Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Επειδή έχω δουλειά εγώ την πέμπτη αλλά εντάξει δεν πειράζει θα είστε χωρίς εμένα.

κατσε ρε,κατευθειαν θα ειστε χωρις εμενα....μπορει τα παιδια να μπορουν και να θελουν καλυτερα τεταρτη αυτη τη φορα....!!!!

Link to comment
Share on other sites

και γω δεν εχω προβλημα ειμαι μεσα εκτος αν μου τυχη κατι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από αύριο δεν θα είμαι Ελλάδα οπότε θα ξαναπούμε την επόμενη εβδομάδα που θα γυρίσω. :whistling:

καλα να περασετε εκει στα ξενα :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα 7 το απογευμα στο ΣΕΡΑΤΑ!!!

η συναντηση της πεμπτης θα γινει σημερα (ακολουθουμε κ στηριζουμε κοσμα!)

θα μιλησουμε για την καλοκαιρινη μας Εξορμηση...!!!

μαγιο κ μπανακι δηλαδη

YΓ θα ερθει κ ενας αρχιμηχανικος πιθανοτατα..ευκαιρια για ερωτησεις!

ΥΓ 2 στειλτε μου ολοι το μσν σας (εαν μπαινετε msn messenger καθως το facebook το ψιλο εκοψα)

http://explore.live.com/windows-live-messenger?os=other&wa=wsignin1.0

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στην πίστα χαλάλι !!! :angel:

εδω σπουδαζω.....και γραφω αυριο...δε μπορω να μην παω...αλλιως μπορει και να ερχομουν...τωρα δε μπορω....!!!πφφφφφ.....ηθελα πολυ να ερθω ρε γ@μωτο...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά από το τίποτα μαζευτήκαμε δέκα άτομα κάναμε εγκυκλοπαιδική συζήτηση με απίθανη θέα ! Λίγο με αγχώνουν οι επικίνδυνες διαστάσεις που έχει πάρει το άσπρο χρώμα, με μόνη παρηγοριά το κόκκινο πόλο του Νίκου !

Link to comment
Share on other sites

Τελικά από το τίποτα μαζευτήκαμε δέκα άτομα κάναμε εγκυκλοπαιδική συζήτηση με απίθανη θέα ! Λίγο με αγχώνουν οι επικίνδυνες διαστάσεις που έχει πάρει το άσπρο χρώμα, με μόνη παρηγοριά το κόκκινο πόλο του Νίκου !

και γω που πιστευα πως το μαυρο εχει τα σκυπτρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά από το τίποτα μαζευτήκαμε δέκα άτομα κάναμε εγκυκλοπαιδική συζήτηση με απίθανη θέα ! Λίγο με αγχώνουν οι επικίνδυνες διαστάσεις που έχει πάρει το άσπρο χρώμα, με μόνη παρηγοριά το κόκκινο πόλο του Νίκου !

Που το είχε παρκάρει 2 φανάρια πίσω :D

Όσον αφορά τη θέα, απλά :D<_<:bow:

Link to comment
Share on other sites

και γω που πιστευα πως το μαυρο εχει τα σκυπτρα!!!

που χαθηκες εσυ τοσο καιρο....???ασε το μαυρο παει....ειχαμε ανατροπη χθες....!!!το μονο μοναχικο τωρα ειναι ενα γκρι....ενοοοοςςςςς.... :D

Link to comment
Share on other sites

εγω ζηταω προκαταβολικα συγνωμη,αλλα αυτη τη φορα δε σας εδινα κ πολυ σημασια..... οσο τις προηγουμενες φορες....τωρα το γιατι....ενα θα πω....4+ (οποιος καταλαβε,καταλαβε.....αααααχ...!!!!!)devil.gif

Link to comment
Share on other sites

που χαθηκες εσυ τοσο καιρο....???ασε το μαυρο παει....ειχαμε ανατροπη χθες....!!!το μονο μοναχικο τωρα ειναι ενα γκρι....ενοοοοςςςςς.... :D

αυτο το γκρι το καβαλαει ενας μοναχικος κ μονος καουμποι γιαυτο ειναι μοναχικο κ αυτο

Link to comment
Share on other sites

εγω ζηταω προκαταβολικα συγνωμη,αλλα αυτη τη φορα δε σας εδινα κ πολυ σημασια..... οσο τις προηγουμενες φορες....τωρα το γιατι....ενα θα πω....4+ (οποιος καταλαβε,καταλαβε.....αααααχ...!!!!!)devil.gif

ααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ :D :D <_<:bow::cheer: :cheer: :cheer:

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ :D :D <_<:bow::cheer: :cheer: :cheer:

ο πρωτος που καταλαβε.....goodjob.gifγια 2ο μυριζομαι τον κοσμα....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσε που φυγαμε με σπασμενες 1-2ρες....

:thumbsu::baby:

εγω ζηταω προκαταβολικα συγνωμη,αλλα αυτη τη φορα δε σας εδινα κ πολυ σημασια..... οσο τις προηγουμενες φορες....τωρα το γιατι....ενα θα πω....4+ (οποιος καταλαβε,καταλαβε.....αααααχ...!!!!!)devil.gif

axaxaxaxaxaxa :baby:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος πρότεινε την επόμενη φορά να πάμε σε άλλο μαγαζί, εγώ λέω με τίποτα δεν ξέρω εσείς...

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος πρότεινε την επόμενη φορά να πάμε σε άλλο μαγαζί, εγώ λέω με τίποτα δεν ξέρω εσείς...

σε καποια φαση λογω καλοκαιριου ισως σε κανα μπαξε?εχει κατι σε καφετερια - beach bar ?ετσι για το χαβαλε τι λετε κυριε Mod?

Link to comment
Share on other sites

Που το είχε παρκάρει 2 φανάρια πίσω :thumbsup:

Όσον αφορά τη θέα, απλά :bow: :bow: :bow:

Τί να κάνω την ώρα που ήρθα δέν είχε θέση ούτε για δείγμα...

Όσο για τήν θέα :whistling: τα λόγια είναι περιττά

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.