Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

kgn12spxfrim4ylkfxlx.jpg

Eιδα αυτη τη διαφιμηση στο autobild. Μηπως πρεπει να παμε μια βολτα? Ισως στα μοντελα των ονειρων μας υπαρχει και του Τασου το γκολφακι !!! μιας και ειναι αυτοκινητο ονειρο tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Σωστός ! Είχα σκοπό να ποστάρω το εν λόγω event καθώς έγινε συζήτηση πριν μέρες στο Ράδιο Θεσσαλονίκη . Είμαι μέσα εάν θέλετε να πάμε όλοι μαζί . Το μαύρο αυτοκίνητο είναι ένα Saab 9-5 Wagon :rolleyes: Όσοι ξέρουν τι θα πει ασφάλεια , ξέρουν και την Saab !

Link to comment
Share on other sites

εσυ κοσμα δεν πρεπει να το ονειρευεσαι το γκολφακι μου αφου το οδηγησες..

τα carbon μου ναι ειναι stg exotic

αρε το black mamba μου σας εχει "φαει" εδω κ καιρο

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Να δοκιμασουμε το καρο του Τασου για crash test αφου το εχει και για πεταμα αλλα με ταχυτητα 150χλμ ωστε να μην μεινει τιποτα <_<

αν ηταν ζηλεια ψωρα....

Link to comment
Share on other sites

αν ηταν ζηλεια ψωρα....

<_<

Τάσο, άσε τους να λένε! Εγώ πήγα την Κυριακή στο Κιλκίς και το αμάξι του ήταν μέσα στην λέρα! Έμαθα όμως από έγκυρες πηγές, ότι επίτειδες το αφήνει να λερωθεί, για να μην φαίνεται ότι είναι κόκκινο!!! :o:otongue.gif

Link to comment
Share on other sites

<_<

Τάσο, άσε τους να λένε! Εγώ πήγα την Κυριακή στο Κιλκίς και το αμάξι του ήταν μέσα στην λέρα! Έμαθα όμως από έγκυρες πηγές, ότι επίτειδες το αφήνει να λερωθεί, για να μην φαίνεται ότι είναι κόκκινο!!! :o:otongue.gif

Αντε ρε που το ειδες κ ολας . Ηρθες κ μονο που δεν εφαγα πορτα απο την καφετερια , " μαζι με αυτον τον παλιατσο με τις φορμες ειστε κυριε ?"

Εχουμε και 1 image

Link to comment
Share on other sites

αν εχουμε αριθμο συμμετοχων παμε ολοι μαζι.διαφορετικα ο καθενας μονος του οταν ευκαιρει.

Link to comment
Share on other sites

Παρευρεθηκε το VW club στο event του περιοδικου autotriti:P

Πρεπει να παρω κανα καπελακι να το εχω μεσα στο car ετσι ωστε να το εχω προχειρο σε τετοιες περιπτωσεις event

Περασα μετα κ απο τις αντιπροσωπειες τα ειπα εκει καθως εβλεπα κ το νεο πολο το οποιο μου αρεσε πολυ

κ κατι που μου εκανε εντυπωση .... εχει πιο επιθετικη μουρη απο το γκολφ.

αραγε το gti polo πως θα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Παρευρεθηκε το VW club στο event του περιοδικου autotriti:P

Πρεπει να παρω κανα καπελακι να το εχω μεσα στο car ετσι ωστε να το εχω προχειρο σε τετοιες περιπτωσεις event

Περασα μετα κ απο τις αντιπροσωπειες τα ειπα εκει καθως εβλεπα κ το νεο πολο το οποιο μου αρεσε πολυ

κ κατι που μου εκανε εντυπωση .... εχει πιο επιθετικη μουρη απο το γκολφ.

αραγε το gti polo πως θα ειναι

Δεν σε είδα ...... δεν σε πιστεύω ότι πήγες ! tongue.gif Αλήθεια πήγες ? Κι εγώ εκεί ήμουν .... γέμιζα την ψηφιακή με βίντεο και φωτογραφίες ... Αφού στη μέση του event γέμισε η μνήμη της ψηφιακής (2GB) και τραβούσα με το κινητό ! Είχα το χέρι όλη την ώρα ψηλά και φορούσα μαύρη μπλούζα , κόκκινο καπέλο Dekra :o Ήμουν από την μεριά του υπόστεγου οπού ξεκινούσαν τα αμάξια και το κραταγαν οι τυπάδες ... εσύ που ήσουν ?

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα βάρκα παρά μόνο σωσίβιο... tongue.gif

Καλύτερα σωσίβιο, παρά Τιτανικός..... :o

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα σωσίβιο, παρά Τιτανικός..... :o

Καλώς τον και μαλώς τον ! Που χαθηκες βρε ψυχή εσυ ? Ποτε θα σε δούμε ?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αυτο το σ-κ ενδεχεται να παμε για dyno day κ το επομενο θα παμε Σερρες να μπουμε στην πιστα (οσοι επιθυμουν) και μετα η μερα θα συνεχιστει με σουβλακια και καφε.

σχετικες πληροφοριες για το dyno day μεσα στην εβδομαδα (νικο περιμενουμε νεα σου)

πληροφοριες για την πιστα των σερρων http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=31117

Link to comment
Share on other sites

Τασο σχετικα με το dyno day, παιζει καμια πληροφορια παραπανω;

Για το dynoday έχουμε μέχρι τώρα τα παρακάτω:

Τόπος : Αφοί Στάθη, Χρυσαυγή.

Κόστος: 40€ η συμμετοχή.

Χρόνος: Σάββατο 26/09, πρωί.

Τόπος συνάντησης: ο κόμβος μετά το ΤΙΤΑΝ.

Μέχρι αύριο, το αργότερο Πέμπτη αν μπορέσουμε να ξέρουμε πόσα αυτοκίνητα θα μετρηθούνε, για να κανονίσουμε την ώρα. Αν είμαστε πολλοί, θα πρέπει να πάμε λίγο νωρίς. Αν είμαστε λίγοι, μπορούμε να το κανονίσουμε και για λίγο πιο αργά.

Όσοι θα μετρηθούνε, να έχουν μαζί τους τον γάντζο ρυμούλκισης για να δεθεί το αυτοκίνητο.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Για το dynoday έχουμε μέχρι τώρα τα παρακάτω:

Τόπος : Αφοί Στάθη, Χρυσαυγή.

Κόστος: 40€ η συμμετοχή.

Χρόνος: Σάββατο 26/09, πρωί.

Τόπος συνάντησης: ο κόμβος μετά το ΤΙΤΑΝ.

Μέχρι αύριο, το αργότερο Πέμπτη αν μπορέσουμε να ξέρουμε πόσα αυτοκίνητα θα μετρηθούνε, για να κανονίσουμε την ώρα. Αν είμαστε πολλοί, θα πρέπει να πάμε λίγο νωρίς. Αν είμαστε λίγοι, μπορούμε να το κανονίσουμε και για λίγο πιο αργά.

Όσοι θα μετρηθούνε, να έχουν μαζί τους τον γάντζο ρυμούλκισης για να δεθεί το αυτοκίνητο.

Συμμετοχές για μέτρηση:

1. Νίκος (Golf VI TSI - stock)

2. gpalat (Passat CC 1.8T - APR)

3. peolinio (Golf V TSI - Revo)

4. Κοσμάς (Golf V TSI - Overload)

5. Billgr4 (?)

6. ktm25089 (Golf V TSI - stock)

7. Αλεξανδρος (Golf V TSI - SP Power) ?

8.

Συμμετοχές για βόλτα:

1. mourh

2. Speedy

3. Professor (?)

4. anastos (?)

5. pescarus (?)

6.

7.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.