Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Μετά από αρκετή κινητοποίηση από μια μικρή σχετικά κοινότητα μελών, όπως της Λάρισας, και από το ενδιαφέρον που δείχνουν τα παιδιά, Αυτός ο χώρος σας ανήκει!

Προτείνετε τις συναντήσεις σας, και θα προσπαθήσω να συνδυάζω κάποιες από τις δικές σας με κάποιες από τις δικές μας, όπως και να συνδυάζεστε με μέλη από Λαμία και Βόλο!

Ετσι θα μπορείτε να κανονίζετε και τις κυριακάτικες ή οποια μέρα θέλετε τοπικού επιπέδου, αλλά και κοινές συναντήσεις με τις προαναφερθείσες περιοχές, κάνοντας ας πούμε μια εκδρομή προς τα Νότια για τη Στερεά Ελλάδα, ή προς τα Βόρεια (παραλίες Πιερίας) και να δημιουργούμε κοινές συναντήσεις!

Ολες οι προτάσεις δεκτές!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετή κινητοποίηση από μια μικρή σχετικά κοινότητα μελών, όπως της Λάρισας, και από το ενδιαφέρον που δείχνουν τα παιδιά, Αυτός ο χώρος σας ανήκει!

Προτείνετε τις συναντήσεις σας, και θα προσπαθήσω να συνδυάζω κάποιες από τις δικές σας με κάποιες από τις δικές μας, όπως και να συνδυάζεστε με μέλη από Λαμία και Βόλο!

Ετσι θα μπορείτε να κανονίζετε και τις κυριακάτικες ή οποια μέρα θέλετε τοπικού επιπέδου, αλλά και κοινές συναντήσεις με τις προαναφερθείσες περιοχές, κάνοντας ας πούμε μια εκδρομή προς τα Νότια για τη Στερεά Ελλάδα, ή προς τα Βόρεια (παραλίες Πιερίας) και να δημιουργούμε κοινές συναντήσεις!

Ολες οι προτάσεις δεκτές!

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000...... Latousakis :D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία!!!! :huh::angry:

Με μια καλή οργάνωση θα μαζέψουμε αρκετά αυτοκίνητα στης επόμενες συναντήσεις είναι σίγουρο!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Και για σας τζάμι θα είναι Δημήτρη, καμιά Καλαμπάκα, Τρίκαλα, ή αν έχει τπτ στην Κατάρα για τους στροφάκηδες!! :D

Link to comment
Share on other sites

κανονιστηκε την τελευταια στιγμη (για την ακριβεια σημερα το πρωι), αλλα καλλιο αργα παρα ποτε! σημερα το απογευμα στις 6 στο παρκινγκ της δημοτικης πινακοθηκης στη νεαπολη (λαρισα) καποια μελη απο λαρισα θα βρεθουμε για καφεδακι κ κουβεντουλα!

οσοι δειτε το ποστ, ειστε κοντα κ θελετε να ερθετε, ειστε ευπροσδεκτοι! μεχρι στιγμης οι συμμετοχες ειναι

1. doctordim

2. vrachos

3. vwstayros

4. basilhs_gti_v

5. latousakis (κατα πασα πιθανοτητα κ με το νεο του αποκτημα!)

α, κ σορι για την ενημερωση της τελευταιας στιγμης..

Link to comment
Share on other sites

+1....

Σιγα μη δεν ερχομουνα... Μαλλον θα ερθει και ενας ακομη φιλος μου,μελος του club(δεν ξερω τι ονομα χρησιμοποιει)

Latousakis εισαι μεγαλος. Εγω παω συχνα Θεσσαλονικη,οποτε συντομα θα μαζευτουμε και μερικοι ακομη για κανενα καφεδακι στην Κρηνη :D

Φευγω τωρα,παω να προλαβω να το πλυνω !

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τα περασαμε χτες στη συναντηση του gti... εεε του vwclub θελω να πω! αν κ κανονιστηκε την τελευταια κυριολεκτικα στιγμη, η συμμετοχη ηταν ικανοποιητικη κ δειχνει πως κατι πλεον αρχιζει να κινειται στη λαρισα!!! μαζευτηκαμε 4 πενταρια gti (μεταξυ των οποιων κ το νεο edition 30 του αρη σε πρωτη πανελληνια αποκλειστικη εμφανιση :blink: ) , 2 απλα πενταρια, 1 πολο 6Ν κ επισης το νεο s3 κ μια mercedes slk amg look ως guest stars! επακολουθησε καφεδακι στην πλατεια της νεαπολης.

αντε ετσι ρε παιδια, να οργανωθουμε, να μαζευομαστε πιο συχνα κ να κανουμε εξορμησεις - συγκεντρωσεις κ σε γειτονικες πολεις! στην επομενη ελπιζω να υπαρχει απαρτια!

Συμμετοχες

1. basilhs_gti_v

2. doctordim

3. getsagal

4. latousakis (με το καλο, το επετειακο)

5. vrachos

6. vwstayros (δυστυχως χωρις αυτοκινητο)

αρη να βαλω εδω καμια φωτο η θα ανοιξεις νεο θεμα στη gallery?

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως οργανονωμαστε σιγα-σιγα και ξενερωσα που δεν ειχα το αυτοκινητο μου :o θα το εχω στην επομενη ομως,αντε και να μαζευομαστε ακομα περισοτερα μελη!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ένα ΑΣΗΜΙ 5άρι με ένα g@mato body kit που το πέτυχα και χτες στη Ν. Σμύρνη ποιανού είναι; Είναι στο Club το παιδί; Και το Body πρέπει να είναι ή αυθεντικό, ή τέλεια αντιγραφή της Zender....

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να λες αυτο που εχει μια μεγαλη φασα στο παρ-πριζ και κατι γραφει στα αγγλικα,

αυτον τον πετυχαινω πολλες φορες τα μεσημερια στα φαναρια απο ομορφοχωρι και πηγαινει για λαρισα.δεν νομιζω να ειναι μελος

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα από εκεί πρέπει να γυρνούσε... Εγώ τον είχα πετύχει και μέσα στο καλοκαίρι κατεβαίνοντας προς Βελίκα.... Πάντως το αμαξάκι του από εμφάνιση γ@μεί και σπέρνει!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μελος το παλικαρι απ'οτι ξερω, αλλα που θα παει, θα τον βαλουμε κι αυτον στα κολπα!

οριστε κ μερικες φωτο απο προχτες (σορι για τη χαμηλη ποιοτητα)..

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Ηλία, στην τελευταία φωτό συγκρίνουμε τον κ**ο της Ιωάννας με τον κ**ο του Ε30;

Βασικά και τα 2 δικά μου είναι, οπότε τα ψηφίσω και τα 2!!! tongue.gif<_<<_<

Link to comment
Share on other sites

Η ΛΑΡΙΣΑ που είναι??? :lol:<_<

Παιδιά θα μαζευτούμε για κανένα καφέ τι λέτε?

Εγώ λέω την πέμπτη απόγευμα να πιούμε ένα καφέ!!

¶λλη πρόταση?

:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ελπίζω να έχετε δει για την Πανελλήνια!

Οσοι θέλετε να έρθετε και να πληρώσετε, μπορείτε να το κάνετε ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ, ΜΕΘΑΥΡΙΟ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!

Για επικοινωνία, 6978956273!

Link to comment
Share on other sites

so... γνωρίστηκες με τον εαυτό σου? tongue.gif

R-ZOO κορυφαία ατάκα ;)

Link to comment
Share on other sites

;) Προσπαθώ να κρατήσω την Λάρισα όρθια, αν κ με πήρε ο ύπνος εδώ κ 20 λεπτά!!! :lol::D

Δυστυχώς, δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ στην Πανελλήνια συνάντηση! Οικονομικοί λόγοι...! :o Έναν καφέ όμως έχουμε για να πιούμε! Ε!;

¶ντε, ας μου απαντήσει κάποιος άλλος τώρα, αλλιώς θα μου ξαναπαντήσω εγώ... :lol:

Που είναι ο ξάδερφος Theo!; Theooooooooo... Έρχεται Σαβ/κο! Πάμε για καφέ... κ ό,τι προκύψει! :o

so... γνωρίστηκες με τον εαυτό σου? tongue.gif

R-ZOO κορυφαία ατάκα ;)

Thanx! :o

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

τωρα πηρα χαμπαρι,οτι αρχισαμε συναντησεισ και στην ΛΑΡΙΣΑ.στην επομενη κι εγω μεσα.ποτε θα το κανονισουμε?

για αυτο το ΠΣΚ ειναι καλα?το γοργον και χαρη εχει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.