Jump to content
kouliss

Hellenic Vwclub @ Athens Tuning Show 2007

Recommended Posts

α εσυ θα εισαι 2 μερες συνεχεια εγω οχι αρα ερχομε καλεσμενος και σπιτονοικοκηρης εισαι εσυ οποτε κερνας :D

Εσύ όμως μένεις Αθήνα! Και μη μου πεις πως είσαι από Πύργο, γιατί δεν πιάνει! Κι εγώ από Χίο είμαι αλλά αν έρθεις Θεσσαλονίκη ή Χίο, εγώ κερνάω!! Συνεπώς...

Αντε, και για να μη χαλιέσαι, θα σου δώσω εγώ τα Λ7 να πας να πάρεις τους καφέδες! Αν και ξέρω πως το βάσανό σου είναι να πας μέχρι εκεί και να περιμένεις μέχρι να τους πάρεις! Οπότε 12 το μεσημέρι του Σαββάτου, θα σε περιμένω (να εμφανιστείς ΕΣΥ!!) με τους καφέδες στο χέρι! :D:(tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσύ όμως μένεις Αθήνα! Και μη μου πεις πως είσαι από Πύργο, γιατί δεν πιάνει! Κι εγώ από Χίο είμαι αλλά αν έρθεις Θεσσαλονίκη ή Χίο, εγώ κερνάω!! Συνεπώς...

Αντε, και για να μη χαλιέσαι, θα σου δώσω εγώ τα Λ7 να πας να πάρεις τους καφέδες! Αν και ξέρω πως το βάσανό σου είναι να πας μέχρι εκεί και να περιμένεις μέχρι να τους πάρεις! Οπότε 12 το μεσημέρι του Σαββάτου, θα σε περιμένω (να εμφανιστείς ΕΣΥ!!) με τους καφέδες στο χέρι! :D:Dtongue.gif

οκ με επισες αλλα θελω δωρακι για τον γιγαντα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι προτιμάει; Ενα polo ή ένα Golf gti?! :)

για την ωρα δεν ξερω αλλα δες εδω: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...0&start=140

Link to comment
Share on other sites

Και μην ξεχνάτε: κοντά μας θα είναι και τα FUEL GIRLS...........για ένα show πολύ καυτό.....!!!!

ΜΗΝ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.....

Εφοσον αξιζει να το δουμε θα ερθω Γιαννη για το club χμ ...βεβαιως βεβαιως...

Link to comment
Share on other sites

κατα 90% θα κατεβω αθηνα αρα θα ερθω μια βολτα και εγω.ποσο εχει το εισητηριο ξερει κανεις??καμια προσκληση παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οι πρωτες εντυπωσεις:

Αν και ηταν κυριως για Media και προσκεκλημενους σημερα, μαζεψε πολυ κοσμο. Μεσα δεν λεει και πολλα, μου φανηκε ισως και λιγο μικροτερη απο τις προηγουμενες φορες, αλλα την γυρισα γρηγορα γιατι βιαζομουν.

Μη χασετε live arena, ο Terry Grand και οι λοιποι με νεα κολπα.

Και φυσικα σας περιμενουμε στο περιπτερο μας, στο Fest Area, μαζι με τα Top 100 cars.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω για λόγους ηθικής να μην μπει καμία φωτογραφία από τα μέλη που θα ρθουνε στην έκθεση κατά την διάρκεια αυτής αλλά μετά την λήξη της ώστε να έρθουν όσοι περισσότεροι γίνεται και να τα δούνε όλα LIVE......Θα ανοιχτεί κανονικά θέμα στο album μετά το πέρας της έκθεσης...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

Σας περιμένουμε όλους στο περίπτερο μας Νο.24 στο FEST AREA πλάι στα ΤΟΡ 100.....

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω για λόγους ηθικής να μην μπει καμία φωτογραφία από τα μέλη που θα ρθουνε στην έκθεση κατά την διάρκεια αυτής αλλά μετά την λήξη της ώστε να έρθουν όσοι περισσότεροι γίνεται και να τα δούνε όλα LIVE......Θα ανοιχτεί κανονικά θέμα στο album μετά το πέρας της έκθεσης...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

Σας περιμένουμε όλους στο περίπτερο μας Νο.24 στο FEST AREA πλάι στα ΤΟΡ 100.....

Με 15 Ευρω εισοδο δεν το βλεπω να ερχομαστε! :)

Link to comment
Share on other sites

Από αύριο όπου ο οργανισμός μου θα έχει πάρει τα ίσια του από την ιγμορίτιδα-πονόλαιμο-πυρετό θα είμαι εκεί και εγώ Π/Σ/Κ @ ATS tongue.gif

Σαν κατασκήνωση ακούστηκε .... χαχαχαχαχα

CU There! -- BE THERE! --

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μην σκέφτεστε πως πρέπει να δώσετε 10 ή 15 ευρώ (αν δεν είσαστε έξυπνοι να πάρετε εισιτήρια πιο νωρίς από τα Village!), αλλά τι μπορείτε και τι θα δείτε εκεί!! Αν όντως αγαπάτε ΚΑΙ το club, ΚΑΙ τα αμάξια σας, σκεφτείτε πως κόβετε 3 πακέτα τσιγάρα, 2 καφέδες, 2 φορές φαγητό στα goodys, μια πίτσα λιγότερη... Αναλογικά, πιστεύω πως η αυτοκίνηση αξίζει αυτό το έξοδο, και η αδρή παρουσία μελών της λέσχης μας στην έκθεση είναι σημαντική, και στο κάτω κάτω εμείς σαν VW Club δεν έχουμε να κερδίσουμε κάτι από το εισιτήριο που θα πληρώσετε! Εμείς μόνο την αγάπη σας ζητάμε, και αν το τίμημα είναι 10 ευρώ, ε ας μην τα τσιγκουνευτούμε εκεί... Εξ άλλου δείτε πως κάποιοι κάνουν 1100 χιλιόμετρα από Θεσσαλονίκη Αθήνα και πίσω, μόνο και μόνο για ένα ΣΚ. Και τα έξοδα δεν θα είναι μόνο 20 ευρώ εισιτήριο για 2 ημέρες, αλλά και 130 ευρώ σε βενζίνες και φαγητό για το ταξίδι.....

Αυτά είχα να πω, και ας έρθει όποιος θέλει.

ΖΕΥΣ αυτό το έγραψα για σένα κι όχι μόνο (απλά εσύ διατύπωσες την αντίρρησή σου για την τιμή εισόδου), όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά γιατί δεν μου φαίνεται ωραίο να ξέρω πως εγώ θα κάνω όλη τη διαδρομή αυτή, κι εσύ που γίνεται στην πόλη σου σκέφτεσαι τα 10 ευρώ! Και δεν πάει μόνο σε σένα, αλλά και σε όποιον άλλο το βλέπει έτσι! Στην τελική βέβαια, τα 10 ευρώ είναι ΕΥΚΑΤΑΦΡΟΝΗΤΟ ποσό, αλλά μπορεί και να τα χρειάζεσαι για κάτι παραπάνω. Εκεί σε δικαιολογώ απόλυτα! Αλλά κατά τ'άλλα... θυσίασε 2 καφέδες έξω! B)

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη Ημίν!!

Σίγουρα ¶ρη σου κακοφαίνεται που εσύ θα κάνεις την όλη διαδρομή για το event κλπ.

Αλλά δεν είσαι και σε θέση να ξέρεις την οικονομική κατάσταση του άλλου όπου και το 1 ευρώ έχει σημασία (έχω περάσει από τέτοια φάση οπότε είμαι σε θέση να γνωρίζω).

Anyway, όσο περισσότεροι μπορέσετε να είσαστε μαζί μας, τόσο το καλύτερο B)

Έτσι για να δείξουμε τι πάει να πει VWClub!

Απο μακριά θα διακρίνεται το παλιό κλασσικό πανό μας που έχει μόνο το λογότυπό μας και διακοσμεί τη πίσω μεριά της τέντας μας, και στο περίπτερό μας θα είναι ένα μαύρο 5άρι GTi με ένα μεγάλο IC μπροστά :)

και φυσικά εμείς!

CU There! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.