Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

Δεν μαλώνει κανείς κανέναν. . . . . . . :sword:  :zoro:

 

Πάντως είμαι αισιόδοξος πιστεύω θα μαζευτούμε αρκετοι μπορώ να πώ :bling:  .... αν όλα πάνε καλά θα έχουμε και το γνωστό 4κίνιτο VR turbo πυροβόλο με τις Λαχανί ζάντες ... :roadrage:  συνήθεις ύποπτος στα drag......;...... :crazysmile:

Έχεις τα κονέ για να ρθει κ ο Αντωνολουκάς?

Οι πηγές μου λένε ότι υπάρχει και ένα μπλέ 2άρι φτιαγμένο πιο πρόσφατα με λιγότερα άλογα!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα σιγά το κονέ . . . . .

μια παρέα είμαστε όλοι. . . . . 

 

Βασικά υπάρχουν πολλά ύποπτα. . . . . . . :bling:

Link to comment
Share on other sites

νεα συναντηση στην λαρισα εδω....

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=58262

 

 

 

Φιλε Λευτερη,

καλο θα ηταν να συνεχιστει η συζητηση (αν θελετε να την συνεχισετε) ,με προσωπικα μηνυματα.

μην μπερδεψουμε το το topic για τις συναντησεις την θεσσαλιας..

φιλικα παντα...

σε ευχαριστω..

 

σε λιγες μερες θα καθαριστουν τα "αχρειαστα" posts..

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ωραια.οποτε αυριο θα κανω "εκκαθαριση" :crazy:

 

 

Ναι ήμουν εγώ και άλλοι 4 . . . .  ένα scirroco ,1 polo gti , 1 eos , kai 1 golf 6 gti.

 

+ απο Καμμένα Βούρλα. + 2 σκαθάρια

 

 

Προς όλους

Να εξηγήσω πως αν γίνει συνάντηση κοινή στην Λαμία θα γίνει για να φανεί το Club στην Λαμία κάνοντας προσπάθεια να καθιερωθεί εβδομαδιαία - μηνιαία - ανα 2 εβδομάδες συνάντηση  για την Φθιώτιδα. 

 

Προσπαθούμε κάποιοι φαντάζομαι να '' μεγαλώσουμε'' το Club. Και για να προλάβω κάποιους ''έξυπνους'' : Είμαι γνωστός επαγγελματίας στην Πόλη μου και ότι κάνω δεν το κάνω για διαφημιστικούς λόγους. Εγώ ίσα ίσα που δήλωσα οτι είμαι στην διάθεση του club και του Δ.Σ. και του Local mod GraveDigger για το οτιδήποτε. Και χρόνο είμαι πρόθυμος να αφιερώσω και 10 λίτρα πετρέλαιο να κάψω δεν τρέχει τπτ.

 

Απλά στην πανελλήνια συνάντηση της Λαμίας ήμασταν απαράδεκτα λίγοι και ξέρω οτι είμαστε περισσότεροι VW lovers εδώ απο ότι δείξαμε.

Και μάλιστα οι περισσότεροι δεν είναι καν μέλη του club.

 

Εγώ πάντως αν για παρόμοιο λόγο χρειαζόταν να πάω Λάρισα πχ θα πήγαινα . Αν μπορεί να έρθει Θεσσαλικός κόσμος εδώ στην ''πρώτη συνάντηση '' της Λαμίας θα ήταν ότι καλύτερο. Κανείς φαντάζομαι δεν θα έρθει με το ζόρι φαντάζομαι ....

 

Φιλικά όλο αυτό και το εννοώ. :thumbsu:

 

 

επιτελους θα τελειωσω την σκεψη μου χωρις να μου την "μπει" κανεις... :crazy:

 

οποτε υπαρχουν μελη που θα ακολουθησουν στην πρωτη συναντηση για να μαθευτει και να ακουστει στην λαμια.αυτο ειναι πολυ καλο...

οποτε αρχιζω να κανονιζω και για ακομα μια κοινη συναντηση καπου στην μεση της διαδρομης...(για την επομενη φορα λεω...)

Edited by activious
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ωραια.οποτε αυριο θα κανω "εκκαθαριση" :crazy:

 

 

 

 

επιτελους θα τελειωσω την σκεψη μου χωρις να μου την "μπει" κανεις... :crazy:

 

οποτε υπαρχουν μελη που θα ακολουθησουν στην πρωτη συναντηση για να μαθευτει και να ακουστει στην λαμια.αυτο ειναι πολυ καλο...

οποτε αρχιζω να κανονιζω και για ακομα μια κοινη συναντηση καπου στην μεση της διαδρομης...(για την επομενη φορα λεω...)

Αν μιλάμε για τη μέση της διαδρομής Αχίλλειο Μαγνησίας(το χωριό μου) ΤΣΑΚ!!! στη μέση 65-70 χιλιόμετρα και απο Λαμία κ από Βόλο.1 ώρα ακριβώς με χαλαρή οδήγηση και απο τις δύο πόλεις!Αν είναι κ κάποια Κυριακή του Μαίου θα ναι πένα μιας κ θα χει κόσμο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα - καλημέρα 

 

Τι θα λέγατε για καμιά μάζωξη εν όψη του :roadrage: Drag Day :roadrage:  στην Λαμία. . . . . . . ? :bling:

Edited by ANDRITSOULAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:thumbsu: Καλησπέρα - καλημέρα 

 

Τι θα λέγατε για καμιά μάζωξη εν όψη του :roadrage: Drag Day :roadrage:  στην Λαμία. . . . . . . ? :bling:

Αντρέα εγώ είμαι μέσα

Edited by GIORGOS VR6
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα να ζεσταίνουμε λίγο λάστιχο . . . . :growl:

Να οργανωθούμε πάλι στον Νομό Φθιώτιδας . . . .  

 

Προτείνω μια κοινή συνάντηση όλων όσων έρθουν για το drag day στην Λαμία και είναι μέλη και φίλοι του club να βρεθούμε πριν τον αγώνα να πάμε οργανωμένα να κανονίσουμε να καθίσουμε όλοι μαζί. . . .αν μαζευτούμε αρκετοί.

 

Και μετά ΚΑΦΕΔΑΡΑ και ψιλοκούβεντο . . . . . . . :beerhat:  :beerhat:  :beerhat:

Τι λέτε. . . . . . ? :bling:

 

ps .... Να θυμίσω πως θα έχει ενδιαφέρον μιας και το drag park στην Θήβα έχει θεματάκια και δεν θα κάνει αγώνα ίσως και καθόλου για φέτος. έτσι ακούγεται. . . . . . .

 

Και επίσημα απο την proaction 

 

http://www.proactionracing.com/drag-days/1845-epitelous-drag-day-stin-lamia-10-11-maiou

Edited by ANDRITSOULAS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα - καλημέρα 

 

Τι θα λέγατε για καμιά μάζωξη εν όψη του :roadrage: Drag Day :roadrage:  στην Λαμία. . . . . . . ? :bling:

Ανδρεα εγω ειμαι μεσα ρε φιλε..Ελπιζω και οι περισσοτεροι να ειναι μεσα κι ελπιζω να εχουμε συμετοχη κι απο αλλα μερη..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα κοινοποιήσω στο chat του Forum γιατί σίγουρα θα ανέβουν απο Αθήνα αλλά και απο άλλες περιοχές. Απλά δεν ξέρουν οτι ψηνόμαστε για κάτι τέτοιο μιας και δεν κοιτάνε για συναντήσεις Λαμία - Λάρισας κλπ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απο Τρικαλα ειμαστε 2 αυτοκινητα αν υπαρχει ενδιαφερον και απο αλλες πολεις να μαζευτουμε να κατεβουμε ολοι μαζι...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ υπάρχει περίπτωση να ανέβω από Αθήνα απλά μαζεύω άτομα ακόμα και δεν το χω σιγουρέψει :Ρ

Θα πάει κανας άλλος από Αθήνα?

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ανεβω με τα παιδια απο τα τρικαλα με το δικο μ αμαξι αν και εξωσχολικο χααχχα !! αρα 3 αμαξια απο τρικαλα!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ψήνεται κανας άλλος από Αθήνα να πάμε μαζί για να μοιράσουμε βενζίνες/διόδια? Είμαστε 2 άτομα μέχρι στιγμής...

Link to comment
Share on other sites

Αθήνα Τρίκαλα θα έρθετε. . . . . . ?

 

Η ώρα συγκέντρωσης άλλαξε + 1 ώρα. Θα μαζευτούμε κατα τις 11+ . . . . . . 

Link to comment
Share on other sites

Τρίκαλα θα έρθουν 3-4 ελπίζω να μαζευτούμε και άλλοι

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

 

Δηλώστε το παιδιά να ξέρουμε τα άτομα . . . . . . http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=58411

Link to comment
Share on other sites

παιδια,τι λετε για ενα μπανακι στην Αφησσο στον βολο???για τελευταια συναντηση του καλοκαιριου?

μιας και μετα θα τα πουμε απο Σεπτεμβριο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδια,τι λετε για ενα μπανακι στην Αφησσο στον βολο???για τελευταια συναντηση του καλοκαιριου?

μιας και μετα θα τα πουμε απο Σεπτεμβριο...

ειναι μακρια απο Βολο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.