Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

εμεις βλεπαμε το +4 και το αλλο που δεν μπορω να το χαρακτηρισω(απο την προηγουμενη φορα) αλλα καποιος αλλος μαλλον περασε πολυ καλυτερα...!!!ελπιζω να ηταν οντως ετσι....!!!καλη προσαρμογη τωρα σε δουλεια και σχολειο...... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

σε καποια φαση λογω καλοκαιριου ισως σε κανα μπαξε?εχει κατι σε καφετερια - beach bar ?ετσι για το χαβαλε τι λετε κυριε Mod?

[/quote

κυριε mod....(κοσμα φυσικα εννοω...)το μαγαζι δεν αλλαζει για κανεναν λογω,κ οποιος ζεσταινεται εγω,ο θωμας και ο κοσμας θα εχουμε ανοιχτες πορτες κ clima στο φουλ μπροστα στο καναπεδακι που καθομαστε παντα...!!!!!!!!!!να μην πω οτι πριν απο τις συναντησεις ο τασος με το ασπρο golf θα περνει τηλ στο σερατα για πιθανο 'ρεπο' του 4+.....κ η συναντηση θα διαμορφωνεται αναλογως...!!!!!goodjob.gif

Link to comment
Share on other sites

:tongue:;):tongue::p :p :p :p :p

Τι τρελός είσαι κι εσύ !! Να το πω από τώρα μην τρέχουμε τελευταία στιγμή, είστε μέσα πάλι για τετάρτη ?

Link to comment
Share on other sites

αν το σερατα εχει τις απαραιτητες 'προδιαγραφες' EURO 4+ αχαχαχαχ......εγω μεσα....thumbsu.gif

Link to comment
Share on other sites

κυριε mod....(κοσμα φυσικα εννοω...)το μαγαζι δεν αλλαζει για κανεναν λογω,κ οποιος ζεσταινεται εγω,ο θωμας και ο κοσμας θα εχουμε ανοιχτες πορτες κ clima στο φουλ μπροστα στο καναπεδακι που καθομαστε παντα...!!!!!!!!!!να μην πω οτι πριν απο τις συναντησεις ο τασος με το ασπρο golf θα περνει τηλ στο σερατα για πιθανο 'ρεπο' του 4+.....κ η συναντηση θα διαμορφωνεται αναλογως...!!!!!goodjob.gif

+100000000000000000000000 :growl:

Link to comment
Share on other sites

:growl: :growl: :growl: :growl: :growl: :growl: :growl: :growl:

Τι τρελός είσαι κι εσύ !! Να το πω από τώρα μην τρέχουμε τελευταία στιγμή, είστε μέσα πάλι για τετάρτη ?

Τετάρτη μεσημέρι γυρνάμε οπότε είμαστε μέσα.

Σε πρώτη παρουσίαση μόνο για εσάς το νέο Tiguan και το νέο Golf cabrio

imag0847h.jpg

Εδώ τα μισά golf 6άρια έχουν πίσω φανάρια με LED σε σχήμα L δείτε στην παρακάτω φωτό το νέο 6 cabrio βγαίνει με τέτοια από την μαμά

imag0799.jpg

έχω και άλλα όπως το νέο Jetta kai kai kai αλλά τα άλλα την Τετάρτη.....

Link to comment
Share on other sites

:goodjob::p :p :p :p :p :p :p

Τι τρελός είσαι κι εσύ !! Να το πω από τώρα μην τρέχουμε τελευταία στιγμή, είστε μέσα πάλι για τετάρτη ?

καλησπερα παιδια χαμενος λογο εργασιας εκτως θεσνικης καλως η κακως τεταρτη γυρναω για συντομο χρονικο διαστημα θεσνικη οποτε θα σας τιμησω με την παρουσια μ!!!! :thumbsup:

Υ.Γ.κοσμα επικοινωνησε μαζι μ τηλεφωνικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καθώς η ενημέρωση συνεχίζεται..... το golf βγαίνει με start button

imag0939.jpg

O μικρός έχει μαζέψει υλικό από ΟΛΑ τα νέα μοντέλα!!!φωτό και προσπεκτ οπότε την τετάρτη τα λέμε.....

Link to comment
Share on other sites

παιδες απ τη κυριακη 19 Ιουνιου θα ειμαι Θεσ/νικη εως τις 29,περναω σωστικα στη Νεα Μηχανιωνα,τα απογευματα μου θα ειναι ελευθερα,στειλτε μου τηλ. να σας παρω να βρεθουμε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μιλαμε γι αυτην την τεταρτη....???πως και ετσι....?!!?εννοω συνεχομενα......

Ναι αυτήν την τετάρτη ! Τα υπόλοιπα από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

παιδες απ τη κυριακη 19 Ιουνιου θα ειμαι Θεσ/νικη εως τις 29,περναω σωστικα στη Νεα Μηχανιωνα,τα απογευματα μου θα ειναι ελευθερα,στειλτε μου τηλ. να σας παρω να βρεθουμε.

πας για τα καραβια φιλε τολη?ελα εσυ κ θα μιλησουμε

Link to comment
Share on other sites

πας για τα καραβια φιλε τολη?ελα εσυ κ θα μιλησουμε

παλευα 7 μηνες για να μπω στη γραμμη Ηγουμενιτσα-Κερκυρα,ειναι πολλα τα λεφτα.....

Link to comment
Share on other sites

παλευα 7 μηνες για να μπω στη γραμμη Ηγουμενιτσα-Κερκυρα,ειναι πολλα τα λεφτα.....

μακαρι φιλος....αντε ελα κ αυριο αν ειναι να τα πουμε απο κοντα,κ να εχοthumbsu.gifυμε μετα κ "κονε" για ακτοπλο'ι'κα.....

Link to comment
Share on other sites

μακαρι φιλος....αντε ελα κ αυριο αν ειναι να τα πουμε απο κοντα,κ να εχοthumbsu.gifυμε μετα κ "κονε" για ακτοπλο'ι'κα.....

Κυριακη θα ερθω!και επιτελους πρωτη φορα μετα απο καιρο χωρις τη γυναικα! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh::frantics: :frantics: :frantics:

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κανα καλουτσικο ξενοδοχειο που να βολευει για μηχανιωνα?η περαια εχει τιποτα καλο?

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κανα καλουτσικο ξενοδοχειο που να βολευει για μηχανιωνα?η περαια εχει τιποτα καλο?

θα ρωτησω αυριο αν τους βρω και σε παιρνω τηλ.....

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κανα καλουτσικο ξενοδοχειο που να βολευει για μηχανιωνα?η περαια εχει τιποτα καλο?

Έχει στην Περαία μετά το βενζινάδικο στον πεζόδρομο δεξιά κάτω από το γεφυράκι. Με παρκινγ και καμερα στο παρκινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.