Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

παιδες....μου αρεσε πολυ η χθεσινη η βολτα....κ καφεδακι,κ φαγακι,κ cruising κ 'καγκουρινγκ'...ολα καλα...!!!!!να το επαναλαβουμε...!!!!!!α,k test drive με KW.....(ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΛΚ......)

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν μπορειται οσοι βγαλατε φωτο βαλτε τες εδω...και οποιος μπορει αν με βοηθησει για το πως θα τις ανεβασω και εγω με το imageκατι.....(ο ασχετος-παππους.... :p )

Link to comment
Share on other sites

Υπονοείς ότι εμάς δεν βγάζει καλές φωτό ?

imag1118.jpg

katt...πολυ ωραιος.....αυτο ητανε....στην επομενη συναντηση θα σου φερω κ λεφτα να τον παραγγειλουμε σε ασημι...!!!!!

Edited by cadmaw fsi
Link to comment
Share on other sites

2009_vw_jetta_tdi.jpg

ετσι λεω να γινει......

θα πηγαινει το ασημι?????????ακουω γνωμες...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

2009_vw_jetta_tdi.jpg

ετσι λεω να γινει......

θα πηγαινει το ασημι?????????ακουω γνωμες...!!!!!

Καττ ωραίος ρε φίλε, Πάνο εγώ ψηφίζω ναι !

Link to comment
Share on other sites

2009_vw_jetta_tdi.jpg

ετσι λεω να γινει......

θα πηγαινει το ασημι?????????ακουω γνωμες...!!!!!

πολυ καλησπερα οντως ειναι κατι το διαφορετικο αλλα 1 δεν το κανει τοσο αγριο και 2 αν γρατσουνισεις το νικελ θα φαινεται πολυ ασχημο γνωμη μου παντα τωρα το η ομορφια ειναι υποκειμενικη...... try it!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλησπερα οντως ειναι κατι το διαφορετικο αλλα 1 δεν το κανει τοσο αγριο και 2 αν γρατσουνισεις το νικελ θα φαινεται πολυ ασχημο γνωμη μου παντα τωρα το η ομορφια ειναι υποκειμενικη...... try it!

θελω το 'νικελ' για να μην παει πολυ σε gti....κ στη φωτο που ειναι ιδιο χρωμα με ιδιες ζαντες που εχω μου αρεσει...θα τον παρω σιγουρα ετσι αν ερχεται κ με αυτες τις γριλιες κ οχι τις κυψελες...!!!!!κ αν σκασει "φτου φτου φτου'' το νικελ βγαινει κ βαφεται μαυρο κ ολα good....

Link to comment
Share on other sites

μια και καλοκαιριασε ψηνεστε ρε αλανια για καμια τσαρκα και να αραξουμε σε κανενα beach bar(βλεπε μαμα μπλουμ μπαξε κυμα επανομη κτλ....) ακουω γνωμες .......

Link to comment
Share on other sites

μια και καλοκαιριασε ψηνεστε ρε αλανια για καμια τσαρκα και να αραξουμε σε κανενα beach bar(βλεπε μαμα μπλουμ μπαξε κυμα επανομη κτλ....) ακουω γνωμες .......

το ειχαμε συζητησει την περασμενη πεμπτη που δεν ησουν,αλλα δυσκολα απ'οτι φανηκε να καταφερουμε να βρεθουμε ολοι μαζι...!!!!!!1 πρωτη κουβεντα παντως εγινε....

Link to comment
Share on other sites

θελω το 'νικελ' για να μην παει πολυ σε gti....κ στη φωτο που ειναι ιδιο χρωμα με ιδιες ζαντες που εχω μου αρεσει...θα τον παρω σιγουρα ετσι αν ερχεται κ με αυτες τις γριλιες κ οχι τις κυψελες...!!!!!κ αν σκασει "φτου φτου φτου'' το νικελ βγαινει κ βαφεται μαυρο κ ολα good....

εννοουσα αν γρατσουνιστη το νικελ δεν θα φαινεται ωραιο! παντως αν αλλαξεις και καθρεπτες νικελ και νικελωσεις τις ζαντες πιστευω θα δειξει ωραιο....

Link to comment
Share on other sites

παιδες αυτη τη πεμπτη θα ειμαι πιθανοτατα εκτος θεσσαλονικης...οποτε κοσμα βαλε απουσια σε μενα (δικαιολογημενη ομως)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.