Jump to content
kouliss

Kart Day Hellenic Vwclub

Recommended Posts

:D:D:(:lol: δεν σε χαλασε καθολου Πετρακη,μην δινεις δικαιωματα....επρεπε να το παρεις στην πυλη μην σε δει τοσος κοσμος!!!! upyours.gif

Οι FOTOS μπηκαν απο μενα.....αντε και οι υπολοιποι....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΜΙΧΟ ΓΙΑ ΤΟ ΥΛΙΚΟ(μερικες ειναι και δικες μου)!

ΟΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ?

ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΔΕΡΦΕ. ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ.

tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο και ένα μικρό βιντεάκι απο χθές:

VW Club Kart Day

Ελπίζω να είναι καλή η ποιότητα αλλιώς θα πρέπει να το ξαναφτιάξω :D:D:(

Ωραιο ειναι και εχεις και τους 2 αγωνες που ετρεξα....στα 40sec χαιρεταω με το ποδι :lol::lol: θα ηθελα να μου πεις αν εχεις τον τερματισμο απο τον 2ο. δηλ λιγο μετα που εμεινε ο πετρος εξω απο το καφε στο 1:45 περναω 3ος μετα κατι γινετε απο πισω και περναω θεση....θα με υποχρεωνες...γιατι εχω την εντυπωση οτι ειχα την 2 θεση και εχω την απορια απο χθες LIVE που εγινε ενα μπερδεμα....

Link to comment
Share on other sites

τι να σας κανω που δουλευα αλλιως θα εφερνα τον χαρη με το εργαλειο του να σας περασει ολους απο πανω tongue.gif:Dtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Burn out By Xaris worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

σωστος? απο που να πηρε αυτο το παιδι αντε μακαρι να ειναι ετσι και ο αλλος απο γενναρη που θα βγει [θα κλεω βεβαια γιατι ο μισθος μου δεν θα φτανει αλλα δεν γ....τε? ] :D

Link to comment
Share on other sites

Προσθεσά και εγω 3-4 φωτο στη Gallery.... ελπίζω να σας δω στο tunning Show για να σας δώσω και τις υπόλοιπες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

... Μ Π Ρ Α Β Ο στον DR S P E E D!

ηρθε, μας...κερδισε και εφυγε κυριος και να αφησει αυτα τα περι ''καλης διοργανωσης κτλ'' ετσι? πλακα κανω.

Ολοι μας νομιζω συμφωνουμε οτι ηταν καταπληκτικα! Αξιοσημιωτα γεγονότα 2 !!!!

α) Ολα τα φαβορι για τον τιτλο ( ΦΩΤΙΑΔΗΣ-''κουμπαρος'', PETEFORMANCE-''minaras , ΜΑRΙΝΕ-''μαχητής'') αποκλείστηκαν και κερδισαν τα outsides!

ΦΩΤΙΑΔΗΣ-''κουμπαρος' : μας εδειξες τι αξίζεις αλλά ατυχος,χωρις ψυχολογια

PETEFORMANCE-''minaras: με τον φοβο της ηττας απο τον ''κουμπάρο'' και με αγχος ,εγινε σκια του εαυτου σου! Τουλαχιστον ΣΗΚΩΣΕΣ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ...νερο κατι ειναι κι αυτο!

ΜΑRINE : M A X H T H S ΙΚΑΝΟΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ....ΑΤΥΧΟΣ

Β) περιεργα μηχανικα προβλήματα στο cart μου!!!! Δεν ξερω αλλα μαλλον ο Μιναρας τα κανονισε να τρεξει μονος του. Την 1η φορα το cart γιοκ-αλλαγη cart πριν καν ξεκινησουμε

την 2η φορα κλειστή η παροχη βενζινης

την 3η φορα βγηκε η αλυσιδα μεταδοσης 2 φορες

την 4η φορα και καλη μολις εχω παρει τα πανω μου και πριν συμπληρωθει ο 1ος γυρος τρελο κτυπημα στο κεντρο απο Scirocco 2-Πετρο και απο 2ος τελευταιος. Τελικα τερματισα 3ος αλλα το τρενο της προκρισης ειχε σφιρηξει 3 φορες!

Καταγγελω λοιπον την διοικηση DOGGY,DOUMA,ANTREA, kai φυσικα ΜΙναρα ως προτεργατες και εγκεφαλους σπειρας δολιοφθορας υπερ ΜΙΝΑΡΑ... ΝΑΙ ΝΑΙ H ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ.

P.S α) Μανωλάκι καλυτερα το GOLFακι δωστο στην Βανεσσα μπας και δει καμια ασπρη μερα και πηγαινε για ψαρεμα, ξερει και απο παρκαρισμα!!! :thumbsup::lol::lol:

β) Ευτυχως το BUNNY πεταξε χωρις αντιπαλο και πιεση τερματισε στην 1η θεση γυναικων και μπορω να μιλαω και εγω!! B)

ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ CART DAY 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ (ΑΝΟΙΞΗ ή καλοκαιρι & ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Σε ευχαριστώ Πέτρο ^_^

Αν πρέπει να μιλήσει κάποιος για ατυχία, αυτός είσαι εσύ..που δεν σε πήγε καλά σε όλη την διάρκεια των αγώνων!!! <_<

Κρίμα...αλλα ελπίζω την επόμενη φορά, ότι θα πάνε καλύτερα τα πράγματα B)

Ελπίζω σύντομα...και εγώ...να βρεθούμε πάλι στις πιστες :):D:D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είπα στο ΣΑΚΗ(speed-way) να κάνω έναν γύρο θριάμβου αλλά δεν με άφησε!!!

Είχα στο μυαλό μου να κάνω ένα drift show για να γουστάρετε αλλά μάλλον από ότι κατάλαβα δεν μασ έπαιρνε ο χρόνος!!!

Την επόμενη φορά ελπίζω να λείψουν τα "μηχανηκά" προβλήματα προβλήματα (ΑΚΑ γκαντεμιά) από τον petrossEmelissia(καλά ο Μητσοτάκης σου είπε καλημέρα Κυριακάτικα?)

Ταμπελάκι για τρόπεό μου πού μπορώ να φτιάξω?Να το φέρω στο ATS για μπούγιο?Έτσι για να σκάσουν οι γείτωνες από τα άλλα clubs!!! :D

Και εγώ να πώ ότι καλά θα ήταν να γίνεται συχνότερα το θέμα με τα κάρτ!!!Σε κάτι τέτοιες εκδηλώσεις δεν μηλάμε μόνο αλλά πράτουμε!!! rocket.gif

PS.περιτό να πώ ότι είμαι πιασμένος παντού.Την επόμενη φορά θέλω καρτ με υδραβλικό τιμόνι!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είπα στο ΣΑΚΗ(speed-way) να κάνω έναν γύρο θριάμβου αλλά δεν με άφησε!!!

Είχα στο μυαλό μου να κάνω ένα drift show για να γουστάρετε αλλά μάλλον από ότι κατάλαβα δεν μασ έπαιρνε ο χρόνος!!!

Την επόμενη φορά ελπίζω να λείψουν τα "μηχανηκά" προβλήματα προβλήματα (ΑΚΑ γκαντεμιά) από τον petrossEmelissia(καλά ο Μητσοτάκης σου είπε καλημέρα Κυριακάτικα?)

Ταμπελάκι για τρόπεό μου πού μπορώ να φτιάξω?Να το φέρω στο ATS για μπούγιο?Έτσι για να σκάσουν οι γείτωνες από τα άλλα clubs!!! :lol:

Και εγώ να πώ ότι καλά θα ήταν να γίνεται συχνότερα το θέμα με τα κάρτ!!!Σε κάτι τέτοιες εκδηλώσεις δεν μηλάμε μόνο αλλά πράτουμε!!! rocket.gif

PS.περιτό να πώ ότι είμαι πιασμένος παντού.Την επόμενη φορά θέλω καρτ με υδραβλικό τιμόνι!!! :lol:

αντε καλομαθες γιατρε μου tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

κριμα...θα εβγαινα πρωτη (στα καρτ) :lol:

next time

ΜΗΝ ΛΕΣ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ Ναταλια....ετσι ελεγε και ο μηναρας και την εφαγε.... :lol::lol:

Δεν πειράζει ... Την επόμενη φορά θα μας δείξεις ποια είσαι! :lol:

θα ηταν ενας αγωνας με δυνατο συναγωνισμο....και αρκετες δυσκολιες....

Next time girls :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.