Jump to content
kouliss

Τράπεζα Αίματος

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι της ομάδας εθελοντικής αιμοδοσίας για την καλύτερη διαχείριση των αποθεμάτων και την ομαλή λειτουργία της τράπεζας δημιουργήθηκαν οι ακόλουθοι κανονισμοί. Προσπαθούμε έτσι να περιφρουρήσουμε τα αποθέματα ώστε να διατίθενται μόνο εκεί που υπάρχει σοβαρή ανάγκη..

Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους συμπαραστέκονται σε αυτή την προσπάθεια της λέσχης μας και είμαστε πάντα ανοικτοί για τις όποιες πληροφορίες χρειαστεί να δωθούν.

Για να διαβάσετε τους κανονισμούς της τράπεζας θα χρειαστείτε το Adobe Acrobat (www.adobe.com) ενώ το αρχείο θα το βρείτε κατεβάζοντας το εδώ! ή από εδώ: Kanonismos Trapezas Aimatos v1.0.1.pdf

Να υπενθυμίσουμε ότι το όνομα της τράπεζας είναι ΛΕΣΧΗ HELLENIC VWCLUB του ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ.

Φροντίζετε πάντα να το γράφετε σωστά και να μας ενημερώνετε άμεσα μετά απο κάθε αιμοδοσία συμπληρώνοντας την φόρμα:

https://www.vwclub.gr/index.php?option=com_chronoforms5&chronoform=aimodosia

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε εκ νέου αλλαγή της τοποθεσίας του αρχείου και παράλληλα νέο upload. Δοκιμάστε να το ανοίξετε.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ότι βοήθεια μπορεί να θελήσει η τριμελής επιτροπή σχετικά με ερωτήσεις σε θέματα υγείας και αιμοδοσίας, μπορεί να επικοινωνεί μαζί μου οποιαδήποτε ημέρα και ώρα.Είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για να βοηθήσω και εγώ σε αυτή την συμαντική πρωτοβουλία του VWCLUB.GR.

Το τηλέφωνό μου είναι στην διάθεση των μελών της επιτροπής.Ζητήστε τό μου με πμ!!!

Με εκτίμηση Φτούλης Γεώργιος -ιατρός

Edited by drspeed
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.