Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

αν είναι για αυτήν την βδομάδα και εγώ +1 για πέμπτη δίνω γιατί δουλεύω τετάρτη...

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλησπερα αυριο θα ειμαι θεσνικη θα ηθελα να σας δω....οποτε οσοι πιστοι προσελθετε μαμα μπλουμ (παραλια μπαξε) για κατι πιο summer) ιδιαιτερα περιμενω να γνωρισω το ...καινουργιο γκρι γκολφακι ....απο μηχανιωνα... τασο κοσμα και τους υπολοιπους σας περιμενω..... :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Ανεπίσημα μέσα από εδώ για καφέδες τετάρτες ή πέμπτες θα πηγαίνουμε να πίνουμε και μέσα στο καλοκαίρι όσοι δεν θα λείπουν θα έρχονται ! Όσο για την τελευταία επίσημη ας απαντήσει κάποιος υπεύθυνος :startle:

εισαι η δεν εισαι ΕΣΥ τλκ ο "μεγας" local moderator?????????zoro.gif αχαχαχα..... δωσε μια τελικη μερα κ ωρα...με το golf θα ερθω αυτη τη φορα....!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλησπερα αυριο θα ειμαι θεσνικη θα ηθελα να σας δω....οποτε οσοι πιστοι προσελθετε μαμα μπλουμ (παραλια μπαξε) για κατι πιο summer) ιδιαιτερα περιμενω να γνωρισω το ...καινουργιο γκρι γκολφακι ....απο μηχανιωνα... τασο κοσμα και τους υπολοιπους σας περιμενω..... :startle:

προσωρινα βρισκεται στη μηχανιωνα!!!!

μαλλον αυριο θα ειμαι μεσα στη θεσσαλονικη για να περασω μια αλλη εισαγωγη,οποιος θελει μου στελνει το τηλ. του να βρεθουμε

Link to comment
Share on other sites

τελικα θα γινει τεταρτη ή πεμπτη η συναντηση...!??!!να ξερουμε...

οτι πει ο κοσμας....

Link to comment
Share on other sites

Αφού θέλετε όλοι πέμπτη, το κάνουμε πέμπτη !

και....τι θα κανουμε.....ψηνεστε για καμια βολτα ή καπου για φωτο...???ή θα παμε σερατα για καφε...???

Link to comment
Share on other sites

ok για την πέμπτη αλλά κρίμα γιατί ο Τόλης ήθελε να τα δεί

imag1108r.jpg

Τόλη αν θέλεις να τα δείς πάρε τηλέφωνο.

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ τα φωτα σου!!! :clapping::drinks:

Μπορεις να μου πεις που τα βρηκες???

Εγω εχω το Polo GTI, αλλα μπορει να βρω κατι αντιστοιχο, γιατι εχω εργοστασιακα LED μπροστα, αλλα πισω δεν λεει και πολλα...

Link to comment
Share on other sites

και....τι θα κανουμε.....ψηνεστε για καμια βολτα ή καπου για φωτο...???ή θα παμε σερατα για καφε...???

καλη ιδεα...vw club ειμαστε κ ολο σταματημενα τα εχουμε......ψηνομαι κ εγω για καμια γυρα...!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ok για την πέμπτη αλλά κρίμα γιατί ο Τόλης ήθελε να τα δεί

imag1108r.jpg

Τόλη αν θέλεις να τα δείς πάρε τηλέφωνο.

ειναι τελεια! :whistling::mellow::hyper::rofl::sick: με γεια φιλε!μου εβαλες φωτιες τωρα......

επειδη δεν το κοβω να εχω χρονο να βρεθουμε στειλε μου τα στοιχεια απο που τα πηρες,τα θελω κ εγω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι προς καλαμαρια το απογευμα αν εισαστε προς τα εκει θα περασω μια βολτα

Link to comment
Share on other sites

ο κοζμας εμιλησε...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 στο 'σερατα.....'

Link to comment
Share on other sites

Θα έχουμε test drive με KW ! :)

τετοια λεγε μου.....(ααααααααχ...πανε οι καλες εποχες που γυρνουσαμε κ εμεις με 'ρυθμιζομενες' κ R888 κ στα 4 λαστιχα....!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

τετοια λεγε μου.....(ααααααααχ...πανε οι καλες εποχες που γυρνουσαμε κ εμεις με 'ρυθμιζομενες' κ R888 κ στα 4 λαστιχα....!!!!!!)

εννοια σου και ερχονται..... ;)

Θα έχουμε test drive με KW ! :p

με γεια :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.