Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Λοιπόν μιας και ανοίγει ο καιρός , μεγαλώνει η μέρα , έρχεται και το :bbq:  Πάσχα :bbq: , ορίστε η πρόταση μου.

 

Σκεφτόμουν κάπου στην Μεγάλη εβδομάδα - εβδομάδα του Πάσχα, που θα έχουν έρθει πολλοί για τα χωριά τους λόγω των ημερών , να κλάνουμε μια συνάντηση σε έναν προκαθορισμένο χώρο (ελεύθερο - ανοιχτό για πρώτη φορά πχ Κάστρο, Έκθεση, Ιntersport κλπ.) Για να γνωριστούμε και να δούμε πόσοι μπορούμε να μαζευτούμε.

 

Πιστεύω οτι και μέλη του club που μένουν στις μεγαλουπόλεις , ή γενικά εκτός Φθιώτιδας αλλά κατάγονται απο εδώ , θα δώσουν το παρών. Για να γίνει κάτι καλό και γιατί όχι να καθιερωθεί . . . . θα πρέπει να δείξουμε οτι υπάρχουμε.

Πιστεύω οτι μόνο στην Λαμία που γνωρίζω υπάρχουν πολλοί που θα ήθελαν να έρχονται σε τέτοιες μαζώξεις + απο τις γύρω περιοχές - χωριά πόσοι ακόμη για να μην πω όλη την Φθιώτιδα.

 

Γενικά να καταλάβετε οτι τα καλοκαίρια στον περφεριακό του Κάστρου όπου έχει πεζοδρόμηση , γίνεται χαμός καθημερινά απο τις 9μιση το βράδυ και μέχρι 12+ πολλές φορές και μέχρι τις 2 το πρωί. Οι περισσότεροι εδώ είμαστε της φάσης του καφέ μέχρι τις 9 το βράδυ και μετά φαίή μπύρα και αραλίκι στο Κάστρο , Άγιο Λουκά κλπ. 

Γενικά ο κόσμος και λόγω της έλλειψης χρημάτων ψάχνει αφορμή να είναι έξω απο το σπίτι του με καλή παρέα και ας μην είναι σε καφετερία. 

 

Πιστεύω οτι αν οργανωθούμε καλά θα πετύχει και θα καθιερωθεί. :cigar:

 

Και κάτι τελευταίο , μιά στο τόσο κάνουμε και καμιά κοινή με το club του Βόλου - Λάρισας. . . . . . . :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:

Edited by ANDRITSOULAS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αντε κανονιστε εσεις και να ξερετε οτι η συμμετοχη η δικη μας ειναι σχεδον σιγουρη... Αθηνα Λαμια ενα τσιγαρο δρομος... Για την καλη παρεα παμε οπουδηποτε!!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πολυ κινηση βλεπω...

λοιπον...θα κανονισω συναντηση Λαρισα και Λαμια...αλλα Λαμια δεν θα μπορεσω να παρευρεθω γιατι θα ειμαι Λαρισα...

να το κανονισω λεω την ιδια μερα...

ελεγα στις 13 του μηνα...

τι λετε?

adritsoula στειλε μου με p.m το κινητο σου...

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να βολεύει και όσους τυχών έρθουν απο Αθήνα συντοπίτες και μη.

 

activious έχεις pm.

 

εγώ ξεκινάω να βγάζω βρόμα με πιο πιθανή ημερομηνία 13 - 4 - 2014 και βλέπουμε για τον τόπο μάζωξης. . . . . 

 

greavedigger θα είσαι παρόν . . . . . ?

Link to comment
Share on other sites

....."εγώ ξεκινάω να βγάζω βρώμα"

χαχαχχαχαχχαα

 

Ξεκίνα . . . . 

Φαντάζομαι θα είσαι παρόν εσύ σωστά. . . . ?

 

Εσύ δεν μου έπαιξες τα φώτα τις προάλλες στο Αχλάδι . . . ?

 

πήγαινες απο παράδρομο πονυρέ ε . . . ?

Link to comment
Share on other sites

ναι εγώ ήμουν...

Μιση ντροπή δική μου κ μισή δική σου γιατί κ συ από τον παράδρομο πήγαινες

Εγώ θα παω Λαρισα εκείνη τη μέρα

Link to comment
Share on other sites

ναι εγώ ήμουν...

Μιση ντροπή δική μου κ μισή δική σου γιατί κ συ από τον παράδρομο πήγαινες

Εγώ θα παω Λαρισα εκείνη τη μέρα

 

Τι ντροπή καλά ξυγιέσαι . . . . .

 

Εγώ ήμουν χωριό και πήγαινα για καφέ Ραχες με ένα παιδί . . . .

 

Βασικά ο activious λέει για κοινή αν είναι Λάρισα - Λαμία . . . . . .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατάλαβα κοινή μέρα Λαμία κ Λαρισα.

Λαμία τα μέλη από Λαμία

Κ Λάρισα τα μέλη από Βόλο κ Λάρισα

Edited by wolfsburg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατάλαβα κοινή μέρα Λαμία κ Λαρισα

 

Ναι αλλά λέει ο activious είπε οτι δεν θα μπορέσει να είναι αυτός Λαμία . . . . τεσ πα βλέπουμε 

Edited by ANDRITSOULAS
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά λέει ο activious οτι δεν θα μπορέσει να είναι αυτός Λαμία . . . . τεσ πα βλέπουμε 

Κανονίστε το,απλά θα μπορούσαμε να κάνουμε μια κοινή στη Λάρισα μιας κ είμαστε καμιά 10αριά άτομα απο Λάρισα κ Βόλο

Link to comment
Share on other sites

Κανονίστε το,απλά θα μπορούσαμε να κάνουμε μια κοινή στη Λάρισα μιας κ είμαστε καμιά 10αριά άτομα απο Λάρισα κ Βόλο

που να ξαναπαμε Λαμια παλι? καμια εδω Λαρισα κοιταξτε.

Link to comment
Share on other sites

να κανετε μια κοινη λιγο ποιο κοντα στα ιωαννινα μηπως και ρθουμε και εμεις προς τα εκει γιατι η λαμια ειναι και στην αλλη ακρη...σκ εννοειται

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ μετά απο συνομιλίες που είχα με ντόπιους εδώ κάποιοι απο τους οποίους είναι και μέλη του club  θα ήθελαν να γίνει και να καθιερωθεί μια παρόμοια συνάντηση στην πόλη της Λαμίας.

 

Σαν ημερομηνία για τις 13 - 4 - 2014 Κυριακή με όσους μίλησα λένε οτι θα μπορούν σίγουρα να έρθουν. Και κάποιοι μου έχουν πει πως όταν σιγουρευτεί κάτι ξαναμιλάμε (φυσικά δεν μπορώ να σιγουρέψω κάτι απο μόνος μου . . . . ) :hair:

 

lupakos και GraveDigger θα ανεβείτε για το Πάσχα στην Πατρίδα σας . . . . .?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ μετά απο συνομιλίες που είχα με ντόπιους εδώ κάποιοι απο τους οποίους είναι και μέλη του club  θα ήθελαν να γίνει και να καθιερωθεί μια παρόμοια συνάντηση στην πόλη της Λαμίας.

 

Σαν ημερομηνία για τις 13 - 4 - 2014 Κυριακή με όσους μίλησα λένε οτι θα μπορούν σίγουρα να έρθουν. Και κάποιοι μου έχουν πει πως όταν σιγουρευτεί κάτι ξαναμιλάμε (φυσικά δεν μπορώ να σιγουρέψω κάτι απο μόνος μου . . . . ) :hair:

 

lupakos και GraveDigger θα ανεβείτε για το Πάσχα στην Πατρίδα σας . . . . .?

Δεν ξέρω ακόμα ανάλογα πότε θα έχω άδεια
Link to comment
Share on other sites

θεωρησε δεδομενη την συναντηση για λαμια στις 13/04/2014...

 

θα ανεβει ανακοινωση....

 

οποτε αρχισε να ενημερωνεις...

 

να σε ρωτησω...τα παιδια αυτα που ηταν οταν εγινε η πανελληνια???ειχαν ερθει???

 

αν δεν κανω λαθος μονο 2 ηταν,'η κανω λαθος?

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

θεωρησε δεδομενη την συναντηση για λαμια στις 13/04/2014...

 

θα ανεβει ανακοινωση....

 

οποτε αρχισε να ενημερωνεις...

 

να σε ρωτησω...τα παιδια αυτα που ηταν οταν εγινε η πανελληνια???ειχαν ερθει???

 

αν δεν κανω λαθος μονο 2 ηταν,'η κανω λαθος?

 

Ναι ήμουν εγώ και άλλοι 4 . . . .  ένα scirroco ,1 polo gti , 1 eos , kai 1 golf 6 gti.

 

+ απο Καμμένα Βούρλα. + 2 σκαθάρια

 

 

Προς όλους

Να εξηγήσω πως αν γίνει συνάντηση κοινή στην Λαμία θα γίνει για να φανεί το Club στην Λαμία κάνοντας προσπάθεια να καθιερωθεί εβδομαδιαία - μηνιαία - ανα 2 εβδομάδες συνάντηση  για την Φθιώτιδα. 

 

Προσπαθούμε κάποιοι φαντάζομαι να '' μεγαλώσουμε'' το Club. Και για να προλάβω κάποιους ''έξυπνους'' : Είμαι γνωστός επαγγελματίας στην Πόλη μου και ότι κάνω δεν το κάνω για διαφημιστικούς λόγους. Εγώ ίσα ίσα που δήλωσα οτι είμαι στην διάθεση του club και του Δ.Σ. και του Local mod GraveDigger για το οτιδήποτε. Και χρόνο είμαι πρόθυμος να αφιερώσω και 10 λίτρα πετρέλαιο να κάψω δεν τρέχει τπτ.

 

Απλά στην πανελλήνια συνάντηση της Λαμίας ήμασταν απαράδεκτα λίγοι και ξέρω οτι είμαστε περισσότεροι VW lovers εδώ απο ότι δείξαμε.

Και μάλιστα οι περισσότεροι δεν είναι καν μέλη του club.

 

Εγώ πάντως αν για παρόμοιο λόγο χρειαζόταν να πάω Λάρισα πχ θα πήγαινα . Αν μπορεί να έρθει Θεσσαλικός κόσμος εδώ στην ''πρώτη συνάντηση '' της Λαμίας θα ήταν ότι καλύτερο. Κανείς φαντάζομαι δεν θα έρθει με το ζόρι φαντάζομαι ....

 

Φιλικά όλο αυτό και το εννοώ. :thumbsu:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να διευκρινησει τι ισχυει τελικα γιατι προσωπικα εχω μπερδευτει
Θα γινει μια συναντηση στη Λαμία για τα μελη απο Λαμία κ Λάρισα;
Ή θα γινει την ιδια ημερομηνια συνατηση και στη Λάρισα κ στη Λαμία;
Αν κανονιστει συναντηση στη Λάρισα από την αλλη Κυριακή (13/4) θα ειμαι κ εγω παρών λογικα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήμουν εγώ και άλλοι 4 . . . .  ένα scirroco ,1 polo gti , 1 eos , kai 1 golf 6 gti.

 

+ απο Καμμένα Βούρλα. + 2 σκαθάρια

 

 

Προς όλους

Να εξηγήσω πως αν γίνει συνάντηση κοινή στην Λαμία θα γίνει για να φανεί το Club στην Λαμία κάνοντας προσπάθεια να καθιερωθεί εβδομαδιαία - μηνιαία - ανα 2 εβδομάδες συνάντηση  για την Φθιώτιδα. 

 

Προσπαθούμε κάποιοι φαντάζομαι να '' μεγαλώσουμε'' το Club. Και για να προλάβω κάποιους ''έξυπνους'' : Είμαι γνωστός επαγγελματίας στην Πόλη μου και ότι κάνω δεν το κάνω για διαφημιστικούς λόγους. Εγώ ίσα ίσα που δήλωσα οτι είμαι στην διάθεση του club και του Δ.Σ. και του Local mod GraveDigger για το οτιδήποτε. Και χρόνο είμαι πρόθυμος να αφιερώσω και 10 λίτρα πετρέλαιο να κάψω δεν τρέχει τπτ.

 

Απλά στην πανελλήνια συνάντηση της Λαμίας ήμασταν απαράδεκτα λίγοι και ξέρω οτι είμαστε περισσότεροι VW lovers εδώ απο ότι δείξαμε.

Και μάλιστα οι περισσότεροι δεν είναι καν μέλη του club.

 

Εγώ πάντως αν για παρόμοιο λόγο χρειαζόταν να πάω Λάρισα πχ θα πήγαινα . Αν μπορεί να έρθει Θεσσαλικός κόσμος εδώ στην ''πρώτη συνάντηση '' της Λαμίας θα ήταν ότι καλύτερο. Κανείς φαντάζομαι δεν θα έρθει με το ζόρι φαντάζομαι ....

 

Φιλικά όλο αυτό και το εννοώ. :thumbsu:

Ο ANDRITSOYLAS πήρε μια πρωτοβουλία και καλά έκανε για να ξεκινήσουν συναντήσεις των μελών της περιοχής Λαμίας, το είχαμε συζητήσει στην πανελλήνια, το ίδιο μπορούν να κάνουν και τα μέλη από άλλες περιοχές. Τώρα αν υπάρχει δυνατότητα από διπλανές περιοχές κάποια μέλη να παραβρεθούν αυτό είναι ευχάριστο και άξιο συγχαρητηρίων

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.