Jump to content
Montoya

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ-ΒΕΛΤΙΩΤΕΣ Group Vag

Recommended Posts

Λοιπον οι βελτιωτες Group Vag στην Αθηνα ειναι αρκετοι βεβαια θα αναφερω τους ποιο βασικους και ποιο γνωστους!!!!

Ετσι ο καθενας αν θελει να κανει βελτιωση να απευθυνεται σε αυτους του βελτιωτες!!!

1)STRATIS SPORT:ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ ΚΟΡΑΗ 69,ΒΥΡΩΝΑΣ 162 32,ΤΗΛ 210 7610598

2)TRIP TEAM:ΤΡΑΛΛΕΩΝ 131&ΑΛΚΥΟΝΗΣ,ΓΑΛΑΤΣΙ,ΤΗΛ 210 2134341

3)ΒΟULEKOS DYNAMIC:THΛ 210 2828050

4)BOULEKOS RACING:ΤΗΛ 2950 23104

5)GIORGOS GIKAS:ΓΑΛΑΤΣΙ,ΤΗΛ 210 9831680

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΒΕΛΤΙΩΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑ GROUR VAG!!!!!

AKOYΩ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ,ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ Η ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ!!!

Dr.Montoya(Polo tuner)

Link to comment
Share on other sites

Τι παιζεται για Θεσσαλονικη ?

Λοιπον για θεσ/κη και Λαρισα!!!!!

Θεοδωριδης tuning:ΤΕΡΜΑ 26ης OKTΩΒΡΙΟΥ ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΘΕΣ/ΚΗ ΤΗΛ:2310 705113

ΘΕΟΧΑΡΗΣ MOTORSPORT: 4o χλμ Π.Ε.Ο ΛΑΡΙΣΑΣ-ΒΟΛΟΥ ΤΗΛ:2410 571176

Παιδια οι πληροφοριες ειναι απο περιοδικο!!!!!Παντως κατα την γνωμη μου ειναι καλα συνεργεια και καλοι μαστορες απο οτι ακουγονται στην πιατσα των κοντρακιδων και αγωνων!!!

Montoya

Link to comment
Share on other sites

στον θεοχαρη στην λαρισα εκανα εγω την μετατροπη στο δικο μου και γενικα κατι βελτιωσεις ολα εκει τα εχω κανει!μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλος......ποιο ειχε ενα mk3 και ετρεχε drangster...........

αυτα ξερω αυτα σας ειπα ;):blush::thumbsup:

post-116-1115032065_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να τον τσεκαρω αυτον στην Θεσσαλονικη οταν ανεβω για την σχολη μου και θα εχω λιγακι χρονο, γιατι εχω ξανακουσει καλα λογια για αυτον...Ισως να μην ειναι τυχαιο...

Αλλα αντε να του εμπιστευτω FSi,που λογικα δυσκολα θα εχει βαλει χερι σε αλλον...Τεσπα...Στο θεμα μας...

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να τον τσεκαρω αυτον στην Θεσσαλονικη οταν ανεβω για την σχολη μου και θα εχω λιγακι χρονο, γιατι εχω ξανακουσει καλα λογια για αυτον...Ισως να μην ειναι τυχαιο...

Αλλα αντε να του εμπιστευτω FSi,που λογικα δυσκολα θα εχει βαλει χερι σε αλλον...Τεσπα...Στο θεμα μας...

σε αυτον στην θεσσαλονικη εχει παει το αμαξι του ο σερρεος αν δε κανω λαθος.ειχαμε περασει τις προαλλες με τον χρονη απο αυτον αν εξεραισεις πως βαριοταν τη ζωη του και ηταν ικανοποιημενος με τον αριθμο πελατων του που ηδη εχει φανηκε καλος..προγραμματα κανει αλλα προς το παρον μαλλον μονο για 4ρια εχει βγαλει..εδω του λεγαμε για τοποθετηση σκουπας και μας ελεγε δε την κανει..τελοσπαντων ειχε τα περιεργα του.περισσοτερα θα μας πει μαλλον ο σερρεος που θα χει και προσωπικη αποψη.

Link to comment
Share on other sites

Α, να μου λειπει το βυσσινο τοτε...No thanks...

Φιλε Mike σου συνηστω αναπυφυλακτα πανω στην θεσσαλονικη τον S&M BROS Κ.Παντελιδη,βεβαια λιγο ακριβος στι τιμες αλλα ειναι καλος και εχει και εγγυση οταν κανεις μια μετατροπη!!!!!!Προγραμματα κλπ ολα τα στελνει γερμανια και τα φτιαχνουν!!!!!

Αυτα στα λεω γιατι ξερω οτι εχεις το καινουγιο GOLF V!!!!

Αντε τα λεμε...

Dr.Montoya(Polo tuner).

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλτατε...Εχω παει και μαλιστα αρκετες φορες...Αλλα την τελευταια φορα, δεν ειχε τιποτα να μου προτεινει, ηταν στο ψαξιμο απο Γερμανια τοτε...Θα ξαναπαω εν καιρω, μολις ανεβω πανω, και βλεπουμε...

Οτι ειναι τσουχτερος ειναι παντως... ;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Mike σου συνηστω αναπυφυλακτα πανω στην θεσσαλονικη τον S&M BROS Κ.Παντελιδη,βεβαια λιγο ακριβος στι τιμες αλλα ειναι καλος και εχει και εγγυση οταν κανεις μια μετατροπη!!!!!!Προγραμματα κλπ ολα τα στελνει γερμανια και τα φτιαχνουν!!!!!

Αυτα στα λεω γιατι ξερω οτι εχεις το καινουγιο GOLF V!!!!

Αντε τα λεμε...

Dr.Montoya(Polo tuner).

περισσοτερες πληροφοριες γι αυτον?που ειναι ας πουμε...

Link to comment
Share on other sites

Προγραμματα κλπ ολα τα στελνει γερμανια και τα φτιαχνουν!!!!!

δε νομιζω να τα στελνει γερμανια πολυ δυσκολο για ευνοιτουσ λογους που πολλοι

τους ξερουν....

Link to comment
Share on other sites

σ μ μπρος?????? διαλογος: μαστορα ποσο θα παει να κανω το 1.4 1.8τ...??? ε φερτο εδω και θα σε φτιαξω εγω.. ρε μαστορα ποσο? ρε φερτο να το λυσουμε κ θα σε φτιαξω... καλα. απο μοτερ εχουμε? να εκεινο που ειναι εκει.. ποιο αυτο με το σπασμενο πλαστικο μεσα στα λαδια? ναι εκεινο εκει.να υποθεσω οτι εχει το πολυ 30000χλμ? ναι ναι.... αν θελετε ΑΠΛΑ την μετατροπη προτεινω ΤΤ. τριπ τειμ δηλαδη. την μετατροπη την κανει μια χαρα και συζητησημος ειναι ο ανθρωπος και σου λεει απτην αρχη ποσα θελει. εχω προσωπικη εμπειρια με φιλους. αλλα δεν τον προτεινω για παραπανω βελτιωση. παντος απο προσωπικη πειρα προτεινω τσουργιαννη.... για οτι κ αν ζητησεις. κατι γκολφ 2 πετανε... ετσι απλα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους ειμαι καινουργιο μελος και ειμαι απο Θεσσαλονικη.Πολυ καλος πανω στα Vag ειναι και ο Σωτηριαδης εχει φτιαξει το δυνατοτερο Golf της πολης.Ειναι Πετρου Συνδικα με Ολγας σε ενα στενο μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Τι παιζεται για Θεσσαλονικη ?

ΔΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΙΦΝΑΙΟΣ(ΟΣΤΡΟΒΟΥ 45 ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ).ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΠΑΡΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΘΗΝΑ,ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ Σ'ΑΥΤΟΝ ΔΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΌΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ GOLF MOY.ΟΣΟ ΔΙΑ ΤΟΝ ΤΟΡ ΒΕΛΤΙΩΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣΕΙΝΑΙ Η ΝΟTHELLE(ΣΤΗ ΔΕΛΦΩΝ).ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΣΙΦΝΑΙΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ενα μέλος απο Θεσσαλονίκη έχει κάνει και στον Μπεσλίδη μετατροπή σε 1,8τ

Πάντως εγώ πήγα περσυ στην extra tuning, βρήκα τον παντελίδη και με έγραψε στα @@ του που ήθελα να του μιλήσω για το club......(τότε δεν είχε εδραιωθεί η Β. Ελλάδα!)

Link to comment
Share on other sites

Oκ να μιλησω και εγω τωρα!!!Για συνεργειο ρε παιδια για 2ο σταδιο και μετα ειναι ο γκικας στο γαλατσι,εχω γραψει και τηλ/να αν θυμαμαι καλα τοτε που ανοιξα αυτο το τοπικ και βεβαια θελω να συζητησω με τον κυριο Γκικα για καλυτερες τιμες για τα μελοι του VW CLUB,Oσο για τον μπεσλιδη εχω ακουσει καλα λογια για πανω εκει στο βορρα!!!Και για το Κυριο Σωκρατη Παντελιδη που ειπε ο Caddyman,ρε χρηστο μαλλον ο ανθρωπος θα ειχε δουλεια εκεινη την ωρα εμεις εχουμε συζητηση μαζι του και μας κανει και καλυτερες τιμες για το VWCLUB πχ (Sprint booster).

Aυτα παιδια!!!Μην ξεφυγουμε το θεμα ειναι Συνεργεια Group-Vag.

Montoya.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη παιδιά που εκφράστηκα ετσι, δεν ήθελα να τον θίξω τον άνθρωπο. Πάντως ήξερε για το club (του είχε μιλήσει ο doggy) και στην τελική ήμουνα μόνος μου, με είδε και μικρό και σου λέει τι θέλει αυτός εδώ...ούτε δίπλωμα θα 'χει! (και δίκιο ΘΑ είχε γιατι τώρα έχω :)). Και μπράβο του που μας έκανε προσφορά όπως και για τα δώρα που έκανε στην πανελλήνια στο Βόλο.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείτε όσοι την έχετε επισκευτεί και όσοι την επισκέπτεστε ακόμα ή έχετε ακούσει κάτι πείτε τις γνώμες σας γιατί λέω να περάσω και από κει....

ξέρουν από vw και κυρίως από fsi;;;πείτε μου όσοι ξέρετε και για τις μηχανικές ικανότητες τους στην βελτίωση,όχι μόνο για προγράμματα....αυτά...συνεχίστε μόνοι σας τώρα... <_<-_-

Ευχαριστώ Προκαταβολικά!!!

Edited by vwmichael
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.