Jump to content
silver4

ΠΗΓΗ !ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ?

Recommended Posts

Stoilas τι να σου πω φιλε γουστα ειναι.. απλα εμενα μου αρεσουν τα becker γιατι αυτα τα γιαπωνεζικα με τα πολλα κουμπια και λαμπακια δεν τα μπορω.. προτιμω την κυριλλα..το εσωτερικο να μην ειναι extreme.. με καταλαβαινεις πιστευω.. :D

Link to comment
Share on other sites

OOOPPPPPSSSS

ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ

ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ AUDIOBAHN

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ ΕΕΕΕ

ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ :D

ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΙΝΑΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΑΑΑΤΤΤΤΣΣΣΣΣ

ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ

post-1339-1116834246_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

OOOPPPPPSSSS

ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ

ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ AUDIOBAHN

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ ΕΕΕΕ

ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ :D

ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΙΝΑΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΑΑΑΤΤΤΤΣΣΣΣΣ

ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ

post-1339-1116834418_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το πολακι μου ηθελε καινουργιο ηχο και πηγα και του εβαλα!! Εγω διαλεξα alpine φυσικα το CDA-9847R. Πολυ καλο και στα χρωματα και ποιοτητα και φυσικααααα τιμη!!!!! το πηρα 265ευρω :D

Link to comment
Share on other sites

OOOPPPPPSSSS

ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ

ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ AUDIOBAHN

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ ΕΕΕΕ

ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ  :rolleyes:

ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΙΝΑΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΑΑΑΤΤΤΤΣΣΣΣΣ

ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ

Πολυ σούπερ μου φαίνεται!!! :D

Link to comment
Share on other sites

OOOPPPPPSSSS

ΚΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ

ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ AUDIOBAHN

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ ΕΕΕΕ

ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ  :D

ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΙΝΑΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΑΑΑΤΤΤΤΣΣΣΣΣ

ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ

Για μενα τα Audiobahn ειναι πανακριβα για τη δουλεια που κανουν και οσο αν αφορα τις πηγες τους δεν ειναι και οι καλυτερες. Η εταιρεια βγαζει αρκετα καλα ηχεια και ενισχυτες αλλα ειναι αρκετα overpriced και μεχρι εκει.

Link to comment
Share on other sites

Όπως προανέφερε και ο φίλος panosgolf5 αν ψάχνεις για κάτι φτηνό που απλά θα παίζει η Sony έχει 2 αρκετά οικονομικές λύσεις CDX - S2020 και CDX -S2250S το 2ο είναι με Mp3. Καλύτερη επιλογή μάρκας με σχετικά φθηνή τιμή είναι η σειρά των Clarion με Mp3 ή και χωρίς.

¶ν τώρα θέλεις μηχάνημα με καλή ποιότητα και ψηφιακές δυνατότητες ήχου θα σου πρότεινα να κοιτάξεις τη σειρά των Pioneer και μετά Alpine και μετά JVC. Σκεπτόμενος την τιμή θα σου έλεγα να αποφύγεις τις flashy οθόνες/προτωποριακούς σχεδιασμούς, δυνατότητες συνδεσιμότητας με άλλες συσκευές κλπ.

Link to comment
Share on other sites

¶ν τώρα θέλεις μηχάνημα με καλή ποιότητα και ψηφιακές δυνατότητες ήχου θα σου πρότεινα να κοιτάξεις τη σειρά των Pioneer και μετά Alpine και μετά JVC. Σκεπτόμενος την τιμή θα σου έλεγα να αποφύγεις τις flashy οθόνες/προτωποριακούς σχεδιασμούς, δυνατότητες συνδεσιμότητας με άλλες συσκευές κλπ.

AYTO ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.ΕΝΑ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΛΑΜΠΟΚΟΠΑΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ :D

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση και απο εμένα...

Ειμαι έτοιμος για αλλαγή της πηγής...έτοιμος για cda9812rb

Υπάρχει λόγος να πάω για την cda9853r ;;;

(Περίπου 50 ευρώ παραπάνω)

Απλά την γνώμη σας

Αντε....και καλά ψώνια!!!

Thanx

post-1668-1121418023_thumb.jpg

post-1668-1121418033_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καμία άποψη για το Pioneer P70BT.

Με ενδιαφέρει περισσότερο ο ήχος για την συγκεκριμένη πηγή και λιγότερο τα καλούδια που έχει (bluetooth , αν και πολύ λειτουργικό).

Δεν σκοπεύω να φτιάξω κανένα demo car απλά έναν ενισχυτή για τα ηχεία της καμπίνας και έναν για ένα γούφερ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Πανος_grc

να ξερεις πως οι πηγες της pioneer προσφερουν τεραστιες δυνατότητες ρυθμίσεων συγκριτικά με ότι αλλο κυκλοφορει στα πλαίσια αυτα, όπως επίσης ειναι και εξαιρετικα αξιοπιστες. ειδικα για τη χρηση που αναφερεις θα σε υπερκαλύψει.. από ποιότητα ηχου, ειδικα τωρα που το χουμε ριξει στα mp3/wma παιζει πιο καταλυτικό ρόλο η ποιότητα αρχείου/εγγραφης και όχι τόσο η πηγη..

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ,,,,ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΗΓΗ,,,,,,,ΤΟ JVC....KVDAX1.....ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΟΥΛΑ,,,,,ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ,,,,ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΗΧΟΥ,,,,,,,,ΑΠΟ ΤΟ BLAUPUNK.......

ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΕΦ ΤΟ ΕΙΔΑΝ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μπαινω στο ψητο κατευθειαν... σκεφτομαι εδω και καιρο να βαλω στο πολακι μου ενα multimedia συστημα με ολα τα καλουδια της τεχνολογιας πανω του...

ηθελα να παρω λοιπον την γνωμη σας πριν κανω αυτη την κινηση...

Ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη πηγη για το value for money αλλα πανω απ'ολα με ενδιαφερει η ποιοτητα αυτης και η αξιοπιστια-αντοχη στο χρονο..

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Αν είναι να πάς για multimedia καλύτερα τα 2din!

Εγώ σκέφτομαι σοβαρά αυτό:

ALPINE - IVA-W200RI

6401_1.JPG

Και αυτό:

KENWOOD - DDX-6029

6410_1.JPG

1.200 και τα 2 κάνουν... πάρε κόσμε...

Link to comment
Share on other sites

βασικα ψανω κατι απο αυτα με την μηχανοκινητη ανακλινομενη οθονη αν εχετε να προτεινετε κατι καλο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.