Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Επόμενη συνάντηση 30 Μαρτίου, εγώ σκεφτόμουν για Καρδίτσα αλλά και για Φθιώτιδα μπορούμε να το κοιτάξουμε...

Και μεθεπόμενη 13 Απριλίου στην Λάρισα επ'ευκαιρεία του Auto Moto Show.

Πείτε μου και αν θέλετε να κανονίσουμε κάτι ομαδικώς για την Πρωτομαγιά, πέφτει την Πέμπτη του Πάσχα...

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω συνάντηση στη Λαμία στις 30 (αφού η προηγούμενη ήταν στη Θεσσαλία) και η επόμενη ούτως ή άλλως θα γίνει στις 13 στη Λάρισα.

Ας πούνε την γνώμη τους και οι υπόλοιποι.

Περιμένουμε και άποψη και άλλων παιδιών από όλη την Κ.Ελλάδα!!

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

μεσα λοιπον και γω για λαμια ευκαιρια να τη γνωρισω κιολας μιας και δεν εχω παει καμια φορα!

αντε παιδια να βλεπουμε συμετοχες και απο τους υπολοιπους ;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, με πείσατε! Και θα κάνω τα κουμάντα μου να πιούμε καφέ στο κέντρο της πόλης! :lol:

Θα σας ενημερώσω αναλυτικά σύντομα αλλά κρατήστε την ημερομηνία: 30 Μαρτίου στην Λαμία

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα.30 του μηνα στη Λαμια.εγω θα κατεβω απο 29. ;)

Στις 13 στη λαρισα.

για ομαδικη την πρωτομαγια εγω ειμαι μεσα.οι αλλοι τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

αποχιωθηκα μολις χτες κ μετα απο αρκετες μερες σημερα μπηκα να δω τα τεκταινομενα γυρω απο τις συναντησεις μας!

μεσα κι εγω λοιπον για λαμια 30 του μηνος κ σχεδον σιγουρα κ για λαρισα στις 13 απριλιου!! για πρωτομαγια ψηνομαι,πολυ καλη ιδεα,αλλα δεν μπορω να ξερω ακομα, πεφτει πολυ μπροστα κ δεν ξερω ακομα το προγραμμα της μαμας πατριδας για μενα..να μη λογαριαζουμε κ χωρις τον ξενοδοχο!χεχε!

Link to comment
Share on other sites

παιδια,ριξτε καμια ιδεα για μερος συναντησης για μετα την λαρισα.

Βολο? tongue.gif;):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

¶σε τις ιδέες εσύ και κοίτα να μας βρεις μαγαζί για την Πρωτομαγιά στο Πήλιο!

Στο ενδιάμεσο, μέχρι την Πρωτομαγιά, δεν θα υπάρξει άλλη συνάντηση, είναι και το Πάσχα!

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

θα ψησουμε ολοι μαζι. B):D :D

για το μαγαζι.πρεπει να μου πειτε πρωτα ποσα ατομα θα ειμαστε.

αναμενω.

ακομα αναμενωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

δεν γινονται κρατησεις για την πρωτομαγια.οποτε μας βλεπω να λιωνουμε στο ψαξε-ψαξε sad.gif

Edited by doumasj
3 απαντήσεις σε 1
Link to comment
Share on other sites

λοιπον καιρος για μια πιο "τοπικη" συναντηση.προτεινω καρδιτσα -λιμνη πλαστηρα ή λαρισα.τι λετε?καμια αλλη προταση?

Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου activious να πάμε και λίγο Καρδίτσα,αλλά Καρδιτσιώτες δεν έχω δει ακόμα!

Πού είστε βρε;

Αλλά και Ράχες να πάμε ή Καμμένα Βούρλα ακόμα καλύτερα!

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου activious να πάμε και λίγο Καρδίτσα,αλλά Καρδιτσιώτες δεν έχω δει ακόμα!

Πού είστε βρε;

Αλλά και Ράχες να πάμε ή Καμμένα Βούρλα ακόμα καλύτερα!

πολύ καλά με πολύ ωραίο κόσμο....αχ τί μου θύμισες....τα στρατιωτικά μου χρόνια...είχαμε λιώσει εκεί όταν ήμασταν εξοδούχοι...

Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου activious να πάμε και λίγο Καρδίτσα,αλλά Καρδιτσιώτες δεν έχω δει ακόμα!

Πού είστε βρε;

Αλλά και Ράχες να πάμε ή Καμμένα Βούρλα ακόμα καλύτερα!

για καμμενα βουρλα συμφωνω και εγω :rolleyes:

πολύ καλά με πολύ ωραίο κόσμο....αχ τί μου θύμισες....τα στρατιωτικά μου χρόνια...είχαμε λιώσει εκεί όταν ήμασταν εξοδούχοι...

αναφερσου tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ μάγκες. Θα κάνω τα κουμάντα μου να κανονίσω για συνάντηση 1η Ιουνίου στα Καμμένα Βούρλα.

Θα ενημερωθείτε αναλυτικά από το αντίστοιχο θέμα που θα ανοίξω μόλις κανονίσω τις λεπτομέρειες. :D

Για λίμνη Πλαστήρα και τα σχετικά χρειάζομαι βοήθεια, ακούει κανείς από Καρδίτσα; ^_^

Link to comment
Share on other sites

;):D :D ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΑΣ ΚΑΜΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΓΙΑ CAFE?????? hearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif:wub: :wub: :wub: :wub:

Πηρα τηλ τον FARINA και τον ACTIVIOUS και μου είπαν οτι θα έρθουν κι αυτοί. Θα ντυθώ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ τρελό αγόρι...!!! Αχ ζημιά μας εχεις κάνει Φανούκο!!!! ΖΗΜΙΑΡΗ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!! hearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλά με πολύ ωραίο κόσμο....αχ τί μου θύμισες....τα στρατιωτικά μου χρόνια...είχαμε λιώσει εκεί όταν ήμασταν εξοδούχοι...

Ρε μπαγασα Γιαννη πηγες φανταρος ?????new_lol.gif

Και οχι τιποτα αλλο πηγες και μακρια ρε φιλε, πως τα καταφερες??????????????? :wub::wub:

(Πλακα κανω Γιαννακη!!!!) ;):D:D Off Topic

Ρε Φανη πως τα καταφερνεις και διαλεγεις ημερομηνιες ????

Εναν χρονο περιμενω τον εθνικο μας αγωνα Rally Acropolis για να παρω τα βουνα, και πας εσυ και κανονιζεις συναντηση???

Δεν υπαρχει περιπτωση να ερθω παιδια,θα ειμαι σιγουρα απο την Παρασκευη το πρωϊ στα βουνα!!!

Edited by nikos962
Link to comment
Share on other sites

Καμμένα Βούρλα ,χαλαρά, χωρίς την φασαρία των περαστικών μια χαρά!!!!

Αντε Καρδιτσώτες που είστε;

Δεν θέλετε καμιά συγκεντρωσούλα στα μέρη σας;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.