Jump to content
kouliss

Kart Day Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Πολυετής εμπειρία.

Να ρωτήσω, οι κανονισμοί της πίστας, δεν φαντάζομαι να έχουν όριο ηλικίας; Για να μην μείνει κανένας G.P. απέξω.

Η ΠΙΣΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΟΡΙΟ!!Εμεις ομως πρεπει βαλουμε οριο κιλων <_<:lol::mellow::lol:

δεν γινεται να τρεξουν και τα μελη που ειναι κατηγορια φτερου tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο απουσιας λογω προβληματων μεσα και o passatoumpas αν με θελετε φυσικα!!!!Αλλα και αν δε με θελετε θα ρθω!Δε θα μου τη γλιτωσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ... ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (GOLF Mk1 1982) ???Η ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΤΙΚΕΣ... ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ??? ΧΕΧΕ :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ... ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (GOLF Mk1 1982) ???Η ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΤΙΚΕΣ... ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ??? ΧΕΧΕ :lol: :lol:

Eλα φιλε θα εχω το δικο μου scirocco MK2 του 89. Ακομα με τις ζελατινες (απο τα φαγητα που τρωω μεσα ) το εχω :lol::lol::lol::lol:;)new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif !!!!!!!!

Edited by scirocco2
Link to comment
Share on other sites

Eλα φιλε θα εχω το δικο μου scirocco MK2 του 89. Ακομα με τις ζελατινες (απο τα φαγητα που τρωω μεσα ) το εχω :lol::D:lol::D:lol:new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif !!!!!!!!

Μεσα και εγω! Καιρος να ξεμουδιασει το Σιροκο μου και μενα! B)

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ολος ο καλος ο κοσμος μεσα, σιγα μη λειψω εγω οποτε panos vr6 +3. μεσα στους 3 θα ειναι και ο νεος νικητης του event?????????? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σαν καινούργιο και αρκετα αργο μέλος χωράω να ερθώ ή απο τις πολλές συμετοχες δεν θα μας περνει η εθνική? B):D

Link to comment
Share on other sites

Eλα φιλε θα εχω το δικο μου scirocco MK2 του 89. Ακομα με τις ζελατινες (απο τα φαγητα που τρωω μεσα ) το εχω :lol:B):lol::D:lol:new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif !!!!!!!!

...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ...(ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΕΝΝΟΩ...ΜΕ ΤΟ GR) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα μελη ειναι ευπροσδεκτα!!

Θα εχω φερει κι ενα φιλο με Golf I αναπαλαιωμενο που ειναι πανεμορφο!!

Link to comment
Share on other sites

Θα φέρω και τον αδερφό μου μαζί. Με έχει φάει...

Kαλα κανεις και τον φερνεις να σου δειξει (εκτος απο μενα ) πως οδηγουν...(παρε να εχεις)....

Link to comment
Share on other sites

Θα φέρω και τον αδερφό μου μαζί. Με έχει φάει...

εγω τι να πω που θα φερω τον πατερα μου συνεχεια λεει πως θα μου δειξει πως οδηγανε :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω τι να πω που θα φερω τον πατερα μου συνεχεια λεει πως θα μου δειξει πως οδηγανε :lol:

Mιχαλη καλα θα κανεις να τον φερεις να δει ο Geopan

κατι και απο αυτον......(παρε να εχεις ²)

Edited by G.P.
Link to comment
Share on other sites

οι κόντρες έχουν αρχίσει από τώρα....Πολύ το γουστάρω...Για να βλέπω και άλλα μέλη στην παρέας μας.....Θα πλημυρρίσει όλη η εθνική σας λέω...

Πωπωπωπω.....!!!!! τι κομβόι θα είναι αυτό???

ΌΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΊΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ EVENT ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ.....

Ελάτε και δεν θα χάσετε.......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

οι κόντρες έχουν αρχίσει από τώρα....Πολύ το γουστάρω...Για να βλέπω και άλλα μέλη στην παρέας μας.....Θα πλημυρρίσει όλη η εθνική σας λέω...

Πωπωπωπω.....!!!!! τι κομβόι θα είναι αυτό???

θα λειπει ο bassakos ρεεεεεεεε!!!!

δεν πιστευω να ακυρωθει αμα βρεχει.......γουσταρω και σε βρεγμενο......!!!!

Link to comment
Share on other sites

¶μα βρέχει σιγά μην πάμε. Οι μισοί θα γυρίσουμε κρυωμένοι και οι πιο μεγάλοι με πνευμονία. G.P., ντύσου καλά και πάρε μια αλλαξιά.

Link to comment
Share on other sites

Geopan εχω συνηθησει να οδηγω μεσα στη βροχη

μην ανησυχεις για μενα .....οποτε εγω θα κατσω ,τωρα

για σενα δεν ξερω που σιγουρα

θα βρεις δικαιολογια τη βροχη και καλα.....πιτσιρικακι (παρε να εχεις³)

ηδη αρχισες να το λες...

Link to comment
Share on other sites

ΑΧΧΧΧ!!!ΠΑΙΔΕΣ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩ!!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΝ ΖΟΥΣΕ ΤΟ POLAKI MOU!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗΣ ΕΥΓΕΝΗΣ ΑΜΥΛΑΣ.....ΣΚΙΣΤΕ ΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! (ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΓΑ@@@Ο ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.....)

Link to comment
Share on other sites

Μωρη ηχο εσυ ..... εμαθες να αλλαζεις ταχυτητες

ή πας μονο με πρωτη νομιζοντας πως εχεις DSG σαν τον πιτσιρικα της

διαφημισης?....(παρε να εχεις και εσυ)

Οσο για σενα GEOPAN αυτο που εχω να σου πω ειναι

οτι ο ανθρωπος δεν αλλαζει παντα καφρος θα μεινεις(παρε να εχεις *4)

Edited by G.P.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.