golf να σε κανω και το 2 - 0 :D

Link to comment
Share on other sites

νικο ελα με το γκολφ θα κατσω συνοδηγος στον χρηστο..θα κερδισεις θα το κανονησω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια για αυτή την παρασκευή λέτε???Η για την άλλη???Όποια και να είναι,αν είναι έτοιμος ο golfaros λέω να έρθω και γώ αλλά και πάλι θα θέλω να με κατατοπίσετε(mourh.... :lol: )!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτην κ ειμαστε

mourh

ktm

kosmas

speedy

νικος?

turbomakis?

peolinio?

οταν θα ξερετε ποσταρετε για να μιλησουμε που θα βρεθουμε για να σκασουμε μυτη ολοι μαζι κομβοι

Link to comment
Share on other sites

αυτην κ ειμαστε

mourh

ktm

kosmas

speedy

νικος?

turbomakis?

peolinio?

οταν θα ξερετε ποσταρετε για να μιλησουμε που θα βρεθουμε για να σκασουμε μυτη ολοι μαζι κομβοι

Εγώ θα ρωτήσω σε τι κατάσταση είμαστε με το αμάξι και θα ξέρω!!Πάντως θα ενημερώσω μέχρι την παρασκευή!! :o

Link to comment
Share on other sites

Ωπα νατος !!!

Αντι να παρω εγω passat για να ταιριαζω με εσας θα ερθεις εσυ με το golf ? <_<:D :D :D

Το 160 ειναι ε ? Δεν εχω πατησει με τετοιο για φερε το μια βολτα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Αν και το Passat λόγω χαμηλώματος και άλλων mod είναι πιο dubber φάση, θα έρθω με το Golf για να μην ακούσω κανένα "ήρθανε και οι παπούδες" και τρελαθώ! :D Πάντως έλα ψυχολογικά προετοιμασμένος για ήττα... tongue.gif

θα ερθεις δλδ την παρασκευη εκλεισε?προσεχε γιατι αν ειναι dsg 160το βλεπω να σε παταει κοσμα.

Το DSG είναι... :D

αν δεν εχει καμμενα λαστιχα η ιστορια δεν ερχομαι !!!.

Νικο ελα με το golf να σε κανω και το 2 - 0 :lol:

ΧΑ!! Ποιός μίλησε ρε παιδιά? Ακούσατε κανέναν? Ποιός? Τι? ΑΑααααα, αυτός από πίσω ακούγεται? tongue.gif Ρε μικρή κοκκινοσκουφίτσα (!), Ανοίξαμε και στη Σίνδο, ανοίξαμε και στο Κιλκίς. Και τις 2 φορές τα πίσω φανάρια του Passat έβλεπες, να απομακρύνονται!!!.... tongue.gif Σα δε ντρέπεσαι! Λες και ψέμματα στον κόσμο! :lol:

νικο ελα με το γκολφ θα κατσω συνοδηγος στον χρηστο..θα κερδισεις θα το κανονησω εγω.

Τάσο δεν θα χρειαστεί ρε! Θα του κάνω καμιά πλάκα και θα πάω το απόγευμα να βάλω το demo της APR, θα έχω και το DSG (γιατί αυτός είναι και κουλός) και θα μελανιάσει και 3η φορά!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και λιγακι δυσκολο, θα κανω τα παντα να παρευρεθω κι εγω με το ταπεινο Golfακι μου.... Να τα πουμε και με τον Speedy που δεν εκατσε τοτε στα διοδια... :D

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν ερχεστε στα meetings που καθομαστε ολοι μαζι κ πινουμε καφεδακι κ τα λεμε στα Night cruzin' ερχεστε?

Ε ειστε πολυ καγκουρες!

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατο κατα της 4 θα ειμαι Θεσ/κη.

Ποιος μπορει να φιλοξενησει ενα αυτο/το για 5 ωρες?

Τασο στειλε μου λιγο με πμ το τηλ. σου

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν ερχεστε στα meetings που καθομαστε ολοι μαζι κ πινουμε καφεδακι κ τα λεμε στα Night cruzin' ερχεστε?

Ε ειστε πολυ καγκουρες!

Γιατι ρε Τασο εγινε ποτε κανενα meeting τοσο καιρο στη Β. Ελλαδα εκτος του Festival;; Δες ποτε εγινε το τελευταιο ( 24/5/'09), που εγινε και μη σου πω ποσοι ημασταν.... Ο Αρης ξερει..

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε Τασο εγινε ποτε κανενα meeting τοσο καιρο στη Β. Ελλαδα εκτος του Festival;; Δες ποτε εγινε το τελευταιο ( 24/5/'09), που εγινε και μη σου πω ποσοι ημασταν.... Ο Αρης ξερει..

15 Ιουνίου

30 Ιουνίου

27 Αυγούστου

03 Σεπτεμβρίου

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

:D :D

Ναι ρε Νικο τις ξερω αυτες τις συναντησεις και σας παρακουλουθω, αλλα οπως λεει και το θεμα ειναι συναντηση passat, εστω και Golf που ξερω οτι εισαστε καλοδεχουμενοι, για Θεσ/νικη... Αν εμενα εκει μετα χαρας, καθε μερα εκει θα ημουν να πιναμε καφεδακι.. Για τα μελη εκτος Θεσ/νικης κι εκτος νομου, μιλαω, που δεν ειναι τοσο ευκολο να παρευρισκομαστε εκει στις συναντησεις σας...

Εγινε μια συναντηση στη Βεροια την ημερομηνια που επισημανα πιο πανω... Ξερεις ποιοι ηταν;; Δυο μελη απο Βεροια, ο Αρης απο Θεσ/νικη και ο K3rn3l απο Πτολεμαιδα... Οι υπολοιποι;;

Καγκουρας πιστευω πως ειναι αυτος που γινεται κατι στο σπιτι του και δεν ξερει τι του γινεται, οχι ο γειτονας που θελει να τον βοηθησει...

Υ.Γ: Για την συναντηση στο Κιλκις ομολογω να πω πως δεν το ειδα....

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.