Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Πέρασα κατά τις 10 από τα carrefour και σας είδα εκεί μαζεμένους μαζί με τα άσπρα τα scirocco αλλά ήμουν με το smartaki και δεν σταμάτησα.

Αν γίνει συνάντηση την επόμενη Πέμπτη θα κανονίσω να έρθω και εγώ επιτέλους για πρώτη φορά.

Περιμένω ενημέρωση.

Edited by trimon1
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα κατά τις 10 από τα carrefour και σας είδα εκεί μαζεμένους μαζί με τα άσπρα τα scirocco αλλά ήμουν με το smartaki και δεν σταμάτησα.

Αυτή τη φορά αν έρθεις σταμάτα με ότι αυτοκίνητο κι αν είσαι, δεν υπάρχει πρόβλημα !

Συμμετοχές για πέμπτη έχουμε ?

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

Και γω για πρωτη φορα λογικα θα ερθω στη συναντηση, εκτος βεβαια αμα τυχει τιποτα τελευταια στιγμη

Αν έχεις κόκκινο να έρθεις οπωσδήποτε ! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κόκκινο να έρθεις οπωσδήποτε ! :crazy:

pffff αμαν πια ακομα να το παρετε χαμπαρι?
Link to comment
Share on other sites

κοσμα ετοιμασου για το σηματακι σου.δε θα ειναι κοκκινο αλλα πρασινο :p

Link to comment
Share on other sites

κοσμα ετοιμασου για το σηματακι σου.δε θα ειναι κοκκινο αλλα πρασινο :p

Δεν το θέλω !!!

Άντε και την επόμενη φορά θα φτάσουμε σε αριθμό τα scirocco :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Ήθελα να μάθω πότε και πού γίνονται οι συναντήσεις γιατί στο mail μου έρχονται μόνο ενημερώσεις για τα meeting της Αθήνας και δεν ξέρω το γιατί.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Ήθελα να μάθω πότε και πού γίνονται οι συναντήσεις γιατί στο mail μου έρχονται μόνο ενημερώσεις για τα meeting της Αθήνας και δεν ξέρω το γιατί.

Ευχαριστώ!

Γειά σου φίλε ! θα πατήσεις follow this topic που είναι επάνω δεξιά στην αρχή του θέματος αυτού και θα σου έρχεται mail κάθε φορά που θα υπάρχει κάτι νέο εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου φίλε ! θα πατήσεις follow this topic που είναι επάνω δεξιά στην αρχή του θέματος αυτού και θα σου έρχεται mail κάθε φορά που θα υπάρχει κάτι νέο εδώ.

κοσμα μεγια το σηματακι..σου παει...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.