Jump to content
kouliss

Hellenic Vwclub @ Athens Tuning Show 2007

Recommended Posts

καλημερα σε ολους

Η εκθεση ηταν πολυ χειρωτερη απο περισυ και πολυ μικροτερη, δεν αξιζε για 15 ευρο

Πολυ λιγοι βελτιωτες , τα πιο μεγαλα ονοματα ελειπαν ( φανταζομαι τι τους ζητησανε )

το show στην αρενα ηταν λιγο καλυτερο αλλα τα γκομενακια φετος Β εθνικη, καμια σχεση με τα τουμπανα τα περσινα

Συγχαριτηρια στο παληκαρι απο την πατρα για το gti του που ηταν στο περιπτερο μας . Keep Tunning αδερφε !!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Θα σταθω στο γεγονος και μονο οτι περασαμε Τ Ε Λ Ε Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sorry που δεν ακολουθησα στο Χαιδαρι αλλα ημουν κομματια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Θα σταθω στο γεγονος και μονο οτι περασαμε Τ Ε Λ Ε Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sorry που δεν ακολουθησα στο Χαιδαρι αλλα ημουν κομματια!!!

ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΦΑ ΗΛΙΚΙΑ ΕΣΥ :D:D

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ ΜΟΥ :D

Link to comment
Share on other sites

Εν μέρει συμφωνώ με κάποια που γράφτηκαν ως προς την τιμή και τους εμπόρους μέσα στην έκθεση αλλά θα διαφωνήσω με άλλα πράγματα γιατί πρέπει να καταλάβετε ότι αυτό δεν ήταν έκθεση αλλά show.....το λέει και η ονομασία του εξάλλου....αυτό μεν δεν πρόκειται να αλλάξει την γνώμη του geopan που σωστά είπε ότι μερικοί εκθέτες δεν ξέρανε αλλά όσον αφορά τον εξωτερικό χώρο αυτό ήταν.....τα clubs,τα power 100 και το db drag....ναι δεν διαφωνώ στο ότι κάποιοι βάζανε τσίτα την μουσική και κάποιοι άλλοι "σκάγανε" αλλά παιδιά καλώς ή κακώς αυτό είναι το show....και το ξαναλέω:για μένα δεν το λες έκθεση....

όσο για τα clubs ήταν μία καλή ευκαιρία να φανείς γιατί αγαπητέ fonda επειδή είπες ότι δεν έδειξαν σεβασμό έχω να σου πω ότι σου δίναναε έναν χώρο να κάνεις ότι θέλεις...να βάλεις 2 αυτοκίνητα,την τέντα σου και ότι ήθελες....ή απλά να ήσουν παρών στον χώρο σου....δεν σου ζητήσανε λεφτά γι αυτόν τον χώρο...οπότε εσύ σαν club αν ήθελες "κέρδιζες" μέλη τσάμπα ας πούμε....και θα σου θυμίσω την προηγούμενη έκθεση auto exelixis που έγινε στο σεφ...αν εκεί για σένα είχαν σεβασμό εγώ πάω πάσο....για μένα ήταν καλύτερα...και σου εξήγησα το πώς το εννοώ.....δεν τους υποστηρίζω απλά προωθώ την δική μου τρέλα με όποιον τρόπο μπορώ...και το ξαναλέω για να μην παρεξηγηθώ ότι και η τιμή και ο μέσα χώρος δεν άξιζε...το έξω κομμάτι μου θύμιζε κάτι από φεστιβάλ αυτοκινήτου....

Εμείς πάντως τα περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ και τις λεπτομέρειες θα σας τις αναφέρω αύριο....Και σαν club κερδίσαμε πάρα πολλά...ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΤΟ...!!!!

Ναι ρε συ Γιαννάρα, αλλά ο σκοπός ενός τέτοιου show δεν είναι μόνο να ακούσεις και να δεις την δουλειά του καθενός, αλλά και να μάθεις. Όταν έχεις όμως χιλιάδες watt να παίζουν τριγύρω σου και μερικούς ανεγκέφαλους να κάνουν ότι τους κατέβει, δεν μπορείς ούτε να μιλήσεις και σου σπάνε και τα νεύρα από πάνω. Οπότε τα χωρίζεις σε τομείς, έτσι ώστε να μην σε ενοχλούν τόσο. Αυτοί που θέλουν να δουν μηχανική, ακουστική, βελτίωση εμφάνισης, να έχουν και τον κατάλληλο χώρο.

Δεν διαφωνώ ότι για τα club αυτοκινήτου είναι μια πολύ καλή ευκαιρία για δαιφήμιση και για νέα μέλη. Και εγώ πέρασα καλά, άσχετα αν δεν μου άρεσε. Είχα καλή παρέα, βρήκα και άλλους, άσχετα από ότι είδα ή άκουσα. Τελικά έχουν δίκιο ότι η παρέα κάνει την διαφορά...

¶ντε και του χρόνου να είμαστε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καθ'οτι ηταν η πρωτη φορα που πηγα στην εκθεση, μπορω να πω οτι περασα ενα ευχαριστο απογευμα της Κυριακης...

Αρκετος κοσμος, πολυ περισσοτερη φασαρια και αμετρητα (καγκουρικα και μη) βελτιωμενα αυτοκινητα...

Γενικα ηταν ενα ωραιο show ειδικα για τα δεδομενα που εχουμε δει στην Ελλαδα....

15¤ εισοδο δεν αξιζε με την καμια βεβαια(+10¤ για την αρενα)...

Ευτυχως που πετυχαμε ενα τυπα στην εισοδο που του ειχαν ξεμεινει κατι εισιτηρια και μας τα αφησε 5¤ το ενα..

Αυτη επρεπε να ηταν και η σωστη τιμη εισοδου...

However, γνωρισα απο κοντα και τον doumasj στο περιπτερο μας, τσιμπησα καποια αυτοκολλητακια και ειχα την πρωτη επικοινωνια μου με το vwclub.gr

Αντε και εις ανωτερα...

See you at the next meeting!

Link to comment
Share on other sites

Guest CLakis

Πήγα κι εγώ Σάββατο βράδυ..

Ευτυχώς που ήταν ο BAD BOY εκεί και κατάλαβε ποιος είμαι αλλιώς οι άλλοι,

τους είχε φαίνεται βαρέσει και ο ήλιος όλη μέρα και δεν είχαν όρεξη για συζήτηση...

Τα αυτοκίνητα που μου άρεσαν ήταν το VR6-Turbo μέσα, το πορτοκαλί 2άρι που έπαιζε γύφτικα

και μην ξεχάσω το smart στην έξοδο της μέσα έκθεσης που πλεόν δεν είναι αμάξι αλλά ηχοσύστημα με ρόδες.

Λέτε όλοι για τα 15¤ που έκανε η είσοδος.Καλά εγώ αυτό το αφήνω γιατί δεν είναι στο χέρι μας.

Για τα αυτοκόλλητα για τα οποία πληρώσατε κιόλας για να διαφημίζετε το club το οποίο εσείς έχετε

δημιουργήσει δεν έχετε να πείτε τίποτα?Ε βέβαια θα μου πεις τι είναι 1¤ το αυτοκόλλητο.οΚ!

Ρε από την στιγμή που λέω ότι είμαι μέλος έπρεπε να μου χαρίσεις 10 αυτοκόλλητα να έχω και για το κούτελο

και όχι να σε πληρώσω.Έτσι κάνετε τον άλλον να νιώθει ξένος στην "παρέα" σας.

Πιο πολλοί θα φεύγουν και ακόμα πιο λίγοι θα έρχονται..

Αυτά από μένα

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ Γιαννάρα, αλλά ο σκοπός ενός τέτοιου show δεν είναι μόνο να ακούσεις και να δεις την δουλειά του καθενός, αλλά και να μάθεις. Όταν έχεις όμως χιλιάδες watt να παίζουν τριγύρω σου και μερικούς ανεγκέφαλους να κάνουν ότι τους κατέβει, δεν μπορείς ούτε να μιλήσεις και σου σπάνε και τα νεύρα από πάνω. Οπότε τα χωρίζεις σε τομείς, έτσι ώστε να μην σε ενοχλούν τόσο. Αυτοί που θέλουν να δουν μηχανική, ακουστική, βελτίωση εμφάνισης, να έχουν και τον κατάλληλο χώρο.

Δεν διαφωνώ ότι για τα club αυτοκινήτου είναι μια πολύ καλή ευκαιρία για δαιφήμιση και για νέα μέλη. Και εγώ πέρασα καλά, άσχετα αν δεν μου άρεσε. Είχα καλή παρέα, βρήκα και άλλους, άσχετα από ότι είδα ή άκουσα. Τελικά έχουν δίκιο ότι η παρέα κάνει την διαφορά...

¶ντε και του χρόνου να είμαστε καλά!

αν ρωτήσεις τον G.P. που τα είπαμε πιο πολύ όσο ήσασταν εκεί θα δεις τί του πα...... απλά για μένα το ξαναλέω: το αποκαλώ show και όχι έκθεση....γιατί δεν έχει όπως λες και συ αυτόν τον χαρακτήρα....ίσως για αυτό δεν κατέβηκαν πολλοί...Δεν ξέρω τί να πω.....Πάντως θα σταθώ σε αυτό που είπες....

Η ΠΑΡΕΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ......

Το μεσημέρι θα τα μάθετε όλα από μένα.....και φώτο θα έχετε....μήπως ανοίξει το ρημάδι του ο NOS......να δούμε τί θα πει και αυτός.....!!!!!!

Πήγα κι εγώ Σάββατο βράδυ..

Ευτυχώς που ήταν ο BAD BOY εκεί και κατάλαβε ποιος είμαι αλλιώς οι άλλοι,

τους είχε φαίνεται βαρέσει και ο ήλιος όλη μέρα και δεν είχαν όρεξη για συζήτηση...

Τα αυτοκίνητα που μου άρεσαν ήταν το VR6-Turbo μέσα, το πορτοκαλί 2άρι που έπαιζε γύφτικα

και μην ξεχάσω το smart στην έξοδο της μέσα έκθεσης που πλεόν δεν είναι αμάξι αλλά ηχοσύστημα με ρόδες.

Λέτε όλοι για τα 15¤ που έκανε η είσοδος.Καλά εγώ αυτό το αφήνω γιατί δεν είναι στο χέρι μας.

Για τα αυτοκόλλητα για τα οποία πληρώσατε κιόλας για να διαφημίζετε το club το οποίο εσείς έχετε

δημιουργήσει δεν έχετε να πείτε τίποτα?Ε βέβαια θα μου πεις τι είναι 1¤ το αυτοκόλλητο.οΚ!

Ρε από την στιγμή που λέω ότι είμαι μέλος έπρεπε να μου χαρίσεις 10 αυτοκόλλητα να έχω και για το κούτελο

και όχι να σε πληρώσω.Έτσι κάνετε τον άλλον να νιώθει ξένος στην "παρέα" σας.

Πιο πολλοί θα φεύγουν και ακόμα πιο λίγοι θα έρχονται..

Αυτά από μένα

κάνε μου εσύ χορηγία τα λεφτά και γω θα τα δίνω στα μέλη μου όχι τσάμπα αλλά με το τσουβάλι.....με τις κούτες....πριν ανοίξεις το στόμα σου για κάτι τέτοιο μάθε πρώτα κάποια πράγματα για την λειτουργία της λέσχης και μετά κρίνε....επίσης έλα δώσε μου εσύ όλα τα άλλα έξοδα που τρέχουν για να μιλάμε εμείς εδώ πέρα και τότε θα σου δώσω παλέτα ολόκληρη με αυτοκόλλητα...Διαφημίζεις την παρέα,την ιδέα,την πόρωση που χεις και συ με τα VW....όχι εμένα ούτε κάποιον προσωπικά....

ότι απορία έχεις περί αυτού μπορείς να με ενοχλήσεις και με πμ.....όχι τπτ άλλο απλά για να μην προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις....Και για το αν φεύγουν ή όχι τα μέλη έπρεπε να σουν χθες που κάποια στιγμή πρέπει να ήταν γύρω στα 30 εκεί πέρα....λίγοι φεύγουν και πιο πολλοί έρχονται...και εξάλλου δεν αναγκάζουμε κανέναν να ρθει στην παρέα μας....

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη ημουν στην εκθεση...Λιγα πραγματα...το μονο που θα θυμαμαι θα ειναι οι zαντουλες του τυπα απο τα τρικαλα οπως εμπαινες στην εκθεση...

Στο show αξιζε ο terry grant με το civic στις 2 ροδες και το twingo..

Δυστυχως δεν προλαβα να περασω απο τo vwclub να σας γνωρισω απο κοντα λογο περιορισμενου χρονου..

Link to comment
Share on other sites

Τα προηγούμενα δε θα τα σχολιάσω απλά θα πω

"+1 doumasj" ... tongue.gif Απλούστατα γιατί το να βγάλεις κάποια πράγματα και να συντηρείς κάποια άλλα ΔΕΝ γίνεται τσαμπα.

CLakis, τα αυτοκόλλητα σου έχουμε πει ότι τα παίρνουμε δωρεάν ή θέλετε να είναι καγκουροαυτοκόλλητα με χορηγούς και ουσιαστικά να μην είναι αυτοκόλλητό μας;

Όσο για όλους εμάς τους άλλους που ενδεχομένως δε σου μιλήσαμε, αλήθεια ήρθες να μας συστηθείς; Ήρθε π.χ. ο remalius και μας κάνει "hello παίδες, είμαι ο remalius, είστε οι...??" και συστηθήκαμε ένας ένας... όσο το αν μας είχε βαρέσει ο ήλιος... ε ναι... από τις 10 το πρωί εκεί... να ψηνόμαστε και να είμαστε "απίκο" για όλο τον κόσμο... ε κάπου θα τα φτύσουμε...τεσπα δε θα χαλαστώ για ανοησίες τώρα.

Το σημαντικό είναι ότι περάσαμε τέλεια, τρελό γέλιο με τους MIXOSGOLFGT, Ιωάννα (γυναίκα Latousaki) να κάνουν διαγωνισμό μοιράσματος φυλλαδίων, τον NOS να έχουμε λιώσει στα γέλια με τις μ@λ@κίες που λέγαμε, την sister του την Βανέσσα που μας ομόρφυνε το περίπτερο (είπαμε σου χρωστάω μια επιταγή εσένα, αλλά θα την δώσω στον μάνατζερ αδερφό σου, ξέρεις εσύ Μάνο θα πάμε να τα πιούμε σε κανένα club χαχαχαχα), την Ελένη που μπήκε και αυτή στον αγώνα με τα φυλλάδια, με τον Θοδωρή, τον Νίκο, Ανδρέα.. την NataliaF (thanks για το ουισκάκι αφεντικό! :D ).

Και γενικότερα σας ευχαριστούμε ΌΛΟΥΣ σας που ήρθατε και μας βοηθήσατε και δείξατε τι εστί VWClub!!!

Υ.Γ.

Το μικρό παιδάκι το 3χρονο ξανθό αγόρι ονόματι Πέτρο, τον βρήκαμε τελικά???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Τα προηγούμενα δε θα τα σχολιάσω απλά θα πω

"+1 doumasj" ... tongue.gif Απλούστατα γιατί το να βγάλεις κάποια πράγματα και να συντηρείς κάποια άλλα ΔΕΝ γίνεται τσαμπα.

CLakis, τα αυτοκόλλητα σου έχουμε πει ότι τα παίρνουμε δωρεάν ή θέλετε να είναι καγκουροαυτοκόλλητα με χορηγούς και ουσιαστικά να μην είναι αυτοκόλλητό μας;

Όσο για όλους εμάς τους άλλους που ενδεχομένως δε σου μιλήσαμε, αλήθεια ήρθες να μας συστηθείς; Ήρθε π.χ. ο remalius και μας κάνει "hello παίδες, είμαι ο remalius, είστε οι...??" και συστηθήκαμε ένας ένας... όσο το αν μας είχε βαρέσει ο ήλιος... ε ναι... από τις 10 το πρωί εκεί... να ψηνόμαστε και να είμαστε "απίκο" για όλο τον κόσμο... ε κάπου θα τα φτύσουμε...τεσπα δε θα χαλαστώ για ανοησίες τώρα.

Το σημαντικό είναι ότι περάσαμε τέλεια, τρελό γέλιο με τους MIXOSGOLFGT, Ιωάννα (γυναίκα Latousaki) να κάνουν διαγωνισμό μοιράσματος φυλλαδίων, τον NOS να έχουμε λιώσει στα γέλια με τις μ@λ@κίες που λέγαμε, την sister του την Βανέσσα που μας ομόρφυνε το περίπτερο (είπαμε σου χρωστάω μια επιταγή εσένα, αλλά θα την δώσω στον μάνατζερ αδερφό σου, ξέρεις εσύ Μάνο θα πάμε να τα πιούμε σε κανένα club χαχαχαχα), την Ελένη που μπήκε και αυτή στον αγώνα με τα φυλλάδια, με τον Θοδωρή, τον Νίκο, Ανδρέα.. την NataliaF (thanks για το ουισκάκι αφεντικό! ;) ).

Και γενικότερα σας ευχαριστούμε ΌΛΟΥΣ σας που ήρθατε και μας βοηθήσατε και δείξατε τι εστί VWClub!!!

Υ.Γ.

Το μικρό παιδάκι το 3χρονο ξανθό αγόρι ονόματι Πέτρο, τον βρήκαμε τελικά???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΛΑΛΗΣΑ ΜΟΛΗΣ ΜΠΟΥΝΕ ΟΙ ΦΩΤΟ ΘΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΤΕ -_-

Link to comment
Share on other sites

Πολυ απειλητικο ακουγεται αυτο tongue.gif

Nα αρχισω να φοβαμαι? ;)

εμείς να δείς τι έχουμε να πούμε μόλις μπούν ΟΛΕΣ οι φωτό

ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΡΕ ( ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΕΩ !!! )

Link to comment
Share on other sites

Τα προηγούμενα δε θα τα σχολιάσω απλά θα πω

"+1 doumasj" ... tongue.gif Απλούστατα γιατί το να βγάλεις κάποια πράγματα και να συντηρείς κάποια άλλα ΔΕΝ γίνεται τσαμπα.

CLakis, τα αυτοκόλλητα σου έχουμε πει ότι τα παίρνουμε δωρεάν ή θέλετε να είναι καγκουροαυτοκόλλητα με χορηγούς και ουσιαστικά να μην είναι αυτοκόλλητό μας;

Όσο για όλους εμάς τους άλλους που ενδεχομένως δε σου μιλήσαμε, αλήθεια ήρθες να μας συστηθείς; Ήρθε π.χ. ο remalius και μας κάνει "hello παίδες, είμαι ο remalius, είστε οι...??" και συστηθήκαμε ένας ένας... όσο το αν μας είχε βαρέσει ο ήλιος... ε ναι... από τις 10 το πρωί εκεί... να ψηνόμαστε και να είμαστε "απίκο" για όλο τον κόσμο... ε κάπου θα τα φτύσουμε...τεσπα δε θα χαλαστώ για ανοησίες τώρα.

Το σημαντικό είναι ότι περάσαμε τέλεια, τρελό γέλιο με τους MIXOSGOLFGT, Ιωάννα (γυναίκα Latousaki) να κάνουν διαγωνισμό μοιράσματος φυλλαδίων, τον NOS να έχουμε λιώσει στα γέλια με τις μ@λ@κίες που λέγαμε, την sister του την Βανέσσα που μας ομόρφυνε το περίπτερο (είπαμε σου χρωστάω μια επιταγή εσένα, αλλά θα την δώσω στον μάνατζερ αδερφό σου, ξέρεις εσύ Μάνο θα πάμε να τα πιούμε σε κανένα club χαχαχαχα), την Ελένη που μπήκε και αυτή στον αγώνα με τα φυλλάδια, με τον Θοδωρή, τον Νίκο, Ανδρέα.. την NataliaF (thanks για το ουισκάκι αφεντικό! ;) ).

Και γενικότερα σας ευχαριστούμε ΌΛΟΥΣ σας που ήρθατε και μας βοηθήσατε και δείξατε τι εστί VWClub!!!

Υ.Γ.

Το μικρό παιδάκι το 3χρονο ξανθό αγόρι ονόματι Πέτρο, τον βρήκαμε τελικά???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

το 10χρονο οπως ανακοινωθηκε και απο τα μεγαφωνα σε ολο τον χορο ξανθο,με ασπρη μπλουζα vwclub παιδακι εν ονοματι Πετρος Ευαγγελατος βρηθηκε τελικα μετα απο 18χρονια και ζησαμε αυτοι καλα και εμεις χειροτερα!

φοβερο το τελευταιο live ARENA show της εκθεσης με ολα τα αστερια ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

Παντως οτι και να πουμε η παρεα της Κυριακης στο περιπτερο ηταν ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ,μεχρι και νησιωτικα χορεψαμε γυρω απο το περιπτερο και το fuel Girl-ΒΑΝΕΣΣΑ ,με μπραβους ,φασαρια και κακο!και συνεχισαμε το βραδυ μετα το τελος της εκθεσης στο Παλατακι! -_-:lol: Δεν περιγραφω αλλο θα δειτε φωτο! ΤΕΛΟΣ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πέτρο... πες μου ότι είσαι άτριχος, αυτό πες μου μόνο τέλος!!!

ΑΧΑΧαχΑχαΧαχΑ

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΟΣ

Ένα έχω να πω.....ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ......Ένα ξέφρενο γλέντι που κράτησε από την τετάρτη μέχρι και κυριακή....Τα είχε όλα: όμορφες παρουσίες παντού(μέσα-έξω),όμορφα και δυνατά αυτοκίνητα,live arena που έμπαινες με τις......πόρτες και φυσικά είχε και μας....Εκεί στο CLUB AREA όπου δίναμε τον δικό μας αγώνα για να μεταδώσουμε στον κόσμο την δική μας τρέλα....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ:

α) Πολλά μέλη από όλη την ΕΛΛΑΔΑ....Αλεξανδρούπολη, Θεσσαλονίκη, ¶ρτα, Καρδίτσα, Λαμία, Ρέθυμνο, Πάτρα....Μπορεί να ξεχνάω μερικούς αλλά για μένα όλοι είναι μέσα στην καρδιά μου γιατί κάνανε τόσα χιλιόμετρα για να ρθουν να δουν το show και φυσικά και μας....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ και να στε πάντα καλά....

β) Τον μεγάλο χορηγό μας κ. ΜΟΥΓΙΟ και πιο συγκεκριμένα την εταιρεία του

Ν. ΜΟΥΓΙΟΣ κ ΣΙΑ Ο.Ε.

Σερρών 72

Αθήνα

210 5126195

ΕΠΩΝΥΜΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ και για τα μέλη μας -10% ΕΚΠΤΩΣΗ

ο οποίος μας εκτύπωσε 5.000 διαφημιστικά φυλλάδια όπου και μοιραστήκανε όλα για τις ανάγκες μας στο SHOW...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ και ελπίζουμε και σε επόμενη συνεργασία μας και ευχόμαστε να στε κοντά μας σε οτιδήποτε και αν χρειαστούμε....

γ) Τον ιδιοκτήτη του αμαξιού που κοσμούσε το περίπτερό μας τον φίλο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ που έφερε το αμάξι του από την ΠΑΤΡΑ και τον μηχανικό του τον ΠΙΤ που ήταν κοντά μας το σκ και βοήθησε και αυτός σε απορίες μελών και μη περί της μετατροπής στο αμάξι που έκανε μπαμ από.....μακρυά....όπως και τα 19άρι του ζαντικό....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ και τους δύο και ελπίζουμε πάντα να στε κοντά μας όπως κάθε φορά....

δ) τα VWCLUB GIRLS και πιο συγκεκριμένα BUNNY(γυναίκα PETROUE MELISIA),Iωάννα (γυναίκα LATOU) και Βανέσσα (αδερφή NOS) που με την δική τους χάρη έπαιρνε ο κόσμος φυλλάδια λες και ήτανε πασατέμπο....

Η ελένη με το καλησπέρα που σου λεγε και μόνο σε έλιωνε και έλεγες πρέπει να πάρω...

Η ιωάννα με το νάζι της δεν υπήρχε περίπτωση να πεις όχι...

Και η Βανέσσα με το στήσιμο της στο αμάξι μαγνήτισε όλους τους φωτογραφικούς φακούς και μπροστά από το περίπτερο γινότανε της πουτ@ν@ς...!!!!!!

(ο αδερφός της NOS αναψοκοκκίνησε αρκετές φορές αλλά.....το κατάπινε μετά)

THANKS GIRLS και σας χρειαζόμαστε και την επόμενη φορά όπως και όλες τις άλλες γυναίκες του club....

ε) όλους όσους περάσανε (τα μέλη μας) έστω και για ένα γεια από το περίπτερο μας με τις μπλουζίτσες τους και τα καπελάκια τους να δεσπόζουν στο σώμα τους...

και τους υπόλοιπους που ήτανε αρκετές μέρες εκεί ή τους άλους που μας κρατήσανε παρέα όλο το σκ....

Δεν δέχομαι να ξεχάσω:

1) τα γέλια που ρίξαμε με τον NOS ( 1 photo=5υρώ...ε?? ),

2) το συρτό νησιώτικο που χορέψαμε μπροστά στα έκπληκτα μάτια όλων με τον πέτρο και τον νίκο να σέρνουν τον χορό...

3) την κυρία που περνώντας λέει στην Βανέσσα:"αν δεν κουνιόσουν, θα νόμιζα ότι ήσουν κούκλα...!!!!"

4) ΒΑD ΒΟΥ,MIXOS GOLF GT που δώσανε ρέστα..............σε όλα!!!!

5) αλλά φυσικά δεν θέλω να ξεχάσω το τελευταίο show των FUEL GIRLS όπου τα....βγάλανε όλα κυριολεκτικά και από πίσω να χω τον blackadder και τον polo1.6T και να μου λέγανε συνέχεια:"τράβα γιάννη,τράβα"..(με την κάμερα ε???εννοείται μην παρεξηγηθώ)....

Και φυσικά επειδή εμείς δεν επαναπαυόμαστε και δεν το χαμε ρίξει στο χαβαλέ κάναμε και κάτι..............ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.....που να σκάσετε....

Ή μάλλον ας σας πω ότι σύντομα θα μάθετε πολλά πράγματα τα οποία θα σας εκπλήξουν.....Απλά εμείς επιβραβεύουμε σαν Δ.Σ. το ότι όλοι εσείς ότι και αν κάνουμε,όπου και αν πάμε μας ακολουθείτε....Γιατί απλά έχετε την δικιά μας τρέλα....

ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ 1η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΓΙΑ VW στην ΕΛΛΑΔΑ......και δεν θα χάσετε...

Το χουμε αποδείξει πολλές φορές...άλλη μία δεν βλάπτει.....!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.....ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ............(απλά)......ΥΠΕΡΟΧΟΙ.....

I LOVE VWCLUB MEMBERS

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Πέτρο... πες μου ότι είσαι άτριχος, αυτό πες μου μόνο τέλος!!!

ΑΧΑΧαχΑχαΧαχΑ

ΜΩΡΗ !!! ΜΕ ΑΠΑΤΑΣ ???? ;)-_-:lol:

ΝΤΟΥΜΑΣ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΠΟΥ ΤΡΟΓΑΝΕ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΜΑΚΙ ΣΤΙ ΒΑΝΕΣΣΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΩΛΕΠΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ BAD BOY ΕΚΕΙ lol: :lol: :lol: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

λοιπων για να μιλισω λιγω σοβαρα καταρχην ( αμα ακοθσο σχολιο θα σασ σπασω τα κεφαλια ) .

εχω να πω οτι ηταν μακραν η καλητερη κυριακη που εχω περασει εδω και παρα πολυ καιρω μπραβο σε ολουσ και ος αναφορα κ.κ. ντουμα την επομενη φορα ασε το event σε εμενα και στον doggy εχουμε ετοιμασει κατι μπαλετα ολα τα λεφτα

( σιγα μην δεν ελεγα μ@λ@κια) lol: :thumbsup: :thumbsup: :lol:

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Οντως τα λεφτα ηταν πολλα και ειδικα για αυτους που πηγαν πανω απο μια φορα,(ΣΚ ΠΗΓΑ)ασε που οτι αγοραζες ηταν φαρμακειο μεχρι που εχθες... :o ουτε λιγο κρυο νερακι δεν ειχαμε να βρεξουμε το λαρυγγι μας!!!!

Η εκθεση μικροτερη απο περυσι...και το μονο που αξιζε ηταν τα club και ειδικα το VWclub ΕΙΜΑΣΤΑΝ ολα τα ΕΥRO.....

METΡAEI πολυ η ΠΑΡΕΑ αλλα και η τρελα που καβαλαει ο καθενας....πιστευω το ζησατε απο κοντα εχθες οσοι παρεβρεθηκατε στο club μας.....οσοι απουσιασατε ΧΑΣΑΤΕΕΕΕΕΕ

Δωσαμε παλι τα ρεστα μας και ο Ευαγελλατος ακομη γελαει....ασε που ακουσε το ονομα του απο τα μεγαφωνα και τον ακουσαν τουλαχιστον τα 2/3 του κοσμου..... :lol::lol::lol:ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ....... tongue.giftongue.giftongue.gif

Το μοντελο μας (Βανεσσα) ηταν ολα τα λεφτα....βλεπεις πηρε απο τον αδερφο της :lol::lol:

Ο NOS ηταν το μοντελο του AUDIclub που κοσμουσε οοοοολο το περιπτερο τους... :lol::lol:

ΜΙΧΟΣ-BUNNY-LATOYSENA tongue.gif (ΙΩΑΝΝΑ) μοιραζανε φιλαδια με πολυ ναζι και τσαμπουκα :lol:

Οι γνωστοι και μη εξερεταιοι:

doumas,BAD BOY,PIT for MANOS tongue.gif:lol: ,doggy.loykas,polo16T,blackander.nikkosnet.ToT,PanosVR6....κτλ....ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ...

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.....

ΝΤΟΥΜΑΣ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΠΟΥ ΤΡΟΓΑΝΕ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΜΑΚΙ ΣΤΙ ΒΑΝΕΣΣΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΩΛΕΠΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ BAD BOY ΕΚΕΙ lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

λοιπων για να μιλισω λιγω σοβαρα καταρχην ( αμα ακοθσο σχολιο θα σασ σπασω τα κεφαλια ) .

:lol::lol::lol:OXI ΠΑΙΖΟΥΜΕ...... :lol::lol::lol:rocket.gif

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΡΕΕΕΕΕΕ

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Ο NOS ηταν το μοντελο του AUDIclub που κοσμουσε οοοοολο το περιπτερο τους... :o:lol:

ΑΜΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΣΥ glare.gifrocket.gif:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

το κλαμπ ηταν καταπληκτικο ο λουκας παραλιγο να χασει την καρτα εισοδου του απο τον χαρη :o το γκολφακι ηταν φανταστικο [αρεσε και στον χαρη] ο λατου δεν κερασε καφε tongue.gif δυστηχως δεν μπορουσα να ερθω και την κυριακη [πετρο ειχα πληροφοριες πως θα ερχοσουν το σαββατο αλλα τζιφος tongue.gif ]

ΕΥΓΕ ΣΤΟ VWCLUB :lol:

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

ΑΜΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΣΥ glare.gifrocket.gif:o:lol::lol:

πώ πώ πολλά κεφάλια σπάνε. αφήστε και κανένα για την επόμενη φορά ρε παιδιά..

:lol:

:lol:

:lol:

:lol:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, μετα απο πολλες ωρες στο περιπτερο, ατελειωτα χλμ στο χωρο του show, αμετρητα μπουκαλια νερο και καφεδες, μπολικα hot dog και σουβλακια, και φυσικα πολλα τρελα σκηνικα με ολους, απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω????

Περασαμε 4 απιστευτες ημερες, παρολο που το show δεν ηταν εφαμιλο των προηγουμενων.

Αποκορυφωμα η χθεσινη ημερα, που παρελασε ενας σωρο κοσμος απο το club, μελη μας και μη. Respect σε οσους εκατσαν με τις ωρες, ακομα και μεχρι το κλεισιμο του ATS. worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Ημασταν μια φοβερη παρεα, τραβηξαμε πολλα βλεμματα, καναμε πολυ σαματα, οταν οι αλλοι απλα εκαναν θορυβο!

Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Παναγιωτη που μας εμπιστευτηκε το GTI του για αυτες τις ημερες και στον Πητ που βοηθησε στο ''τεχνικο κομματι''. Σας ευχαριστουμε πολυ και τους δυο. :wacko:

Ενα μεγαλο shout γεματο καρδουλες κλπ σιροπιαστα, στα κοριτσια μας, που εκτος απο ομορφια, μοιρασαν και χιλιαδες φυλλαδια του club. Oλο το Club Area ηταν γεματο απο δικα μας φυλλαδια και οποιος ξαναπερναγε αναγκαστικα επαιρνε και αλλο. Ποιος να αντισταθει στο χαμογελο της Ελενης (Bunny), στην τσαχπινια της Ιωαννας (Will be Mrs. Latousakis) και στα ματια της Βανεσσας (VANESSA K)????

Γνωρισα απο κοντα πολλα νεα μελη και χαιρομαι που η αυτη η παρεα συνεχιζει και μεγαλωνει B) Χαιρομαι που παρα τη τσουχτερη εισοδο που την αφηνω ασχολιαστη προς το παρον για να μην χαλασει το υφος του ποστ, μαζευτηκαν αρκετοι φιλοι του ενος, μοναδικου και original Hellenic VWClub. Μπραβο σας και σας ευχαριστουμε ολους απο βαθη καρδιας για την υποστηριξη.

Με τετοια μελη δεν νομιζω οτι μπορουμε να ζηταμε κατι περισσοτερο. Ειλικρινα αυτο αισθανθηκα και σας λεω. Το club προβληθηκε οσο θελαμε και πετυχε το σκοπο του. Μας εμαθε ακομα περισσοτερος κοσμος και αποκτησαμε και πολλα νεα μελη.

Μερικους απο τους μονιμους της Κυριακης:

Bad Boy, Pete, Blackadder, Latousakis and Ιωαννα, Petrose (ο πιτσιρικος) και Bunny, MixosGolfGt, GolfGT, ΓΙΑΝΝΗΣ, Polo1,6T, Smartgirl, ΝΟS και VANESSA K, doggy, doumasj, ToT και πολλοι αλλοι (sorry οσους δεν ανεφερα).

Ενα μεγαλο tip ειναι πως οταν ψαχναμε καποιον θα τον βρισκαμε ή στο περιπτερο της Brembo :whistling: ή στου Τολια, ή στης VW B)

Τα Fuel Girls εδωσαν ρεστα στην τελευταια τους εμφανιση, εχω ολο το video το οποιο χαρακτηριζεται ως συλλεκτικο hearts.gif

Πετρακη δεν σε χαλασε ρε!!!!!! lick.gif

Για αλλη μια φορα σας ευχαριστουμε ΟΛΟΥΣ και του χρονου πιο μουρλοι και πιο δυνατοι!!!

We love you all!!!

Link to comment
Share on other sites

το ats τα εσπασε!!!ηταν απλα γαματο οπως κ το περιπτερο του vw club με το τερας που ειχε B)

κ τα κοριτσια φυσικα αλλα ειμαι επιφιλακτικος γιατι ο αδερφος ειναι λιγο αγριος χαχαχαχα tongue.gif

χαρικα που σας ειδα ειστε ολοι ενας κ ενας!!!

νικονετ θελω το videaki ρε το ειδα το show αλλα δεν το εγραψα :wacko:B)

Link to comment
Share on other sites

Ώρα να ανοίξει και ο δικός μου ο στόμας και να ξεστομίσει πολλά και αναλυτικά....

Έχουμε και λέμε τα γέλια ξεκίνησαν από την στιγμή που πήγα να βοηθήσω -ο άρρωστος- στο στήσιμο της σκηνής/τέντας γιατί είχα ξεχάσει να δώσω στον doumasj τις πλαστικές ενώσεις... πήγα εκεί λοιπόν βρήκα doumasj, blackadder, golfiiigt να προσπαθούν να βγάλουν άκρη με τα παλούκια της σκηνής... εγώ βοηθούσα και ενίοτε τους ψυχαγωγούσα παίζοντας τρομπέτα με την μύτη μου (άτιμη ιγμορίτιδα)...

Τις επόμενες 2 ημέρες δεν μπόρεσα να παρευρεθώ μιας και ήμουν σπίτι "νεκρός" tongue.gif

Παρασκεύη έσκασα μύτη το απόγευμα όπου βρήκαμε λίιιιγη κινησούλα από κόσμο και ξεκινήσαμε τα κλασσικά πειράγματα με τον γύρω κόσμο....

Ο μεγάλος πανικός ξεκίνησε το Σ/Κ.... Σαββάτο κατά τις 11.30-12 παρά έσκασα μύτη να "ανοίξω" το περίπτερο (και να πουλήσω κανένα πακέτο τσιγάρα, τσίχλες, κλπ)... λίγο αργότερα έσκασε μύτη ο cabriolet ο οποίος ήρθε από την πανέμορφη Κρήτη για να δει το show!!

Αράξαμε τα είπαμε, δεχθήκαμε την "επίθεση" της Natalie_F κουβεντιάσαμε και σιγά σιγά... άρχισε να σκάει το μπούγιο....

doumasj με ζεστό καπουτσινάκι όπως είχα ζητήσει για να στρώσουν τα λαιμά μου tongue.gif Nikkosnet με όρεξη για πλάκα... polo 1.6T με το γυαλιστερό του κεφάλι και όρεξη για πειράγματα, τσιμπήματα στις ρόγες μας (πονάει ακόμα το βυζί μου κωλόπαιδα θοδωρή και ¶ρη)... και φυσικά η ατραξιόν ήταν ο blackadder που μας έφερε το μεσημεριανό μας (ωραία τα καλαμάκια!! respect!)

Και ξαφνικά.... ο πολυαγαπημένος μας Pete & λίγο αργότερα ο Latousakis μαζί με την Ιωάννα που ήρθε με όρεξη 1ον να με κράξει, 2ον να με κράξει...και 3ον.... α! να με κράξει!

Βέβαια ευτυχώς το ξέχασε και μαζί με τον MIXOSGOLFGT ξεχυθήκανε στο "διάδρομο" μπροστά από το περίπτερό μας και με μια aggresive πολιτική μοιράζανε φυλλάδια !! (Μιχάλη είσαι μορφή!).

Τρελό σκηνικό της ημέρας... ο Pete θέλησε να μας κεράσει καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και για 2 μικρά σακουλάκια του ζητήσανε 20 ευρώ... περιττό να σας πω το τι "Χρυσές επιτυχίες του Χρήστου Παναγή" έπεσαν... πρέπει να έγινε 7-8 φορές πλατινένιος ο δίσκος!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Και να του κάνει ο Bad Boy, νομίζω, "Pete, να πάρω ένα ρε?" ... απάντηση Pete "Ναι ναι.. πάρτε γαμώ την $#@!#Ρ%#@! αλλά ένα ευρώ δεν αφήνετε, με τον κ@ρ$#!@# γαμώ την @!#%#@$!#"

χαχαχαχαχα όλα τα λεφτά!!

Ο Ανδρέας (Blackadder) είχε απορροφηθεί πλήρως με μέλος διπλανού μας club και ήταν μονίμως πίσω από το Golf του Παναγιώτη τον οποίο θέλω και να υπερευχαριστήσω που μας παραχώρησε το ΘΗΡΙΟ του!

Μπράβο σου Παναγιώτη, το έχεις πανέμορφο το εργαλείο! Και ακούγεται και γ@μάτα! Απόδειξη αυτού ότι όταν το έβαζε ο Pete μπροστά και το σκαγε... μαζευόταν από παντού κόσμος να χαζέψει να βιντεοσκοπήσει, να φωτογραφίσει!! :wacko:

Μετά σιγά σιγά η παρέα μεγάλωσε και με νέα μέλη που ήρθαν να μας γνωρίσουν, με κόσμο που ζήταγε πληροφορίες, με τα κ@λο κλαρίνα από δίπλα από το skoda (μάκια μάκια μάκια στα χειλάκια!! ώωωωπα.... χαχαχαχα γαμώ τα κομμάτια!), ο polotsik με τον μπόμπηρα μαζί B) και πολλοί άλλοι!

Γενικότερα πάρα πολύ κινητικότητα στο περίπτερό μας!

Κυριακή πρωί... ξεκινάμε κλασσικά με τον Pete να δίνει ρεσιτάλ...!

... 10 παρά το πρωί χτυπάει το τηλ και βλέπω... "Pete -VWClub" στην αναγνώριση...

-εγώ: "Νααιιιιι???? ποιοοοος?" (ελεεϊνά νυσταγμένος)

-pete: "Ξύπνα γαμώ τον Χ!#@Ρ$! και την Π@!$!Ν!%!@ είμαι εδώ από τις 9.30 ξύπνα γαμώ το !@$#!@@# και σε περιμένω... άντε γαμώ την $!@#Τ#@"

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σκάσαμε μύτη μαζί με τον blackadder στο περίπτερο όπου το γλέντι είχε ήδη αρχίσει... μεγάλη κοσμοσυρροή, πολλά μέλη μας ήρθαν από νωρίς και άραξαν μαζί μας ως το τέλος, πολλές βόλτες μέσα στην έκθεση, πολλές φώτος από αυτοκίνητα, γυναίκες, αυτοκίνητα, γυναίκες, γυναίκες γυναίκες ....α! και γυναίκες!!!

ο διαγωνισμός που έγινε μέσα (καλλιστεία ομορφιάς) ήταν όλα τα ευρώ...!

Αλλά εκτός του κλειστού χώρου της έκθεσης ήταν οι καρακουκλάρες που ομόρφαινανε το περίπτερό μας... και φυσικά αναφέρομαι σε...

NOS, MIXOSGOLFGT, Latousakis, Polo 1.6T... tongue.giftongue.giftongue.gif

ΟΚ, να σοβαρευτώ οι καρακουκλάρες Ελένη, Βανέσσα, Ιωάννα που είχαν "πιάσει πόστα" γύρω από το περίπτερό μας και είχαν μαζέψει τα βλέμματα όλου του κόσμου επάνω τους! Thank you girls we owe you a lot!!!

O πλέον official super-duper φωτογράφος μας ΤοΤ αγκαλιά με την φωτογραφική του μηχανή έχει κρατήσει πολύ καλό υλικό από όλη την έκθεση (Κωστή θέλουμε να δούυυμε!!! θα βγω να διαδηλώσω!), ο doumasj με την video-camera του έβγαλε πολλά... πλάνα της.... εχμ... έκθεσης... των εχμ...καθώς και τράβηξε υλικό σχετικό με την νοοτροπία και τον τρόπο διασκέδασης των Αγγλίδων εκεί επάνω στο ... "stage" το λέγανε, με αυτές τις ξετσίπωτες... fuel girls τις λέγανε? Δε θυμάμαι ας με διαφωτίσει κάποιος tongue.gif

Πω... έχω ήδη γράψει πολλά οπότε θα το κόψω λίγο απότομα για να αφήσω και τίποτε να πω αύριο.. χαχαχαχα Οπότε στα γρήγορα θα ευχαριστήσω επίσης τους:

kouliss (a.k.a "The Klapeteer" για όσους ξέρουν), Natalie_F, PanosVR6, Bad Boy, remalius, passatoumpas, GraveDigger, την SmarGirl που πηγαινοερχόταν και μας έφερνε μπαλόνια, ημερολόγια κλπ, φυσικά να μη ξεχάσω το μικρό δεκάχρονο Πέτρο που μπόρεσε και βρήκε το δρόμο για το περίπτερό μας χωρίς βοήθεια (ένα χειροκρότημα παρακαλώ) και φυσικά όλους όσους ξεχνάω τώρα και δε θυμάμαι .... sorry guys αλλά είμαι ξύπνιος από νωρίς και έχω αρχίσει και κατεβάζω ασφάλειες....

See you guys! You're the best!

Χαίρομαι πραγματικά που βλέπω αυτό το Club να μεγαλώνει τόσο πολύ και να περνάμε τόσο καλά εδώ... ποτέ δε το περίμενα ότι θα γινόταν αυτό... και το χρωστάμε φυσικά σε ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ!!!!

Δε μεταδίδω άλλο... πάω για ύπνο!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.