Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

κοζμα ενδιαφερεσαι να γινεις και σπονσορας μου για τισ σερρες? θα βαλω και κοκκινο αυτοκολλητο ¨p

Στο nurburgring αν θες ναι, έκλεισα και τέσσερις γύρους για ζέσταμα ! Βέβαια το ότι αναφέρεις τα Σέρρας κι όχι το ρύσιο είναι ένα μεγάλο βήμα εμπρός !

Για τη συνάντηση κάποιος άλλος έπρεπε να μας πεί τι θα κάνουμε αλλά εντάξει ο έρωτας έτσι είναι...

Για την συνάντηση την πέμπτη 7 η ώρα στο καρφούρ και θα πάμε μετά σε ένα μαγαζί κάπου σχετικά ψηλά με θέα την πόλη.

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

''....κοζμα ενδιαφερεσαι να γινεις και σπονσορας μου για τισ σερρες? θα βαλω και κοκκινο αυτοκολλητο ¨p .."

...για δωστε καμμια παραπανω λεπτομερεια, ποτε? ...ποιος? για track day σερρες θελετε κερκιδα?

Edited by soukos
Link to comment
Share on other sites

καλοδεχουμενη και η κερκιδα και οι συμμετοχες σας! πληροφοριες Σάββατο, 15 Οκτωβρίου στις 8:00 π.μ. - 16 Οκτωβρίου στις 8:00 π.μ. 6ο Track Event HAC περισσοτερες πληροφοριες στην επομενη συναντηση μας ¨)

Link to comment
Share on other sites

καλοδεχουμενη και η κερκιδα και οι συμμετοχες σας! πληροφοριες Σάββατο, 15 Οκτωβρίου στις 8:00 π.μ. - 16 Οκτωβρίου στις 8:00 π.μ. 6ο Track Event HAC περισσοτερες πληροφοριες στην επομενη συναντηση μας ¨)

:whistling:

τα λεμε απο κοντα την πεμπτη.........!!!!!!!!!!!!!!!

:hug:

koZZZma εσυ εισαι ο meeting mod οποτε ασε τους ερωτες κατα μερους.....

ΥΓ που θα μας πας?

Link to comment
Share on other sites

:tongue:

:rolleyes:

koZZZma εσυ εισαι ο meeting mod οποτε ασε τους ερωτες κατα μερους.....

ΥΓ που θα μας πας?

για αρχη μας πηγε τλκ σε ενα πολυ ρομαντικο μερος,να δουμε τη δυση του ηλιου κτλ,ολα καλα,αλλα στο τελος καταληξαμε να μυριζουμε καμενο λαστιχοroadrage.gif κ να μας διωχνουνε οι μπατσοι......!!!!!!!!!!whistling.gif(ασχημα περασαμε παλι......)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα είμαι και εγώ παιδιά.

Εσύ έπρεπε να είσουν την προηγούμενη φορά που κάναμε επίσκεψη στο ''πάρκο'' !

Έλα να βλέπω και τους υπόλοιπους...

Link to comment
Share on other sites

παιδια το vw club εχει συναντηση στη κεντρικη μακεδονια στο πλαταμονα! την κυριακη! θελετε να παμε και μεις δεν ειναι μακρια τι λετε???

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

παιδια το vw club εχει συναντηση στη κεντρικη μακεδονια στο πλαταμονα! την κυριακη! θελετε να παμε και μεις δεν ειναι μακρια τι λετε???

ωραια αλλα λιγο αργα.....εγω δουλευω κυριακη...οσοι δεν ειχατε παει στο μετσοβο να πατε τωρα...ειναι πολυ ωραια....

οσο για την συναντηση θα γινει αυτη τη βδομαδα...?!?!!?πεμπτη....???θα προσπαθησω να ερθω εστω και για λιγο,αλλα θελετε να αρχισουμε λιγο να συνταχτουμε και να κανουμε στανταρ τισ συναντησεις για να κανονιζουμε και τα προγραμματα μας....!!!!

Link to comment
Share on other sites

ωραια αλλα λιγο αργα.....εγω δουλευω κυριακη...οσοι δεν ειχατε παει στο μετσοβο να πατε τωρα...ειναι πολυ ωραια....

οσο για την συναντηση θα γινει αυτη τη βδομαδα...?!?!!?πεμπτη....???θα προσπαθησω να ερθω εστω και για λιγο,αλλα θελετε να αρχισουμε λιγο να συνταχτουμε και να κανουμε στανταρ τισ συναντησεις για να κανονιζουμε και τα προγραμματα μας....!!!!

φιλε μου αχουρι εχεις δικιο αλλα τωρα μου εστειλαν προσκληση στο φειζ! και τη δημοσιευσα με την σειρα μου εδω...επειτα δεν ειμαι εγω υπευθυνος για τη διοργανωση των συναντησεων.....

Link to comment
Share on other sites

δεν πηγαινε για σενα,και βασικα οθτε για καποιον συγκεκριμενα.....για σενα ηταν μονο τα σχολια για την εκδρομη......μακαρι να μπορουσα και ασ μην ερχοταν και κανενασ...θα πηγαιναμε μαζι απλα θα επρεπε περιπου 5μιση να ειχαμε γυρισει....ασε που δεν ειναι κατι συγκουρο εγω μεχρι και σαββατο δε θα ξερω σιγουρα...μπορει σαββατο μεσημερι να σε παρω τηλ και να σου πω οτι μπορω τελικα....

Link to comment
Share on other sites

απο την στιγμη που δεν ειναι κοινη συναντηση οπως αυτη του μετσοβου ο καθενας μπορει να παει εαν το επιθυμει δεν ειναι θεμα οργανωσης απο εμενα η τον κοσμα η τον εκαστοτε Mod.ο τιτικος εκανε μια ωραια προταση καθως οι κοινες συναντησεις ειναι πολυ ομορφες οσο κρινω απο την λιγοστη εμπειρια μου.ομως δε ξερω εαν θα μπορεσω να παω πλαταμονα την κυριακη.οσο για τις συναντησεις τις πεμπτες ο κοσμας εχει τον 1 λογο ε κοΖμα?

Link to comment
Share on other sites

λογο προβληματος του κοσζα(κοκκινοσκουφιτσα),δεν μπορει να δημοσιευσει,(πατατα κινητο εχει) με ενημερωσε οτι η συναντηση μας θα γινει στο σερατα στις 7

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.