Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Μεσα και εγω..... και για τα 2.....θα μου πει καποιος τι γινεται με τις ειδοποιησεις....????

Αντε ελατε Καβάλα για καφεδάκι.....

Link to comment
Share on other sites

τα λεμε αυριο απο κοντα λοιπον...α,κ για τη βολτα μεσα...!!!!!!!(κοσμα,μη με ξεχασεις ε..???????????)

Link to comment
Share on other sites

Τασο εσθ μπορεις να ερθεις το επομενο Σαββατο(οχι αυριο δλδ,αυτο που θα ερθει)κανενα Αγιο προδρομο που θα μαζευτουμε να παμε...!??!?!!?και οποιος αλλος θελει μπορει να ερθει.....

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ειμαι ο αρμοδιος,αλλα δε βλεπω να απανταει κανενας...στην τελευταια συναντηση ειπαμε να παμε το σαββατο 19/11 μια εκδρομη στον Αγιο προδρομο(πιθανοτατα,αλλιως κατι περιπου της ιδιας αποστασης)...Ειπαμε λοιπον να παμε εκει ολοι μαζι για φαγητο και καφεδακι...ωρες ακριβως και μερος συναντησης για αναχωρηση θα γινουν φανταζομαι σε αυτην την συναναντηση αν γινει(την πεμπτη).....για οτιδηποτε νεωτερο stay tuned...(Αν σε κατι εκανα λαθος διωρθωστε με για να ξερω και εγω να μαθουν και οι υπολοιποι....)

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι προς τα εδώ αύριο έλα από το καρφούρ θα είμαστε εκεί από τις 7:30 για καφε.

Θα το ήθελα κοσμά αλλά το αμάξι μου την άλλη βδομάδα θα είναι έτοιμο.

Και τώρα με την καφετέρια μέχρι να στρωσουν τα πράγματα είμαι εκει...

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι προς τα εδώ αύριο έλα από το καρφούρ θα είμαστε εκεί από τις 7:30 για καφε.

εγω δεν θα ερθω για να γλιτωσω το κερασμα... :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σάββατο 19/11 θα κάνουμε μια ''επιδρομή'' στον Άγιο πρόδρομο για σουβλάκια αφού προηγηθεί μια ''ειδική'' διαδρομή στα γύρω χωριά για να... μας έρθει η όρεξη. Δεν έχουμε μιλήσει με κάποιο μαγαζί άλωστε υπάρχουν αρκετά εκεί, φτάνουμε και αποφασίζουμε επί τόπου.

Θα συναντηθούμε στο πίσω πάρκινγ που βλέπει τον κύκλο του carrefour μακεδονία στις 12:00. Για να δούμε πόσοι έχουν όρεξη για ''σουβλακοκατάσταση'' !

Link to comment
Share on other sites

σημερα αναχωρω για λαρισα δε θα μπορεσω να ερθω για φαι (κριμα θα εβαζα τον κοσμα να κερασει.....ε κοσμα?)

Link to comment
Share on other sites

κριμα θα εβαζα τον κοσμα να κερασει.....ε κοσμα?

Μόνο τσάι αν θες έχω ! :crazy: :crazy:

Καμιά συμμετοχή για αύριο ?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τσάι αν θες έχω ! :crazy: :crazy:

Καμιά συμμετοχή για αύριο ?

TSaI παλι ρε κοσμα,με κερασες φτανει,τωρα που εισαι κ meeting Mod κερνας

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, δεν το οργανώνετε για την επόμενη εβδομάδα; Για να φτιαχθεί σχετική ανακοίνωση και να σταλεί και το ανάλογο mass mail ;)

Link to comment
Share on other sites

αντε ντε κανονιστε τπτ...απλα πειτε μερα για να κανονισω το προγραμμα με την δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

Συναντησεις δεν γινονται..... Τοσο βαρυ εχει κατσει το σουβλακι ακομα....;!δεν κουνιεται κανενας.....την αλλη βδομαδα θα γινει...;!

ο κοσμας καθε βδομαδα το πολυ καθε 15 τι κανει?δε κανει συναντησεις?τι εννοεις εσυ με τον ορο συναντηση

Link to comment
Share on other sites

Εννοω αυτο που καναμε τις πεμπτες.....μετα την εκδρομη δεν εχω δει καμια ανακοινωση εδω απο κανενα.....εκτος και αν δε μου εμφανιζονται εμενα....!!

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.