Jump to content
kouliss

Ναύπακτος 10-11 Νοεμβρίου 2007

Recommended Posts

doggy μέσα... με ποιά/ον θα σας ενημερώσω σύντομα, όπως και να έχει δικλινούμπα για εμένα!

Α! και NOS... τον παίρνεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα ερθω να σας γνωρισω. Αλλα δε θα χρειαστω δωματιο. Απεχει μολις 20 λεπτα απο το σπιτι μου! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ειμαι εκει αλλα δεν θα μεινω στο ξενοδοχειο...να'ναι καλα το ξαδερφακι μου που σπουδαζει ναυπακτο και εχουμε τα κονε για την διανυκτερευση!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά δεν υπάρχει πρόβλημα για όσους δεν μείνουν στο ξενοδοχείο... όμως θα χάσουν τις καλύτερες φάσεις που γίνονται εκείνες τις ώρες ;)

Απλά όσοι δεν μείνετε στο ξενοδοχείο δηλώστε μας τον αριθμό ατόμων που θα φέρετε για την ταβέρνα και την βραδυνή έξοδο καθώς είναι σημαντικό για την καλύτερη εξυπηρέτηση μας ;)

Link to comment
Share on other sites

μετα απο συζητηση που ειχα την πεμπτη με τον Afterdark πιστευω πως πρεπει να λυθει και κατι αλλο για το ταξιδι [για οσους τελικα απο εμας μπορουν να ερθουν] καποιοι θα μπορουν να ξεκινησουν μετα της 16:00-17:00μ.μ. τι θα γινει σε τετοια περιπτωση? θα υπαρχει και 2ρο γκρουπ που θα ξεκινησει τετοια ωρα? για ναυπακτο η ο καθενας παει μονος του και οσοι μπορουν συνενοουνται μεταξυ τους και πανε?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ετσι Νικο.

Συνεννοησου με καποιον που θα φυγει απογευμα. Οπως επισης μπορει μερικοι να ερθουν και Κυριακη πρωι. B)

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ειμαι απογευματινος παιδια....ενα δικλινο για το βραδυ αλλα αναχωρηση-αφιξη ΣΑΒΒΑΤΟ απογευμα...

οποιος μπορει απογευματινη αναχωρηση....ενα πμ να συννενοηθουμε

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΙΔΕΣ,Ε ΜΕ ΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ ΒΕΒΑΙΩΣ,ΒΕΒΑΙΩΣ.ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ!!!! smurf2.jpgsmurf2.jpg (ΞΕΡΗΣ ΕΣΥ).ΧΡΗΣΤΟ(SAIYAN) ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ........ΞΕΡΗΣ ΕΣΥ!ΜΠΟΥΖ....ΕΕΕΕΕΕΕΚΛΗΣΙΑ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ. ΣΗΜ.1 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΕ PUMPERS ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΜΗΝ ΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ????????? :rolleyes::D:blink: ΣΗΜ.2 ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ Ο ΘΑΝΟΣ(BAD BOY)ΕΝΑ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!! :o:thumbsup: ΣΗΜ.3 ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ??ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΘΑ ΜΑΣ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟ new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΙΔΕΣ,Ε ΜΕ ΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ ΒΕΒΑΙΩΣ,ΒΕΒΑΙΩΣ.ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ!!!! smurf2.jpgsmurf2.jpg (ΞΕΡΗΣ ΕΣΥ).ΧΡΗΣΤΟ(SAIYAN) ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ........ΞΕΡΗΣ ΕΣΥ!ΜΠΟΥΖ....ΕΕΕΕΕΕΕΚΛΗΣΙΑ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ. ΣΗΜ.1 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΕ PUMPERS ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΜΗΝ ΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ????????? :lol::lol::lol: ΣΗΜ.2 ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ Ο ΘΑΝΟΣ(BAD BOY)ΕΝΑ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol: ΣΗΜ.3 ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ??ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΘΑ ΜΑΣ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟ new_sugkrotima.gif

μακαρι να μπρεσω να ερθω [οικογενειακος] θα εχει και παρεα τον χαρη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

λογο οτι και εγω εχω μαγαζι και θα μπορω να φυγω Σαββατο μετα τις 3 . . . .

οποιος θελει (Afterdark ,ktl) να βρεθουμε στα διοδια της Ελευσινας στις 3? ,4? , 5?

(οτι ωρα θελετε ) να παμε ολοι μαζι παρεα εως την Ναυπακτο... :lol:

τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

τρίκλινο τελικά για μένα.

με μια μικρή επιφύλαξη αντί για τρίκλινο , 2 δίκλινα. αλλα αυτό θα το ξέρω μετά τις 22.

ελπίζω να μην υπάρξει πρόβλημα για μια μικρή αλλαγή την τελευταία στιγμή ε? :lol:

Link to comment
Share on other sites

κάτι θα κάνουμε και για σένα....

απλά όσο πιο γρήγορα κάνετε κράτηση και φυσικά πληρώσετε είναι καλύτερα για την δική μας οργάνωση.....

Βοηθήστε μας και σεις ώστε όλα να κυλήσουν ομαλά όπως πάντα....

Link to comment
Share on other sites

μέσα και εγώ για την εκδρομή.... ως συνοδηγός (...τωρα με ποιον.... 'ιδωμεν)

Ναταλια... δεξια πατημενη μουρη μεσα... ευθεια 100 σε αριστερη κομενη μουρη μεσα... ευθεια 40... παρκαρε... καπως ετσι θα ειναι η διαδρομη μας μεχρι ναυπακτο :lol:.

Link to comment
Share on other sites

λογο οτι και εγω εχω μαγαζι και θα μπορω να φυγω Σαββατο μετα τις 3 . . . .

οποιος θελει (Afterdark ,ktl) να βρεθουμε στα διοδια της Ελευσινας στις 3? ,4? , 5?

(οτι ωρα θελετε ) να παμε ολοι μαζι παρεα εως την Ναυπακτο... :thumbsup:

τι λετε?

Μέσα αν έρθω, θα σε πάρω τηλ ή αύριο ή μεθαύριο να σου πω σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι να βλεπω συμμετοχες...........!!!!!!!!!!!! θα γινει πανηγυρι τρελο!!!!!! new_sugkrotima.gif

Να πω...........κανα προγραμματακι θα βγει να ξερουμε που βαδιζουμε? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.