Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Αφου σου ειπα δουλευω.... Στο μαγαζι... Αν θελετε οσοι θελετε ελατε για ενα ποτο αλλα να μου πειτε απο νωρις αν ειναι μηπως και μπορεσω να σας κρατησω καμια θεση και τραπεζι.... Που δεν νομιζω αλλα μπας και...αναλογα και την ωρα βεβαια..

Link to comment
Share on other sites

Αφου σου ειπα δουλευω.... Στο μαγαζι... Αν θελετε οσοι θελετε ελατε για ενα ποτο αλλα να μου πειτε απο νωρις αν ειναι μηπως και μπορεσω να σας κρατησω καμια θεση και τραπεζι.... Που δεν νομιζω αλλα μπας και...αναλογα και την ωρα βεβαια..

μπα εμεις την παρασκευη 3 του μηνος θα παμε λοφο να φαμε κ τουρτα :p

αφου δε θα ερθεις καβατζωνω το κομματι σου :p

αλλα θα περασουμε κ καμια φορα απο εσενα..

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν ήρθα στην τελευταία συνάντηση μπορει να με ενημέρωση κάποιος τι είπατε για την Παρασκευή; Εγω χτύπησα το πόδι μου! Δεν μπορω να περπατησω είμαι μέσα στο σπίτι απο το σάββατο άρα δεν ξέρω αν θα μπορέσω να οδήγησω για να έρθω.. Αλλα θα ήθελα να ξέρω μήπως και είμαι καλύτερα την Παρασκευή και έρθω!! Ευχαριστώ πολυ!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν ήρθα στην τελευταία συνάντηση μπορει να με ενημέρωση κάποιος τι είπατε για την Παρασκευή; Εγω χτύπησα το πόδι μου! Δεν μπορω να περπατησω είμαι μέσα στο σπίτι απο το σάββατο άρα δεν ξέρω αν θα μπορέσω να οδήγησω για να έρθω.. Αλλα θα ήθελα να ξέρω μήπως και είμαι καλύτερα την Παρασκευή και έρθω!! Ευχαριστώ πολυ!!! :)

http://www.vwclub.gr...showtopic=50735 ολα τα σχετικα για την παρασκευη κ τα γεννεθλια

επισης οι εβδομαδιαιες συναντησεις εδω πλεον http://www.vwclub.gr...showtopic=50767

επισης το θεμα συναντησεις θεσσαλονικης και weekly night out εγιναν ενα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν ήρθα στην τελευταία συνάντηση μπορει να με ενημέρωση κάποιος τι είπατε για την Παρασκευή; Εγω χτύπησα το πόδι μου! Δεν μπορω να περπατησω είμαι μέσα στο σπίτι απο το σάββατο άρα δεν ξέρω αν θα μπορέσω να οδήγησω για να έρθω.. Αλλα θα ήθελα να ξέρω μήπως και είμαι καλύτερα την Παρασκευή και έρθω!! Ευχαριστώ πολυ!!! :)

Αφού το ποδόσφαιρο σε χαλάει γιατί δεν το αφήνεις? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

που δημιουργεις νεο θεμα?στο φορουμ γενικα?αν ειναι κατι γενικο τοτε εδω http://www.vwclub.gr...=0

Οχι....το καινουριο που ανοιξε για τις συναντησεις μας εννοω.....Στο ποστ που εχεις κανει εσυ 4 ποστ πριν εσυ,οπως και στο πρωτο που το αναφερεις δεν εμφανιζεται η σελιδα απο το λινκ..."σφαλμα συστηματος"......

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

Αφού το ποδόσφαιρο σε χαλάει γιατί δεν το αφήνεις? :crazy:

Όταν αγαπάς κάτι γίνεται να το αφήσεις φίλε μου; Παίζεις και εσυ μπάλα και ξες πως είναι! :) Δεν μπορώ χωρις ποδόσφαιρο!! :) Οπως και χωρις το GOLF μου! Γίνεται; Δεν γίνεται!!! :) Να γίνω καλα να μπορέσω να έρθω φίλε Περικλή!! :)
Link to comment
Share on other sites

Οχι....το καινουριο που ανοιξε για τις συναντησεις μας εννοω.....Στο ποστ που εχεις κανει εσυ 4 ποστ πριν εσυ,οπως και στο πρωτο που το αναφερεις δεν εμφανιζεται η σελιδα απο το λινκ..."σφαλμα συστηματος"......

postia

Link to comment
Share on other sites

Όταν αγαπάς κάτι γίνεται να το αφήσεις φίλε μου; Παίζεις και εσυ μπάλα και ξες πως είναι! :) Δεν μπορώ χωρις ποδόσφαιρο!! :) Οπως και χωρις το GOLF μου! Γίνεται; Δεν γίνεται!!! :) Να γίνω καλα να μπορέσω να έρθω φίλε Περικλή!! :)

Περαστικά σου Πάνο. Όπως καταλαβαίνεις σε πειράζω ^_^

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σου Πάνο. Όπως καταλαβαίνεις σε πειράζω ^_^

Εννοειτε πως το καταλαβα!!! Χεχεχεχε!! Ειναι δυνατον; :) Μακαρι να γινω καλα περικλη να ερθω παρασκευη! :) Αν και εχω φυσικοθεραπευτη την παρασκευη 8 η ωρα!! Αλλα θα ερθω αργοτερα! Πιστευω να προλαβαινω ε; Εσυ θα ερθεις Περικλη;
Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε πως το καταλαβα!!! Χεχεχεχε!! Ειναι δυνατον; :) Μακαρι να γινω καλα περικλη να ερθω παρασκευη! :) Αν και εχω φυσικοθεραπευτη την παρασκευη 8 η ωρα!! Αλλα θα ερθω αργοτερα! Πιστευω να προλαβαινω ε; Εσυ θα ερθεις Περικλη;

Θα έρθω αλλά λίγο αργότερα. Κατά τις 10 υπολογίζω.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο εγώ το είχα το κομμάτι σου αλλά για να μην μπαγιατώσει το έφαγα :crazy:

αχαχαχαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Για αύριο υπάρχει κόσμος ?

Προσωπικά δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ αύριο. Λυπάμαι :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.