Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Ε τότε ας γράψει ο καθένας πότε μπορεί και βλέπουμε.

Εγώ για ΣΚ μπορώ μέχρι της 10 το βράδυ, μετά δουλεύω.Για 24/3 είμαι οκ έχω ρεπό.

Εγώ Σαββατοκύριακο μπορώ όλες τις ώρες.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Εγω μπορω δεν μπορω θα ερθω γιατι θελω να γνωρισω νεα ατομα και να ρωτησω και πραγματα για τα αυτοκινητα μας περιμενω να αποφασισετε ποτε και που.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπορω δεν μπορω θα ερθω γιατι θελω να γνωρισω νεα ατομα και να ρωτησω και πραγματα για τα αυτοκινητα μας περιμενω να αποφασισετε ποτε και που.

+1.000

Υ.Γ. Παιδιά αποφασίστε γιατί περνάνε οι μέρες !!! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ! Έκλεισε ! 24/3 και ώρα 20:30 στο P3 , θα μαζευτούμε για να πιούμε το καφεδάκι-ποτάκι μας στο Mediterranean Cosmos !

Σε περίπτωση που δεν υπάρχει χώρος για να παρκάρουμε όλοι μαζί , θα παρκάρει ο καθένας όπου βρει και συναντιόμαστε στα δελφινάκια :blink:

Όπως προαναφέρθηκε δεν θα μπορέσω να βρίσκομαι εκεί . Σας εύχομαι να περάσετε τέλεια ! Για να βλέπω να δηλώνετε τις συμμετοχές σας !!!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

k rizaks κ εγω κ μεσα κ κοσμας κ αλεξ παπαλεξιου Και Ολοι παμε να φυγουμε

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα και εγώ πολύ να σας γνωρίσω, αλλά η ώρα είναι λίγο παράξενη και στο Cosmos εκείνη την ώρα γίνεται μεγάλος συνωστισμός σχετικά με το πάρκινγκ και είναι πρόβλημα για το Golfaki μου. Να περάσετε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή αριθμου χώρου στάθμευσης !!! Στο P3 @ 20:00 - 24/3 !!!

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα και εγώ πολύ να σας γνωρίσω, αλλά η ώρα είναι λίγο παράξενη και στο Cosmos εκείνη την ώρα γίνεται μεγάλος συνωστισμός σχετικά με το πάρκινγκ και είναι πρόβλημα για το Golfaki μου. Να περάσετε καλά.

:p:whistling::whistling::whistling::rofl:

Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ ΠΛΕΟΝ η συζητηση κ οι συμμετοχες http://www.vwclub.gr...showtopic=35256

τεταρτη 24 του μηνα ωρα 8 το απογευμα

kalisperaaa!!! mia erotisi... pote tha ta ksanapoyme apo konta??? ante siga siga na mazeyomaste na sas ksanado! tora poy gnoristikame min xathoyme!! :)

Link to comment
Share on other sites

Τι θα λέγατε να πίναμε ένα καφεδάκι το Σαββάτο 24/04/10 κι ώρα 16:00 στο Mediterenean Cosmos ? sillyhorse1rb5.gifnew_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

ρεζερβε σε παρκινκ μονο εγω κανονιζω σε high class-ατα μαγαζια για λεζαντα και μουρη :D

στο κοσμος στελιο δεν γινεται οποτε patience

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ο τελικος εκεινη την ημερα, δεν ξερω αν θα βολεψει σε πολλους... Καμια εκδρομουλα βρε παιδια γιατι δεν κανονιζουμε; Την επομενη μερα π.χ. που ειναι Κυριακη!

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες είναι ο τελικός εκείνη την μέρα, όσο να 'ναι όλοι θα θέλουν να το δουν. Μην "κάψουμε" μόνοι μας την συνάντηση!!! Συμψωνώ με τον Βασίλη για καμιά εκδρομούλα!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ο τελικος εκεινη την ημερα, δεν ξερω αν θα βολεψει σε πολλους... Καμια εκδρομουλα βρε παιδια γιατι δεν κανονιζουμε; Την επομενη μερα π.χ. που ειναι Κυριακη!

Μα καλά τόσο πολύ σας έλειψα που θέλετε να το κάνουμε Κυριακή ?? Όσες φορές έγινε συνάντηση Κυριακή ποτέ δεν κατάφερα να έρθω ... μάλλον σας έχει μαγέψει ο mourh !!! hearts.gif:p

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά τόσο πολύ σας έλειψα που θέλετε να το κάνουμε Κυριακή ?? Όσες φορές έγινε συνάντηση Κυριακή ποτέ δεν κατάφερα να έρθω ... μάλλον σας έχει μαγέψει ο mourh !!! hearts.gif:p

Παραδειγμα εδωσα βρε Speedy.. Ας γινει Σαββατο πρωι προς μεσημερι που λεει ο λογος, ταβερνουλα κλπ.. Το θεμα δεν ειναι η ημερα, αλλα το γεγονος..

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά τόσο πολύ σας έλειψα που θέλετε να το κάνουμε Κυριακή ?? Όσες φορές έγινε συνάντηση Κυριακή ποτέ δεν κατάφερα να έρθω ... μάλλον σας έχει μαγέψει ο mourh !!! hearts.gif:p

speedy εγω μπορω κ σαββατο κ κυριακη κ παρασκευη

ειχαμε πει η μαλλον ειχατε πει η επομενη συναντηση να γινει εκτος Θεσσαλονικης , που αυτο ειναι και το σωστο ετσι για αλλαγη ...closedeyes.gif

ποιος ειχε πει οτι θα θα γινει εκτος θεσσαλονικης? προτασεις εγιναν κ οπως γινοντε τωρα εδω μεσα.....επειδη εσυ πηγαινεις καθε σ-κ εκδρομη

κ εχεις καταντησει το golf εκδρομικο πρακτορειο τι σου φταινε ρε οι υπολοιποι

οταν μιλατε για εκδρομη για που αναφερεστε εχετε κατι κατα νου?αν ειναι εφικτο απο ολους τοτε να γινει εκδρομη αν κ φοβαμαι οτι επειδη πλησιαζει η 1μαγια μερικοι δεν θα ειναι προθυμοι κ αυτο κ το αλλο σκ να κανουν 2 εκδρομες σερι

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.