Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

οχι παμε για την επομενη εβδομαδα αφου δε μπορεσαμε να παμε στο εργο.γιαυτο ας βρεθει μια κοινη μερα που να βολευει μπας κ το δουμε:heart:

τριτη τεταρτη πεμπτη ειναι μερες που θεωρω οτι βολευουν κ μπορουμε να επιλεξουμε μια ως το σαββατο

ναι ρε παιδες μονοημερη ειναι..

για την εκδρομη εγω μαλλον θα ειμαι μεσα....και λεω μαλλον γιατι μεχρι τοτε ποιος ζει ποιος πεθαινει....!!!!και θα εχω και παρεα....ηδη 2 φιλοι ειναι μεσα....!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα δω το προγραμμα της δουλειας κ αν εχω ρεπο μεσα....θα παρω κ τη γυναικα ομως λογω κυριακης...(για αποφυγη γκρινιας...)μ'ενα σμπαρο 2 τριγωνια...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω για εκδρομη μεσα ειμαι και θα ερθει και ενας φιλος. Εκτος απροοπτου

Link to comment
Share on other sites

για την εκδρομη εγω μαλλον θα ειμαι μεσα....και λεω μαλλον γιατι μεχρι τοτε ποιος ζει ποιος πεθαινει....!!!!και θα εχω και παρεα....ηδη 2 φιλοι ειναι μεσα....!!!!

θα δω το προγραμμα της δουλειας κ αν εχω ρεπο μεσα....θα παρω κ τη γυναικα ομως λογω κυριακης...(για αποφυγη γκρινιας...)μ'ενα σμπαρο 2 τριγωνια...!!!!!

Και εγω για εκδρομη μεσα ειμαι και θα ερθει και ενας φιλος. Εκτος απροοπτου

:heart:

αιντε να δουμε και το εργο παλικαρια

Link to comment
Share on other sites

το ειδα σημερα εγω,δεν αξιζει να παμε παιδια....γνωμη μου......πιο πολυ ταινια δρασης ειναι...απο αμαξια klain main...!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δεί και εγώ και δεν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα FAST & FURIΟUS.

Ένα καλό έργο είναι αλλά δεν έχει σχέση με γκάζια, κόντρες κ.λ.π

Πραγματικά ξενέρωσα.

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν πολυ ψινομαστε για ταινια εστω ασ παμε για το κλασσικο καφε...ε?

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλεσω τα παιδια που θα ερθουν στο Μετσοβο να βγαλουν ενα προγραμμα το ποτε θα ξεκινησουν απο Θεσ/κη ωστε να το βαλουμε και στο τοπικ της εκδρομης.

Link to comment
Share on other sites

οντως μας βλεπω για Σερατα την πεμτη που μας ερχεται..εγω τριτη-τεταρτη θα φροντισω να παω δω κ την ταινια(οποιος δεν την ειδε κ θελει με παιρνει ενα τηλ για να ερθει)

αναφορικα με την εκδρομη για οσους ενδιαφερονται κ ευκαιρουν ωρα αναχωρησης(προτεινω) δυστηχως 9 το πρωι για να βρισκονται 11-30 στο μετσοβο

σημειο συναντησης ειτε τα καρφουρ στην ευκαρπια ειτε στην δεξια λωριδα πριν τα Μαλγαρα

Link to comment
Share on other sites

Πείτε όσοι είστε μέσα για την εκδρομή να δούμε αν υπάρχουν συμμετοχές. Εγώ λόγω απεργιών στη δουλειά θα ξέρω από βδομάδα αν θα μπορώ ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

ας κανω μια σουμα για την ωρα

axouri46

pants_+1

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

αντε ρε παιδια....κανονιστε το να δωσει και η θεσσαλονικη το παρον....!!!!!

για να κονονιστει κατι πρεπει να υπαρχει συμμετοχη.διαφορετικα λεμε λογια στον αερα οποτε οσοι ενδιαφερονται ας δηλωσουν

Suggested routes απο google maps

2 hours 26 mins

Egnatia Odos/Εγνατία Οδός/A2/E90

231 km

routeil.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

9 μηπως ειναι λιγο....?!?!?δεν ξερω,αλλα απο οτι μου ειπαν θα ειναι κανενα 3ωρο-4ωρο....εσυ mourh δεν εισαι μεσα.....?!?!?

Με τίποτα!!!!!! Θεσσαλονίκη - Μέτσοβο, με 120 χλμ/ώρα είναι 2 ώρες το πολύ... Το πάρα πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τασο δεν σε βλεπω στην λιστα? Τ εγινε? και εγω θελω να δω το εργακι θα σε παρω τηλεφωνω απο δευτερα να κανονισουμε.

Link to comment
Share on other sites

Τασο δεν σε βλεπω στην λιστα? Τ εγινε? και εγω θελω να δω το εργακι θα σε παρω τηλεφωνω απο δευτερα να κανονισουμε.

και εγω τν ψηνω για το εργο κανονιστε κ παρτε τηλ(pants):p αν ειναι...

Edited by Chris_4
Link to comment
Share on other sites

pants_+1

axouri46

topografos+1

ghost guest+3

to +1,+3 ti einai....!?!?!γτ αν ειναι για παραπανς ατομα που θα ερθουν μαζι μας εγω εχω 3,μπορει και 4....!!!αν και δεν νομιζω,3 θα ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε και ο jimtic πιο πανω απο Θεσ/κη το Μετσοβο απεχει 1 ωρα και 50 λεπτα μαξιμουμ, αντε 2 ωρες με μεση ταχυτητα 130.

Τασο μην κοιτας τους χαρτες. Οτι να ναι λενε.

Link to comment
Share on other sites

προταση θελετε σερατα η κατι πιο....(summer) αν θελετε σερατα μουρη ενημερωσε με να κλεισω θεσεις.........

επισης προταση μου θα ηταν να παμε εαν θελετε στα drift wars στο νεο ρυσιο...... ειναι αθτην την τεταρτη....

στην εκδρομη καμια κοπελα θαναι?????

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

εγω για drift wars ειμαι μεσα κ ας ειναι κ τεταρτη....!

τιτικοοοοοο θα ερθεις μετσοβοοοοοο?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.