Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

μου ηρθε ιδεα.τι λετε για Δευτερα του Αγιου Πνευματος να παμε Αγιοκαμπο???

Link to comment
Share on other sites

Καμμένα Βούρλα ,χαλαρά, χωρίς την φασαρία των περαστικών μια χαρά!!!!

Αντε Καρδιτσώτες που είστε;

Δεν θέλετε καμιά συγκεντρωσούλα στα μέρη σας;

Καλησπερα παιδια και απο την Καρδιτσα!Εγω προσωπικα ειμαι μεσα οπου θελετε ειτε Καρδιτσα ειτε Αγιοκαμπο.Το καθε μερος εχει την χαρη του!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΕΙ ΚΑΙ Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ!Πότε τελικά θα καταφέρουμε να είμαστε τουλάχιστον ένα 70% με 80% άνετοι για να μεζευτούμε κάπου? Έχω ΡΕΠΟ τη Δευτέρα αλλά...! Κρίμα! Ελπίζω μέσα στο καλοκαίρι να τα καταφέρουμε για μια καλή και μεγάλη συνάντηση με όλα τα μέλη παρόντα(ή έστω τα περισσότερα)!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΕΙ ΚΑΙ Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ!Πότε τελικά θα καταφέρουμε να είμαστε τουλάχιστον ένα 70% με 80% άνετοι για να μεζευτούμε κάπου? Έχω ΡΕΠΟ τη Δευτέρα αλλά...! Κρίμα! Ελπίζω μέσα στο καλοκαίρι να τα καταφέρουμε για μια καλή και μεγάλη συνάντηση με όλα τα μέλη παρόντα(ή έστω τα περισσότερα)!

+1

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες, θέλετε να πάμε Κατερίνη τώρα μαζί με τα παιδιά απο Θεσσαλονίκη; http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=21853

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να κανονίσουμε για καφεδάκι την Κυριακή 20 Ιουλίου στην Λάρισα; Πείτε πού θα θέλατε. Μόνο στον λόφο του Προφήτη Ηλία δεν θα μπορούμε να πάμε με τίποτα φαντάζομαι διότι θα είναι ανήμερα στη γιορτή του.

Περιμένω να εκδηλώσετε ενδιαφέρον. Να παραλάβετε τις ηλιοπροστασίες όσοι θέλετε και κάποιες μπλούζες ορισμένοι, και πολύ το καθυστερήσαμε...

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να κανονίσουμε για καφεδάκι την Κυριακή 20 Ιουλίου στην Λάρισα; Πείτε πού θα θέλατε. Μόνο στον λόφο του Προφήτη Ηλία δεν θα μπορούμε να πάμε με τίποτα φαντάζομαι διότι θα είναι ανήμερα στη γιορτή του.

Περιμένω να εκδηλώσετε ενδιαφέρον. Να παραλάβετε τις ηλιοπροστασίες όσοι θέλετε και κάποιες μπλούζες ορισμένοι, και πολύ το καθυστερήσαμε...

μεσα και εγω,ακομα καλυτερα να παμε και για μπανακι.αγιοκαμπο ας πουμε.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα! ακομα καλυτερα για μπανακι αγιοκαμπο που λες κι εσυ πανο, θα με βολεψει περισσοτερο(αρκει βεβαια να βολεψει κ τους υπολοιπους που ερχονται απο μακρια), αλλα κ για λαρισα δεν εχω προβλημα!

στη λαρισα μαλιστα θα βρουμε σιγουρα παρκινγκ κ τραπεζι για καφε οπουδηποτε,μιας κ λογικα ολοι θα εχουν πιασει τις παραλιες.

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω,ακομα καλυτερα να παμε και για μπανακι.αγιοκαμπο ας πουμε.
Την προηγούμενη Κυριακή που είχαμε συνάντηση για μπανάκι στον Αγιόκαμπο είχαμε ελάχιστη συμμετοχή.

Ας βρεθούμε στην Λάρισα και το συζητάμε για επόμενα meetings το πλάτσα-πλούτσα!

κι εγω μεσα! ακομα καλυτερα για μπανακι αγιοκαμπο που λες κι εσυ πανο, θα με βολεψει περισσοτερο(αρκει βεβαια να βολεψει κ τους υπολοιπους που ερχονται απο μακρια), αλλα κ για λαρισα δεν εχω προβλημα!
Εσύ δεν μου έλεγες ρε πως δεν μπορείς για μπάνιο την συγκεκριμένη ημέρα; tongue.gif

Δυστυχώς έχω υπ' όψιν μου 3 μέλη (+εμένα) που δεν μας πέρνει να πάμε για μπάνιο λόγω της κούρασης. Εγώ για παράδειγμα θα έρθω από Θεσσαλονίκη και μετά θα συνεχίσω για Λαμία.

Αλλά υπάρχουν σκέψεις για μπανάκι-meetings τις επόμενες Κυριακές.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν μου έλεγες ρε πως δεν μπορείς για μπάνιο την συγκεκριμένη ημέρα; tongue.gif

για μπανιο στον αγιοκαμπο μπορω, μιας κ την κυριακη γιορταζω κ θα βρισκομαι ηδη στον αγιοκαμπο! αντε κ για ενα καφεδακι στη λαρισα να πεταχτω ,δεν υπαρχει προβλημα..

για εκδρομη καπου εκτος νομου εννοουσα πως δεν μπορω την κυριακη! φιλοι, επισκεψεις, τραπεζια, καταλαβαινεις πως ειναι αυτα.. :D

Link to comment
Share on other sites

κατι ακουσα οτι κερναει ο γιατρος. :lol: :lol: :lol: :lol:

για καφεδακι ειμαι μεσα αλλαγια απογευμα μονο,ή βραδακι για μπυριτσα.τι λετε για το τελευταιο???κατα τις 21:00???

Link to comment
Share on other sites

ποιος γιατρος κερναει ρε παιδια?? :lol: :lol: :wacko:;)

απογευματακι νομιζω ειναι το ιδανικο, πχ κατα τις 6-7. τι λετε κι εσεις? οσοι πρεπει να επιστρεψουν μην ταξιδευουν πολυ βραδυ,κουρασμενοι,κλπ. εχω κι εγω τις υποχρεωσεις μου το βραδακι κ με βολευει καλυτερα χρονικα.

θα ειδοποιησω κ τον stavro_mk4, δεν εχει υπολογιστη προς το παρον κ ισως δεν το εμαθε ακομα. επισης ισως φερω κ 2-3 φιλαρακια που δεν ειναι ακομη γραμμενοι στο κλαμπ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!!

Μετά της 8:00 θα έρθω και εγώ.

Και αν θέλετε πάμε στην πίστα στο Ελευθερε

που έχει και δροσούλα!! :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω ήδη βάλει ανακοίνωση για πλατεία ταχυδρομείου ρε Βασίλη. http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=22251

Είναι ευκαιρεία μιας και δεν θα έχει πολύ κόσμο και θα μπορέσουμε να παρκάρουμε και να καθίσουμε άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ήδη βάλει ανακοίνωση για πλατεία ταχυδρομείου ρε Βασίλη. http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=22251

Είναι ευκαιρεία μιας και δεν θα έχει πολύ κόσμο και θα μπορέσουμε να παρκάρουμε και να καθίσουμε άνετα.

Κανένα πρόβλημα αν μπορέσω θα έρθω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.