Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

γιατι δε μου ηρθαν ειδοποιησεις που ειχατε γραψει εδω.....?!??!καλα που μπηκα ετσι για να δω....

Καλά που ήρθες ! :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

βασικα δε θα σου δικαιολογηθω.....θα πω την αληθεια....ειμαι βλακας......χαθηκα τελειως,δεν καταλαβα οτι χθεσ ηταν πεμπτη.....κατα της 10 το καταλαβα,που σκεφτηκα,"ποτεειναι ρε γαμωτο η συναντηση....?!?!?!" :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια, αύριο 7:30 στο καρφούρ μακεδονία θα έχουμε αποχαιρετηστήριο καφέ για το ταξίδι στη γερμανία :hyper: :hyper: μην λείψει κανείς γιατί δεν θα του φέρω δωράκι ! :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!! :) Ειμαι καινουργιος στο forum και ηθελα πολυ να κανω το πρωτο μου σχολιο! :) Ειμαι μεσα να γνωριστουμε και να ερχομαι και εγω στις συναντησεις και να μεγαλωσει η παρεα!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!! :) Ειμαι καινουργιος στο forum και ηθελα πολυ να κανω το πρωτο μου σχολιο! :) Ειμαι μεσα να γνωριστουμε και να ερχομαι και εγω στις συναντησεις και να μεγαλωσει η παρεα!! :)

Καλώς Ήρθες Στην Παρέα.Μείνε Συντονισμένος Γιατί Συναντήσεις Γίνονται Συνέχεια.
Link to comment
Share on other sites

Καλώς Ήρθες Στην Παρέα.Μείνε Συντονισμένος Γιατί Συναντήσεις Γίνονται Συνέχεια.

Ωραια εγω εδω ειμαι!! Οποτε περιμενω να ακουσω μερα να γνωριστουμε να κανουμε και βολτουλες!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου αντριανο..περιμενουμε νεα απο τον κοσμα να μας πει ποτε θα γινει η επομενη συναντηση

σαββα εσενα πολυ καιρο εχω να σε δω..εχεις και γκρι....

Link to comment
Share on other sites

γεια σου αντριανο..περιμενουμε νεα απο τον κοσμα να μας πει ποτε θα γινει η επομενη συναντηση

σαββα εσενα πολυ καιρο εχω να σε δω..εχεις και γκρι....

Καλησπερα mourh οκ εγινε!! ;) Θα περιμενω! :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σου αντριανο..περιμενουμε νεα απο τον κοσμα να μας πει ποτε θα γινει η επομενη συναντηση

σαββα εσενα πολυ καιρο εχω να σε δω..εχεις και γκρι....

Που Θα Πάει Θα Έρθω Και Γω!!!Άντε Γιατί Τα Κόκκινα Πολύ Φόρα Πήραν.
Link to comment
Share on other sites

ρε πιδια γιατι δε μου έρχονται ειδοποιήσεις οταν γραφει καποιος εδω....?!?!!?Απο τοτε που εγινε η ανανεωση του φορουμ.....!!!!και απο τοτε που εγινε κανεις δε γραφει,τι εγινε ρε παιδια.....?!!?!?και κατι σχετικο ασχετο,θελεις κανενας λαδια να παμε να παρουμε μαζι να μας βγουν πιο φθηνα....???

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνουμε κάτι μεθαύριο να τα πούμε κι από κοντά ; carrefour μακεδονία 7:30 είναι καλά ;

Πολυ καλα ειναι εγω ειμαι ΜΕΣΑ!! Ο ΝΕΟΣ!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνουμε κάτι μεθαύριο να τα πούμε κι από κοντά ; carrefour μακεδονία 7:30 είναι καλά ;

Συμφωνώ και εγώ. Καλά είναι, έτσι και αλλιώς ότι λένε οι Γερμανοί γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.