Jump to content
kouliss

Kart Day Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Τελος πάντων θα ειμαι και εγώ εκει με Bunny!!το κύπελο όμως θα πάει σε ιάπωνα όμως δυστυχώς βλ. γαμπρός Παναγιώτη VR6

σιγα μην μας το παρει ο ιαπωνας και τωρα που ειπα ιαπωνας ο μηναρας δεν θα ερθει?

Ευαγγελατε πως παει η διαιτα? χασαμε κανα κιλο? ;);)

αντε να δουμε τι θα δουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Απο GOLF και SCIROCCO MK1 πήξαμε ;):o (τι έχουμε MK1 TREFFEN?)Ειδική κατηγορία ΜΚ1 παρακαλω!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.......ΧΕΧΕ, ΑΝΥΣΗΧΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ-ΠΑΛΙΟ...

ΕΣΥ ΤΙ ΤΟΥΤΟΥΤ ΕΧΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites

O μινάρας παιδιά από το τηλ. μου στέλνει όλο απειλητικά μνματα και λέει ότι ανεβαίνει πάνω για να σηκώσει την κούπα.....Τί λέτε???

ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΤΕ,ΠΑΤΡΙΝΕ....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

O μινάρας παιδιά από το τηλ. μου στέλνει όλο απειλητικά μνματα και λέει ότι ανεβαίνει πάνω για να σηκώσει την κούπα.....Τί λέτε???

ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΤΕ,ΠΑΤΡΙΝΕ....!!!!!!

πες του οτι θα το σηκωσει,τι ομως θα το μαθει αμα ερθει...... ;):o:D

Link to comment
Share on other sites

O μινάρας παιδιά από το τηλ. μου στέλνει όλο απειλητικά μνματα και λέει ότι ανεβαίνει πάνω για να σηκώσει την κούπα.....Τί λέτε???

ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΤΕ,ΠΑΤΡΙΝΕ....!!!!!!

I am the champion.....

Dont you bastards forget that.......hahahahahaha

Dumas exies pari kokikini Karta apo emena

Petros tha paris ta arxi@a moy......

Polo turbo theo tha se patiso

Polo Andrea tha se karfoso

Geopan watch out here i come...

Bad boy tha se kano Bad Girl

Panos golf vr6 tha so rixo bout$a

Kai sto koubaro soy....HAHAHAHAHAHAHa

Bassakos tha se G@mis@ apla......HAHAHAHAHAHAHAHA

THA GINI TIS POUT@N@S

AH kai sayian tha se bgalo exo apo tin pista.......

Link to comment
Share on other sites

I am the champion.....

Dont you bastards forget that.......hahahahahaha

Dumas exies pari kokikini Karta apo emena

Petros tha paris ta arxi@a moy......

Polo turbo theo tha se patiso

Polo Andrea tha se karfoso

Geopan watch out here i come...

Bad boy tha se kano Bad Girl Θα περιμενω upyours.gif

Panos golf vr6 tha so rixo bout$a

Kai sto koubaro soy....HAHAHAHAHAHAHa

Bassakos tha se G@mis@ apla......HAHAHAHAHAHAHAHA

THA GINI TIS POUT@N@S

AH kai sayian tha se bgalo exo apo tin pista.......

:lol::lol::lol::lol:Εχουμε live δηλωσεις..... θα μας κλασεις μια ΜΑΝΤΡΑ μηναρααααα upyours.gifupyours.gifupyours.gif !!!!!!

ΑΑΑ!!! ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΡΙΞΤΟΥ 10% ΓΙΑ ΤΑ GREEKLISH.... upyours.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Μινάρα, κατόπιν σχολιασμού της γυναίκας μου,

Απαγορεύονται τα greeklish στο φόρουμ!! Ασε που σε πρότεινε και για 10%!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

δε πα να βρέχει και να χιονίζει εμείς θα πάμε....backup σχεδίο εννοείς να γίνει σε πίστα με τέντα ή σε κλειστού τύπου....?? δεν υπάρχει ακόμα κάτι τέτοιο στην ΕΛΛΑΔΑ..... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif πλάκα κάνω....

Ο μινάρας τα χωσε τρελά....

Ήρθε το τέλος σου.....

Link to comment
Share on other sites

Και ο Πιτ μαζί μας?????????????

Αυτά είναι................ tongue.gif

Μας έλειψες ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ;););)

Παιδιά εγω θα φέρω τελικά + 2/3 άτομα μαζί μου

ΨιλοΧαμός νομίζω...με ή χωρίς βροχή... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

δε πα να βρέχει και να χιονίζει εμείς θα πάμε....backup σχεδίο εννοείς να γίνει σε πίστα με τέντα ή σε κλειστού τύπου....?? δεν υπάρχει ακόμα κάτι τέτοιο στην ΕΛΛΑΔΑ..... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif πλάκα κάνω....

Ο μινάρας τα χωσε τρελά....

Ήρθε το τέλος σου.....

Ούτε που μου πέρασε κάτι τέτοιο από το μυαλό!Καμιά καφετέρια για να αράξουμε ή κάτι τέτοιο σκευτόμουνα

Link to comment
Share on other sites

Eχει καφετερια η πιστα.

Μην ανησυχειτε.Ολα ειναι κανονισμενα.

ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΡΘΩ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ.. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠ'ΕΥΘΕΙΑΣ...

ΧΑΧΑ..

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβαινω αυτοι που ειναι κατηγορια φτερου θα χρησιμοποιησουν αθεμιτα μεσα στις

κοντρες μεταξυ τους...οποτε μιχαλη θα εχουμε και ντοκουμεντα μετα για τα καναλια.....

Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβαινω αυτοι που ειναι κατηγορια φτερου θα χρησιμοποιησουν αθεμιτα μεσα στις

κοντρες μεταξυ τους...οποτε μιχαλη θα εχουμε και ντοκουμεντα μετα για τα καναλια.....

έτσι έτσι θα καταγραφούνε όλες οι κινήσεις ύποπτες και μη και θα δημοσοιοπηθούν στο διαδύκτυο ( βλ. youtube ) τηλεόραση για να μη σου πώ ότι θα γραφτεί όλο το σκηνικό και σε dvd και θα διανεμηθεί δωρεάν σε αθήνα - θεσσαλονίκη - λαμία και λοιπές πόλεις και χωριά..

Ακούς μανωλάκη ?? Παντού θα διανεμηθεί το βίντεο..

Τ Ε Λ Ο Σ ! ! ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Πωπωπωπω.....!!!!! τι κομβόι θα είναι αυτό???

ΌΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΊΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ EVENT ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ.....

Ελάτε και δεν θα χάσετε.......

Γιαννη ανεβασε ενα χαρτη ή κατατοπισε περιπου που ακριβως ειναι,για τα μελοι που θα ερθουν εκτος του κομβοι...

Link to comment
Share on other sites

εγω για κακη μου τυχη δουλευω αρα δεν θα μπορεσω να ερθω!!!!!(την ατυχια μου μεσα)!καλα να περασετε guys και θα περιμενω να δω φοτος απο εκει!

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΚΑΙΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ! :D:D:D:D:D:D

ΑΝΤΕ ΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα ρθω και γώ παίδες.Μακάρι να βρώ κανα car wash ανοιχτο αύριο αλλιώς θα ρθω μεσ την μπίχλα :D

Μάλλον και +1 δεν είναι σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

Count me in guys :D

Τα ιδια με τον Drummer για το car wash... χλωμο να βρουμε!!

σιγά που θα το χες καθαρό εσύ...... :D :D :D :D

Οδηγίες για την ΠΙΣΤΑ

Από την εθνική Αθηνών-Κορίνθου βγαίνετε στην έξοδο που λέει ΚΟΡΙΝΘΟΣ όπου εκεί είναι και το τέλος του Προαστιακού σιδηρόδρομου….

(Προσοχή: μετά τα διόδια Κορίνθου έχει μία έξοδο που λέει ΛΟΥΤΡΑΚΙ, μετά άλλη μία ακριβώς μετά την διώρυγα της Κορίνθου και μετά παό 2χλμ. Περίπου είναι η έξοδος για την ΚΟΡΙΝΘΟ που προείπα).

Όπως κατεβαίνετε εκείνον τον δρόμο για το κέντρο θα βρείτε στο δεξί σας χέρι το στρατόπεδο πεζικού της Κορίνθου…Ακριβώς απέναντι από την είσοδο έχει ένα δρόμο που αν τον ακολουθήσετε μετά από 1χλμ. Περίπου θα βρείτε την πίστα…Πολύ εύκολο…Για περισσότερες πληροφορίες εκείνη τη στιγμή καλέστε και στο κινητό του VWCLUB….6999892582

Εγώ θα μαι από το πρωί εκεί με τον konstantinos passat για να ετοιμάσω την υποδοχή σας.....Τα λέμε εκει...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα ήταν καταπλυκτικά!!!Γελάσαμε, τα είπαμε, γνωριστήκαμε,ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ και γενικά περάσαμε φανταστικά.Και πάλι ένα μεγάλο ευχαρηστώ στον πρόεδρο doggy στον doumasj και όλους όσους οργάνοσαν την σημερινή ημέρα.

Τί να πρωτοπώ!!!Ο ΠΙΤ όλα τα λεφτά στο σπικάζ του εγώνα σε ρόλο Πατσουρέα.Οι αγωνιζόμενοι,τρελαμένοι μέχρι κόκαλο αν και μερικούς τους μαζεύαμε από τα λάστιχα!Να είστε όλοι καλά και να περνάμε καλά με την τρελοπαρέα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.