Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Εννοω αυτο που καναμε τις πεμπτες.....μετα την εκδρομη δεν εχω δει καμια ανακοινωση εδω απο κανενα.....εκτος και αν δε μου εμφανιζονται εμενα....!!

οταν λες "συναντησεις δεν γινονται" τοτε δεν εννοεις οτι μετα την εκδρομη δεν εγινε καποια νεα. αλλα οτι γενικα συναντησεις δεν γινονται καθολου...(εγω ετσι καταλαβα :p)

τεσπα περιμενουμε νεα απο τον κοσμα για τις επικειμενες συναντησεις...κατι θα μαγειρευει...

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Ηταν με ερωτηματικο το" συναντησεις δεν γινονται....;!" γτ εγω τουλαχιστον δεν ειδα καμια ανακοινωση.....τελος παντων... Απλα θελω να μαθω γτ θελω να ερθω, δεν το ειπα για να κραξω ουτε αρνητικα ουτε ειρωνικα..... Θυμασαι πολυ καλα πως μιλουσα οταν εχασα την πρωτη μου συναντηση γτ νομιζα οτι εγινε μλκια..... Νομιζω δε μιλησα ετσι τωρα.... Ξεχασα και το ερωτηματικο και φανηκε σαν καταφαση.....

Link to comment
Share on other sites

εχμ δε μπορεις να κανεις κατι τετοιο το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να προτεινεις στο προτασεις για συναντησεις η πιο αμεσο κ καλυτερο να το πεις στον κοσμα κ αυτος που ειναι κ meeting mod να το οργανωσει εφοσον υπαρχει ανταποκριση

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πεί σε όλους το ξαναλέω και τώρα και ξέρετε όλοι ότι κάθε πέμπτη γίνονται οι ''στάνταρ'' συναντήσεις 7:30 η ώρα στο πάρκινγκ του carrefour Μακεδονία όπως θα γίνει και αυτήν την πέμπτη !!! Εκτός αν υπάρξει κάποιος λόγος και δεν υπάρξει συνάντηση τότε θα ανακοινωθεί.

Τις τελευταίες 2 φορές είμασταν εγώ κι άλλοι 2-3 μόνο ! Δεν χρειάζετε να είμαι παρών εγώ κάθε πέμπτη για να γίνει συνάντηση !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να πω μια ιδεα... Θελετε οταν ειναι να πηγαινουμε στις συναντησεις να το κανουμε καπως σαν συμμετοχες.... Π.χ. Εγω παιδια θα ερθω σημερα η την πεμπτη....ή εγω δε θα ερθω... Για να ξερουμε.... Δεν ξερω ειπα μια ιδεα για να μην πηγαινουμε τσαμπα...

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσε κι η συνάντηση αυτής της πέμπτης, ευχαριστώ όλους όσους ζητήσανε την συνάντηση σε προηγούμενα ποστς και δεν ήρθε ούτε ένας !

Βρεθήκαμε 4 γκολφάκια ενωθήκαμε με τα scirocco και είχαμε μια εφ'όλης της ύλης συζήτηση, κάναμε τις μετρήσεις με τα vag-com και φύγαμε ευχαριστημένοι !

Και πάλι μπράβο !

2011_12_08_21_44_18.jpg

2011_12_08_21_44_45.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοσμα εγω ηρθα ημουν 7:30 εκει αλλα δεν ειχε ερθει κανεις μονο δυο παιδια ηρθαν πηγε 8 παρα 10 και δεν ειχε ερθει κανεις και φυγαμε!!! Εσεις τι ωρα ηρθατε;;; Ποιο μετα;;;

Link to comment
Share on other sites

Κοσμα ασε τα τωρα αυτα....εγω περιμενα μεχρι τις παρα 5...δε θα καθομαι να ξεπαγιαζω απειρες ωρες μεχρι να ερθει εστω και ενας....που στην τελικη αυτο εκανα...ποσο ακομα να περιμενα.....εγω ο περικλης και ο παναγιωτης ειμασταν....μη λες χαζα.....εκτοσ και αν ηταν αλλη ωρα η συναντηση.....ή αλλαξε το μερος.....

για αυτο ακριβως εκανα και το προηγουμενο post..... για να ξερω να μην πηγαινω τσαμπα σαν το βλακα και περιμενω μονος μου.....

Link to comment
Share on other sites

7.30 ήταν στο parking ο axoyri και ο adriano, και πήγα και εγώ. Στις 8 παρά 10 έφυγα εγώ και ο adriano, ο axoyri είπε θα περιμένει ακόμα λίγο. Τι ώρα φτάσατε τα άλλα 4 Golfάκια δεν ξέρω.

Για να μην υπάρχουν μπερδέματα προτείνω να πούμε μία στάνταρ ώρα ας είναι και ποιό αργά, αν βολεύει τους περισσότερους, και να δηλώνουμε (να γράφουμε στο site) ποιοί θα πηγαίνουμε οπότε να ξέρουν και οι υπόλοιποι ποιούς θα περιμένουν.

Για χθες εκτός από τον tominio που είπε ότι δεν θα έρθει, κανένας άλλος δεν είχε απαντήσει οπότε δεν ξέραμε αν θα έρθει κανένας άλλος.

Δεν πειράζει, την επόμενη Πέμπτη θα είμαστε ποιό οργανωμένοι.

Υ.Γ μετά από πολύ σκέψη κατάλαβα τι έγινε. είχατε σκοπό να κάνετε δυναμομετρήσεις και με φοβηθήκατε, οπότε περιμένατε να φύγω και μετά να 'ρθήτεhyper.gif

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε τλκ ρε παιδια,χαθηκατε σε ενα παρκινγκ...??????????εγω παντως που δεν ηρθα καθολου γιατι προτιμησα ο μλκς να παω για 5χ5 κ να παγωσει το ''αυτο'' μου δεν εβγαλα ακρη με το τι εγινε χθες......

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια ειναι κανεις απο εδω που να μενει κοντα στους Αμπελοκηπους?θελω να αγορασω ενα αμαξι απο εκει και θα ηθελα να πεταχτει καποιος να του ριξει μια ματια για να ξερω εαν αξιζει τον κοπο να ανεβω Θεσσαλονικη,μην ερθω τζαμπα.στειλτε μου με π.μ το κινητο να σας καλεσω για οτιδηποτε αλλο.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω επαφη με αμπελοκηπους αλλα γραψε στοιχεια εδω αν καποιος ειναι απο εκει η περασει

Link to comment
Share on other sites

για να μη χαλαω το θεμα Τασο οποιος μπορει να με εξυπηρετησει ας μου στειλει με π.μ το τηλεφωνο του να επικοινωνησω μαζι του.

Link to comment
Share on other sites

για να μη χαλαω το θεμα Τασο οποιος μπορει να με εξυπηρετησει ας μου στειλει με π.μ το τηλεφωνο του να επικοινωνησω μαζι του.

τολη,για τι αμαξι προκειται....???εγω μενω διπλα στους αμπελοκηπους,αν μπορω να σε βοηθησω στειλε μου μνμ...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λ

τολη,για τι αμαξι προκειται....???εγω μενω διπλα στους αμπελοκηπους,αν μπορω να σε βοηθησω στειλε μου μνμ...!!!!!

προκειται για οικογενειακες καταστασεις!

ενταξει παιδια,με εξυπηρετησε ο Κωστας(xaros) να ειστε ολοι καλα,σας ευχαριστω!

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω ότι την πέμπτη θα γίνει συνάντηση κανονικά στο καρφούρ μακεδονία 7:30

και όποιος θα έρθει καλό είναι να το γράψει εδώ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.