Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

καποιοι κανανε meeting χθες στο COSMOS

dsc02333.th.jpg

Αυτοι καλα κανουν εμεις που στη Θεσσαλονικη κυκλοφορουν αμετρητα golf πανω απο 10 δεν μπορουμε να μαζεψουμε κι αυτοι ακομα δεν βγηκαν απο το αυγο μαζεψαν 15 αυτοκινητα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω γιαυτο φωναζω αντε ξυπνατε κοσμε let them show our power

SAVVA εσυ ξυπνησες?θα το φερνεις το UG σου η παλι μονο θα με αφηνεις?

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!!

Την Κυριακη πηγα βολτα Ιωαννινα και στον δρομο της επιστροφης ειδα 5αρι κοκκινο με αυτοκολλητα vwclub ομως δεν ειναι πινακιδα απο που ειναι!ειναι κανεις απο εδω?

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!!

Την Κυριακη πηγα βολτα Ιωαννινα και στον δρομο της επιστροφης ειδα 5αρι κοκκινο με αυτοκολλητα vwclub ομως δεν ειναι πινακιδα απο που ειναι!ειναι κανεις απο εδω?

Το μονο κοκκινο golf απο Θεσσαλονικη που συμμετεχει στο φορουμ και εχει αυτοκολλητο ειμαι εγω αλλα δεν ειμουν προς τα εκει. Μαλλον θα ηταν απο αλλη πολη αυτο που ειδες.

Σε περνουσε η τον περασες ? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες ας κανουμε καμια αρχη να μαζευτουμε στα ικεα θεσσ/νικης κ σιγα σιγα 8α το μαθουν ολοι ακοθς μερες κ ωρες

Δεν ειμαι αρμοδιος στο να απαντησω διοτι κι εγω προσφατα συμμετειχα σε συναντηση εκει και γνωρισα τη φοβερη παρεα των παιδιων.... Εχει γινει αυτο που λες φιλε μου πολλες φορες στο παρελθον.. Να παρακολουθειτε συχνα αυτο θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες ας κανουμε καμια αρχη να μαζευτουμε στα ικεα θεσσ/νικης κ σιγα σιγα 8α το μαθουν ολοι ακοθς μερες κ ωρες

κανουμε και κανονιζουμε συναντησεις μεσα σε αυτο το thread οποτε θα διαβαζεις για τις επομενες αφου ως τωρα δεν σε εχω δει.πριν 10 μερες περιπου ειχαμε συναντηση.

ενημερωτικα εχουμε παει κ για καφεδες κ Night cruizing σε ικεα-σινδο...

ελπιζω να σε δουμε αφου εχεις ορεξη,

Link to comment
Share on other sites

Τι θα λέγατε να κάναμε μια συνάντηση το Σαββάτο 24/10 ? Γύρω στις 17:00 για καφεδάκι στην Κρήνη ή στις 19.30 στο Carrefour Μακεδονία για bowling ή για καφεδάκι ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Τι θα λέγατε να κάναμε μια συνάντηση το Σαββάτο 24/10 ? Γύρω στις 17:00 για καφεδάκι στην Κρήνη ή στις 19.30 στο Carrefour Μακεδονία για bowling ή για καφεδάκι ?

Εγώ αυτό το ΣΚ είμαι με φουλ πρόγραμμα. Για το επόμενο όμως, είμαι μέσα... ;)

Μια παρατήρηση μόνο. Στις 17:00 το Σάββατο, στην Κρήνη, που θα παρκάρουμε?... Λίγο δύσκολο δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Στις 15 Νοεμβρίου.....

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!! Πορτοφόλια (σε άνεση!), λάστιχα (σε καλή κατάσταση!), βενζίνη (σε επαρκή ποσότητα!), κοιλιές (σίγουρα άδειες!!!!)

ΕΡΧΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν μπορώ με τίποτα μέσα στο ΣΚ, την δευτέρα που έχουν και τα passat ίσως κάνουμε κάτι.

¶ντε ελάτε. Θα είναι σε χαλαρή φάση, όπως την προηγούμενη φορά... B)

Στις 15 Νοεμβρίου.....

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!! Πορτοφόλια (σε άνεση!), λάστιχα (σε καλή κατάσταση!), βενζίνη (σε επαρκή ποσότητα!), κοιλιές (σίγουρα άδειες!!!!)

ΕΡΧΕΤΑΙ!!!

Ελπίζω να εννοείς καμιά βόλτα στις Σέρρες, γιατί εγώ για 15 Νοέ, έχω προγραμματισμένο να μπω Σέρρες...

Καλές οι εκπλήξεις, δεν λέω, αλλά πες μας εγκαίρως για να μπορέσουμε να συμμετέχουμε στο ό,τι οργανώνεται...

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι να μαζευτειτε αυριο στανταρ πειτε το, εγω θα ειμαι θεσσ. αμα ειναι να γνωριστουμε. το βραδυ εχω συναντηση με το sciroccoclub.

αλλη ερωτηση τωρα, να τους πρωτεινο να ερθουν και αυτοι στης σερρες 15 νοεμβριου?

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω να εχει κανεις αντιρρηση VW ειναι κ αυτοι στο κατω κατω.βεβαια ας μας πει κ ο White V Gti

οσο για το αυριο δε νομιζω να γινει καμια συναντηση.παλι στο Cosmos θα την κανετε rocco?την προηγουμενη φορα δε σε πηρε το ματι μου.

το αυτοκινητο σου δλδ γιατι προσωπικα δε σε ξερω.θα ερθει κ ο μακης για παρεα θεσσαλονικη?

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Δεν ημουν τοτε, για πρωτη φορα θα παω σε κεινο το club. οχι, στο οραιοκαστρο για καφε θα παμε..

Link to comment
Share on other sites

Αν και θα είμαι σε γάμο, που θα πάτε για καφέ? Στην γειτονιά μου θα είστε...

Στο καφε Nouvelle ειπαν..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Παιδιά τελικά τι ισχύει? θα γίνει η συνάντηση για καφέ ?

Δευτέρα 18:00 η ώρα στο city gate θα γίνει από εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα 18:00 η ώρα στο city gate θα γίνει από εμάς.

Για να τα λέμε όλα με το όνομα τους .

Τα Passat θα κάνουν συνάντηση στο City Gate την Δευτέρα .

Εκεί θα πάνε όλοι όσοι δήλωσαν (πχ Κοσμάς , Rocco 85 , Ktm κλπ)

Το Sciroccoclub θα κανουν συνάντηση το Σαββάτο .

Συνάντηση με θέμα Night Cruzin στη Θεσσαλονίκη δεν έγινε ούτε εχθές , ούτε σήμερα , επειδή δεν βολεύει κανένα μέλος οι προηγούμενες μέρες .

Όλα αυτά προς σωστή ενημέρωση .

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα passat , απλά επειδή τα γράφετε σε δυο μέρη , καλό θα είναι να ξεκαθαρίζει τι και πως .

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.