Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Γιατι θα ερθουν και αγνωστοι ???? παλι εμεις και εμεις θα ειμαστε.

Μπορεί να κατάλαβα και λάθος, αλλά αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι θα μαζευτεί γενικότερα πολύς κόσμος με διάφορα αυτοκίνητα και ότι θα πάμε κι εμείς "οργανωμένοι" για να κόψουμε κίνηση... ;) Λάθος κατάλαβα? :blush: Δηλαδή θα πάμε σε ένα άδειο parking στις 11 εμείς οι 3-4 που δηλώσαμε μέχρι τώρα ότι θα εμφανιστούμε και αυτό ήτανε??? :)

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως δεν μπορουμε να ξερουμε αν στο ικεα θα μαζευτουν πολλοι οι λιγοι..

υπηρξαν φορες που ειχε αρκετα αυτοκινητα κ φορες που ηταν κυριολεκτικα αδειο.

εμεις θα βρεθουμε στο σημειο των συναντησεων μας κ θα παμε κομβοι.Αν δεν εχει αλλους στο ΙΚΕΑ

αυτο δεν το ξερω.Αν εχει που πρεπει να εχει θα παμε κ απλα "θα τους κοψουμε" εντελως :)

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι 2 κλαμπ θα εχουν την παρασκευη συναντηση στο carrefour στο μακεδονια στο πισω παρκιν. Αν δεν εχει κατι στο κοσμος παμε εκει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, είμαι κι εγώ 100% μέσα! ;) Θα σκάσω μύτη με τον άσπρο σίφουνα αυτή τη φορά!

Οπότε έχουμε και λέμε:

1. mourh (ο αρχηγός!)

2. Κοσμάς

3. Speedy

4. Νίκος

Ο ταλαίπωρος που όλο ακολουθεί τελευταίος, θα έρθει? tongue.gif (peolinio)

Link to comment
Share on other sites

Οπότε έχουμε και λέμε:

1. mourh (ο αρχηγός!)

2. Κοσμάς

3. Speedy

4. Νίκος

5. ktm25089

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία περάσαμε ΚΑΙ χθες το βράδυ. :lol: Η παρέα νομίζω ότι ταίριαξε.. :D Κάναμε την βόλτα μας από το ΙΚΕΑ, όπου δεν υπήρχε ψυχή tongue.gif, βγάλαμε τις φώτο μας και περάσανε αρκετοί κάγκουρες να χαζέψουν τα καμάρια μας και να κάνουν και τις βλακείες τους.. tongue.gif "Ψαρέψαμε" κι ένα νέο μέλος, ένα λευκό 3θυρο Golf VI που παιρνούσε από εκεί τυχαία. Δεν ξέρω βέβαια αν τον χάλασε που είδε το Golf της γυναίκας μου.... tongue.gif

Μετά πήγαμε πάλι Cosmos, όπου ήπιαμε το ποτάκι μας και πιάσαμε καλή κουβέντα! Το διαλύσαμε σχεδόν στις 2! ^_^

Εγώ με τον Κοσμά πήγαμε και μέχρι Εγνατία Οδό μια βόλτα, και κάναμε 2 φιλικά ανοιγματάκια, έτσι για να κλείσει ολοκληρωμένα η βραδιά! tongue.gif

Όριστε και οι φώτο. Όποιος θέλει, υπάρχουν και σε 4416Χ3312 ανάλυση... ;) Ίσως έπρεπε να τα στήσουμε ανάποδα για καλύτερο φωτισμό, αλλά αν βάλουμε και την βροχή, καλές βγήκανε!!! B)

img2298z.jpg

img2303g.jpg

img2304lw.jpg

img2305d.jpg

img2306i.jpg

img2307e.jpg

img2310f.jpg

img2311t.jpg

img2312j.jpg

img2313qs.jpg

img2315m.jpg

img2323p.jpg

img2324a.jpg

img2326d.jpg

img2328b.jpg

img2329t.jpg

img2330v.jpg

img2331.jpg

Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο ευχαριστω στον Νικο που παρολο την βροχη καθοτανε εξω κ τραβουσε καλλιτεχνικες φωτο με εμενα να τον πριζω κ τους καγκουρες να κανουν "κωλιες" πισω του...

νικο το 6ρι golfaki ΕΤΣΙ οπως το εχεις ειναι πανεμορφο το μονο που του λειπει ειναι τα smoked λεντοφαναρα πισω

οταν ηρθε κ το 2 6ρι πραγματικα με αφησε αδιαφορο κ θυμηθηκα τις απαξιωτικες ρατσιστικες τασεις που εχω για το mkvi.καμμια σχεση του νικου με το απλο-γυμνο-κυριλε 6ρι

ΥΓ αν δεν εβρεχε θα καναμε βολτουλα αλλα δεν πειραζει την επομενη φορα.Ανυπομονω για την εκδρομη στην Σερρες

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο ευχαριστω στον Νικο που παρολο την βροχη καθοτανε εξω κ τραβουσε καλλιτεχνικες φωτο με εμενα να τον πριζω κ τους καγκουρες να κανουν "κωλιες" πισω του...

ΥΓ αν δεν εβρεχε θα καναμε βολτουλα αλλα δεν πειραζει την επομενη φορα.Ανυπομονω για την εκδρομη στην Σερρες

Όντος οι φωτό είναι πολύ καλοτραβηγμένες!!! worthy.gif

Αυτό με τιε σέρρες πότε είναι μιας και είμαι σχεδόν δίπλα από σέρρες...!!!

Και κάτι άλλο...όσο αναφορά για την επόμενη συνάντηση στην θεσσ θα ήθελα να παρευρίσκομαι και γώ!!Οπότε να ενημερώσετε εδώ έγκαιρα!!!Ευχαριστώ!!! :whistling::D:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 οκτ ημερα σαββατο παμε σερρες στην πιστα κ μετα για σουβλακια κ καφε

Αυτά είναι!!Πιστεύω είμαι μέσα από τώρα!!!Μν ξεχνιόμαστε...μέσα στην εβδομάδα αν γίνει συνάντηση θεσσ κερνάω καφεδάκι.... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ ωραία αν και μόλις πήρα να φάω ετοιμαστήκατε να φύγουμε και αναγκάστηκα και έβαλα το φαί μέσα στο αμάξι με αποτέλεσμα να γυρίσω σπίτι με τέρμα ανοιχτά παράθυρα μπας και ξεμυρίσει .... Νίκο οι φωτος πολύ ωραίες , ορίστε και μερικές δικές μου :

958_DSC00816.jpg

859_DSC00817.jpg

843_DSC00819.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικα, δεν καταφερα να ειμαι κι εγω εκει χθες... Εμεινα σπιτι λογω αδιαθεσιας... Ευελπιστω να ειμαι στην επομενη...

Οι φωτο τα σπανε, παιδια!!

Μακη, τα παιδια ετοιμαζουν συναντηση στη Βεροια -> http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry331151 ....

Τωρα που δεν σου ειναι αγνωστoς προορισμος ελπιζω να ερθεις tongue.gif:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με τον Κοσμά πήγαμε και μέχρι Εγνατία Οδό μια βόλτα, και κάναμε 2 φιλικά ανοιγματάκια, έτσι για να κλείσει ολοκληρωμένα η βραδιά! tongue.gif

Τελικα αυτα τα dsg κανουν θαυματα... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Κορυφαιο το golf της γυναικας του Νικου και Νικο αν η γυναικα σου εχει καμια αδερφη με τα ιδια ενδιαφεροντα ξερεις ε? το κινητο μου το εχεις ! :);):D

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτα τα dsg κανουν θαυματα... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Κορυφαιο το golf της γυναικας του Νικου και Νικο αν η γυναικα σου εχει καμια αδερφη με τα ιδια ενδιαφεροντα ξερεις ε? το κινητο μου το εχεις ! :);):D

XAXAXAXAXA!!! :lol::lol::lol: Ατύχησες!! Δεν παίζει αδερφή... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εστω και καμια φιλη η ξαδερφη βρε παιδι μου!!!!

Νικο εχω παραπονο,εμενα δεν το εχεις στις πρωτες μεγαλες αλλα μετα στο τελος!!!!!!!! :);):D

Link to comment
Share on other sites

Νικο εχω παραπονο,εμενα δεν το εχεις στις πρωτες μεγαλες αλλα μετα στο τελος!!!!!!!! :);):D

Τι να σε κάνω ρε Γιώργο? ¶ργησες! Όταν ήρθες, με το ζόρι τις έβγαλα και αυτές, γιατί τελείωνε η μπαταρία της μηχανής. Να βρεθούμε ένα απόγευμα από νωρίς, για να βγάλουμε ωραίες φώτο και με καλό φωτισμό... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εστω και καμια φιλη η ξαδερφη βρε παιδι μου!!!!

Νικο εχω παραπονο,εμενα δεν το εχεις στις πρωτες μεγαλες αλλα μετα στο τελος!!!!!!!! :lol: :lol: :angry:

Να βγαλεις τα καγκουριστικα μαυρα σηματα και κατι μπορει να γινει και για την παρτυ σου !!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω στα ματια μου οτι τα κοκκινα εχουν ριξη...

κοσμα τι εγινε με το γκολφ του νικου κεραστηκες η οχι? τι διαφορες πεχτηκαν?

νικο να μας πεις τι μηχανη εχεις να την παρουμε κ εμεις

ενα εχω να πω τη φωτο με το σημα κ τις ψιχαλες ειναι ταπετσαρια στο pc μου

post-7381-1252807823_thumb.jpg

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

3 οκτ ημερα σαββατο παμε σερρες στην πιστα κ μετα για σουβλακια κ καφε

Και γω μεσα ειμαι, μπορει να μην εχω golf και να ξεχωριζο λιγο, αλλα θα σας αρεσει. Μαζι με τον μακη θα ερθω..

Link to comment
Share on other sites

ενα εχω να πω τη φωτο με το σημα κ τις ψιχαλες ειναι ταπετσαρια στο pc μου

Ακομα και απο την επιφανεια εργασιας σου φαινεται οτι εισαι καγκουρας και ασχετος ακομα και στους υπολογιστες!

Εχεις και vista... Ου!!!

Link to comment
Share on other sites

@Νικο: wall κ στο κινητο...αρε νικο φωτογραφε προσλαμβανεσαι

@rocco - 85: τι εννοεις θα μας αρεσει?

@κοσμας :ειμαι καγκουρας για ποιο λογο δε σε καταλαβαινω.τωρα τελευταια πολλα ατομα δε καταλαβαινω εδω μεσα κ θα ριξω κανα σιχτιρι κ δε θα ξαναμπω

@πεολικιο: εσυ αγορι μου εχεις καει εχεις ξεπερασει το σταδιο του ψησιματος

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

kgn12spxfrim4ylkfxlx.jpg

Eιδα αυτη τη διαφιμηση στο autobild. Μηπως πρεπει να παμε μια βολτα? Ισως στα μοντελα των ονειρων μας υπαρχει και του Τασου το γκολφακι !!! μιας και ειναι αυτοκινητο ονειρο tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.