Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

οι 3 μας θα παμε.....????κανενας αλλος...???!?!?!

αυτο ειπα κ εγω....αν ερθουν αλλοι καναδυο παμε....αλλα εγω δε χαλιμαι κ 3 να ειμαστε....ΣΑΣ ΤΡΕΧΩ ΚΙΟΛΑΣ...AXAXAXAXAXAX

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ρε κοσμα Μeeting Mod!παρτε με τηλ αν σκασετε στο σερατα να κανονησω κ εγω το προγραμμα μου

Link to comment
Share on other sites

και γω ψινομαι...αξου 8α σε παρω τηλ αν ειναι να παμε μαζι..

Link to comment
Share on other sites

βασικα,ποιο ειναι το σερατα??:thumbsu:

Έλα ρε 'συ σε αυτό που πήγαμε τις τελευταίες φορές !

Θα πάμε σίγουρα 7 η ώρα θα είμαι εκεί μαζί με τον συνοδηγό μου τον vag-com :goodjob::hyper:

Link to comment
Share on other sites

κ εγω μεσα παιδια......αντε να σβηνουν κ τα "check" see u there....

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά ! Αν μπορείς έρχεσαι, θα δεις τα γκολφάκια παρκαρισμένα έξω ακριβώς από την καφετέρια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη σημερα γραφτηκα στο club μια ερωτηση.... που γινονται οι συναντησεις των μελων στη θεσσαλονικη??? και καθε ποτε???

γεια σου φιλε και καλως μας βρηκες...οι συναντησεις (συνηθως)γινονται ανα μια πεμπτη και συνηθως κανονιζουμε το τι θα κανουμε και που,ολοι μαζι....!!!προχθες συναντηθηκαμε,οποτε η επομενη θα ειναι οχι αυτην αλλα την απομενη πεμπτη,εκτος απροοτου!παντως καθε φορα κανονιζουμε λιγες μερες πιο πριν και αν ειναι να μην γινει παλυ υπαρχει ενημερωση!

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε... ελπιζω να τα πουμε κ απο κοντα...

φιλε κωστα,για να εισαι παντα σε ετοιμοτητα....πανω πανω ,πανω απο τα σχολια της σελιδας γραφει watch topic πατα το και κανε το immidiatly email....σε αυτα που θα σου ζητησει...θα καταλαβεις....για να βλεπεις παντα στις ειδοποιησεις ποτε γραφει ο καθενας...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλος... το εκανα.... θα τα πουμε απο κοντα... ελπιζω να βρω την ευκαιρια να ρθω στην επομενη συναντηση...

;)

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανείς μέσα για καφέ την τετάρτη ?

γτ?δε θα γινει συναντηση την πεμπτη,ή θελεις και πεμπτη και τεταρτη....???εγω παντως πεμπτη γυριζω.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.