Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Παιδια ειστε σιγουροι οτι θα ειναι μονο 6 αυτοκινητα?

Οταν κανονισετε την συναντηση θα σταλει mass mail σε ολα τα μελη.

Κοιταξτε μην ερθουν 16 αυτοκινητα και τοτε θα χασετε την μπαλα.

Οταν ειχαμε κανει στα Γιαννενα δυναμομετρηση ειχαμε 13 ατυτοκινητα και μας πηρε 6 ωρες.

Να προσεξετε και να κανετε καλο σχεδιασμο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειστε σιγουροι οτι θα ειναι μονο 6 αυτοκινητα?

Οταν κανονισετε την συναντηση θα σταλει mass mail σε ολα τα μελη.

Κοιταξτε μην ερθουν 16 αυτοκινητα και τοτε θα χασετε την μπαλα.

Οταν ειχαμε κανει στα Γιαννενα δυναμομετρηση ειχαμε 13 ατυτοκινητα και μας πηρε 6 ωρες.

Να προσεξετε και να κανετε καλο σχεδιασμο.

θα μιλησω με το μαγαζι.θα του πω...αλλα πιστευω οτι αν ειναι κατω απο 6 αμαξια δεν προκειτε να χασει την Κυριακη του για να ερθει στο μαγαζι...

ζηταω εδω να πουνε ποιοι ειναι μεσα για την δυναμομετρηση(εγω ειμαι μεσα ουτως ή αλλως) και κανεις δεν θελει απο οτι βλεπω...

αν και μαθαινω οτι στο faceboook καποιοι λενε οτι θα ερθουν...απλα δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτονται και το γραφουν εκει και εδω δεν το γραφει κανενας...

τι να πεις....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

θα μιλησω με το μαγαζι.θα του πω...αλλα πιστευω οτι αν ειναι κατω απο 6 αμαξια δεν προκειτε να χασει την Κυριακη του για να ερθει στο μαγαζι...

ζηταω εδω να πουνε ποιοι ειναι μεσα για την δυναμομετρηση(εγω ειμαι μεσα ουτως ή αλλως) και κανεις δεν θελει απο οτι βλεπω...

αν και μαθαινω οτι στο faceboook καποιοι λενε οτι θα ερθουν...απλα δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτονται και το γραφουν εκει και εδω δεν το γραφει κανενας...

τι να πεις....

Έλα πρόεδρε...κανόνισες? Πέρασα απο το Θόδωρα την Παρασκευή αλλά είχε πολύ κόσμο και δεν ήθελα να τον ζαλίσω!Τι έγινε τελικά? Επιβεβαιώνουμε πως 21 Νοεμβρίου θα γίνει η συνάντηση Βόλο...αναμένεται να ανακοινωθεί εάν θα είναι τύπου Dynoday. ¶νοιξε επίσημα συνάντηση και απο εβδομάδα βάλε τιμές για δυναμομέτρηση και προυποθέσεις για να πραγματοποιηθεί. Εάν δεν μαζευτούμε τα απαραίτητα αυτοκίνητα σε αριθμό...πάμε για καφε!!!

Link to comment
Share on other sites

...κανόνισες?

κανονισα αλλα μου ειπε τουλαχιστον 6 αμαξια με 30 ευρω ο καθενας..αλλα δεν βλεπω κινηση.

οποιος ασχολειτε με το face book να το αναφερει και μεσα στα παιδια που ειναι με vw ετσι ωστε να μπουνε εδω να γραψουν και να πουνε αν θελουν....

σε 2 μερες βγαινει η ανακοινωση.αν δεν εχουμε συμμετοχες θα κανονισω μονο για καφε και θα ακυρωσω την δυναμομετρηση...

οποτε ας πουνε ποιοι θελουν εκτος απο εμενα φυσικα που ειμαι μεσα...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

κανονισα αλλα μου ειπε τουλαχιστον 6 αμαξια με 30 ευρω ο καθενας..αλλα δεν βλεπω κινηση.

οποιος ασχολειτε με το face book να το αναφερει και μεσα στα παιδια που ειναι με vw ετσι ωστε να μπουνε εδω να γραψουν και να πουνε αν θελουν....

σε 2 μερες βγαινει η ανακοινωση.αν δεν εχουμε συμμετοχες θα κανονισω μονο για καφε και θα ακυρωσω την δυναμομετρηση...

οποτε ας πουνε ποιοι θελουν εκτος απο εμενα φυσικα που ειμαι μεσα...

Έλα Παν, ενημέρωσα τα παιδιά μέσω FB...υπομονή μέχρι την Τετάρτη!!!

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

παιδια για το καφεδακι και τα γνωστα ειμαι μεσα για δυναμομετρηση δεν ξερω μιας και ειμαι φοιτητης και δεν περισσευουν αλλα θα απαντησω σιγουρα μεχρι τη δευτερα....

Edited by giannis_twincharged
Link to comment
Share on other sites

ελα για παρεα...

ουτως ή αλλως θα εχει χαβαλε...βεβαια εννοειτε οτι μετα θα παμε για καφεδακι...

Link to comment
Share on other sites

Αν και ξερουμε ολοι οτι εχω τα περισσοτερα αλογα :D:whistling: θα το βαλω και εγω

στο δυναμομετρο και μαλιστα θα εχω και βενζινη απο το πρατηριο του activious!!!!!!

Για να δουμε τι θα δειξει με την 100σταρα του Πανου!!! new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και ξερουμε ολοι οτι εχω τα περισσοτερα αλογα :rolleyes::p θα το βαλω και εγω

στο δυναμομετρο και μαλιστα θα εχω και βενζινη απο το πρατηριο του activious!!!!!!

Για να δουμε τι θα δειξει με την 100σταρα του Πανου!!! new_iloveyou.gif

εννοειται οτι θα ρθω εστω για την παρεα παναγιωτη!!!χρηστο αν γινει dynoday ο παναγιωτης θα την εχει διπλασια τιμη την 100αρα!!! lick.giflick.gifnew_iloveyou.gif:)

Link to comment
Share on other sites

ειδοποιηστε και τους αλλους...

σημερα το βραδυ θα βαλω την ανακοινωση.θελω να μπειτε και να γραψετε μεσα....

για την 100 αρα θα το σκεφτω....χαχχα

Link to comment
Share on other sites

μεσα κ γω παιδια για τη συναντηση, θα ερθω μαζι με τον αδερφο μου, ο οποιος θελει να συμμετασχει στο dynoday αν αυτο τελικα γινει! ηδη αρχισε να ρωταει αν θα ερθει η αδυναμια του ο πανος κ ποσα αλογα εχει!! :):thumbsup::whistling:

πανο πρεπει να ξερεις ακριβη αριθμο οχηματων που θα συμμετασχουν (ανω των 6 οχηματων εννοειται) για να το δηλωσεις ? μπορει αν θελει πχ καποιος τελευταια στιγμη να συμμετεχει ??

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη σήκωσε την συνάντηση επίσημα ώς DYNODAY. Γράψε κανονικά να δηλωθούν συμμετοχές για να κρατηθεί σειρά προτεραιότητας (για να μην μπλέξουμε τα μπούτια μας!!!) και αν δεν μαζευτούν τα απαραίτητα άτομα μέχρι την άλλη Παρασκευή 19/11, αναθεωρείται η κατασταση και πάμε για καφέ. Κανονίζω και γω με δικά μου άτομα τα οποία θα έρθουν στην συνάντηση, δεν έχω όμως ακόμη απάντηση για το αν θα κάνουν σίγουρα δυναμομέτρηση.

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ.... sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως παλι δε μπορω να κανω την παρθενικη μου εμφανιση σε καποιο meeting.Και θελω δυναμομετρηση επειγοντως!!!εχω βαλει προγραμμα απο το καλοκαιρι και θελω να κανω επιτελους!!!λαρισα υπαρχει καποιο αξιοπιστο δυναμομετρο?λεω να ερθω την αλλη βδομαδα,μενω καρδιτσα,και οποιο μελος θελει παμε κ παρεα.εχω βρει καποιον στα τρικαλα αλλα προτιμω κατι δοκιμασμενο!

Link to comment
Share on other sites

απο τωρα γραφουμε στο θεμα της συναντησης...

Δυστυχως παλι δε μπορω να κανω την παρθενικη μου εμφανιση σε καποιο meeting.Και θελω δυναμομετρηση επειγοντως!!!εχω βαλει προγραμμα απο το καλοκαιρι και θελω να κανω επιτελους!!!λαρισα υπαρχει καποιο αξιοπιστο δυναμομετρο?λεω να ερθω την αλλη βδομαδα,μενω καρδιτσα,και οποιο μελος θελει παμε κ παρεα.εχω βρει καποιον στα τρικαλα αλλα προτιμω κατι δοκιμασμενο!

κανε υπομονη και ελα βολο.και δοκιμασμενο και φτηνο.....

δεν θα εισαι μονος .θα ειναι και αλλοι απο Λαρισα ,τρικαλα που θα ερθουν...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Λίμνη Πλαστήρα θα κανονίσουμε κάποια συνάντηση τοπικού επιπέδου μιας και πάει αρκετός καιρός από την Πανελλήνια μας εκεί.

Προς το παρόν η επόμενη συνάντηση προγραμματίζεται για τις 12 Δεκεμβρίου κάπου κοντά στα Τρίκαλα! :whistling: stay tunned!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πλην απροόπτου θ'ανέβω στη συνάντηση αυτή.

Φάνη ασ την κάνουμε και Λίμνη Πλαστήρα κι εκεί όμορφα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.