Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

εγω εχω ρεπο παρασκευη κ φευγω κριαριτσι για μπανακι αυριο....!!!!!!2ο ποδι τερμα κατω,κοσμα....ΝΑ ΖΗΛΕΥΕΙΣ....notfair.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά αύριο θα αρχίσω της διακοπές μου... Παραλία κατερίνης κανά 2 βδομάδες

Link to comment
Share on other sites

Καθώς κατέβενα προς Κατερίνη σήμερα πέτυχα το seatclub.

Άντε να κανονίσουμε καμιά βουτιά εδω στην Κατερίνη.

Link to comment
Share on other sites

νεκρα το 'τοπικ...' hairy.png ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rock.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε πανο μουφα τα led απο carner δε βγαζουν φως ......μονο τα cancellers αξιζουν.,.

Link to comment
Share on other sites

τασο...μηπως πηρες τπτ αλλα....?τα ειχες δει τα δικα μου πως εφεγγαν...!!!!εχετα στο αμαξι οταν ξαναβρεθουμε να δουμε αν ειναι ιδια...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα τα βγαλω 1 φωτο αν ειναι τωρα το απογευματακι να τα δεις ξανα.....

Link to comment
Share on other sites

15αυγουστο χλωμοτατο.μας βλεπω για σεπτεμβρη η εστω τελος αυγουστου εκτος κ αν ο meeting mod Κοσμας εχει αλλο σκοπο ο οποιος μου ειπε να παρω rcd510 στα οποια εξοδα εχουμε τωρα...ε ρε κοσμα ολοι λεφταδες ειμαστε?

και επειδη αυριο θα παω να κανω service και θα σκασω 310 με δικα μου λαδια κ φιλτρο αερεος ΚΝ ετοιμαζω συνεργασια με νεο συενργειο στα ανατολικα γιατι ΔΕ την παλευω αλλο με τσαμπα εξοδα.δυστυχως πληροφορηθηκα οτι ο νικος Δεν θα κανει δικο του μαγαζι τελικα οποτε αναζητουμε στεγη με εξοπλισμο και με καλα μαστορια...κ ευελπιστω οτι θα τα βρω

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

15αυγουστο χλωμοτατο.μας βλεπω για σεπτεμβρη η εστω τελος αυγουστου εκτος κ αν ο meeting mod Κοσμας εχει αλλο σκοπο ο οποιος μου ειπε να παρω rcd510 στα οποια εξοδα εχουμε τωρα...ε ρε κοσμα ολοι λεφταδες ειμαστε?

και επειδη αυριο θα παω να κανω service και θα σκασω 310 με δικα μου λαδια κ φιλτρο αερεος ΚΝ ετοιμαζω συνεργασια με νεο συενργειο στα ανατολικα γιατι ΔΕ την παλευω αλλο με τσαμπα εξοδα.δυστυχως πληροφορηθηκα οτι ο νικος Δεν θα κανει δικο του μαγαζι τελικα οποτε αναζητουμε στεγη με εξοπλισμο και με καλα μαστορια...κ ευελπιστω οτι θα τα βρω

ναι αφιστε καμια βδομαδα για να δειτε και τα καινουργια update μου KN? βλεπε TRUST HKS

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

μεσα και απο μενα αλλα για τεταρτη αμα ψινεστε γιατι μετα δουλευω μεχρι τελος της βδομαδας...

Link to comment
Share on other sites

αυριο συναντηση στα καρφουρ στις 7:30 κ μετα παμε κρηνη να κατσουμε σε καμια καφετερια η σε κανα μιστραλ...οχι παλι σερατα :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.