Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Αμα ειναι για μπανιο και τετοια σας το λεω απο τωρα ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΟΜΑΙ και δεν θα αποδεχθω καμια ευθυνη ετσι σκασω με την κορμαρα το μπανιερο και μπαντοφλα διχαλο και αρχισουν και με ερωτευονται ολες...ξηγημενα πραματα...σας το λεω απο τωρα...P8012184.JPG

Edited by Acidarrow
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι για μπανιο και τετοια σας το λεω απο τωρα ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΟΜΑΙ και δεν θα αποδεχθω καμια ευθυνη ετσι σκασω με την κορμαρα το μπανιερο και μπαντοφλα διχαλο και αρχισουν και με ερωτευονται ολες...ξηγημενα πραματα...σας το λεω απο τωρα...P8012184.JPG

ρώγα ερεθισμένη βλέπω...:D :D

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa...

Αντε σκεφτειτε το, αρχιζει και ζεσταινει ( ηρθαν και οι πρωτες τουριστριες του Ανατολικου μπλοκ) ... :p

Link to comment
Share on other sites

Θα κανουμε καμια βουτια??????Αντε να οργανωθουμε λιγο ρε παιδια :clapping: :clapping: .....Τζαμπα :gym: :gym:  πηγαινα ολο το χειμωνα??? :p :p

Η ιδεα για Κατερινη μου φαινεται αρκετα καλη θα ελεγα....

Link to comment
Share on other sites

Εμας τους αργους μας θελετε σε καμια συναντηση;

 

εννοειτε...

 

Θα κανουμε καμια βουτια??????Αντε να οργανωθουμε λιγο ρε παιδια :clapping: :clapping: .....Τζαμπα :gym: :gym:  πηγαινα ολο το χειμωνα??? :p :p

Η ιδεα για Κατερινη μου φαινεται αρκετα καλη θα ελεγα....

 

θα κοιταξω για Βολο ή για κατερινη...αλλα δεν ξερω που...που ειναι καλυτερα...???Κατερινη δεν ειναι λιγο μακρια??

 

κοιτα να μην εχεις παει γυμναστηριο...θα φας "δουλεμα" απο ολους μας... :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω κατι ενδιαμεσα ενα Αγιοκαμπο ας πουμε που ειναι αναμεσα απο Βολο και κατερινη...να μπορουν να φτασουν ολα τα μελη...Κατερινη εχει και διοδια στο δρομο και τα μελη απο βολο θα πληρωσουν 2 να παν και να ρθουν και ισως και 3...απλα προταση ειναι...συναντηση λαρισα νωρις το πρωι και παμε Αγιοκαμπο στην συνεχεια...εκτος εαν οι συμμετοχες ειναι περισσοτερες απο Βολο που μετα ερχομαστε εμεις εκει...απλα πειτε την τροχαια οτι ερχομαι...δεν γουσταρω να με γραψουν για υπερβολικη ταχυτητα και εγκατασταση πυρηνικου αντιδραστηρα χωρις αδεια...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα "εγκατασταση πυρηνικου αντιδραστηρα"!!!!!

Εγω απο Τρικαλα θα συμφωνησω εναν αγιοκαμπο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κατερινη θα παμε αν ειναι να κανουμε κοινη συναντηση με τα παιδια απο Θεσσαλονικη αλλιως δεν υπαρχει λογος....

Για Αγιοκαμπο και εγω μεσα ειμαι :good: :good:

 

Activious ενα θα σου πω!!!Επιτελους καταφερα να κανω σωμα σαν το δικο σου!!!! :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2::laugh: :laugh:

Edited by chris_poloGTI
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σας κομπλαρω αλλα εκτος απο σωμα εχω κανει και εξαιρετικο μαυρισμα στα αριστερο χερι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σας κομπλαρω αλλα εκτος απο σωμα εχω κανει και εξαιρετικο μαυρισμα στα αριστερο χερι...

είδες να μην έχουμε ηλιοροφή να μαυρίσουμε κι αλλού

..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Activious ενα θα σου πω!!!Επιτελους καταφερα να κανω σωμα σαν το δικο σου!!!! :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2::laugh: :laugh:

 

Γατακιιιι....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

είδες να μην έχουμε ηλιοροφή να μαυρίσουμε κι αλλού

..

Ξερω ενα αμαξι με ηλιοροφη αλλα ο οδηγος ειναι ολα τα λεφτα...

 

Γατακιιιι....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Κατερινη θα παμε αν ειναι να κανουμε κοινη συναντηση με τα παιδια απο Θεσσαλονικη αλλιως δεν υπαρχει λογος....

Για Αγιοκαμπο και εγω μεσα ειμαι :good: :good:

Κι εμείς το συζητήσαμε στη χθεσινή μας συνάντηση. Έτσι κι αλλιώς, έχουμε σκοπό να κάνουμε μια εκδρομουλα. Γιατί να μην πάμε κάπου παρέα;

Σε οτι αφορά βέβαια τα κορμιά... Θα πέσουν κορμιά!!!

Activious ενα θα σου πω!!!Επιτελους καταφερα να κανω σωμα σαν το δικο σου!!!! :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2::laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι και το μέλος Giannis Mouratidis από Σέρρες με ένα 5άρι μαύρο με carbon καπό. Και 3 - 4 από Θεσσαλονίκη. Θα δεις τα αυτοκόλλητα του club.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν ειδα το μνμ σου αλλα βρηκα μερικα του Club :) επεστρεψα λαρισα πριν απο καμια ωρα !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.