Jump to content
polo_6566

Φρένα τετραπίστονα

Recommended Posts

Με τις βασεις του Corrado και 280 δισκους (τρυπητους, χαραχτους η και σκετους) και δισκοφρενα πισω το polaki σταματαει μια χαρα. Σωληνακια υψηλης και κανενα πιο αγωνιστικο τακακι και εισαι παραπανω απο ενταξει και απο φρεναρισμα και απο χρηματα σε σερβις. Υπολογιζε μια 300 ευρω δισκοπλακες, βασεις, τακακια, εργασια για μπροστα και αλλα τοσα σχεδον για δισκοφρενα πισω (αν δεν εχει ηδη) και εισαι μια χαρα. Εγω αυτα εχω βαλει και απο φρενα καμια σχεση και σε αποδοση και σε αντοχη στο κυνηγητο.

Edited by Capamaru
Link to comment
Share on other sites

νικο με λενε λοιπον δεν ξερω τι δισκους εχει βαλει αλλα συνηθως δεν βαζει μαιμουδιες π.χ. τα αμορτισερ μαμα τα δικα μου ηταν sucks sport τα φαναρια μας ειναι HELLA κτλ.

νικο εμενα ουτε sucks ηταν,ουτε sport.οταν τα αλλαξα πριν κανα χρονο εβαλα της sucks αλλα δεν νομιζω τα sport μαλλον τα απλα μου εβαλε.(performance λεγονται;).οσο για τα φαναρια εμενα γραφουν valeo....... :o

σε ιδια αυτοκινητα βαζουν διαφορετικα πραγματα;τι κουλαμαρες ειναι αυτες; :wacko:

capamarou την λυση με φρενα corrado την εχω στα υποψιν αλλα στοχος ειναι τα bremboνια μιας και αυτο ειναι το θεμα μου.

αν δεν βρω ακρη με αυτο θα καταφυγω στην δοκιμασμενη και αξιοπιστη λυση του corrado.

thanks :rolleyes:

p.s πισω δισκοφρενα φοραω απο μαμα.

Edited by polo_6566
Link to comment
Share on other sites

νικο εμενα ουτε sucks ηταν,ουτε sport.οταν τα αλλαξα πριν κανα χρονο εβαλα της sucks αλλα δεν νομιζω τα sport μαλλον τα απλα μου εβαλε.(performance λεγονται:lol:.οσο για τα φαναρια εμενα γραφουν valeo....... :lol:

σε ιδια αυτοκινητα βαζουν διαφορετικα πραγματα;τι κουλαμαρες ειναι αυτες; -_-

capamarou την λυση με φρενα corrado την εχω στα υποψιν αλλα στοχος ειναι τα bremboνια μιας και αυτο ειναι το θεμα μου.

αν δεν βρω ακρη με αυτο θα καταφυγω στην δοκιμασμενη και αξιοπιστη λυση του corrado.

thanks :mellow:

p.s πισω δισκοφρενα φοραω απο μαμα.

εισαι σιγουρος? εγω οταν τα αλλαξα τα ειδα και γραφανε πανω sucks

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος? εγω οταν τα αλλαξα τα ειδα και γραφανε πανω sucks

yeap 100% σιγουρος,αλλαχτηκαν παρουσια μου και δεν εγραφαν τιποτις...

Link to comment
Share on other sites

yeap 100% σιγουρος,αλλαχτηκαν παρουσια μου και δεν εγραφαν τιποτις...

οκ. οσο για το θεμα μας παντως κι εγω για brembo θα κοιταγα στην δικια μου περιπτωση ομως θελω τις διαστασεις που εχουν οι μαμα. γιατι αν παθεις λαστιχο δεν μπαινει η ρεζερβα οποτε μενεις στον δρομο και περιμενεις να ερθουν να σε παρουν. καποτε σκιστικε το λαστιχο και επρεπε να αλλαξω με την ρεζερβα αν ειχα αλλαξει δισκοπλακες μεγαλυτερες θα με παιρνανε σηκωτο

Link to comment
Share on other sites

οκ. οσο για το θεμα μας παντως κι εγω για brembo θα κοιταγα στην δικια μου περιπτωση ομως θελω τις διαστασεις που εχουν οι μαμα. γιατι αν παθεις λαστιχο δεν μπαινει η ρεζερβα οποτε μενεις στον δρομο και περιμενεις να ερθουν να σε παρουν. καποτε σκιστικε το λαστιχο και επρεπε να αλλαξω με την ρεζερβα αν ειχα αλλαξει δισκοπλακες μεγαλυτερες θα με παιρνανε σηκωτο

σωστο αυτο που λες αλλα μπορεις να κανεις και το εξης,βαζεις τον πισω τροχο στην θεση του εμπρος που σε'χει πιασει λαστιχο και στην θεση του πισω που ηδη εχεις βαλει εμπροσθεν,βαζεις την ρεζερβα.γινεται,δεν γινεται; :D

Link to comment
Share on other sites

σωστο αυτο που λες αλλα μπορεις να κανεις και το εξης,βαζεις τον πισω τροχο στην θεση του εμπρος που σε'χει πιασει λαστιχο και στην θεση του πισω που ηδη εχεις βαλει εμπροσθεν,βαζεις την ρεζερβα.γινεται,δεν γινεται; :D

το εχεις κανει? δεν ξερω αν γινετε αλλα πιστευω πως δεν γινετε. ασε που αμα αλλαξεις τα μπροστα αλλαζεις και πισω οχι μισες δουλειες. οποτε γινετε?

Link to comment
Share on other sites

το εχεις κανει? δεν ξερω αν γινετε αλλα πιστευω πως δεν γινετε. ασε που αμα αλλαξεις τα μπροστα αλλαζεις και πισω οχι μισες δουλειες. οποτε γινετε?

οχι δεν το εχω κανει απλα ετσι μου ηρθε σαν ιδεα και την εριξα. :D

δεν γνωριζω αν γινεται......

παντως ετσι μαμα που ειναι δεν υπαρχει προβλημα,

αν βαλω τα φρενακια και μου σκασει κανα μπροστινο λαστιχο :D

θα το διαπιστωσω δεοντως.ειδαλως........οδικη και φορτωμα πανω.........τι σκ@@@ τους πλερωνω; upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το εχω κανει απλα ετσι μου ηρθε σαν ιδεα και την εριξα. :rolleyes:

δεν γνωριζω αν γινεται......

παντως ετσι μαμα που ειναι δεν υπαρχει προβλημα,

αν βαλω τα φρενακια και μου σκασει κανα μπροστινο λαστιχο :D

θα το διαπιστωσω δεοντως.ειδαλως........οδικη και φορτωμα πανω.........τι σκ@@@ τους πλερωνω; upyours.gif

:D:D:D:thumbsup::thumbsup::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακούστε μόντα που έκανε ένας φίλος σε ένα C2 για να χώρέσουν οι τετραπίστονες της BREMBO στις 16άρες του VTS.Έβαλε αποστάτες στις ρόδες συνολικά 4cm(2 στην μία μεριά και 2 αρτην άλλη) και μπουλόνια SPARCO και κάτσανε μία χαρούλα οι δαγκάνες με τους μεγαλύτερους δίσκους.Από ότι μου είπε κάτι ανάλογο έκανε και ο αδερφός του σε XARA μόνο που αντί για αποστάτες αυτός έβαλε ζάντες με μεγαλύτερο offset και πάλι κάτσανε όλα.

Οι ζάντες αλουμινίου έχουν την τάση πρός το έξω μέρος(αυτό που βλέπουμε) να κάνουν ένα δόντι για να μή σπάνε οι ακτίνες.Αν λοιπόν "σπρώξεις" αυτό το δόντι πρός τα έξω τότε έχεις περισότερο χώρο για της δαγκάνες.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακούστε μόντα που έκανε ένας φίλος σε ένα C2 για να χώρέσουν οι τετραπίστονες της BREMBO στις 16άρες του VTS.Έβαλε αποστάτες στις ρόδες συνολικά 4cm(2 στην μία μεριά και 2 αρτην άλλη) και μπουλόνια SPARCO και κάτσανε μία χαρούλα οι δαγκάνες με τους μεγαλύτερους δίσκους.Από ότι μου είπε κάτι ανάλογο έκανε και ο αδερφός του σε XARA μόνο που αντί για αποστάτες αυτός έβαλε ζάντες με μεγαλύτερο offset και πάλι κάτσανε όλα.

Οι ζάντες αλουμινίου έχουν την τάση πρός το έξω μέρος(αυτό που βλέπουμε) να κάνουν ένα δόντι για να μή σπάνε οι ακτίνες.Αν λοιπόν "σπρώξεις" αυτό το δόντι πρός τα έξω τότε έχεις περισότερο χώρο για της δαγκάνες.

οι αποστατες μπαινουν για αλλους λογους κι οχι γιαυτο που εκανε ο φιλος σου

οσο για αυτο που συζηταμε, λεμε πως θα βαλεις την ρεζερβα αν εχεις μεγαλυτερες δισκοπλακες

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι για τα brembo οχι τι κανεις αμα βαλεις brembo και παθεις λαστιχο, οποτε ο doctor καλα σας απαντησε, εσεις ειστε εκτος θεματος. Τωρα τα brembo ειναι πολυ κακο για το τιποτα κατα την προσωπικη μου γνωμη, γιατι το polaki που ειναι και παναλαφρο πρεπει να ξεπερασει τα 250 αλογα για να εχεις αναγκη απο τετοια φρενα. Τα περισσοτερα τουρμπισμενα polo που εχω δει με 200HP και πανω ολα φρενα corrado φορανε και σταματανε μια χαρα. Ασε που με 300 ευρω ξεμπερδευεις χωρις να αλλαξεις τιποτα ενω με τα brembo απο οτι εχω καταλαβει αλλαζεις ζαντες με το καλημερα για να χωρεσουν. Polo 6n-6n2 με 16αρα ζαντα ξερετε τι εφιαλτης ειναι...? Τεσπα αμα εχετε τα μαρουλια και την ορεξη να βαλετε brembo με το καλο, αλλα κατα την γνωμη μου ειναι πολλα τα λεφτα...

Ξερωωωω γωωωω....???

Link to comment
Share on other sites

οι αποστατες μπαινουν για αλλους λογους κι οχι γιαυτο που εκανε ο φιλος σου

οσο για αυτο που συζηταμε, λεμε πως θα βαλεις την ρεζερβα αν εχεις μεγαλυτερες δισκοπλακες

Καλά άμα έχεις λύσει όλα τα άλλα προβλήματα και το μόνο που σου μένει είναι το τί θα κάνεις άμα σε πιάσει λάστιχο τότε πάρε ένα FAST και μία τρόμπα και είσαι εντάξι.

Όσο για τους αποστάτες δεν μιλάω για τα φρένα αλλά για προθύκες όπως αυτές της ΜΤΜ για να μεγαλώσει το μετατρόχιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά άμα έχεις λύσει όλα τα άλλα προβλήματα και το μόνο που σου μένει είναι το τί θα κάνεις άμα σε πιάσει λάστιχο τότε πάρε ένα FAST και μία τρόμπα και είσαι εντάξι.

Όσο για τους αποστάτες δεν μιλάω για τα φρένα αλλά για προθύκες όπως αυτές της ΜΤΜ για να μεγαλώσει το μετατρόχιο.

καταλαβα τι εννοουσες και γιαυτο σου απαντησα

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι για τα brembo οχι τι κανεις αμα βαλεις brembo και παθεις λαστιχο, οποτε ο doctor καλα σας απαντησε, εσεις ειστε εκτος θεματος. Τωρα τα brembo ειναι πολυ κακο για το τιποτα κατα την προσωπικη μου γνωμη, γιατι το polaki που ειναι και παναλαφρο πρεπει να ξεπερασει τα 250 αλογα για να εχεις αναγκη απο τετοια φρενα. Τα περισσοτερα τουρμπισμενα polo που εχω δει με 200HP και πανω ολα φρενα corrado φορανε και σταματανε μια χαρα. Ασε που με 300 ευρω ξεμπερδευεις χωρις να αλλαξεις τιποτα ενω με τα brembo απο οτι εχω καταλαβει αλλαζεις ζαντες με το καλημερα για να χωρεσουν. Polo 6n-6n2 με 16αρα ζαντα ξερετε τι εφιαλτης ειναι...? Τεσπα αμα εχετε τα μαρουλια και την ορεξη να βαλετε brembo με το καλο, αλλα κατα την γνωμη μου ειναι πολλα τα λεφτα...

Ξερωωωω γωωωω....???

και γιατι ειναι εφιαλτης οι 16αρες σε 6n2;εγω τετοιες σκεφτομαι να βαλω.λιγοι ειναι που εχουν βαλει 16αρες και ακομα 17αρες;παθαν τιποτις :D

για να μην αναφερθω σε μαμα αυτικινητα με 16αρες...

fabia s.e-115 ps 16αρες

ή

punto 95ps 17αρες.

το δικο μου ειναι 101 και δυναμ/νο απο μαμα 106,τοσο πολυ λαθος ειναι να βαλω 16αρες;

με την καταλληλη

διασταση ελαστικου οι απωλεις σε βημα ειναι σχεδον αμελητεες.

και βαζεις και τα bremboνια και εισαι τουμπανο :)

Link to comment
Share on other sites

αυτο που θελουν να σου πουν τα παιδια ειναι οτι δεν εχει νοημα να δωσεις τοσα πολλα λεφτα να βαλεις 4πιστονα αφου τα αλογα και οι επιδοσεις του αυτοκινητου ειναι μετρια....

ναι μεν απο εμφανιση και αποδοση θα ειναι αψογα αλλα....

μπορεις να βαλεις με 300 ευρω απο corrado και τα υπολοιπα που θα εδινες για 4πιστονα βαζεις κατι για να δυναμωσει το μοτερ...

παντως αν δεν υπαρχει η προοπτικη το αυτοκινητο να φτασει τα 180 και πανω νομιζω δεν χρειαζονται τα brembo.

γνωμη μου παντα :(

Link to comment
Share on other sites

και γιατι ειναι εφιαλτης οι 16αρες σε 6n2;εγω τετοιες σκεφτομαι να βαλω.λιγοι ειναι που εχουν βαλει 16αρες και ακομα 17αρες;παθαν τιποτις ;)

για να μην αναφερθω σε μαμα αυτικινητα με 16αρες...

fabia s.e-115 ps 16αρες

ή

punto 95ps 17αρες.

το δικο μου ειναι 101 και δυναμ/νο απο μαμα 106,τοσο πολυ λαθος ειναι να βαλω 16αρες;

με την καταλληλη

διασταση ελαστικου οι απωλεις σε βημα ειναι σχεδον αμελητεες.

και βαζεις και τα bremboνια και εισαι τουμπανο :(

Ειδικά στο 6Ν και 6Ν2 δεν είναι το θέμα τόσο ότι θα κώβει η 16άρα αλλά ότι θα έχεις τόσο χαμιλό προφίλ που κάθε φορά που θα έχει χαραμάδα στον δρόμο θα νομίζεις ότι περνάς από γραμές τρένου.Όσο για τις 17άρες σε 6Ν2 το αφήνω ασχολίαστο γιατί απλά με 30 προφίλ ελαστικού μιλάμε για περίπου 1000-1500€ άν όχι παραπάνω για λάστιχα.¶σε που δεν νομίζω ότι μπορούν να χωρέσουν

Link to comment
Share on other sites

και γιατι ειναι εφιαλτης οι 16αρες σε 6n2;εγω τετοιες σκεφτομαι να βαλω.λιγοι ειναι που εχουν βαλει 16αρες και ακομα 17αρες;παθαν τιποτις ;)

για να μην αναφερθω σε μαμα αυτικινητα με 16αρες...

fabia s.e-115 ps 16αρες

ή

punto 95ps 17αρες.

το δικο μου ειναι 101 και δυναμ/νο απο μαμα 106,τοσο πολυ λαθος ειναι να βαλω 16αρες;

με την καταλληλη

διασταση ελαστικου οι απωλεις σε βημα ειναι σχεδον αμελητεες.

και βαζεις και τα bremboνια και εισαι τουμπανο :(

Ολα τα αμαξια που αναφερεις φορανε 45αρι προφιλ ελαστικου το λιγοτερο. Καλα για το punto με τα 95ps και τις 17αρες δεν θα σχολιασω τις επιδοσεις του γιατι το εχω πετυχει σε φαναρι και εχει βαλει και στην τσεπη. Εχεις δικιο οτι το βημα δεν θα αλλαξει αλλα με 40αρι προφιλ μια λακουβα (στυλ κρατηρας μετεωρητη) και η ζαντα εχει παει περιπατο, το λιγοτερο να σου στραβωσει. Τεσπα τα brembo πολυ καλα ειναι αλλα αν δεν σκοπευεις να ξεπερασεις τα 200 αλογα δεν θα σου πολυ χρειαστουν και μπορεις να δωσεις τα φραγκα αυτα καπου αλλου.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολους για τις προτασεις-συμβουλες.οντως το κοστος των brembo ειναι μεγαλο,απλα σκεφτομαι για κατι σε μετ/νο ή καμμια προσφορα αν βρω.

το θεμα των φρενων απο corrado το σκεφτομαι ζεστα και εκει θα καταληξω αν δεν βρω τιποτα απο brembo.

αλλα τα brembo ειναι brembo ρε παιδες και ειναι κ@@@!!.

το μοτερακι με τα 101 εμενα με ικανοποιει μιας και δεν τρελαινομαι για βελτιωσεις πανω σε μαμα αυτοκινητα.

προτιμω τα μαμα με 150 και βαλε ιππους.

χωρια που δεν εχω σκοπο να γινω ο καλυτερος πελατης του βενζιναδικου που φουλαρω,μιας και μια αναβαθμιση ιππων θα μου στοιχιζε χρημα για να γινει και μονιμο χρημα για να ταιζω τα αλογακια του μοτερ. ;)

Edited by polo_6566
Link to comment
Share on other sites

ανάλογα πως το πας... σίγουρα μετά τη βελτίωση γλυκαίνεσαι και το πας τάπα στην αρχή αλλά μετά συνετίζεσαι ;)

Εδώ όταν ακόμα ήταν 1000αράκι εμένα, έβαλα εξάτμιση από καταλύτη και πίσω και μια χοάνη και έκαιγα περισσότερα απ'όσο τα 1.4 στην αρχή... (η χαρά του παιδιού, ακουγεται ωραία το πάμε και τεζα tongue.gif ).

Πάντως πέρα από την πλάκα τα Corrado-φρενα είναι πολύ καλή λύση :D

Link to comment
Share on other sites

μιας και ψαχνω για την λυση στο τι να βαλω αλλαζοντας δισκοπλακες και χωρις να αλλαξω την διαμετρο που υπαρχει εχω αποφασισει να αλλαξω σιγουρα τα σωληνακια και να μην βαλω τρυπητες ομως μενει 1 ερωτημα ακομα: απλες η χαρακτες και ποιας εταιριας brembo? zimmerman? galfer? ate? τι? θα ηθελα την γνωμη σας. μηπως απλα με τα σωληνακια θα ειμαι ενταξει?

Link to comment
Share on other sites

μιας και ψαχνω για την λυση στο τι να βαλω αλλαζοντας δισκοπλακες και χωρις να αλλαξω την διαμετρο που υπαρχει εχω αποφασισει να αλλαξω σιγουρα τα σωληνακια και να μην βαλω τρυπητες ομως μενει 1 ερωτημα ακομα: απλες η χαρακτες και ποιας εταιριας brembo? zimmerman? galfer? ate? τι? θα ηθελα την γνωμη σας. μηπως απλα με τα σωληνακια θα ειμαι ενταξει?

επειδη και εμενα θελουν αλλαγη και το κοιταξα ο πατερας ειπε galfer η brembo σχεδον ιδιες.τα brembo ta ξερεις σαν ποιοτητα τα galfer ειναι εξισου καλα ειχα στο παλιο και σταματαγε μια χαρα.οσο για τις χαρακτες κανουν λιγο θορυβο και ανεβαινει το κοστος αρκετα και με απλες θα εισαι μια χαρα,

Link to comment
Share on other sites

επειδη και εμενα θελουν αλλαγη και το κοιταξα ο πατερας ειπε galfer η brembo σχεδον ιδιες.τα brembo ta ξερεις σαν ποιοτητα τα galfer ειναι εξισου καλα ειχα στο παλιο και σταματαγε μια χαρα.οσο για τις χαρακτες κανουν λιγο θορυβο και ανεβαινει το κοστος αρκετα και με απλες θα εισαι μια χαρα,

αρα συμφωνεις να βαλω απλες χωρις τρυπες και χαραγματα και να αλλαξω μονο σωληνακια

τι δισκοπλακες φορανε τα πολακια μας ξερεις [νομιζω zimmerman]

Link to comment
Share on other sites

αρα συμφωνεις να βαλω απλες χωρις τρυπες και χαραγματα και να αλλαξω μονο σωληνακια

τι δισκοπλακες φορανε τα πολακια μας ξερεις [νομιζω zimmerman]

καλησπερα.εφοσον δεν εχεις σκοπο να αλλαξεις διαμετρο και να κρατησεις την μαμα εχεις επιλογες καλες.

μαζι με τα σωληνακια που σκεφτεσαι να βαλεις,βαλε ενα καλο τακακι και τους δισκους και εισαι τζετ.

απο δισκους σου προτεινω απλους,οχι χαρακτους ή τρυπητους ή και τα δυο,πολυ απλα γιατι ειναι αρκετα ακριβοτεροι των απλων και επειδη δεν προκειται να δης καμμια απολυτως διαφορα στο φρεναρισμα σου.ειναι μονο για μουρη και για αυτoκινητα πολλων ιππων που οντως θα εχει μια (αμελητεα)διαφορα το φρεναρισμα λογω καλυτερης απαγωγης της θερμοτητας.χωρια που θα σου φαγονωνται πολυ γρηγοροτερα τα τακακια και θα θες συχνοτερες αλλαγες.

σε δισκους κορυφαιες brembo,galfer,ate,tarox,ebc,balc-motortext,bradi,derok,air dynamics.

η ziemmerman οχι και τοσο,εχω διαβασει για διαφορα.ειναι καλη αλλα δεν συγκρινεται με τις αλλες.

το polo 6n2 φοραει δισκους γερμανικους και ειναι τις lucas νικο.το ξερω γιατι ρωτησα προχτες σε μαγαζι και βαση του αρ.πλαισιου του αμαξιου μου ειπε το μαμα ανταλλακτικο.εντελως πληροφοριακα λοιπον σου λεω οτι:φοραει δισκους αεριζομενους απλους,μαρκας lucas,256χ20 το μεγεθος και κοστιζει το σετ 69¤.

αν εχεις μεινει ικανοποιημενος απο τα μαμα δισκακια,μπορεις να βαλεις τα ιδια με 69¤. :lol:

Edited by polo_6566
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εφοσον δεν εχεις σκοπο να αλλαξεις διαμετρο και να κρατησεις την μαμα εχεις επιλογες καλες.

μαζι με τα σωληνακια που σκεφτεσαι να βαλεις,βαλε ενα καλο τακακι και τους δισκους και εισαι τζετ.

απο δισκους σου προτεινω απλους,οχι χαρακτους ή τρυπητους ή και τα δυο,πολυ απλα γιατι ειναι αρκετα ακριβοτεροι των απλων και επειδη δεν προκειται να δης καμμια απολυτως διαφορα στο φρεναρισμα σου.ειναι μονο για μουρη και για αυτoκινητα πολλων ιππων που οντως θα εχει μια (αμελητεα)διαφορα το φρεναρισμα λογω καλυτερης απαγωγης της θερμοτητας.χωρια που θα σου φαγονωνται πολυ γρηγοροτερα τα τακακια και θα θες συχνοτερες αλλαγες.

σε δισκους κορυφαιες brembo,galfer,ate,tarox,ebc,balc-motortext,bradi,derok,air dynamics.

η ziemmerman οχι και τοσο,εχω διαβασει για διαφορα.ειναι καλη αλλα δεν συγκρινεται με τις αλλες.

το polo 6n2 φοραει δισκους γερμανικους και ειναι τις lucas νικο.το ξερω γιατι ρωτησα προχτες σε μαγαζι και βαση του αρ.πλαισιου του αμαξιου μου ειπε το μαμα ανταλλακτικο.εντελως πληροφοριακα λοιπον σου λεω οτι:φοραει δισκους αεριζομενους απλους,μαρκας lucas,256χ20 το μεγεθος και κοστιζει το σετ 69¤.

αν εχεις μεινει ικανοποιημενος απο τα μαμα δισκακια,μπορεις να βαλεις τα ιδια με 69¤. :lol:

οκ τι διαφορες εχουν οι δικες του απο τις brembo, galfer, ate, zimmerman?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.