Jump to content
kouliss

Ναύπακτος 10-11 Νοεμβρίου 2007

Recommended Posts

μια και ξεχασα να το γραψω δικλινο για μενα και την Βαννεσα :thumbsup:

ε μια και θα ναι και το NOS-οχημα αισθανθηκα μια ...ανατριχιλα tongue.giftongue.gif Μανο φυγε με τους πρωινους

για να φτασεις μεχρι να ρθω εγω με τους απογευματινους -_-:whistling::whistling::lol::lol::lol: ...

Κωστα[bassako] ορισε ενα ραντεβου στα διοδια....εγω μπορω ειτε 4...ειτε 5 το απογευμα....

Link to comment
Share on other sites

ε μια και θα ναι και το NOS-οχημα αισθανθηκα μια ...ανατριχιλα tongue.giftongue.gif Μανο φυγε με τους πρωινους

για να φτασεις μεχρι να ρθω εγω με τους απογευματινους :thumbsup:-_-:whistling::whistling::lol::lol: ...

Κωστα[bassako] ορισε ενα ραντεβου στα διοδια....εγω μπορω ειτε 4...ειτε 5 το απογευμα....

α σε τροει ο ποποσ σουυυυυυυ :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως θα πρότεινα το απογευματινό κομβόι να φύγει στις 5 ώστε όλοι να προλάβουν που δουλεύουν σε μαγαζιά ή έχουν δικιά τους επιχείρηση....και να μην έρθουν σκορποχώρι....

εγώ πάντως θα μαι εκεί από το πρωί...χιχιχι,,,!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

α σε τροει ο ποποσ σουυυυυυυ :whistling:

ελα να σου δειξω την τριχα....σηκωθηκε :thumbsup:-_-:whistling:upyours.gif

συμφωνω και με τον γιαννη[doumasj]...5 στα διοδια......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Θα υπαρξει συναντηση καπου στην Αθηνα γι`αυτους που δε μπορουν να ξεκινησουν απο Σαββατο και θα ερθουν μονο Κυριακη. Να ξεκινησουμε ολοι μαζι η θα ξεκινισει ο καθενας ξεχωριστα ??? ^_^

Edited by BillVWRuleZ
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Θα ανακοινωθεί σύντομα το πρόγραμμα, μην αγχώνεστε.

BTW, σταματήστε τα off και troll posts. Εδώ κανονίζουμε τα της εκδρομής.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΙ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ, ΕΦΟΣΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ!

Link to comment
Share on other sites

Ναταλια... δεξια πατημενη μουρη μεσα... ευθεια 100 σε αριστερη κομενη μουρη μεσα... ευθεια 40... παρκαρε... καπως ετσι θα ειναι η διαδρομη μας μεχρι ναυπακτο ^_^.

έκλεισε.... "Playstation" θα πηγαίνει το όχημα! :rolleyes:

Ενα δικλινο για μένα Please...

Link to comment
Share on other sites

Καλα θα γινει χαβαλες χωρις τον σβουρα? worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif θα ρθω και εγω ετσι για να σας την σπασω. ρε που θα μεινω που θαμαι μονος?? παιζει να μοιραστουμε με κανεναν το δωματιο??? withstupid.gifwithstupid.gifwithstupid.gifwithstupid.gif πωπω τi θα γινει, E RE GLENTIA new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif σβουρ σβουρ σβουραςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

παιδια μου! ! !

για οσους θα ερθουν Σαββατο απογευμα λογο δουλειας (μαγαζια κτλ)

ραντεβου 5 το απογευμα στα διοδια της Ελευσινας!

:D θα ειμαι και εγω εκει να παμε ολοι μαζι παρεα! :D

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου! ! !

για οσους θα ερθουν Σαββατο απογευμα λογο δουλειας (μαγαζια κτλ)

ραντεβου 5 το απογευμα στα διοδια της Ελευσινας!

:D θα ειμαι και εγω εκει να παμε ολοι μαζι παρεα! :D

ευχαριστω!

ok Κωτσο....... tongue.gif

:lol::lol::thumbsup::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Όλοι όσοι επιθυμείτε την συμμετοχή σας θα πρέπει μέχρι την Δευτέρα 22 Οκτώβρη να έχετε δηλώσει και καταβάλλετε το ποσό στον αντίστοιχο υπεύθυνο.

Τα μέλη της Αθήνας και λοιπής Ελλάδας μπορείτε να επικοινωνείτε με τον: doumasj

Τα μέλη της Θεσσαλονίκης και της Λάρισας με τον: Latousakis

Τα μέλη των Ιωαννίνων με τον: PAGOURISTAS

Τα μέλη της Λαμίας με τον: GraveDigger

Ειδικά για την Αθήνα ο Doumasj θα είναι μαζί σας στην συνάντηση της Πέμπτης αλλά και της Κυριακής προκειμένου να καταβάλλετε το ποσό και να δηλώσετε την συμμετοχή σας!

Επίσης εάν θέλετε να καταθέσετε το ποσό σε τραπεζικό λογαριασμό θα πρέπει να επικοινωνήσετε μέσω Π.Μ. με τον doumasj.

Link to comment
Share on other sites

εμένα ο αριθμός του δωματίου μου θαπαραμείνει επτασφράγιστο μυστικό γιατί μπορεί να χω και καμιά περίεργη επίσκεψη όπως στο ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ....

Στο πήλιο γιατί δεν μου κάνανε τπτ δεν ξέρω....Ήσυχα τα παιδάκια......

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
εμένα ο αριθμός του δωματίου μου θαπαραμείνει επτασφράγιστο μυστικό γιατί μπορεί να χω και καμιά περίεργη επίσκεψη όπως στο ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ....

Στο πήλιο γιατί δεν μου κάνανε τπτ δεν ξέρω....Ήσυχα τα παιδάκια......

mpouxaxaxa ετσι σε θελω να αφηνεις την επιφυλαξη κ να νομιζεις οτι ολα θα πανε πριμα..........

Link to comment
Share on other sites

Κοιμήσου ήρεμος εσύ Γιάννη.. κοιμήσου ήρεμος.....

Μόνο ευχήσου το ξενοδοχείο να μην έχει πόρτες με κλειδαριές τύπου Smart Card (credit card key), αλλά με κανονικό κλειδί! Γιατί αν έχει κάρτα για να ανοιγοκλείνει η πόρτα σου... λυπάμαι, χάσατε!!

ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΜΟΝΟ! Τέλος!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ερθω γιατι ξερω οτι θα περασουμε καλα new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif παραλιγο να στουκαρω withstupid.gifwithstupid.gifwithstupid.gifwithstupid.gif το αμαξι απο τα νευρα μου επανω σε μια κολονα. @#@##@##@$# την τρελα μου

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

εμένα ο αριθμός του δωματίου μου θαπαραμείνει επτασφράγιστο μυστικό γιατί μπορεί να χω και καμιά περίεργη επίσκεψη όπως στο ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ....

Στο πήλιο γιατί δεν μου κάνανε τπτ δεν ξέρω....Ήσυχα τα παιδάκια......

κανε το σταυρο σου...... :):D:D δεν ξερεις τι σε περιμενει.....:lol:

οχι μονο εσενα αλλα ολους μας.... new_sugkrotima.gif αρχισαν τα οργανα...... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου! ! !

για οσους θα ερθουν Σαββατο απογευμα λογο δουλειας (μαγαζια κτλ)

ραντεβου 5 το απογευμα στα διοδια της Ελευσινας!

:lol: θα ειμαι και εγω εκει να παμε ολοι μαζι παρεα! :lol:

ευχαριστω!

Μαλον θα ειμαι και εγω στο group των εργαζομενων λογω bunny ελπιζω οχι οπως στο Βολο,ξερεις εσυ -κολλαρα--

κανε το σταυρο σου...... :D:D:lol: δεν ξερεις τι σε περιμενει.....:lol:

οχι μονο εσενα αλλα ολους μας.... new_sugkrotima.gif αρχισαν τα οργανα...... tongue.giftongue.giftongue.gif

με τα ''οργανα'' υποννοεις ΚΑΤΙ ???? :)dead.gif

Link to comment
Share on other sites

κανε το σταυρο σου...... :):D:D δεν ξερεις τι σε περιμενει.....:whistling:

οχι μονο εσενα αλλα ολους μας.... new_sugkrotima.gif αρχισαν τα οργανα...... tongue.giftongue.giftongue.gif

Μας βλεπω να το ξεχτιζουμε το ξενοδοχειο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια ακυρο γιατι προεκυψε γαμος.....δεν θα μπορεσω να ρθω...εκτος κι αν ερθω κυριακη

πρωι......θα δουμε....

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω εχω γαμο εκεινη την ημερα, αλλα δεν μασαω!

Θα καει η Ναυπακτος λεμε!!!!!!

Δηλωστε συμμετοχες το συντομοτερο, βοηθειστε μας να οργανωσουμε αυτο το διημερο οσο καλυτερα γινεται :)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αρραβωνα [ οχι τον δικο μου ] ειχα αλλα ξερεις τωρα. αφηνω την τρελοπαρεα του κλαμπ για γαμους και αρρβωνες. μην καψω το τςι

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

σημερα(πριν λιγο) μιλησα με viruz και μου ειπε να ερθουμε

τωρα ολα θα κριθουνε αυριο

αλλα καλου κακου ενα δικλινο με πρωινο

θελω να γνωρισω κατι κ@λοπαιδα που ανηκουνε στο vwclub

Link to comment
Share on other sites

σημερα(πριν λιγο) μιλησα με viruz και μου ειπε να ερθουμε

τωρα ολα θα κριθουνε αυριο

αλλα καλου κακου ενα δικλινο με πρωινο

θελω να γνωρισω κατι κ@λοπαιδα που ανηκουνε στο vwclub

ποιους εννοεις Γιαννακη??? :(

εντε ελα ρε που το σκεφτεσαι κιολας,γιαυτο ειναι οι πανελληνιες για να γνωριζομαστε κοι οι πιο απομακρισμενοι.........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.