Jump to content
Black Widow

2η Συνάντηση μελών Θεσσαλονίκης

Recommended Posts

Μετά την απήχηση και την τρελή συμμετοχή του κόσμου στην 1η εκδήλωση για αυτή τη σαιζόν, η Θεσσαλονίκη ξαναχτυπάει με την επόμενη συνάντηση!

Την Πέμπτη, 20 Σεπτεμβρίου, και ώρα 21:30 το βράδυ, σας περιμένουμε ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ! Θα βρεθούμε στο εμπορικό κέντρο City Gate, Γιαννιτσών με Κωλέττη γωνία (απέναντι από τον ΟΠΑΠ). Ο τόπος συνάντησης είναι το εξωτερικό (υπαίθριο) πάρκινγκ, και ο χώρος προσέλευσης είναι το Famous Cafe μετά τις 22:00, στον τελευταίο όροφο του εμπορικού κέντρου, απέναντι ακριβώς από τα STER. Ξεχωρίζει από την αθλητική διακόσμηση και το ζεστό περιβάλλον!!

Ο ένας εκ των ιδιοκτητών του καταστήματος που μίλησα σήμερα και κανόνισα τα PR για τις μελλοντικές συναντήσεις ήταν πραγματικά πολύ εξυπηρετικός, και θα έχουμε ελευθερία κινήσεων για τις συναντήσεις, και, αναλόγως καιρού, μπαλκόνι, ή κοντά στο μπαλκόνι, κοινώς θέα!

Για να μη δημιουργηθεί πρόβλημα όπως στην 1η συνάντηση που περίμενα 10 άτομα (με αισιόδοξες προβλέψεις μάλιστα...) και μου σκάσατε τα διπλάσια, έγινε κράτηση 25 ατόμων, και θα παρακαλούσα όσοι και όσες έρθετε στο ποτάκι, να ενημερώσετε για να βολευτούμε όλοι και άνετα! Αν και για μένα το καλύτερο είναι να έρχεστε ΟΛΟΙ μετά στο ποτό, γιατί η συνάντηση δεν τελειώνει στο μάζεμα...

Η κράτηση είναι στο όνομα Λατουσάκης, και vw club.

Οπως και στην 1η μας συνάντηση, έτσι και τώρα θα πω να φέρνετε τις κοπέλες σας, ή κάποια φίλη σας! Στην προηγούμενη συνάντηση είχαμε πολύ όμορφο κλίμα! Ελπίζω να το διατηρούμε!

Ραντεβού εκεί λοιπόν, πιο δυνατά αυτή τη φορά! BE THERE!!

ΥΓ> Το μέρος είναι προσβάσιμο και για μέλη εκτός Θεσσαλονίκης, από την Εθνική οδό στη νέα Νότια Είσοδο, οπότε Βέροια, Κοζάνη, Κατερίνη, Λάρισα, θα μας τιμούσατε! Και μακάρι να έρθετε εσείς, μιας και δικά μας μέλη προτιμούν το γήπεδο!

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

Latou +1

Golfakias1983 (?)

nionios

jimaras1986

gonzor18

kaltsas (? + ??? Κι ελπίζω να μην φέρεις μόνο κρέπες!!)

viardon (?)

NoMad

Macklin

Νίκος

blackpanther +1

dubber Xronis (+1)... Τον υπολογίζω κι ας μην δήλωσε ακόμα!

Hymera (+1)

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

θα καθυστερησω πολυ να ερθω κι ελπιζω να πατε Σινδο μετα...Παιζει η Αριαναρα εκεινη τη μερα και ειναι περα των δυναμεων μου να μη παρεβρεθω στο Κλ.Βικελιδης σε αγωνα Ευρωπης με Ντουσαν προπονητη...Ζουμε μεγαλες στιγμες!!!

Λατουσακης δε παιζεσαι... tongue.giftongue.gif

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

Οπως έρχεσαι απο Χαλκιδική, μπαίνεις περιφερειακή, στο Παπαγεωργίου πιάνεις την παλιά περιφερειακή, φτάνεις ως τη διασταύρωση της Ε.Ο Θεσσαλονίκης-Αθηνών στο τέλος της περιφερειακής, και εκεί στο σταυρό πάς ΑΡΙΣΤΕΡΑ προς Θεσσαλονίκη. 1 χιλιόμετρο μετά συναντάς μια αριστερή στροσφή ανοιχτή. Κρατάς την αριστερή λωρίδα, και 400 μέτρα μετά στη διχάλα συνεχίζεις στην αριστερή, πάνω στην αερογέφυρα! Παιρνεις όλο το δρόμο ευθεία, και στο 3ο φανάρι που συναντάς, κάνεις αριστερά. Κι αριστερά να μην θες να κάνεις, θα δεις το εμπορικό κέντρο Carrefour-City Gate να πιάνει όλο το οικοδομικό τετράγωνο στα αριστερά σου, οπότε θα πας προς τα εκεί και μας βρίσκεις!

Αν πάλι συντρέχουν άλλοι λόγοι, δεκτοί!

Link to comment
Share on other sites

Καλα με δουλευεται???????????

Εγω πηγα και επιασα δουλεια στο κοσμος ωστε να ερχομαι στις συναντησεις ακομα και τις μερες που δουλευω και τωρα μου κανονιζεται συναντηση στο city.

Δεν υποσχομαι τιποτα θα προσπαθησω παντως να ερθω και μπορει να φερω και παρεα.

Link to comment
Share on other sites

θα καθυστερησω πολυ να ερθω κι ελπιζω να πατε Σινδο μετα...Παιζει η Αριαναρα εκεινη τη μερα και ειναι περα των δυναμεων μου να μη παρεβρεθω στο Κλ.Βικελιδης σε αγωνα Ευρωπης με Ντουσαν προπονητη...Ζουμε μεγαλες στιγμες!!!

Λατουσακης δε παιζεσαι... tongue.giftongue.gif

Σήμερα κοιτούσα πάλι το πρόγραμμα των συναντήσεων και σκεφτόμουν.... κάτι είχα σημαντικό για την επόμενη συνάντηση που δέν μπορούσα να το αναβάλω.....

thanks golfakias1983..... δεν υπηρχε περίπτωση να λείψω απο αυτό το ματς... ούτος η άλλος έχουμε κλεισμένη θέση σε κάθε αγώνα -_- Οταν λέτε για Σίνδο... :whistling: πώς πού πότε....;;;; Αν μπορεί κάποιος pm please....

Link to comment
Share on other sites

Οπως έρχεσαι απο Χαλκιδική, μπαίνεις περιφερειακή, στο Παπαγεωργίου πιάνεις την παλιά περιφερειακή, φτάνεις ως τη διασταύρωση της Ε.Ο Θεσσαλονίκης-Αθηνών στο τέλος της περιφερειακής, και εκεί στο σταυρό πάς ΑΡΙΣΤΕΡΑ προς Θεσσαλονίκη. 1 χιλιόμετρο μετά συναντάς μια αριστερή στροσφή ανοιχτή. Κρατάς την αριστερή λωρίδα, και 400 μέτρα μετά στη διχάλα συνεχίζεις στην αριστερή, πάνω στην αερογέφυρα! Παιρνεις όλο το δρόμο ευθεία, και στο 3ο φανάρι που συναντάς, κάνεις αριστερά. Κι αριστερά να μην θες να κάνεις, θα δεις το εμπορικό κέντρο Carrefour-City Gate να πιάνει όλο το οικοδομικό τετράγωνο στα αριστερά σου, οπότε θα πας προς τα εκεί και μας βρίσκεις!

Αν πάλι συντρέχουν άλλοι λόγοι, δεκτοί!

Ευχαριστώ για τις οδηγίες, θα τις έχω στα υπόψιν! Αλλά τώρα ανοίξαμε δουλειές στο σπίτι και ολη μέρα γ@μ13μ@1 ασυστολα, εχω και την μικρή απο την άλλη, αλλά πάντα υπάρχει και χώρος για το αγαπημένο μου club και ολούς εσάς που σας θεωρώ καλούς μου φίλους!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συμforoumίτες / συμforoumίτησες ,

Μετα απο σχεδόν ένα χρόνο απουσίας απο το φόρουμ αλλα και απο τις συναντήσεις μας επανέρχομαι .. :-) . { Βέβαια μόνο σε κανά 2-3 συναντήσεις έχω έρθει .. }

Πολύ καλά που γίνεται και απο την Δυτική μεριά της πόλης μας!

Θα τα πούμε εκεί!

Φιλικά,

NoMad .

Link to comment
Share on other sites

παιδες σαν (ν)εος θα ηθελα να φερω και εγω το ()εος μου εκει...το θεμα ειναι να μου το θυμισετε.λογο πολλων υποχρεωσεων!!!!!!

Edited: Φέρε το εος κι άσε τα (ν) και (π) καλύτερα! Και ειδικά τα (π)!!! tongue.gif

Edited by Latousakis
Link to comment
Share on other sites

Αρη θα κανονιστεί εκεί... Εγώ ΔΕΝ το έχω βάλει στο πρόγραμμα, γιατί μετά μπορούμε να πάμε:

1. Σίνδο

2. Μπιλιάρδο/bowling

3. Σινεμά!

Οπότε το αφήνω ανοιχτό. Εγώ ΔΕΝ θα ακολουθήσω Σίνδο αυτή τη φορά, όπως και νά 'χει.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ παίζει να έρθω στο City Gate και σχεδόν σίγουρο είναι να έρθω Σίνδο. Να δω λίγο πως πάει και η μαούνα μου! Από ότι βλέπω είναι αρκετοί που ψήνονται για μια βόλτα προς τα εκεί... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ παίζει να έρθω στο City Gate και σχεδόν σίγουρο είναι να έρθω Σίνδο. Να δω λίγο πως πάει και η μαούνα μου! Από ότι βλέπω είναι αρκετοί που ψήνονται για μια βόλτα προς τα εκεί... :blink:

Ελα ρε Νικ ...ποιος σου τα ειπε αυτα?!!! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ.... ΦΕΡΤΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΑΣ, ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 20 ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΤΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ παίζει να έρθω στο City Gate και σχεδόν σίγουρο είναι να έρθω Σίνδο. Να δω λίγο πως πάει και η μαούνα μου! Από ότι βλέπω είναι αρκετοί που ψήνονται για μια βόλτα προς τα εκεί... :lol:

Νικος απο Ωραιοκαστρο? Πως και δεν σε εχω πετυχει πουθενα?

Θα χαρω να σε γνωρισω απο κοντα.

Επιτελους καποιος απο την ιδια γειτονια με μενα

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA EGW AN KAI THELW NA ERTHW TO SKAFTOMAI DIOITI ME XTYPHMENO EOS DEN GOUSTARW...

MOU TO XTHPHSE AGNWSTOS THN KYR TO BRADY KAI TREXW NA TO KANW.FTERO PROFYLAKTHRAS PISW!

MEIKTH EYTYXWS.KALHSPERA

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA EGW AN KAI THELW NA ERTHW TO SKAFTOMAI DIOITI ME XTYPHMENO EOS DEN GOUSTARW...

MOU TO XTHPHSE AGNWSTOS THN KYR TO BRADY KAI TREXW NA TO KANW.FTERO PROFYLAKTHRAS PISW!

MEIKTH EYTYXWS.KALHSPERA

δηλαδη εμεις οταν τα χτυπουσαμε πως πηγαιναμε?...δε θελω να ακουω τετοια...

να ερθεις...παρεα ειμαστε...εκτος αν συντρεχουν αλλοι λογοι...

εγω δε θα μπορεσω να ερθω αυριο στην ωρα μου...αλλα για το after θα σκασω μυτη ειτε ειναι Σινδος αυτο ειτε κανα μποουλινγκ ειτε ειτε

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

No excuse for τράκες!

Ελα όπως είσαι!!! Εδώ είχα πάει παλιότερα σε συνάντηση του Hondaclub (όταν είχα χόντα), από Θεσσαλονίκη--->Αθήνα, και χωρίς αριστερό φτερό! Σας αγαπάμε όλους για την τρέλα σας, κι όχι για το φτιαγμένο αμάξι, τα τρελά άλογα ή τα παραφουσκωμένα πλαϊνά... Ελα όπως είσαι! Απλά!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
PAIDIA EGW AN KAI THELW NA ERTHW TO SKAFTOMAI DIOITI ME XTYPHMENO EOS DEN GOUSTARW...

MOU TO XTHPHSE AGNWSTOS THN KYR TO BRADY KAI TREXW NA TO KANW.FTERO PROFYLAKTHRAS PISW!

MEIKTH EYTYXWS.KALHSPERA

Μη μασάς amigo! Έλα να το δούμε το εργαλείο από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.