Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Πάλι ανατολικά? Δεν είπαμε μία ανατολικά μια δυτικά?

Εμείς πάντως από δυτικά, τον ήπιαμε τον καφέ μας την Κυριακή, αφού η Πέμπτη πέρασε χωρίς καμία κίνηση...

Νίκος

anastos

pescarus

professor

billgr4

STELIOS_GOLF6_TSI

Δημήτρης

img6492o.jpg

img6496b.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κ εις ανωτερα.κ εγω ηπια καφε την κυριακη...

το θεμα θα τεθει επι ταπητος απο κοντα για το που θα γινοντε τα meetings απο το keyboard ακρη δε βγαινει

ΥΓ νικο μη με ζουλας το χερι κ δε θελω να μιλησω για τα meetings που γινοντουσαν απο "πισω"ουτε πως γινοντουσαν που διοργανωνονταν κ ποιοι συμμετείχαν

αν παλι θελει μια παρεα να βρεθει σε ενα παρκινκ η στο σπιτι καποιου δικαιωμα τους αλλα δεν αφορα το club

ΥΓ βασικο συστατικο ειναι να υπαρχει ενα μαγαζι με παρκινκ με ευκολη προσβαση , να υπαρχει καποιο κονε με υπευθυνο - ιδιοκτητη και να λειτουργει ως "στεκι" ετσι ωστε να ειναι κατι το στανταρ κ ενας που δεν μπαινει συχνα στο φορουμ να ξερει οτι στο ταδε σημειο καθε 1 ή 2 πεμπτη του μηνα γινεται συναντηση...

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

μπραβο κ εις ανωτερα.κ εγω ηπια καφε την κυριακη...

το θεμα θα τεθει επι ταπητος απο κοντα για το που θα γινοντε τα meetings απο το keyboard ακρη δε βγαινει

ΥΓ νικο μη με ζουλας το χερι κ δε θελω να μιλησω για τα meetings που γινοντουσαν απο "πισω"ουτε πως γινοντουσαν που διοργανωνονταν κ ποιοι συμμετείχαν

αν παλι θελει μια παρεα να βρεθει σε ενα παρκινκ η στο σπιτι καποιου δικαιωμα τους αλλα δεν αφορα το club

ΥΓ βασικο συστατικο ειναι να υπαρχει ενα μαγαζι με παρκινκ με ευκολη προσβαση , να υπαρχει καποιο κονε με υπευθυνο - ιδιοκτητη και να λειτουργει ως "στεκι" ετσι ωστε να ειναι κατι το στανταρ κ ενας που δεν μπαινει συχνα στο φορουμ να ξερει οτι στο ταδε σημειο καθε 1 ή 2 πεμπτη του μηνα γινεται συναντηση...

Για τα bold :

α)πράγμα που γίνεται πάντα !! όταν βρισκόμαστε σε συναντήσεις κάνεις δεν μιλάει , δεν προτείνει μέρη , μαγαζιά κλπ ώστε να τα κάνουμε στέκια μας. Δεν γίνεται να ξέρουμε όλα τα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης ! Γι αυτό λέμε όποιος ξέρει ας μας πει ! Είχαμε βγάλει και θέμα για να βρούμε στέκι .... απαντήσεις 0 !

β) +1000 έχω πετύχει πολλές φορές τέτοια είδους meetings , στο ένα μάλιστα σας έχω βγάλει και φώτο για αναμνηστική ...

Όσο για μερικούς από εκείνους που συμμετείχαν θα πω την γνωστή φράση ... τυχαίο ? δε νομίζω ... από μπροστά κάποιοι το παίζουν καλοί και από πίσω με διπλά φτυάρια θάβουν ... αυτοί που έκαναν το παραπάνω ξέρουν ...

Όποιοι έχουν προβλήματα καλό θα ήταν να έρχονται να μας τα λένε και να προτείνουν λύσεις , όπως το έχουμε πει 100.000 φορές ! Αν δεν υπάρχουν κάποια τέτοια γεγονότα σημαίνει πως όλα βαίνουν καλώς .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σκοπός δεν είναι οι διαξιφισμοί , σκοπός είναι να κάνουμε συναντήσεις όπως αρμόζει σε ένα club σαν το δικό μας !

Αυτός είναι ο στόχος μας !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

μπραβο κ εις ανωτερα.κ εγω ηπια καφε την κυριακη...

:good:

το θεμα θα τεθει επι ταπητος απο κοντα για το που θα γινοντε τα meetings απο το keyboard ακρη δε βγαινει

+1

ΥΓ νικο μη με ζουλας το χερι κ δε θελω να μιλησω για τα meetings που γινοντουσαν απο "πισω"ουτε πως γινοντουσαν που διοργανωνονταν κ ποιοι συμμετείχαν

αν παλι θελει μια παρεα να βρεθει σε ενα παρκινκ η στο σπιτι καποιου δικαιωμα τους αλλα δεν αφορα το club

:D Δεν ήμουν 100% σίγουρος, αν το παραπάνω ποστ μου ήταν αρκετά "χτυπητό" ώστε να σας "ζουλίξει" επιτέλους το χέρι!!! Μάλλον τα κατάφερα! :thumbsup: Γράψε ρε Τάσο! Βάλε μια τάξη στις συναντήσεις της Θεσσαλονίκης! Ας οριστεί κάτι που θα το ακολουθούμε. Ας μπει επιτέλους ένα πρόγραμμα. Ποιά meetings γινόντουσαν από "πίσω"? Δεν φαντάζομαι να εννοείς αυτά που γράφαμε στο section Passat, ε?? Γιατί από "πίσω" συνάντηση, που ανακοινώνεται στο φόρουμ 10 μέρες πριν, με χάρτη του σημείου συνάντησης και τηλέφωνα, δεν νομίζω ότι λέγεται από "πίσω", ε? Εγώ θα έλεγα "καλά που γινόντουσαν και αυτές", αφού πραγματοποιούνταν σε μια περίοδο όπου το club "επισήμως" δεν κανόνιζε τίποτα για την Θεσσαλονίκη, και αν θυμάσαι, αυτές οι συναντήσεις ήταν η αφορμή να συναντηθούμε, να γνωριστούμε και μετά να γίνουμε όλοι μια ακόμη μεγαλύτερη "τοπική" παρέα... :thumbsup: Οπότε να φανταστώ ότι λες για κάτι άλλο?....

ΥΓ βασικο συστατικο ειναι να υπαρχει ενα μαγαζι με παρκινκ με ευκολη προσβαση , να υπαρχει καποιο κονε με υπευθυνο - ιδιοκτητη και να λειτουργει ως "στεκι" ετσι ωστε να ειναι κατι το στανταρ κ ενας που δεν μπαινει συχνα στο φορουμ να ξερει οτι στο ταδε σημειο καθε 1 ή 2 πεμπτη του μηνα γινεται συναντηση...

Επειδή όπως λες είναι βασικό να γίνεται κάθε τόσο η συνάντηση, είδαμε πόσο οργανώθηκε όταν έφτασε το κάθε τόσο την Πέμπτη που μας πέρασε... ;) Και ακόμη και τελευταία στιγμή όταν ο Professor ξύπνησε το θέμα, το αγνοήσατε επιδηκτικά για μέρες, γράφοντας σε όλα τα άλλα sections του φόρουμ εκτός από αυτό! :D Για να μη πω για το πόσο τραγική ήταν η απάντηση του Speedy όταν μετά από μέρες, αγνοόντας τους πάντες, και δίχως ένα "ρε παιδιά είχαμε δουλειές και το ξεχάσαμε" (μπορεί να συμβεί στον καθένα), ρίχνει ένα ξερό "συνάντηση την άλλη Πέμπτη εκεί και τέτοια ώρα". Η οποία είναι πάλι ανατολικά... (πάει και το μια ανατολικά, μια δυτικά).

Αυτά Τάσο από μένα, ως Νίκος προς τον mod mourh. Σαν Τάσος, έλα να πιούμε καμιά μπύρα, να παίξουμε και τις φάπες μας! :D

Για τα bold :

α)πράγμα που γίνεται πάντα !! όταν βρισκόμαστε σε συναντήσεις κάνεις δεν μιλάει , δεν προτείνει μέρη , μαγαζιά κλπ ώστε να τα κάνουμε στέκια μας. Δεν γίνεται να ξέρουμε όλα τα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης ! Γι αυτό λέμε όποιος ξέρει ας μας πει ! Είχαμε βγάλει και θέμα για να βρούμε στέκι .... απαντήσεις 0 !

Ευτυχώς που ως mod της περιοχής μας (και για τον Τάσο όχι μόνο για σένα), όταν κάνουμε συναντήσεις, λαμβάνετε τον λόγο και προσπαθείτε να μας οργανώσετε!!! Ανάθεμα και αν μια φορά, πήγατε να κάνετε κουβέντα που να αφορά την οργάνωση του club! Είναι τόσο δύσκολο, ανάμεσα στις τόσες κουβέντες που γίνονται στις συναντήσεις, να θέσει κάποιος το θέμα "οργάνωση των συναντήσεων"? Να μιλήσουν όλοι, να ακούσετε κι εσείς που είστε το οργανωτικό μέρος, τι μπορεί και θέλει ο καθένας? Να κάτσουμε να βρούμε μια χρυσή τομή τι βολεύει τον καθένα? Δεν λέω, γ@μ@τα περνάμε κάθε φορά, είμαστε μια πολύ καλή παρέα, κάνουμε τρελό καλαμπούρι, άλλα όταν φεύγουμε, κανείς δεν ξέρει πότε και που θα συναντηθούμε πάλι... -_-

Και με την ευκαιρία, για να ρίξω και τις μπιχτές μου (με το συμπάθειο). Εσείς είστε οι "mod με τα κόκκινα γράμματα στο φόρουμ". Εσείς θα ξεκινήσετε μια κουβέντα που θα έχει να κάνει με την οργάνωση του club. Αλλά υπάρχει και το άλλο, το club δεν είναι και κανένα κόμμα που ψάχνει για ψηφοφόρους ώστε να οργανωθεί και οργανώσει κάτι. Κανονίζουμε να πιούμε έναν καφέ και όποιος γουστάρει... Φαντάζομαι ότι τις καταλάβατε και τις 2 τις μπιχτές. Με το συμπάθειο πάντα. :p

β) +1000 έχω πετύχει πολλές φορές τέτοια είδους meetings , στο ένα μάλιστα σας έχω βγάλει και φώτο για αναμνηστική ...

Όσο για μερικούς από εκείνους που συμμετείχαν θα πω την γνωστή φράση ... τυχαίο ? δε νομίζω ... από μπροστά κάποιοι το παίζουν καλοί και από πίσω με διπλά φτυάρια θάβουν ... αυτοί που έκαναν το παραπάνω ξέρουν ...

Επειδή είμαι από αυτούς που έκαναν το παραπάνω, να πω επίσης ότι ήμουν εγώ αυτός που είχα και την ιδέα να γίνει το παραπάνω, αυτός που "έδωσε το σήμα" σε μερικούς να μαζευτούν, όπως επίσης μετά από καιρό πήρα την φωτογραφική μαζί μου, για να κάνω αυτό το post, στο συγκεκριμένο τόπικ, την συγκεκριμένη χρονική στιγμή, για να ξεκινήσει αυτή η κουβέντα. Ευτυχώς τα κατάφερα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Κρύβεστε πίσω από το δάχτυλό σας! Ένα απλό πράγμα πρέπει να κάνουμε, να οργανώσουμε 2 συναντήσεις τον μήνα, σε 2 διαφορετικά μέρη! Δεν είναι και πυρηνική φυσική!

Όποιοι έχουν προβλήματα καλό θα ήταν να έρχονται να μας τα λένε και να προτείνουν λύσεις , όπως το έχουμε πει 100.000 φορές ! Αν δεν υπάρχουν κάποια τέτοια γεγονότα σημαίνει πως όλα βαίνουν καλώς .

Ναι ρε Speedy, κλείσε μου ένα ραντεβού Παρασκευή κατά τις 8, να σου πω τον πόνο μου! Πλάκα μου κάνεις??? :D Πρώτη φορά δλδ το ακούς εσύ αυτό? Για σένα όλα είναι καλά οργανωμένα και κυλούν μια χαρά? (όσον αφορά τις συναντήσεις τουλάχιστον). Και με τον Τάσο έχω μιλήσει αρκετές φορές, και του έχω κάνει ένα κάρο παράπονα/προτάσεις...

Σκοπός δεν είναι οι διαξιφισμοί , σκοπός είναι να κάνουμε συναντήσεις όπως αρμόζει σε ένα club σαν το δικό μας !

Αυτός είναι ο στόχος μας !

Κι εγώ μαζί σου. Εξάλλου σαν άτομα, δεν έχω τίποτα μαζί σας, ούτε έχω να χωρίσω κάτι μαζί σας. Για αυτό και από κοντά δεν μου βγαίνει να σας τα χώσω κιόλας (αν και με τον Τάσο τα λέμε πιο χύμα!) :) Αλλά συγνώμη, ως οργνανωτική ομάδα, έχετε ένα θεματάκι, συντονιστείτε λίγο... ;)

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που με εγκαλεις σε ταξη ρε νικο δημοσια παλι καλα, γιατι απο τηλε-διαδικτυακος κατηγορος εισαι καλος..απο κοντα εχεις ενα θεμα και δεν ξερω πως να το παρω(φοβασαι σεβεσαι σου αρεσει να τα λες απο τα πληκτρολογια?)..παλι καλα που μου την ειπες για να δραστηριοποιηθω γιατι χωρις εσενα ακομα θα κοιμομουνα.

αναφορικα με τα meetings γινεται ενα επισημο περιπου καθε μηνα οχι στην θεσσαλονικη σε ολη την ελλαδα.δεν πρωτοτυπω σε αυτο.Εσυ αν θελεις παραπανω εκει ισως να μη μπορω να σε βοηθησω για την ωρα

Το στεκι που παμε να βρουμε ΔΕΝ ειναι meetings ποσο δυσκολο ειναι να το καταλαβεις?Που σημαινει ειναι ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ συγκεντρωσεις ΟΧΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.οποτε εσυ αν βρεθεις με 4 ατομα για να μου την πεις μαλλον δεν το "σχεδιασες σωστα".Στους αλλους το ειπες?

Στο θεμα "συναντησεις των πασσατ" τα ειπαμε κ πιστευω οτι καταλαβες το θεμα.αν εσυ εχεις σκοπο , διαθεση για σχησματικες τασεις δικαιωμα σου.απλα δεν θα σου δωσω το δικαιωμα να το κανεις εδω.

Η κουβεντα για να γινουν τα night cruiz'n ξανα τωρα στα κοντα δεν ξεκινησε με τις φωτογραφικες σου ικανοτητες αλλα απο κατι προσωπικες κουβεντες με τα παιδια που ηρθαν κατερινη (πανελληνια),δυστηχως δεν ησουν εκει για να τα ακουγες.

Σε μερικα meetings ρωτουσαμε ποτε θελετε να γινει η επομενη.Και οταν δεν το καναμε απο κοντα το ρωτουσαμε μεσα εδω σε αυτο το section Που γραφεις δεν τα εβλεπες?Οσον αφορα τον λογο που δεν εγινε την προηγουμενη πεμπτη ο speedy εβαλε κατω τις ημερομηνιες και ειδε οτι δεν βγαινουν σωστα οι 2 συναντησεις λογο Xmas.Σαν οργανωτικη ομαδα ειμαστε απο τους λιγους που εχουν και εκτος πολης συναντησεις κ εκτος απο την αθηνα ΔΕΝ υπαρχει προγραμμα συναντησεων με καταληκτικες ημερομηνιες απο πριν.Υπαρχει ομως αυτο http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=520&st=160

ανακεφαλαιωνοντας να πω οτι αλλο συναντησεις αλλο να βρεθει ενα στεκι κ εκει να πηγαινουμε για εναν καφε σαν παρεα-φιλοι κ καθε μια η 2 πεμπτες να βρισκομαστε κ να τα λεμε(οσοι μπορουν)

και να κλεισω με τον φιλικο σου χαιρετισμο

Με το συμπαθειο παντα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όπως λες είναι βασικό να γίνεται κάθε τόσο η συνάντηση, είδαμε πόσο οργανώθηκε όταν έφτασε το κάθε τόσο την Πέμπτη που μας πέρασε... :) Και ακόμη και τελευταία στιγμή όταν ο Professor ξύπνησε το θέμα, το αγνοήσατε επιδηκτικά για μέρες, γράφοντας σε όλα τα άλλα sections του φόρουμ εκτός από αυτό! :DΓια να μη πω για το πόσο τραγική ήταν η απάντηση του Speedy όταν μετά από μέρες, αγνοόντας τους πάντες, και δίχως ένα "ρε παιδιά είχαμε δουλειές και το ξεχάσαμε" (μπορεί να συμβεί στον καθένα), ρίχνει ένα ξερό "συνάντηση την άλλη Πέμπτη εκεί και τέτοια ώρα". Η οποία είναι πάλι ανατολικά... (πάει και το μια ανατολικά, μια δυτικά).

Αυτά Τάσο από μένα, ως Νίκος προς τον mod mourh. Σαν Τάσος, έλα να πιούμε καμιά μπύρα, να παίξουμε και τις φάπες μας! :D

τραγική ? μάλιστα ...... για την ημερομηνία τα είπε ο mourh ... 30/12 και να γινόταν συνάντηση θα ήμουν εγω κι ο mourh . οπότε βλέπεις μόνος σου τον λόγο ...

θεωρητικά μπορεί να εφαρμοστεί , πρακτικά όμως όχι διότι δεν θα υπάρχει κενή ημερομηνία για επίσημη συνάντηση , κάτι το οποίο ξεχνάτε .... γι αυτό θέλουμε να κάνουμε ένα μέρος στέκι μας για τις ανεπίσημες συναντήσεις σε σταθερή ημέρα σε συγκεκριμένο σημείο και ώρα . έτσι θα είναι καλύτερο για όλους .

Ευτυχώς που ως mod της περιοχής μας (και για τον Τάσο όχι μόνο για σένα), όταν κάνουμε συναντήσεις, λαμβάνετε τον λόγο και προσπαθείτε να μας οργανώσετε!!! Ανάθεμα και αν μια φορά, πήγατε να κάνετε κουβέντα που να αφορά την οργάνωση του club! Είναι τόσο δύσκολο, ανάμεσα στις τόσες κουβέντες που γίνονται στις συναντήσεις, να θέσει κάποιος το θέμα "οργάνωση των συναντήσεων"? Να μιλήσουν όλοι, να ακούσετε κι εσείς που είστε το οργανωτικό μέρος, τι μπορεί και θέλει ο καθένας? Να κάτσουμε να βρούμε μια χρυσή τομή τι βολεύει τον καθένα? Δεν λέω, γ@μ@τα περνάμε κάθε φορά, είμαστε μια πολύ καλή παρέα, κάνουμε τρελό καλαμπούρι, άλλα όταν φεύγουμε, κανείς δεν ξέρει πότε και που θα συναντηθούμε πάλι... -_-

Και με την ευκαιρία, για να ρίξω και τις μπιχτές μου (με το συμπάθιο). Εσείς είστε οι "mod με τα κόκκινα γράμματα στο φόρουμ". Εσείς θα ξεκινήσετε μια κουβέντα που θα έχει να κάνει με την οργάνωση του club. Αλλά υπάρχει και το άλλο, το club δεν είναι και κανένα κόμμα που ψάχνει για ψηφοφόρους ώστε να οργανωθεί και οργανώσει κάτι. Κανονίζουμε να πιούμε έναν καφέ και όποιος γουστάρει... Φαντάζομαι ότι τις καταλάβατε και τις 2 τις μπιχτές. Με το συμπάθιο πάντα. :p

γι αυτό θέλουμε να κάνουμε ένα μέρος στέκι μας και ανεπίσημες συναντήσεις σε σταθερή ημέρα σε συγκεκριμένο σημείο και ώρα ...

ναι εμείς είμαστε , σ' εμάς πρέπει να λέτε τα παράπονα σας , όχι από πίσω και κάνοντας κρυφές συναντήσεις ...

Επειδή είμαι από αυτούς που έκαναν το παραπάνω, να πω επίσης ότι ήμουν εγώ αυτός που είχα και την ιδέα να γίνει το παραπάνω, αυτός που "έδωσε το σήμα" σε μερικούς να μαζευτούν, όπως επίσης μετά από καιρό πήρα την φωτογραφική μαζί μου, για να κάνω αυτό το post, στο συγκεκριμένο τόπικ, την συγκεκριμένη χρονική στιγμή, για να ξεκινήσει αυτή η κουβέντα. Ευτυχώς τα κατάφερα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Κρύβεστε πίσω από το δάχτυλό σας! Ένα απλό πράγμα πρέπει να κάνουμε, να οργανώσουμε 2 συναντήσεις τον μήνα, σε 2 διαφορετικά μέρη! Δεν είναι και πυρηνική φυσική!

το "θέμα" δεν είναι τωρινό ... είναι πάρα μα πάρα πολύ παλιό και τα είχαμε πει εξ' αρχής ! Κανείς δεν μίλησε ,κανείς δεν εξέφρασε πραγματικά την άποψη του !

Ναι ρε Speedy, κλείσε μου ένα ραντεβού Παρασκευή κατά τις 8, να σου πω τον πόνο μου! Πλάκα μου κάνεις??? :DΠρώτη φορά δλδ το ακούς εσύ αυτό? Για σένα όλα είναι καλά οργανωμένα και κυλούν μια χαρά? (όσον αφορά τις συναντήσεις τουλάχιστον). Και με τον Τάσο έχω μιλήσει αρκετές φορές, και του έχω κάνει ένα κάρο παράπονα/προτάσεις...

Όχι , δεν το ακούω πρώτη φορά ... την προηγούμενη φορά που το άκουσα ήταν μερικούς μήνες πριν όπου και το άτομο που τα είχε πει , μου είχε πει πως στην επόμενη συνάντηση θα έρθει να μιλήσουμε και να μου τα πει τετ α τετ . Δεν μπορώ να πω , Έρχεται ! , αλλά σε συναντήσεις στις οποίες έχω δηλώσει ότι δεν θα παρευρίσκομαι ή δεν έχω ειδοποιηθεί(βλ. από "πίσω" meetings).

Κι εγώ μαζί σου. Εξάλλου σαν άτομα, δεν έχω τίποτα μαζί σας, ούτε έχω να χωρίσω κάτι μαζί σας. Για αυτό και από κοντά δεν μου βγαίνει να σας τα χώσω κιόλας (αν και με τον Τάσο τα λέμε πιο χύμα!) :) Αλλά συγνώμη, ως οργνανωτική ομάδα, έχετε ένα θεματάκι, συντονιστείτε λίγο... ;)

Ούτε κι εγώ έχω κάτι μαζί σου ! Μια χαρά τα λέμε , κάνουμε την πλάκα μας και όλα ! Αλλά να ξέρεις πως για εμένα όποιος έχει κάποιο "θέμα" και δεν έρχεται να με πιάσει να μου το πει κάνει μέγα λάθος ! Θα μυρίσω τα δάκτυλα μου για να το ξέρω ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

30-12?ρε speedy στα γενεθλια μου?λες να την κανουμε τοτε την συγκεντρωση?

δεν εχω αντιρρηση :)

ΥΓ οποιος θα ειναι θεσ/νικη 30-12 να μας το πει να κανουμε συναντηση να φερω κ καμια τουρτα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που με εγκαλεις σε ταξη ρε νικο δημοσια παλι καλα, γιατι απο τηλε-διαδικτυακος κατηγορος εισαι καλος..απο κοντα εχεις ενα θεμα και δεν ξερω πως να το παρω(φοβασαι σεβεσαι σου αρεσει να τα λες απο τα πληκτρολογια?)..παλι καλα που μου την ειπες για να δραστηριοποιηθω γιατι χωρις εσενα ακομα θα κοιμομουνα.

Αυτό θα περίμενα να το ακούσω από τον Speedy, που όντως δεν έχουμε μιλήσει σε προσωπικό επίπεδο. Δεν σου έχω μιλήσει εγώ προσωπικά? Από κοντά? Από MSN? Αυτό περίμενα για να σου την "πω"? Έχω να κερδίσω κάτι? Έχω κάτι μαζί σου? Μήπως είσαι κάποιος άλλος και γράφεις από το account του Τάσου???... :D

αναφορικα με τα meetings γινεται ενα επισημο περιπου καθε μηνα οχι στην θεσσαλονικη σε ολη την ελλαδα.δεν πρωτοτυπω σε αυτο.Εσυ αν θελεις παραπανω εκει ισως να μη μπορω να σε βοηθησω για την ωρα

Το να γίνονται ανεπίσημες συναντήσεις την 1η και την 3η Πέμπτη, δεν είναι ούτε δική μου πρόταση, ούτε δικά μου λόγια! Να σας θυμήσω?...

Παιδιά ούτε δεξίωση να κανονίζαμε .... είπαμε ότι τους περισσότερους σας βολεύει Πέμπτη , οπότε έκλεισε για Πέμπτη !

Για την ώρα θα το βάλουμε στην μέση ... 19:00 ώστε να είναι όλοι ευχαριστημένοι .

ΚΑΘΕ 1η Πέμπτη του μήνα θα βρισκόμαστε Δυτικά(CityGate για αρχή) και κάθε 3η Πέμπτη Ανατολικά.

Είμαστε εντάξει ?

Το στεκι που παμε να βρουμε ΔΕΝ ειναι meetings ποσο δυσκολο ειναι να το καταλαβεις?Που σημαινει ειναι ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ συγκεντρωσεις ΟΧΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.οποτε εσυ αν βρεθεις με 4 ατομα για να μου την πεις μαλλον δεν το "σχεδιασες σωστα".Στους αλλους το ειπες?

Εγώ αυτό που ήθελα (να ξεκινήσει αυτή η κουβέντα) το πέτυχα, άρα το σχέδιο πέτυχε. Δεν με ένοιαζε αν θα ήμασταν 4, 14 ή 54... :) Αλλά ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα μπερδεύεις? Είπα εγώ για επίσημες συναντήσεις? Για να πίνουμε το καφεδάκι μας λέω...

Στο θεμα "συναντησεις των πασσατ" τα ειπαμε κ πιστευω οτι καταλαβες το θεμα.αν εσυ εχεις σκοπο , διαθεση για σχησματικες τασεις δικαιωμα σου.απλα δεν θα σου δωσω το δικαιωμα να το κανεις εδω.

ΧΑΧΑΧΑ!!! Πες μου. Πλάκα δεν κάνεις?? Για να γελάσουμε δεν το λες? Αν ήθελα να σχήσω το φόρουμ και να κάνω άλλο club με Passat, θα το είχα κάνει πριν χρόνια. Ίσα ίσα, εγώ είμαι αυτός που υποστηρίζω ότι δεν πρέπει να υπάρχουν Scirocco Club, Passat CC club κλπ. Όσο για τις συναντήσεις που γράφαμε τότε στο section Passat, έγιναν γιατί δεν κουνιόταν φύλλο στη Θεσ/νίκη, και οι χρήστες του φόρουμ θέλαμε να βρεθούμε. Αν το κάναμε κρυφά, δεν θα το ανακοινώναμε. Όπως επίσης, όταν ξεκίνησες να κάνεις κάποιες κινήσεις με συναντήσεις, μου είπες να το σταματήσουμε το τόπικ εκείνο, κι έτσι κι έγινε! Τσέκαρε να δεις τελευταίο ποστ. Και αυτό έγινε, γιατί πλέον πήγε να καλυφθεί η ανάγκη που υπήρχε, δλδ οι συναντήσεις για καφεδάκι στη Θεσσαλονίκη... Οπότε είναι εντελώς άκυρο αυτό που λες...

Η κουβεντα για να γινουν τα night cruiz'n ξανα τωρα στα κοντα δεν ξεκινησε με τις φωτογραφικες σου ικανοτητες αλλα απο κατι προσωπικες κουβεντες με τα παιδια που ηρθαν κατερινη (πανελληνια),δυστηχως δεν ησουν εκει για να τα ακουγες.

Οι φωτογραφικές μου ικανότητες, ήταν για να γίνει ΑΥΤΗ η κουβέντα, και όχι να ξεκινήσουν οι συναντήσεις. Και δυστυχώς η πανελλήνια έπεσε τον καιρό που ήμουν Γερμανία... Του χρόνου...

Σε μερικα meetings ρωτουσαμε ποτε θελετε να γινει η επομενη.Και οταν δεν το καναμε απο κοντα το ρωτουσαμε μεσα εδω σε αυτο το section Που γραφεις δεν τα εβλεπες?Οσον αφορα τον λογο που δεν εγινε την προηγουμενη πεμπτη ο speedy εβαλε κατω τις ημερομηνιες και ειδε οτι δεν βγαινουν σωστα οι 2 συναντησεις λογο Xmas.Σαν οργανωτικη ομαδα ειμαστε απο τους λιγους που εχουν και εκτος πολης συναντησεις κ εκτος απο την αθηνα ΔΕΝ υπαρχει προγραμμα συναντησεων με καταληκτικες ημερομηνιες απο πριν.Υπαρχει ομως αυτο http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=520&st=160

ανακεφαλαιωνοντας να πω οτι αλλο συναντησεις αλλο να βρεθει ενα στεκι κ εκει να πηγαινουμε για εναν καφε σαν παρεα-φιλοι κ καθε μια η 2 πεμπτες να βρισκομαστε κ να τα λεμε(οσοι μπορουν)

Παίζουμε με τις λέξεις? Δεν μιλάω για συναντήσεις με φρουφρού και αρώματα! Μιλάω για έναν απλό καφέ, άρα για το ίδιο λέμε και οι 2. Η προηγούμενη συνάντηση που έγινε την Πέμπτη, δεν ήταν σε επίπεδο καφέ? Αφού με αφορμή αυτών που γράφονται εδώ έγινε... :)

και να κλεισω με τον φιλικο σου χαιρετισμο

Με το συμπαθειο παντα ;)

Τάσο σε ξέρω και με ξέρεις. Με το συμπάθειο πάντα και δεν το λέω ειρωνικά (ούτε πριν). Και καμιά φορά δεν έγραψα κάτι δημοσίως για να σου την πω. Πάντα τα λέγαμε μεταξύ μας. Αλλά το "συνατήσεις από πίσω" και να λες για αυτές που γινόντουσαν δημοσίως μέσα στο φόρουμ, ε, ήταν το κερασάκι... :D Να μη μας περάσουν και για λαλάκες, ε? :D

τραγική ? μάλιστα ...... για την ημερομηνία τα είπε ο mourh ... 30/12 και να γινόταν συνάντηση θα ήμουν εγω κι ο mourh . οπότε βλέπεις μόνος σου τον λόγο ...

θεωρητικά μπορεί να εφαρμοστεί , πρακτικά όμως όχι διότι δεν θα υπάρχει κενή ημερομηνία για επίσημη συνάντηση , κάτι το οποίο ξεχνάτε .... γι αυτό θέλουμε να κάνουμε ένα μέρος στέκι μας για τις ανεπίσημες συναντήσεις σε σταθερή ημέρα σε συγκεκριμένο σημείο και ώρα . έτσι θα είναι καλύτερο για όλους .

Καλά ρε, μαζί μιλάμε, χώρια καταλαβαίνουμε??? Για τις ανεπίσημες δεν μιλάμε τόσο καιρό για κάθε 1η και 3η Πέμπτη? Αν ήταν καμία κουλή ημ/νία, θα την αναβάλαμε. Και καλά το σκέφτηκε ο Τάσος, ότι 30/12 δεν θα υπάρχει ψυχή, το είπατε σε κανενάν? Όταν γράψανε/γράψαμε μερικοί που την πηδήξαμε την Πέμπτη, γιατί δεν το λέτε να μας ενημερώσετε?? Η συμπεριφορά σας στο φόρουμ, με τον τρόπο που γράφετε, είναι "αποφασίζουμε και διατάζουμε"...

Ούτε κι εγώ έχω κάτι μαζί σου ! Μια χαρά τα λέμε , κάνουμε την πλάκα μας και όλα ! Αλλά να ξέρεις πως για εμένα όποιος έχει κάποιο "θέμα" και δεν έρχεται να με πιάσει να μου το πει κάνει μέγα λάθος ! Θα μυρίσω τα δάκτυλα μου για να το ξέρω ?

Το "θέμα" Θοδωρή υπάρχει και το ξέρεις. Οπότε τι περιμένεις?? Να μαζέψεις υπογραφές??? Που είναι η πρωτοβουλία αυτών που οργανώνουν όταν μαζευόμαστε, να συντονίσουν την παρέα?....

Μάλλον τζάμπα κάθομαι και χαλάω τον χρόνο μου και τα γράφω όλα αυτά... Ίσως να λειτουργούν όλα άψογα και εγώ να είμαι στο κόσμο μου... Sorry και για την αναστάτωση...

Link to comment
Share on other sites

νικο δεν μου λες τιποτα νεο...αναμασας τα λογια σου ενω σου εχω απαντησει στο προηγουμενο ποστ μου

αν δεν το καταλαβες ξαναδιαβασε το μη κανω copy paste

Nαι ΔΕΝ ειναι δικη σου προταση οι ανεπισημες συναντησεις οποτε ασε σε αυτους που πανε να το στησουν να το "στησουν" κ μη προτρεχεις

αν θελεις να γινεται κουβεντα για κουβεντα γραφε διαδικτυακα να σου απαντουν "ασυγχρονα"(το επιασες ετσι?)

δεν σου κανω πλακα οπως κ δεν σου εκανα οταν ειπα οτι οι συναντησεις μεριδας ατομων μεσα απο το φορουμ εχει την ιδια επιπτωση αν το εκανες κ σε αλλο ιστοτοπο..Αλλα πως θα μαζευες κοσμο απο μονος σου?με αγγελια?απο εδω μεσα θα ξεκινουσες κατι.το ελαφρυντικο ειναι οτι το εκανες οταν δεν ειχε η θεσσαλονικη καποιον τωρα ομως κ συναντησεις γινοντε καθε μηνα σχεδον "Επισημες" κ πηγαινει να οργανωθει κ το "night cruiz".Ναι το τοπικ σταματησε οχι ομως κ καποιες συναντησεις.που κ παλι δικαιωμα του καθενος να βρισκεται με οποιον θελει οποτε το θελει αλλα οχι εις βαρος του κλαμπ.δλδ το σκεπτικο σου ηταν να πιεις καφε με 4 ατομα και να πεις "Αυτο γιατι ο speedy δεν εβαλε ανακοινωση την προηγουμενη πεμπτη κ την εβαλε τωρα?"εξαλλου οπως ειπα ειναι ενα ανεπισημο καφεδακι δεν χαλασε κ ο κοσμος δεν οργανωσε συναντηση κ να βαρεσε πιστολια κ να μην ερθει...ελεος πια ουτε γλυφιτζουρι να σου πηρανε απο τα χερια.,εισαι κ μεγαλο παιδι.

το με το συμπαθειο δικη σου κουβεντα ηταν οποτε αν ηταν ειρωνικη η φιλικη εγω απλα ανταπεδωσα

η προηγουμενη συναντηση ο speedy την εβαλε στο section επισημες συναντησεις με ανακοινωση κλπ οποτε ακομα στηνεται το ανεπισημο

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! :D;)-_-

:):D :D

Άντε γειά! Να μην ενοχλώ κιόλας! :)

στο καλο (οτι θα μας γραφεις ειναι σιγουρο σου αρεσει )

εκτος κ αν εχεις διαθεση την πεμπτη (αν κ σε βλεπω ανυπομονο μολις 2 μερες πριν τον καφε ειπες δεν κανω εναν ασυγχρονο δημοσιο διαλογο..Τυχαιο?ΔΕ νομιζω....αντε γεια κ απο μενα)

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Το να γίνονται ανεπίσημες συναντήσεις την 1η και την 3η Πέμπτη, δεν είναι ούτε δική μου πρόταση, ούτε δικά μου λόγια! Να σας θυμήσω?...

Το ερωτηματικό στο Είμαστε εντάξει , ερωτηματικό έμεινε !

Εγώ αυτό που ήθελα (να ξεκινήσει αυτή η κουβέντα) το πέτυχα, άρα το σχέδιο πέτυχε. Δεν με ένοιαζε αν θα ήμασταν 4, 14 ή 54... :) Αλλά ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα μπερδεύεις? Είπα εγώ για επίσημες συναντήσεις? Για να πίνουμε το καφεδάκι μας λέω...

Κι εμείς αυτό θέλουμε αλλά σε συγκεκριμένο τόπο , μέρα , ώρα !

Καλά ρε, μαζί μιλάμε, χώρια καταλαβαίνουμε??? Για τις ανεπίσημες δεν μιλάμε τόσο καιρό για κάθε 1η και 3η Πέμπτη? Αν ήταν καμία κουλή ημ/νία, θα την αναβάλαμε. Και καλά το σκέφτηκε ο Τάσος, ότι 30/12 δεν θα υπάρχει ψυχή, το είπατε σε κανενάν? Όταν γράψανε/γράψαμε μερικοί που την πηδήξαμε την Πέμπτη, γιατί δεν το λέτε να μας ενημερώσετε?? Η συμπεριφορά σας στο φόρουμ, με τον τρόπο που γράφετε, είναι "αποφασίζουμε και διατάζουμε"...

Οσον αφορα τον λογο που δεν εγινε την προηγουμενη πεμπτη ο speedy εβαλε κατω τις ημερομηνιες και ειδε οτι δεν βγαινουν σωστα οι 2 συναντησεις λογο Xmas.

Μην μου παραποιείς την αλήθεια .... θα έχουμε νέο θέμα με τίτλο copyright violations !!! :)

Καλά πριν μας είπες οτι

Εσείς είστε οι "mod με τα κόκκινα γράμματα στο φόρουμ". Εσείς θα ξεκινήσετε μια κουβέντα που θα έχει να κάνει με την οργάνωση του club.

και την άλλη μας λες να μην είμαστε. Θέτουμε ερωτήματα και περιμένουμε απαντήσεις !!! Εαν δεις το quote που έκανες γράφω : " Είμαστε εντάξει ? " Κανείς δεν απαντά ! Τι θα έπρεπε να περιμένουμε αιώνια κάποιον που θα έχει όρεξη να απαντήσει μετά από 9 μήνες ?

Το "θέμα" Θοδωρή υπάρχει και το ξέρεις. Οπότε τι περιμένεις?? Να μαζέψεις υπογραφές??? Που είναι η πρωτοβουλία αυτών που οργανώνουν όταν μαζευόμαστε, να συντονίσουν την παρέα?....

Ζήτησα προτάσεις για καταστήματα που θα μπορούσαν να είναι στέκι μας ! Δεν μπορώ να ξέρω ΟΛΗ τη Θεσσαλονίκη απ' έξω ! Στην τελευταία συνάντηση ήμασταν 29 άτομα ! Ο κάθε ένας να έλεγε ένα μέρος θα είχαμε το λιγότερο 15 διαφορετικά μέρη να εξετάσουμε !!

Μάλλον τζάμπα κάθομαι και χαλάω τον χρόνο μου και τα γράφω όλα αυτά... Ίσως να λειτουργούν όλα άψογα και εγώ να είμαι στο κόσμο μου... Sorry και για την αναστάτωση...

Όχι , δεν χαλάς τζάμπα τον χρόνο σου . Αυτό που έπρεπε να κάνουν όλοι όσοι έχουν πραγματικές διαφορετικές απόψεις και προτάσεις , κάνεις ! Βρέθηκε ένας να έχει πραγματικά διαφορετικές απόψεις και προτάσεις από εμάς και όχι διαφορετικές απόψεις της πλάκας , άπλα και μόνο για να δημιουργήσει αναστάτωση και να δυναμιτίσει το κλίμα ! Αν είχες και μια πρόταση για το μέρος για τις ανεπίσημες θα ήταν σούπερ .

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

παιδια το ξερω οτι ειναι night crusin το θεμα αυτο αλλα αφορα την οργανωση μας.εχει ειπωθει απο οτι ειδα κ σε προηγουμενα ποστ, να γινονται κ δραστηριοτητες.. Δεν ειναι μονο ο καφες. Ας κανουμε κ κατι το διαφορετικο και μια φορα τον μηνα ή ανα διμηνο να ξεφευγουμε κι εκτος.. Οπως λογου χαρη τα παιδια στην Θεσσαλια που οργανωνουν τις εκδρομουλες ανα τακτα χρονικα διαστηματα.εγω προσωπικα δουλευω καθημερινες μεχρι αργα κ μου ειναι δυσκολο να ερχομαι ανατολικα με την ψυχη στο στομα να προλαβω , ακομα πιο δυσκολα καποιος που μενει κ εκτος θεσ/νικης που πρεπει να κανει ολοκληρο ταξιδι για να ερθει μονο για 2-3 ωρες.πιστευω πως θελουμε ολοι (οι θεσσαλονικεις)να γωρισουμε κ αλλα μελη απο τις γυρω πολεις,αλλα αυτο τις καθημερινες ειναι λιγο δυσκολο για ολους μας.speedy θυμαμαι ησουν κι εσυ στην βεροια πριν το καλοκαιρι,ωραια δεν ηταν?.οπως κ η εκδρομη στην κοζανη,μονο ο κοσμας κ γω πηγαμε απο θεσ/νικη αλλα γνωρισαμε μελη απο ολη την δυτικη μακεδονια ,ηπειρο κ θεσσαλια κ μη μου πει κανεις οτι δεν περασε καλα εκεινη τη μερα!!αυτα εχω να πω απο τη δικη μου πλευρα,sorry αν ειμαι εκτος θεματος αλλα μια που ανοιχτηκε η συζητηση ειπα να πω τη γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ξερω οτι ειναι night crusin το θεμα αυτο αλλα αφορα την οργανωση μας.εχει ειπωθει απο οτι ειδα κ σε προηγουμενα ποστ, να γινονται κ δραστηριοτητες.. Δεν ειναι μονο ο καφες. Ας κανουμε κ κατι το διαφορετικο και μια φορα τον μηνα ή ανα διμηνο να ξεφευγουμε κι εκτος.. Οπως λογου χαρη τα παιδια στην Θεσσαλια που οργανωνουν τις εκδρομουλες ανα τακτα χρονικα διαστηματα.εγω προσωπικα δουλευω καθημερινες μεχρι αργα κ μου ειναι δυσκολο να ερχομαι ανατολικα με την ψυχη στο στομα να προλαβω , ακομα πιο δυσκολα καποιος που μενει κ εκτος θεσ/νικης που πρεπει να κανει ολοκληρο ταξιδι για να ερθει μονο για 2-3 ωρες.πιστευω πως θελουμε ολοι (οι θεσσαλονικεις)να γωρισουμε κ αλλα μελη απο τις γυρω πολεις,αλλα αυτο τις καθημερινες ειναι λιγο δυσκολο για ολους μας.speedy θυμαμαι ησουν κι εσυ στην βεροια πριν το καλοκαιρι,ωραια δεν ηταν?.οπως κ η εκδρομη στην κοζανη,μονο ο κοσμας κ γω πηγαμε απο θεσ/νικη αλλα γνωρισαμε μελη απο ολη την δυτικη μακεδονια ,ηπειρο κ θεσσαλια κ μη μου πει κανεις οτι δεν περασε καλα εκεινη τη μερα!!αυτα εχω να πω απο τη δικη μου πλευρα,sorry αν ειμαι εκτος θεματος αλλα μια που ανοιχτηκε η συζητηση ειπα να πω τη γνωμη μου.

Δραστηριότητες να γίνονται αλλά όχι και να μην έρχονται άτομα !

Για τις καθημερινές ούτε εμένα με βολεύει , εσένα γιατί δουλεύεις μέχρι αργά κι εμένα γιατί δεν έχω πυλωτή ούτε κλειστό garage και κάθομαι και καίω τη βενζίνη μου στις γύρες μέχρι να φύγει κάποιος και να παρκάρω στις 11.30 και 12.00 το βράδυ ! Εφόσον όμως τους περισσότερους τους βολεύει τοτε δυστυχώς το ανεπίσημο καφεδάκι μας πρέπει να το κάνουμε τοτε :)

Όλοι θέλουμε να γνωρίσουμε και άλλα μέλη αρκεί να θέλουν το ίδιο κι αυτοί ...

Στην Βέροια ωραία ήταν (απόλαυση τα στροφιλίκια) αλλά πολύ λίγα μέλη από Βέροια . Ήρθαν 8 άτομα από Θεσ/νικη και από Βέροια ήταν μόνο 3 !!!

Όσο για την γνώμη σου , πολύ καλά έκανες και την είπες ! Ελευθερία του λόγου έχουμε και είμαστε και φόρουμ ! Όλες οι γνώμες πρέπει να ακούγονται !

Για να μην ξεχνιόμαστε στις 09/12 ημέρα Πέμπτη και ώρα 19:00 θα βρεθούμε στο Café Les Amis , για το που ακριβώς είναι και που θα παρκάρουμε δείτε εδώ http://img593.imageshack.us/img593/3732/33242342342.jpg !!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Στην Βέροια ωραία ήταν (απόλαυση τα στροφιλίκια) αλλά πολύ λίγα μέλη από Βέροια . Ήρθαν 8 άτομα από Θεσ/νικη και από Βέροια ήταν μόνο 3 !!!

Γιατι ρε συ speedy , μονο για τα μελη της Βεροιας πηγαμε εκει ή και να ξεφυγουμε απο τα συνηθισμενα; Εμενα προσωπικα μου αρεσε κι αυτη η εκδρομη και η καθε εκδρομη,θεωρω πιο λυπητερο πως εμεις απο ολοκληρη Θεσσαλονικη δεν μπορουμε να μαζευτουμε 20-30 μελη να παμε καπου να δειξουμε δυνατα την παρουσια μας,ειδικα στην κοζανη ημασταν η απολυτη μειοψηφια.

Edited by wobman76
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε συ speedy για τα μελη της Βεροιας πηγαμε εκει ή να ξεφυγουμε απο τα συνηθισμενα; Εμενα προσωπικα μου αρεσε κι αυτη η εκδρομη και η καθε εκδρομη,θεωρω πιο λυπητερο πως εμεις απο ολοκληρη Θεσσαλονικη δεν μπορουμε να μαζευτουμε 20-30 μελη να παμε καπου να δειξουμε δυνατα την παρουσια μας,ειδικα στην κοζανη ημασταν η απολυτη μειοψηφια.

Εγώ προσωπικά στη Βέροια δεν πήγα μόνο για να δω την Βέροια σαν τόπο , αλλά πήγα και για να γνωρίσω και κάποια μέλη της . Ούτε εγώ είπα πως δεν μου άρεσε απλά περίμενα περισσότερο ντόπιο κόσμο .. πήγα στα Γιάννενα και όπου κι αν κοιτούσα έβλεπα αμάξια με αυτοκόλλητα ! Κοζάνη μόνο έναν είδα με 4αρι , του κόρναρα , είδε το αυτοκόλλητο και σαν να μην τον ένοιαξε ...

Αν σκεφτείς τον μέσο όρο των συμμετοχών μας σε συναντήσεις θα δεις πως ήταν σε νορμάλ πλαίσια για τα μέλη της Θεσ/νικης ...

Για την Κοζάνη δεν μπορώ να εκφέρω άποψη , διότι δεν ήρθα (πράγμα που είχα δηλώσει εξ' αρχής) . Μπορεί να έτυχε η ημερομηνία όσο αναφορά τον αριθμό μελών .

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε συ speedy , μονο για τα μελη της Βεροιας πηγαμε εκει ή και να ξεφυγουμε απο τα συνηθισμενα; Εμενα προσωπικα μου αρεσε κι αυτη η εκδρομη και η καθε εκδρομη,θεωρω πιο λυπητερο πως εμεις απο ολοκληρη Θεσσαλονικη δεν μπορουμε να μαζευτουμε 20-30 μελη να παμε καπου να δειξουμε δυνατα την παρουσια μας,ειδικα στην κοζανη ημασταν η απολυτη μειοψηφια.

η συναντηση στην κοζανη δεν εγινε σε συνεργασια με εμας οποτε χλωμο να μαζευομασταν πολλοι καθως οπως αποδειχτηκε σε κανεναν δεν βολεψε η ημερομηνια διεξαγωγης της γιαυτο κ η "απολυτη μειοψηφια" οπως λες.

ειναι σαν να μου λες οτι αν παμε σε συναντηση των μελων θεσσαλιας θα ειμαστε μειοψηφια.Ε φυσικα θα ειμαστε αν δεν γινει απο κοινου η συναντηση.

αναφορικα με τις συμμετοχες μακαρι να δηλωσουν πολλα ατομα συμμετοχη για εκδρομη αλλα να σου υπενθυμισω οτι στην πανελληνια στην κατερινη (45 λεπτα δρομος) ποσοι ηταν αυτοι που ηρθαν?και δεν ηταν 1 μερα που να πω δεν βολεψε ηταν διαρκειας 4 ημερων η εκδρομη

οι δυναμικοι κ κλασσικοι γνωστοι-αγνωστοι κοσμας σαββας με συνοδεια του λαγου-lagman.....

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Τασο σημασια εχει η συμμετοχη κ αυτη οπως διαπιστωνεις κ εσυ ειναι φτωχη,ειτε ειναι στην πανελληνια ειτε σε μια συναντηση σε γειτονικη πολη.τη μια ηταν 4ημερο λογω 28ης οκτ κ την αλλη σαββατο κ δεν βολευε.πρεπει ομως να βρεθει μια χρυση τομη ετσι ωστε να μεινουν ολοι ικανοποιημενοι ειτε ειναι να οργανωθει μια εκδρομη ειτε ενας απλος καφες.

Link to comment
Share on other sites

μανο δεν εχω καταλαβει που ακριβως διαφωνουμε

οι συμμετοχες σε καποια ενδεχομενη εκδρομη ειναι φτωχες(συμφωνουμε)

στις συμμετοχες εντος ειμαστε ωραιοι.

για να μεινουν ΟΛΟΙ ικανοποιημενοι στον ιδιο βαθμο ειναι κατι το αρκετα δυσκολο κ ως ενα βαθμο θα ελεγα ουτοπικο

----- συνοπτικα εχουμε------

-συναντησεις στην θεσσαλονικη (περιπου καθε ημερολογιακο μηνα)

-εκδρομες (οχι τοσο συχνες λογο χαμηλης συμμετοχης)

- σε εξελιξη οι ατυπες συναντησεις

αν με ολα αυτα δεν καλυπτουμε την πλειοψηφια δε ξερω πως αλλιως γινεται

αν καποιος ειναι ανικανοποιητος να μας πει τι αλλο θελει

αυτα απο μενα εφυγα για λαρισα εχω μαθημα..τα υπολοιπα το βραδυ η απο κοντα αυριο που θα ερθω αν κ εχω 2 δουλειες με το που σχολασω θα ερθω καπακι χωρις σταση....

Link to comment
Share on other sites

Τασο δεν διαφωνουμε απλα χρειαζονται μερικες βελτιωσεις,(περαν του αυτοκινητου μας),για να γινουν ακομα πιο ελκυστικες οι συναντησεις.Να βρουμε τροπους να ερθουμε σε επαφη με μελη κοντινων πολεων κ στο εσωτερικο μας το ζητημα ''δυτικα - ανατολικα'' θα βοηθουσε πολλα μελη να μεινουν σε μεγαλο βαθμο ικανοποιημενοι.Αρκει να κατσουμε να συζητησουμε ΟΛΟΙ μαζι και να βρουμε λυσεις.

Edited by wobman76
Link to comment
Share on other sites

Ειχα να μπω στο club δυο μηνες σχεδον.. Μπηκα να πω οτι την Κυριακη περασαμε πολυ ομορφα.. Βρεθηκα μετα απο καιρο με τα παιδια, τα ειπαμε και ανανεωσαμε το ραντεβου μας...

Υ.Γ Νικο το Passat σου εγινε πολυ τουμπανο! Ξεχωριζει και μου αρεσει που εχεις βαλει ξεχωριστες πινελιες με απιαστη συναρμογη των προφυλακτηρων.. Respect.

Υ.Γ2 Συναδελφε, αμαν με αυτο το γυαλισμα!! Παντα επιμελης με το αυτοκινητο σου.. Συνεχισε ετσι..

Υ.Γ3 Στελιο, πραγματικα αγριεψε πολυ η ομορφια του Golf σου.. S5 φρενα λεμεεεε..!

Υ.Γ4 Λετε να βαλω ΜΟΤΟΡΚΟΤΕ. Μου το ανελυσε πολυ καλα ο Δημητρης.. Εχουμε που εχουμε τα 122αρια για πρωινο, μετα τι θα γινει.. θα κοιταμε στα ισα τα 140αρια;; χαχαχαχαχαχα (Ενα αστειο ειπα μην το παρετε στα σοβαρα)

Υ.Γ5 Κυριε wobman76, αλλη φορα θα κανονιζετε αλλιως τα ραντεβου σας, ωστε να δηλωνετε παρων κι εσεις. :);):D

Αυτα απο την συναντηση, παμε τωρα παρακατω και θα ειμαι σκληρος απεναντι σας πρωτον γιατι ετσι μιλησατε χθες και δευτερον γιατι ειδα πως οτι ειπαμε πριν μηνες απο το ενα αυτι μπηκε κι απο το αλλο βγηκε.. (Μην τα καθαριζετε τα αυτια καθε μερα.. Το "κερι" που βγαζει ο οργανισμος μας, ειναι η αμυνα μας σε διαφορες επιπλοκες που μπορει να εμφανιστουν στον κοχλια του αυτιου.. χαχαχα αστειο Νο2)

Εγώ προσωπικά στη Βέροια δεν πήγα μόνο για να δω την Βέροια σαν τόπο , αλλά πήγα και για να γνωρίσω και κάποια μέλη της . Ούτε εγώ είπα πως δεν μου άρεσε απλά περίμενα περισσότερο ντόπιο κόσμο .. πήγα στα Γιάννενα και όπου κι αν κοιτούσα έβλεπα αμάξια με αυτοκόλλητα ! Κοζάνη μόνο έναν είδα με 4αρι , του κόρναρα , είδε το αυτοκόλλητο και σαν να μην τον ένοιαξε ...

Αν σκεφτείς τον μέσο όρο των συμμετοχών μας σε συναντήσεις θα δεις πως ήταν σε νορμάλ πλαίσια για τα μέλη της Θεσ/νικης ...

Για την Κοζάνη δεν μπορώ να εκφέρω άποψη , διότι δεν ήρθα (πράγμα που είχα δηλώσει εξ' αρχής) . Μπορεί να έτυχε η ημερομηνία όσο αναφορά τον αριθμό μελών .

Καταρχην εκθετεις ασυστολα τα μελη της Κοζανης με αυτο που λες.. Θα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι τα μελη του φορουμ οπως απαιτεις βασει κανονων να σε σεβονται κι αυτα.. Κι εγω δεν εχω αυτοκολλητο παρ'ολο που τα αγορασα οπως και αλλα αξεσουαρ απο το κλαμπ, τι σημαινει; Οτι δεν ανηκω στην κοινοτητα αυτη;; Δηλαδη αν βαζω συνεχεια ΒΡ θα πρεπει να βαλω το αυτοκολλητο του πρατηριου να κανω διαφημιση;

Συγκρινεις συνεχεια τα μελη της Θεσσαλονικης με τα μελη της Βεροιας.. Απορω γιατι το κανεις; Να δειξεις οτι δεν υπαρχουν μελη στην επαρχια και γι'αυτο να μην γινονται εκδρομες; Η Θεσσαλονικη εχει 1 000 000 κατοικους το λιγοτερο και η Βεροια 60 000.. Στο ανελυσα κι αλλη φορα, οτι αντιστοιχει 28 μελη προς 1 μελος της Βεροιας.. Ψαξε να βρεις μελη απο την Θεσσαλονικη κι αν φτασεις τα 56 θα σου φερω κι εγω 2 απο Βεροια... upyours.gif

Η ημερομηνια που λες και τονισα με μαυρα γραμματα στα λεγομενα σου, για μενα ειναι φθηνη δικαιολογια.. Βρες κατι αλλο να πεις!

η συναντηση στην κοζανη δεν εγινε σε συνεργασια με εμας οποτε χλωμο να μαζευομασταν πολλοι καθως οπως αποδειχτηκε σε κανεναν δεν βολεψε η ημερομηνια διεξαγωγης της γιαυτο κ η "απολυτη μειοψηφια" οπως λες.

ειναι σαν να μου λες οτι αν παμε σε συναντηση των μελων θεσσαλιας θα ειμαστε μειοψηφια.Ε φυσικα θα ειμαστε αν δεν γινει απο κοινου η συναντηση.

αναφορικα με τις συμμετοχες μακαρι να δηλωσουν πολλα ατομα συμμετοχη για εκδρομη αλλα να σου υπενθυμισω οτι στην πανελληνια στην κατερινη (45 λεπτα δρομος) ποσοι ηταν αυτοι που ηρθαν?και δεν ηταν 1 μερα που να πω δεν βολεψε ηταν διαρκειας 4 ημερων η εκδρομη

οι δυναμικοι κ κλασσικοι γνωστοι-αγνωστοι κοσμας σαββας με συνοδεια του λαγου-lagman.....

Εσυ κυριε μου, καταλαβα οτι εισαι μεγαλος διπροσωπος.. Δυστυχως ενω τα βρηκαμε στο τηλεφωνο απο αυτα που εγραψες χθες εχασα καθε εικονα προς το προσωπο σου.. Ολο το club γνωριζει το ποιον του Νικου! Ξερουμε ποιος ειναι και τι χαρακτηρας ειναι.. Εσυ μας αποκαλυψες τον δικο σου... Ντροπη να ζητας γνωμες και ιδεες απο πισω και να βγαζεις "αποστασιακο" ενας μελος που προσπαθει να σε βοηθησει..

χαχαχαχα Ρε τι διαβαζουμε!! Η συναντηση ηταν κοινη αγορινα μου... Κ.Μακεδονια- Δ.Μακεδονια-Ηπειρος...ηρθαν κ μελη απο Θεσσαλια να σκεφτεις! Ειχε αναρτηθει πολυυυ καιρο πριν.. Μαλλον δεν εγινε απο εσας τους mods και "τσουχτηκατε" με αποτελεσμα να μην ασχοληθειτε παιρνοντας τηλεφωνα στα μελη μπας κ μαζεψετε κοσμο οπως εγινε κ στην πανελληνια φετος, αλλα και περυσι στο Show της Ευκαρπιας...

Ενα πραγμα θα πω και κλεινω.. Σου το ειπα κ στο τηλεφωνο και δν φοβαμαι να το ξαναπω δημοσιως.. Δεν με νοιαζει αν μου διαγραψετε τον λογαριασμο.. Ουτε αν μου δωσετε οσα warn θελετε.. Την κανω κι απο μονος μου, οπως εκανε και ο Νικος...

Εγω θα πω αυτο που μου ειχε πει καποτε ο προεδρος doggy, ο οποιος ηταν ο μονος που μου μιλησε ντομπρα, ανοιχτα και ειλικρινα.. Το club απαρτιζεται απο τα μελη του, δηλαδη, εμας.. Ειναι οτι πιο ωραιο να δημιουργουνται παρεες εκτος club βασει γνωριμιων που αποκτησαμε απο 'δω μεσα.. Ειναι αυτο που μενει και θα το θυμομαστε... Μη το χαλατε εσεις οι mods αυτο το πραγμα, επειδη εγινε μια συναντηση ανεπισημη την Κυριακη..

Κι ενα τελευταιο, απευθυνομενος προς την ηγεσια του club.. Με ποια κριτηρια επιλεγονται οι meeting mods; Υπαρχει section που αναφερει τα ονοματα τους; Αν ναι, θελω να τα δω, διοτι εδω στη Κ.Μακεδονια-Θεσσαλονικη δεν βλεπω καποιον... Αν ειναι οι δυο πιο πανω κυριοι, τοτε μαλλον σκεφτειτε σοβαρα το ενδεχομενο να βαλετε εναν ακομη υπευθυνο μονο για τις συναντησεις...

Αυτα... Και ΜΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΑΥΤΑ οπως μας συνηθισατε τον τελευταιο καιρο.. Θελουμε να τα θυμομαστε! Κατι σαν τις αναμνηστικες φωτο που τραβηξε ο speedy (ρε μπας κ μας κατασκοπευεις;; upyours.gif ) !!!!

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Τυχαίο που μπήκες σήμερα ?

Τυχαίο που έρχεσαι ΠΑΝΤΑ όταν λείπουμε εγώ κι ο mourh ?

Τυχαίο που είχες πει πως στην επόμενη θα έρθεις για να μας τα πεις από κοντά ? και ακόμη έρχεσαι ?

Δεν νομίζω !!! Ακόμη έρχεσαι από τις 08 Οκτωβρίου .....

Αυτα απο την συναντηση, παμε τωρα παρακατω και θα ειμαι σκληρος απεναντι σας πρωτον γιατι ετσι μιλησατε χθες και δευτερον γιατι ειδα πως οτι ειπαμε πριν μηνες απο το ενα αυτι μπηκε κι απο το αλλο βγηκε.. (Μην τα καθαριζετε τα αυτια καθε μερα.. Το "κερι" που βγαζει ο οργανισμος μας, ειναι η αμυνα μας σε διαφορες επιπλοκες που μπορει να εμφανιστουν στον κοχλια του αυτιου.. χαχαχα αστειο Νο2)

Ακόμη έρχεσαι από τις 08 Οκτωβρίου .....

Καταρχην εκθετεις ασυστολα τα μελη της Κοζανης με αυτο που λες.. Θα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι τα μελη του φορουμ οπως απαιτεις βασει κανονων να σε σεβονται κι αυτα.. Κι εγω δεν εχω αυτοκολλητο παρ'ολο που τα αγορασα οπως και αλλα αξεσουαρ απο το κλαμπ, τι σημαινει; Οτι δεν ανηκω στην κοινοτητα αυτη;; Δηλαδη αν βαζω συνεχεια ΒΡ θα πρεπει να βαλω το αυτοκολλητο του πρατηριου να κανω διαφημιση;

Την αλήθεια λέω . Τίποτα παραπάνω . Αλλά ξέχασα ... η αλήθεια πονάει !

Συγκρινεις συνεχεια τα μελη της Θεσσαλονικης με τα μελη της Βεροιας.. Απορω γιατι το κανεις; Να δειξεις οτι δεν υπαρχουν μελη στην επαρχια και γι'αυτο να μην γινονται εκδρομες; Η Θεσσαλονικη εχει 1 000 000 κατοικους το λιγοτερο και η Βεροια 60 000.. Στο ανελυσα κι αλλη φορα, οτι αντιστοιχει 28 μελη προς 1 μελος της Βεροιας.. Ψαξε να βρεις μελη απο την Θεσσαλονικη κι αν φτασεις τα 56 θα σου φερω κι εγω 2 απο Βεροια... upyours.gif

Οκ , δλδ στην Αθήνα έπρεπε να έχουν στις ανεπίσημες 200 άτομα ! Οκ , πάω πάσο !

Εσυ που ζεις σε άλλον κόσμο ? Στα γενέθλια του club ήταν 45 ! Έλλειπε ένα μέλος .... από Βέροια !

Ξανασκέψου αυτά που γράφεις .

Η ημερομηνια που λες και τονισα με μαυρα γραμματα στα λεγομενα σου, για μενα ειναι φθηνη δικαιολογια.. Βρες κατι αλλο να πεις!

Εντάξει .... σκέψου καλά αυτά που λες ! Η επόμενη συνάντηση θα είναι στις 31 Δεκεμβρίου και ώρα 23:30 ... πόσοι θα έρθουν οεο ?

χαχαχαχα Ρε τι διαβαζουμε!! Η συναντηση ηταν κοινη αγορινα μου... Κ.Μακεδονια- Δ.Μακεδονια-Ηπειρος...ηρθαν κ μελη απο Θεσσαλια να σκεφτεις! Ειχε αναρτηθει πολυυυ καιρο πριν.. Μαλλον δεν εγινε απο εσας τους mods και "τσουχτηκατε" με αποτελεσμα να μην ασχοληθειτε παιρνοντας τηλεφωνα στα μελη μπας κ μαζεψετε κοσμο οπως εγινε κ στην πανελληνια φετος, αλλα και περυσι στο Show της Ευκαρπιας...

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΔΏ ΓΕΛ¶ΜΕ !!!!

Το θεμα βγήκε "Δημοσιεύθηκε 22 Οκτώβριος 2010 - 21:03:37" και η συνάντηση ήταν 24-10-10 !!!!!!!!! ΔΛΔ 2 μέρες πριν !!!! Πάλι καλά που ήσασταν τόσα ατομα στην συνάντηση να λέτε γιατί εάν δεν σας έβγαζε ο Pagouristas το θέμα ακόμα θα γινόταν η συνάντηση ! Ρωτούσα εγώ πότε σας βολεύει και απάντηση κανείς δεν έδινε ! Την μια μας λέτε ότι πρέπει εμείς είμαστε mod και εμείς πρέπει να παίρνουμε αποφάσεις και την άλλη δεν σας αρέσει που αποφασίζουμε εμείς ! Διαλέξτε επιτέλους τι θέλετε και ξαναμιλάμε !

Εγω θα πω αυτο που μου ειχε πει καποτε ο προεδρος doggy, ο οποιος ηταν ο μονος που μου μιλησε ντομπρα, ανοιχτα και ειλικρινα.. Το club απαρτιζεται απο τα μελη του, δηλαδη, εμας.. Ειναι οτι πιο ωραιο να δημιουργουνται παρεες εκτος club βασει γνωριμιων που αποκτησαμε απο 'δω μεσα.. Ειναι αυτο που μενει και θα το θυμομαστε... Μη το χαλατε εσεις οι mods αυτο το πραγμα, επειδη εγινε μια συναντηση ανεπισημη την Κυριακη..

Μάλλον δεν κατάλαβες καλά ... το θέμα γίνεται γιατί σας λέμε να βρούμε ένα στέκι για τις ανεπίσημες και αντί να κατσετε να μιλήσουμε πάτε κάνετε ανεπίσημες συναντήσεις !

Κι ενα τελευταιο, απευθυνομενος προς την ηγεσια του club.. Με ποια κριτηρια επιλεγονται οι meeting mods; Υπαρχει section που αναφερει τα ονοματα τους; Αν ναι, θελω να τα δω, διοτι εδω στη Κ.Μακεδονια-Θεσσαλονικη δεν βλεπω καποιον... Αν ειναι οι δυο πιο πανω κυριοι, τοτε μαλλον σκεφτειτε σοβαρα το ενδεχομενο να βαλετε εναν ακομη υπευθυνο μονο για τις συναντησεις...

Γιατί δεν μας λες ποιος είναι ο πραγματικός στόχος σου από αυτή την υπόθεση ?

Αυτα... Και ΜΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΑΥΤΑ οπως μας συνηθισατε τον τελευταιο καιρο.. Θελουμε να τα θυμομαστε! Κατι σαν τις αναμνηστικες φωτο που τραβηξε ο speedy (ρε μπας κ μας κατασκοπευεις;; upyours.gif ) !!!!

Τα προηγούμενα εσύ ζήτησες να διαγραφούν ...

Link to comment
Share on other sites

Τυχαίο που μπήκες σήμερα ?

Τυχαίο που έρχεσαι ΠΑΝΤΑ όταν λείπουμε εγώ κι ο mourh ?

Τυχαίο που είχες πει πως στην επόμενη θα έρθεις για να μας τα πεις από κοντά ? και ακόμη έρχεσαι ?

Δεν νομίζω !!! Ακόμη έρχεσαι από τις 08 Οκτωβρίου .....

Ακόμη έρχεσαι από τις 08 Οκτωβρίου .....

Την αλήθεια λέω . Τίποτα παραπάνω . Αλλά ξέχασα ... η αλήθεια πονάει !

Οκ , δλδ στην Αθήνα έπρεπε να έχουν στις ανεπίσημες 200 άτομα ! Οκ , πάω πάσο !

Εσυ που ζεις σε άλλον κόσμο ? Στα γενέθλια του club ήταν 45 ! Έλλειπε ένα μέλος .... από Βέροια !

Ξανασκέψου αυτά που γράφεις .

Εντάξει .... σκέψου καλά αυτά που λες ! Η επόμενη συνάντηση θα είναι στις 31 Δεκεμβρίου και ώρα 23:30 ... πόσοι θα έρθουν οεο ?

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΔΏ ΓΕΛΆΜΕ !!!!

Το θεμα βγήκε "Δημοσιεύθηκε 22 Οκτώβριος 2010 - 21:03:37" και η συνάντηση ήταν 24-10-10 !!!!!!!!! ΔΛΔ 2 μέρες πριν !!!! Πάλι καλά που ήσασταν τόσα ατομα στην συνάντηση να λέτε γιατί εάν δεν σας έβγαζε ο Pagouristas το θέμα ακόμα θα γινόταν η συνάντηση ! Ρωτούσα εγώ πότε σας βολεύει και απάντηση κανείς δεν έδινε ! Την μια μας λέτε ότι πρέπει εμείς είμαστε mod και εμείς πρέπει να παίρνουμε αποφάσεις και την άλλη δεν σας αρέσει που αποφασίζουμε εμείς ! Διαλέξτε επιτέλους τι θέλετε και ξαναμιλάμε !

Μάλλον δεν κατάλαβες καλά ... το θέμα γίνεται γιατί σας λέμε να βρούμε ένα στέκι για τις ανεπίσημες και αντί να κατσετε να μιλήσουμε πάτε κάνετε ανεπίσημες συναντήσεις !

Γιατί δεν μας λες ποιος είναι ο πραγματικός στόχος σου από αυτή την υπόθεση ?

Τα προηγούμενα εσύ ζήτησες να διαγραφούν ...

1ον) Θα ερχομαι οποτε γουσταρω φιλε οκ;; Δεν με πληρωνεις εσυ τις βενζινες, ΚΑΤΑΛΑΒΕΕΣ;; Εσυ να σκεφτεσαι αυτα που λες... Η επομενη συναντηση μετα τις 8 Οκτωβριου ηταν πριν δυο Πεμπτες κ δουλευα... Ενταξει; Δεν μπορεις να λες σε μενα που ημουν, γιατι ειμαι ο μονο απο μακρια που ερχομαι τοσο συχνα... Αντε σκεψου πρωτα τι γραφεις.....

2ον) Συναντηση Κοζανης: Αναρτηση θεματος 22/09/2010- Πραγματοποιηση 3/10/2010!! http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=38815

Τωρα γελα οσο θελεις, μικρε! upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif Που θα μας βγαλεις κ ψευτες!

3ον) Ο στοχος ειναι προφανης! Ολοι σου την λενε κ δεν θελεις να καταλαβεις..

4ον) Οσο για την Αθηνα και την Θεσσαλια και τα Γιαννενα.. Θελεις πολυυυ ψωμι ακομα να τους φτασεις σε οργανωση... Ποια οργανωση, εδω λεμε οτι επιβαλλεται meeting mod Κ.Μακεδονιας-Θεσσαλονικης... Ενας με μερακι που να εχει χρονο κ διαθεση!

5ον) Ζητησα να διαγραφουν παμπονηρε mod στο θεμα της συναντησης της Κοζανης που ειχε ηδη ολοκληρωθει και εβγαλες την χολη σου εκ των υστερων.... Τα διεγραμμενα ποστ που λεω ειναι τα αλλα, η διαμαχη με τον k.mourh.. Καταλαβες τωρα;; Βαρεθηκα ρεεεεε... να λεω τα ιδια πραγματα! Κουραστικα να σε "ταπωνω" σε οτι κι αν λες.. Ας επιληφθει του θεματος καποιος ανωτερος σου..

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

1ον) Θα ερχομαι οποτε γουσταρω φιλε οκ;; Δεν με πληρωνεις εσυ τις βενζινες, ΚΑΤΑΛΑΒΕΕΣ;; Εσυ να σκεφτεσαι αυτα που λες... Η επομενη συναντηση μετα τις 8 Οκτωβριου ηταν πριν δυο Πεμπτες κ δουλευα... Ενταξει; Δεν μπορεις να λες σε μενα που ημουν, γιατι ειμαι ο μονο απο μακρια που ερχομαι τοσο συχνα... Αντε σκεψου πρωτα τι γραφεις.....

2ον) Συναντηση Κοζανης: Αναρτηση θεματος 22/09/2010- Πραγματοποιηση 3/10/2010!! http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=38815

Τωρα γελα οσο θελεις, μικρε! upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif Που θα μας βγαλεις κ ψευτες!

3ον) Ο στοχος ειναι προφανης! Ολοι σου την λενε κ δεν θελεις να καταλαβεις..

4ον) Οσο για την Αθηνα και την Θεσσαλια και τα Γιαννενα.. Θελεις πολυυυ ψωμι ακομα να τους φτασεις σε οργανωση... Ποια οργανωση, εδω λεμε οτι επιβαλλεται meeting mod Κ.Μακεδονιας-Θεσσαλονικης... Ενας με μερακι που να εχει χρονο κ διαθεση!

5ον) Ζητησα να διαγραφουν παμπονηρε mod στο θεμα της συναντησης της Κοζανης που ειχε ηδη ολοκληρωθει και εβγαλες την χολη σου εκ των υστερων.... Τα διεγραμμενα ποστ που λεω ειναι τα αλλα, η διαμαχη με τον k.mourh.. Καταλαβες τωρα;; Βαρεθηκα ρεεεεε... να λεω τα ιδια πραγματα! Κουραστικα να σε "ταπωνω" σε οτι κι αν λες.. Ας επιληφθει του θεματος καποιος ανωτερος σου..

1ον) Εαν τιμούσες τα παντελόνια που φοράς θα έκανες πράξη αυτά που έλεγες .- Ακόμη έρχεσαι από τις 08 Οκτωβρίου ..... εγώ αυτό ξερω !!

2ον) λάθος δικό μου , μπέρδεψα τις ημερομηνίες με την άλλη συνάντηση που είχε κάνει ο Pagouras. ΜΗΝ μου λες οτι ειναι φτηνη δικαιολογία , γιατι κανεις δεν σε πιστεύει βρες αλλη φράση να πεις μπας και σε πιστέψει κανεις .. Και σε ξαναρωτάω στις 31/12 και ώρα 23:30 θα γίνει συνάντηση ! ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΈΡΘΕΙ ??? ΑΠΆΝΤΗΣΕ !

3ον) Από τυπάκια που τα λένε από πίσω , δεν δέχομαι υποδείξεις . Όποιος φοράει παντελόνια έρχεται και τα λέει ΜΠΡΟΣΤΑ !

4ον) Γιατί δεν μας λες ότι ο βαθύτερος σκοπός σου είναι : εδω λεμε οτι επιβαλλεται meeting mod Κ.Μακεδονιας-Θεσσαλονικης... ??? Ποιον άραγε να θέλεις να βάλουμε σε αυτή τη θέση ??

5ον) Από πότε η εξυπνάδα είναι πονηριά ? Δεν έβγαλα καμιά χολή , η χολή δική σου ήταν και την έκρυβες πολύ καλά καιρό τώρα ... στα πμ δεν είχες τι να μου απαντήσεις , εκεί φάνηκε ποιος ταπώνει ποιον . Όχι στο θεαθήναι !

Εγώ τουλάχιστον έχω τα κότσια να πω ότι έκανα λάθος .... εσύ οχι ....

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.