Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

ασχετο αλλα θα μας επισκεφτει ενας admin απο γερμανια με ενα golf 6 GTI 300PS

τι λετε παμε ολοι μαζι για καφε να μας πει τι παιζει στην VW σκηνη της Motherland of VW?

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=15&view=findpost&p=448887

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα θα μας επισκεφτει ενας admin απο γερμανια με ενα golf 6 GTI 300PS

τι λετε παμε ολοι μαζι για καφε να μας πει τι παιζει στην VW σκηνη της Motherland of VW?

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=15&view=findpost&p=448887

Κανόνισέ το θα έχει πολύ ενδιαφέρον !!!

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα θα μας επισκεφτει ενας admin απο γερμανια με ενα golf 6 GTI 300PS

τι λετε παμε ολοι μαζι για καφε να μας πει τι παιζει στην VW σκηνη της Motherland of VW?

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=15&view=findpost&p=448887

Αντε τετοια να βλεπω... Καλη φαση και κλασικα ειμαι μεσα.

(Ξερει ελληνικα? Γιατι εγω απο αγγλικα ελαχιστα θα με μεταφραζεται)

Οποτε επομενη συναντιση ειναι απο βδομαδα για την ταινια?

Link to comment
Share on other sites

Κανόνισέ το θα έχει πολύ ενδιαφέρον !!!

και εγω αυτο πιστευω καθως ειναι μοναδικη ευκαιρια να ανταλλαξουμε αποψεις με γερμανο συναδελφο

να μαθουμε κ λεπτοπεροιες για το wolfsburg και την εκδρομη μας

θα μεταφραζω εγω απο τα αγγλικα :)

ναι παμε για ταινια κ επειδη δε βλεπω να βγαινει ακρη για την ημερα μας βλεπω για πεμπτη για να μην υπαρξουν

και παρερμηνειες κ ασυνενοησιες.σημερα η πρεμιερα την επομενη η δικια μας πρεμιερα στα σινεμα :thumbsup:

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Κανόνισέ το γιατί θέλω να πάρω σαν τα φανάρια που έχει πίσω οπότε να τα δώ πρώτα.

Άντε για να δέσει με τα μπροστινά μου φανάρια.

imag0663b.jpg imag0659.jpg

Link to comment
Share on other sites

τα φαναρια σου τα γλυκοκοιτουσα πριν παρω τα μαμα ξενον....εχουν μια δοση αλητειας!!

Link to comment
Share on other sites

σχετικο ασχετο αλλα οταν θα ερθει,εκεινη τη μερα εχω γενεθλια....!!!! :flowers:

kattt τα φαναρια τα σπανε....και μενα μου αρεσουν πολυ αλλα που λεφτα....!!!μονο που τα ηθελα σε μαυρα....!!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

σχετικο ασχετο αλλα οταν θα ερθει,εκεινη τη μερα εχω γενεθλια....!!!! :console:

kattt τα φαναρια τα σπανε....και μενα μου αρεσουν πολυ αλλα που λεφτα....!!!μονο που τα ηθελα σε μαυρα....!!!! :thumbsu:

αχουρι,δεν ειναι καθολου ασχετο.....ετοιμασου να κερασεις....!!!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχαχα....... rock.gif

Link to comment
Share on other sites

η πεμπτη πλησιαζει οποτε συναδελφομαχητες δειτε τις προβολες.λεω να κλεισω για την πεμπτη(θα τους παρω τηλ τεταρτη μαλλον για να κλεισω αριθμο κ αιθουσα καθως ως τοτε θα περιμενω τις δικες σας συμμετοχες) οποτε δηλωσετε αμεσα(σιγουρη ομως γιατι θα γινουν κρατησεις).θα ξεκινησω να ρωταω για τις 20:30 21:00 και 22:00

103638_P_53_76.jpg ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ: ΛΗΣΤΕΙΑ ΣΤΟ ΡΙΟ

Σκηνοθεσία: Τζάστιν Λιν | transparent.gif

Πέμπτη 12 Μαίου 2011: 16:00 | 16:30 | 17:30 | 18:00 | 19:00 | 19:30 | 20:30 | 21:00 | 22:00 | 22:30 | 23:30 | 00:00

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εγω ειναι σιγουρα μεσα 1 ατομο εαν αλλαξη κατι θα ενημερωσω. Οσο για την ωρα της προβολης καλα θα ηταν πηστευω κατα της 10. θα πιουμε το καφεδακι μας και μετα παμε για την ταινια η αλλιος 20 30 για να παμε μετα την ταινια για ποτακι.

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω 19:30 για να προλάβω να πάω στην δουλειά. Αν είναι ποιό αργά δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε.

Edited by kattt
Link to comment
Share on other sites

καθως δε βλεπω να υπαρχει μεγαλη συμεμτοχη-οπως συνηθισαμε να το καναμε την αλλη βδομαδα(μια οποιαδηποτε μερα) για να μπορεσουν να ερθουν ολοι?

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

οπως θελετε την αλλη την αλλη απλα αν γινετε να αποφοσισουμε νωρις την μερα για να κανονισω το προγραμμα με την δουλεια..

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια τι εγινε που χαθηκαν ολοι? Αντε να βλεπω Σαλονικους.....

Οπως θελετε για την ταινια...

Link to comment
Share on other sites

μαλλον επεσε πολυ δουλεια...εγω την κανονιζω οποτε θελετε την ταινια αρκει εσεις να ειστε ευκαιροι

Link to comment
Share on other sites

Θα παμε για κανενα καφεδακι την πεμπτη αν δεν παμε για ταινια;

Link to comment
Share on other sites

ο αχουρι μολις ειπα οτι θα κερασει,χαθηκε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχα....οχι ρε συ....ενημερωνομαι καθημερινα.....απλα εγς τιν ταινια την ειδα....αφου δε μπορεσαμε να παμε εκεινη την πεμπτη....!!!δεν αντεξα....την περιμενα καιρο....οποτε δεν ειχα κατι να πω....!!!

Link to comment
Share on other sites

για δειτε κ αυτο http://www.vwclub.gr...showtopic=46071

οσον αφορα την ταινια πειτε μια μερα που σας βολευει ολους να παμε να την δουμε επιτελους!

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

για δειτε κ αυτο http://www.vwclub.gr...showtopic=46071

οσον αφορα την ταινια πειτε μια μερα που σας βολευει ολους να παμε να την δουμε επιτελους!

Θα παμε στην ημερησια? ????? Τη θα γινει αυριο τελικα? Θα βρεθουμε?

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

οχι παμε για την επομενη εβδομαδα αφου δε μπορεσαμε να παμε στο εργο.γιαυτο ας βρεθει μια κοινη μερα που να βολευει μπας κ το δουμε:ermm:

τριτη τεταρτη πεμπτη ειναι μερες που θεωρω οτι βολευουν κ μπορουμε να επιλεξουμε μια ως το σαββατο

ναι ρε παιδες μονοημερη ειναι..

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.