Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

καλα ρε κοσμα παλι δεν ειχε στο ΙΚΕΑ κινηση μα τι εγινε ολοι μας φοβηθηκαν κ εφυγαν?

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια γιατι να στραβωσω εξαλλου εγω το πρωτoειπα edition 30 by κοσμας γιατι με εχουν ρωτησει μερικοι στο δρομο αν ειναι edition 30 και γελουσα tongue.giftongue.gif

Οριστε και 3 φωτο απο το drift show στις Σερρες

6m8y0b70aaqwgx5frzyq_thumb.jpg

1rwpuksbhfij3ke35ni9_thumb.jpg

prntaqxrg5i80cy61smq_thumb.jpg

Ωραια ηταν, ωραιες γυναικες στον χορο, πολυ καμμενο λαστιχο, πολλα αλογα με τις Μ3 να κυριαρχουν αλλα και τα 20 ευρω της εισοδου ΠΟΛΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια γιατι να στραβωσω εξαλλου εγω το πρωτoειπα edition 30 by κοσμας γιατι με εχουν ρωτησει μερικοι στο δρομο αν ειναι edition 30 και γελουσα tongue.giftongue.gif

Οριστε και 3 φωτο απο το drift show στις Σερρες

Ωραια ηταν, ωραιες γυναικες στον χορο, πολυ καμμενο λαστιχο, πολλα αλογα με τις Μ3 να κυριαρχουν αλλα και τα 20 ευρω της εισοδου ΠΟΛΛΑ.

Πόσες ώρες είπες οτι ήσουν ΌΡΘΙΟΣ ??

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Πόσες ώρες είπες οτι ήσουν ΌΡΘΙΟΣ ??

Εσκασες πια με την ορθοστασια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια χαρα καθιστος ειμουν και σε ψηλο μερος για να βλεπω καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

@golfakias εγω γιατι δεν εχω ακουσει καλα λογια για τα προγραμματα του exelixis οσον αφορα τα TSI?μακαρι να ειναι καλο για να το εχω στα υποψιν

Κυκλοφορει στην πιατσα το παρατσουκλι εξεκριξης ;):):D :D :D :D :D<_<;):D :D :D

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

@golfakias εγω γιατι δεν εχω ακουσει καλα λογια για τα προγραμματα του exelixis οσον αφορα τα TSI?μακαρι να ειναι καλο για να το εχω στα υποψιν

@Rocco-85 εσυ περασες-εκανες το προγραμμα η τοποθετησες καμια εξατμιση κ κανα βαρελακι?

Εξατμιση και εισαγωγη τον εφτιαξα, το προγραμμα το περασε το exelixis στο οποιο στελνο τους πελατες μου..

Link to comment
Share on other sites

Εξατμιση και εισαγωγη τον εφτιαξα, το προγραμμα το περασε το exelixis στο οποιο στελνο τους πελατες μου..

τοποθετησες δηλαδη μια εισαγωγη κ μια εξατμιση (εκτος κ αν ειναι χειροποιητα απο εσενα)

γιατι στο exelixis?

Link to comment
Share on other sites

τοποθετησες δηλαδη μια εισαγωγη κ μια εξατμιση (εκτος κ αν ειναι χειροποιητα απο εσενα)

γιατι στο exelixis?

τι σε νοιαζει ρε εσενα ντακοτα οπου και οτι γουσταρει ο καθενας βαζει , εσυ μεινε μαμα ,μακακα , μαμακια ..... hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

τοποθετησες δηλαδη μια εισαγωγη κ μια εξατμιση (εκτος κ αν ειναι χειροποιητα απο εσενα)

γιατι στο exelixis?

Εξατμιση και εισαγωγη τον εφτιαξα, το προγραμμα το περασε το exelixis στο οποιο στελνο τους πελατες μου..

to na topothetiseis kati pou einai etoimo den to theoro mastoria.. to kanei o kathenas.

γιατι στο exelixis? giati tous theoro poli eksipiretikous kai kalo custom programatisti.. o katheas tin apopsi tou etsi! esi mporei na min to blepeis etsi, emena mou arese i douleia tous.

sorry gia ta greeklish, alla gia kapoio logo den mporo na balo ellinikous xaraktires, mono sto site auto :(

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια, είμαι σχετικά νέος στο group. Να συμμετέχω και γω με το polaki μου!

Γεια σου αδερφε καλως ηρθες ! Αν θες δες λιγο για μια συναντηση που λεμε να κανουμε κι αν μπορεις ερχεσαι !

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry335957

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει το ποστ, αλλα δυστυχως θα λείπω απο τη θεσσαλονικη, για την ψηφο ( τι ψήφο δηλαδη?για να παω σπίτι μου να δω τους φίλους μου)

Που μαζεύεστε συνήθως?

Link to comment
Share on other sites

τα κανονικα μας meetings γινονται συνηθως σε κοσμος-καρφουρ η οπου εχει ανετο παρκινκ τωρα για τα πιο βραδυνα σκηνικα...αναλογα

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια, είμαι σχετικά νέος στο group. Να συμμετέχω και γω με το polaki μου!

Καλώς μας ήρθες ¶ρη(αν μαντεψα σωστά) ! ¶ντε , έτσι έτσι , να μεγαλώνει η παρέα μας και να περνάμε ακόμη καλύτερα σε κάθε συνάντηση !!! Ελπίζω να γνωριστούμε και από κοντά σε κανενα βραδινό meeting B)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες ¶ρη(αν μαντεψα σωστά) ! ¶ντε , έτσι έτσι , να μεγαλώνει η παρέα μας και να περνάμε ακόμη καλύτερα σε κάθε συνάντηση !!! Ελπίζω να γνωριστούμε και από κοντά σε κανενα βραδινό meeting B)

Σωστά μάντεψες,

Θα έρθω σίγουρα στις βραδυνες συνταντήσεις, για να σας γνωρίσω και απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

βλέπω ότι οι περισσότεροι έχετε γκολφάκια

Εγώ έχω το Polo to 6n2 το 16V (που ευτυχώς έχει λίγο παραπάνω από 100Hp) για να μπορώ να το ανοίγω εύκολα

κανενα προβλημα φιλος ακομα και πατινη με σημα vw να ειχες ...

Αντε να ξυπναμε σιγα σιγα , ευκαιρεια τωρα με τις εκλογες

Link to comment
Share on other sites

επειδη τα ατομα που θα εμπεναν πιστα αντιμετωπισαν καποια απροοπτα (μερικοι δεν βρηκαν 2 σετ λαστιχα αλλοι μετακομιζουν αλλοι δεν εχουν ετοιμα τα αυτοκινητα γιατι ανεβαζουν αλογα) + το οτι το meteo.gr αναφερει βροχες θα γινει επαναλληπτικη εξορμηση στην πιστα συντομα.Για να μην χαθει ομως η ευκαιρια να βρεθουμε ολοι μαζι σε λιγη ωρα θα ανακοινωθει το μερος συναντησης το σαββατο κ ο τελικος προορισμος

------------------------------------------------------------

Σε συμπληρωμα του παραπανω:Συναντηση στο COSMOS αυριο Σαββατο 3 Οκτ στις 18:00 στο P3 (η εισοδος απο την πισω μερια εκει που βρισκεται κ το Λουνα παρκ εκει που βρισκονται και τα "δελφινακια")

Παραθετω και τηλ για οποιο μελος ερθει 1 φορα 6985-900-198 (τηλ επικοινωνιας για την συναντηση)

Η συναντηση περιλαμβανει bowling και καφε.

ΥΓ: απο την στιγμη που ειναι Σαββατο κ πολλοι εχουν λιγη ωρα διαθεσιμη μεσα στην εβδομαδα για λοιπες υποχρεωσεις

οποιος επιθυμει μπορει να φερει κ το ετερον του ημιση

post-7381-1254465918_thumb.jpg

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

η πιστα ακυρωνεται στην Σερρες, χθες που μιλησα με τα παιδια προβλεπεται bowling κ καφες στο COSMOS το απογευματακι του Σαββατου γυρω στις 18:00.Ενα εχω να πω ΔΕΝ μου αρεσει το bowling

Αφου και οι στροφες δεν σου αρεσουν τοτε γιατι θα ερχοσουν στην πιστα ? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Τι αλλο θα δουμε, απο πιστα σερρων καταληξαμε στο κοσμος για bowling!!!

Μηπως καποιοι φοβουνται τις στροφες ???? :cry: Τεσπα θα ειμαι παρων εγω.

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζω την ψήφο μου!!!Θα έρθω τελικά αλλά δεν ξέρω πόσο θα κάτσω!!! :)

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.