Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

τεταρτη 7μμ στη πιστα του ρυσιου εχει event με πισοκινιτα! εισοδος ελευθερη θελετε δυναμικα να δωσουμε το παρον? :thumbsup: και στη συνεχεια πηγαινουμε για καφεδακι....

Link to comment
Share on other sites

εγω ψινομαι αλλα δεν ειναι 100% σιγουρο...αλλος κανεις??

Link to comment
Share on other sites

εγω τεταρτη την κοπαναω λογω αδειας.....καλα να περασετε οτι κ να κανετε τλκ..!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω τεταρτη την κοπαναω λογω αδειας.....καλα να περασετε οτι κ να κανετε τλκ..!!!!

Ε βέβαια, αν δεν υπάρχει η απαραίτητη θέα ή θεά όπως θες πες το δεν έρχεσαι... :nea::devil::hyper::queen:

Εγώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Ε βέβαια, αν δεν υπάρχει η απαραίτητη θέα ή θεά όπως θες πες το δεν έρχεσαι... :nea::devil::hyper::queen:

Εγώ μέσα.

εισαι συκοφαντης......το ειχα πει πριν μαθω οτι ισως πατε στα drift...!!!!!(οχι οτι εχεις αδικο βασικα,αλλα αλλο αυτο....)

Link to comment
Share on other sites

Θα παμε στο ρυσιο και μετα για καφε? Να ξερω γιατι να παρω και την κοπελια αν ειναι...

(αυτην την φορα θα ειμαι συνοδηγος).

Κοσμα παρε laptop με την απαρετητο εξοπλησμο θα φερω καλοδιο να κανουμε το κινιτο μου

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να παμε για ρετσινες στο μπιτ παζαρ κ να ξεκολησετε λιγο απο τους 4 τροχους...παμε να δουμε 2τροχοχα 4χ4....

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να παμε για ρετσινες στο μπιτ παζαρ κ να ξεκολησετε λιγο απο τους 4 τροχους...παμε να δουμε 2τροχοχα 4χ4....

περιμενες να παω αδεια για να το προτεινεις ρε αληταμπουρα????????ντροπη σου.....

Link to comment
Share on other sites

Θα παμε στο ρυσιο και μετα για καφε? Να ξερω γιατι να παρω και την κοπελια αν ειναι...

(αυτην την φορα θα ειμαι συνοδηγος).

Κοσμα παρε laptop με την απαρετητο εξοπλησμο θα φερω καλοδιο να κανουμε το κινιτο μου

παρ την θα την παρω και γω!

εγω λεω να παμε για ρετσινες στο μπιτ παζαρ κ να ξεκολησετε λιγο απο τους 4 τροχους...παμε να δουμε 2τροχοχα 4χ4....

μιλαμε στο ρυσιο τι θα κανουμε μετα ρε men!

Link to comment
Share on other sites

Ok... Θα την πω να κανονιση ρεπο.

Τι ωρα θα βρεθουμαι και που? Ολοι μαζι θα παμε ε?

Τασο καλη ειναι η ιδεα σου, να το κανονισουμε και να το εκτελεσουμε.

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε 18:30 καρφουρ μακεδονια να παμε ολοι μαζι ρυσιο...οποιος ψηνεται καλοδεχουμενος..

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε 18:30 καρφουρ μακεδονια να παμε ολοι μαζι ρυσιο...οποιος ψηνεται καλοδεχουμενος..

I'll be there ..

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει να δει το Transformers 3 σημερα ας ενημερωσει..ετοιμαζουμε προβολη με meeting mod κοσμα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

αυριο κοσμα θα κανουμε συναντηση μονοι μας ρε....μη μασας......κ μετα εχει ''ειδικη'' οπου θες,μολις ζεσταθουν τα T1.....

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη που;;; Μακεδονία;

τελευταια πηγαινουμε κρηνη για καφεδακι στο 'σερατα' κ μετα καμια γυρα στην πολη ....

Link to comment
Share on other sites

εγω ρεπο εχω.....οτι θελετε....παμε καπου κοντα αν ειναι για καμια βουτιτσα...?????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.