Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Καμια συναντηση θα κανουμε η θα περιμενουμε την πανελληνια και μετα????

Εκεινο το καφεδακι στην Καρδιτσα τι εγινε????

Link to comment
Share on other sites

Η προγραμματισμένη για σήμερα (22 Φεβρουαρίου) συνάντηση στην Καρδίτσα έχει αναβληθεί, κυρίως υπό τον φόβο του ελλειπούς ανεφοδιασμού της αγοράς με καύσιμα.

Link to comment
Share on other sites

Η προγραμματισμένη για σήμερα (22 Φεβρουαρίου) συνάντηση στην Καρδίτσα έχει αναβληθεί, κυρίως υπό τον φόβο του ελλειπούς ανεφοδιασμού της αγοράς με καύσιμα.

machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gif

καλο activious ευτυχως με το γουρουνακι δεν καιω και πολα.... χι χι χι τωρα για την συναντιση στην Καρδιτσα στις 28 δευτερου κατα 99% ειμαι μεσα... με το καλο να γινει η παραδωση του νεου μου polo 1.2 στα 105hp απο την αντιπροσοπια στισ 27 δευτερου μια μερα πριν διλαδη και ερχομε με τα χιλιααααααα..... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

καλο activious ευτυχως με το γουρουνακι δεν καιω και πολα.... χι χι χι τωρα για την συναντιση στην Καρδιτσα στις 28 δευτερου κατα 99% ειμαι μεσα... με το καλο να γινει η παραδωση του νεου μου polo 1.2 στα 105hp απο την αντιπροσοπια στισ 27 δευτερου μια μερα πριν διλαδη και ερχομε με τα χιλιααααααα..... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

καλοταξιδο....

Link to comment
Share on other sites

Επόμενες συναντήσεις:

28 Μαρτίου στην Λαμία

&

18 Απριλίου στον Βόλο

ωραια.θα ερθουν και ναεα μελη απο Βολο....(λογικα)

Link to comment
Share on other sites

ωραια.θα ερθουν και ναεα μελη απο Βολο....(λογικα)

ωραια,μεσα! κ εγω ισως φερω κανα δυο νεα μελη απο λαρισα! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Κανόνισε να έρθεις με την κάμερά σου. Αν μας κάνει καλό καιρό θα πάμε για kart :thumbsup:

Σύντομα θα αναρτήσω και το topic με τις αναλυτικές πληροφορίες της συνάντησης.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ειμαι ο χρηστάγης νεο μελος κ θα ηθελα ν συμμετεχω κ εγω σε καπια συναντηση σας αν κανετε μεσα στον ιούλιο-αύγουστο (2010)..τι θα χρειαστει για να ερθω και εγω? κανεις καμια εγγραφη καπου? αν ειναι απαντηστε γιατι ψηνομαι παρα πολυ για τετοια events..ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

τι κανετε ρε παιδες???

ολα καλα?

κανονιστε συναντηση και πιθανον να ερθω...

καλα να περνατε!

φιλακια

Edited by activious
greeklish
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ειμαι ο χρηστάγης νεο μελος κ θα ηθελα ν συμμετεχω κ εγω σε καπια συναντηση σας αν κανετε μεσα στον ιούλιο-αύγουστο (2010)..τι θα χρειαστει για να ερθω και εγω? κανεις καμια εγγραφη καπου? αν ειναι απαντηστε γιατι ψηνομαι παρα πολυ για τετοια events..ευχαριστω..

τιποτα δεν χρειαζεται,μονο καλη καρδια.....μονο να παρακολουθεις για να δεις που θα γινει η επομενη και να ερθεις να τα πουμε απο κοντα...απο ποια πολη εισαι???

KALHSPERA!!!

TI KANETE RE PAIDES?

OLA KALA?

KANONISTE SYNANTHSH KAI PI8ANON NA ER8W...

KALA NA PERNATE!

FILAKIA

ολο ετσι λες...αυριο κατεβαινω Αθηνα....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Μου μυριζει συναντηση Τρικαλα..... :whistling: :whistling:

Να δούμε ποιός θα μας την βάλει... την ανακοίνωση! closedeyes.gif

edit: Τώρα που το σκέφτηκα, τι σου μυρίζει ρε; Αφού το έχω γράψει ήδη στο πρόγραμμα συναντήσεων πως την Κυριακή είμαστε Τρίκαλα για καφέ new_spam.gif

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

αληθεια δεν πρεπει να κανονισουμε και καμια συναντηση σιγα σιγα???

τι λετε για Λαμια???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

παιδια ριξτε μια ματια εδω.......

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=38175&st=0&gopid=399733entry399733

ευχαριστω....

αληθεια δεν πρεπει να κανονισουμε και καμια συναντηση σιγα σιγα???

τι λετε για Λαμια???

η πανελληνια ειναι κοντα φιλαρακι μου!αντε να γνωριζομαστε και με την δυναμικη επαρχια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.