Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Ναι 9:30 !

ΟΚ θα έχω και vag.

ελα να σβηνουνε τα check....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :help:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Θεσσαλονίκη είμαι. Τι ώρα έχετε συνάντηση και που;

Link to comment
Share on other sites

Vw Golf 4, 3θυρο, σκουρο μπλε με φιμε τζαμια με πινακιδα ΝΗΥ 7387 και μάλλον είναι προς Ηλιούπολη.Ο οδηγός μικρός και με μούσι Τον ξέρουμε???

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

Vw Golf 4, 3θυρο, σκουρο μπλε με φιμε τζαμια με πινακιδα ΝΗΥ 7387 και μάλλον είναι προς Ηλιούπολη.Ο οδηγός μικρός και με μούσι Τον ξέρουμε???

Μηπως ειναι ο παναγιωτης...;!;! Adriano το ονομα του στο club....γτ...;!; Αν και δεν ταιριαζουν τελεια τα χαρκτηριστικα και δεν ξερω που μενει ουτε πινακιδα ειναι ο μονος που μπορει να ξερω..... Με αυτο το αμαξι....

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι ο παναγιωτης...;!;! Adriano το ονομα του στο club....γτ...;!; Αν και δεν ταιριαζουν τελεια τα χαρκτηριστικα και δεν ξερω που μενει ουτε πινακιδα ειναι ο μονος που μπορει να ξερω..... Με αυτο το αμαξι....

Δεν είμαι εγω :p να ξέρετε! Απο την επόμενη συνάντηση λογικά θα είμαι και εγω εκει! Αρκεί να είναι καλα το πόδι! Άντε γιατί καιρο έχουμε να τα πούμε!!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που πάτησε επείτιδες φρένο χωρίς λόγο ενώ ήταν μπροστά μου και όλο με κοιτούσε από τον καθρέφτη. Για καλή του τύχη δεν τον κάρφωσα και μετά θα ξεσπούσα στην μάνα του. Έχει πολλά ζώα στο τιμόνι.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι ο παναγιωτης...;!;! Adriano το ονομα του στο club....γτ...;!;

Όχι δεν είναι, εκείνος έχει ΝΕΚ πινακίδες.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που πάτησε επείτιδες φρένο χωρίς λόγο ενώ ήταν μπροστά μου και όλο με κοιτούσε από τον καθρέφτη. Για καλή του τύχη δεν τον κάρφωσα και μετά θα ξεσπούσα στην μάνα του. Έχει πολλά ζώα στο τιμόνι.

Δεν ειμαι εγω γιατι πολυ απλα δεν εχω τετοιες πινακιδες! Και δεν κανω τετοιες μα__κιες! Εδω ο κοσμος καιγεται! Τεσπα απλα για να ξες cjgeorgio! ;)
Link to comment
Share on other sites

Αξιότιμα μέλη,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub τροποποιεί πλήρως τον σχεδιασμό συναντήσεων σε όλη την Ελλάδα και καθιερώνει τις εβδομαδιαίες συναντήσεις μελών, το πλέον γνωστό Weekly Night Out!

Τι είναι η εβδομαδιαία βόλτα, το Weekly Night Out;

Είναι η καθιερωμένη πλέον συνάντηση των μελών του Hellenic VWClub που θα γίνεται μια φορά την εβδομάδα προκειμένου να συζητούν απο κοντά θέματα γύρω απο το αυτοκίνητο VW και όχι μόνο. Ο θεσμός αυτής της αυθόρμητης και λιγότερο οργανωμένης-προγραμματισμένης βόλτας ξεκίνησε ένα χρόνο μετά την δημιουργία της κοινότητας, τον Μάϊο του 2005, απο το μέλος shocka. Ο οποίος πρότεινε μια φορά την εβδομάδα να συναντιώνται όσοι θα έβγαιναν ούτως ή άλλως για να απολαύσουν την οδήγηση και να διασκεδάσουν όλοι μαζί, δεδομένου ότι στις συναντήσεις μας πάντα περνάμε καλά. Έτσι ξεκίνησε - για την Αθήνα - η βόλτα Πέμπτης που πλέον έχει επεκταθεί και σε άλλες πόλεις της Ελλάδας. Η τακτική εβδομαδιαία αυτή συνάντηση πλέον μετονομάζεται σε Weekly Night Out και θα προβληθεί ακόμη περισσότερο με την συμμετοχή όλων!

Κάθε μήνα στην πρώτη εβδομαδιαία βόλτα το πρώτο νέο μέλος που θα φθάνει στην αφετηρία της συνάντησης θα βιντεοσκοπείται ή θα φωτογραφίζεται (όπου είναι τεχνικά εφικτό) μαζί με το όχημα του και θα αναρτώνται σε άρθρο στην κεντρική μας σελίδα προκειμένου να γνωριστούμε καλύτερα και παράλληλα να πάρουμε ιδέες για το δικό μας VW! Επίσης παρόλο που σε αυτή την πρώτη εβδομαδιαία συνάντηση του μήνα ο τελικός προορισμός θα παραμένει μυστικός, θα ανακοινώνεται εκ των προτέρων το είδος της δραστηριότητας! Έτσι όλοι θα είμαστε προετοιμασμένοι... για να ζήσουμε εκπλήξεις οδηγικής απόλαυσης!

Οι επόμενες εβδομαδιαίες συναντήσεις θα γίνονται σε διαφορετικές τοποθεσίες κάθε φορά την ίδια ημέρα της εβδομάδας εκτός απο μια. Η μια αυτή συνάντηση θα πραγματοποιείται κάποια επιλεγμένη Κυριακή του μήνα! Έτσι όλοι οι φίλοι της λέσχης θα μπορούν να ακολουθήσουν το Hellenic VWClub και να συμμετάσχουν στις δραστηριότητες του!

Φυσικά σε αυτή την κίνηση σημαντικό ρόλο έχουν οι τοπικοί συντονιστές συναντήσεων και όσα άλλα μέλη μπορούν να τους βοηθούν! Για αυτό επικοινωνήστε μαζί τους και προτείνετε τους την βοήθεια σας, αν έχετε ελεύθερο χρόνο!

Το πλήρες και αναλυτικό άρθρο μπορείτε να το δείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Εφεξής το παρόν θέμα θα χρησιμοποιείτε μόνο για προτάσεις εβδομαδιαίων συναντήσεων, ως αρχείο της παλιότερης μορφής συναντήσεων και για τίποτα άλλο. Ο τοπικός συντονιστής θα μπορεί κάθε εβδομάδα να αναρτεί το σχετικό θέμα της συνάντησης με όλες τις απαραίτητες πληροφορίες!!! Για να μην υπάρχει μπέρδεμα σημειώστε ότι ο τίτλος του θέματος θα περιλαμβάνει και την ευρύτερη τοποθεσία ή την πόλη της συνάντησης.

Υ.Γ.: Στο θέμα http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=50431 μπορείτε να δείτε το Πανελλήνιο Πρόγραμμα Συναντήσεων του Hellenic VWClub!

Με εκτίμηση,

εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.