Jump to content
kouliss

Ναύπακτος 10-11 Νοεμβρίου 2007

Recommended Posts

Guest nionios
ποιους εννοεις Γιαννακη??? :whistling:

εντε ελα ρε που το σκεφτεσαι κιολας,γιαυτο ειναι οι πανελληνιες για να γνωριζομαστε κοι οι πιο απομακρισμενοι.........

να γνωρισω και σενα

μετα και τον πετρο με την ελενη που τους το χρωσταω

αν αρχισω να λεω τωρα θα φτασει η πανελληνια και ακομα θα γραφω tongue.gif

Α ακουω και παραγγελιες για τσουρεκια tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:(:D :D :D

Edited by nionios
Link to comment
Share on other sites

να γνωρισω και σενα

μετα και τον πετρο με την ελενη που τους το χρωσταω

αν αρχισω να λεω τωρα θα φτασει η πανελληνια και ακομα θα γραφω tongue.gif

Α ακουω και παραγγελιες για τσουρεκια tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:(:D :D :D

τρίγωνα θεσσαλονίκης.....1 κιλό....

Link to comment
Share on other sites

Kωστα(Bassako) αναλογα ποιοι θα μαζευτουνε για το απογευματινο γκρουπ, θα κανονισω με ποιους θα παω tongue.gif

Αν και με βλεπω για απογευμα.....

Edited by ToT
Link to comment
Share on other sites

Τα όργανα άρχισαν από τώρα και οι εκατέρωθεν απειλές περί του τί πρόκειται να συμβεί στην ΝΑΥΠΑΚΤΟ από τα μέλη μας στην σημερινή συνάντηση που έγινε στο OLYMPICO....Εγώ πάντως δεν ξέρω τπτ....

Μέχρι στιγμής τα άτομα που χουν δώσει λεφτά είναι:

doumasj+1 -> 2κλινο χωρίς πρωινό

tot+1 -> 2κλινο με πρωινό

latou+1 -> 2κλινο χωρίς πρωινό

polo1.6t+1 -> 2κλινο χωρίς πρωινό

bassakosvr6+mayh3m -> 2κλινο χωρίς πρωινό

liliantsi+2 -> 3κλινο χωρίς πρωινό

MIXOSGOLFGT+NOS -> 2κλινο χωρίς πρωινό

Badboy+PanosVR6 -> 2κλινο χωρίς πρωινό

lupakos+1 -> 2κλινο χωρίς πρωινό

stelth+1 -> 2κλινο με πρωινό

petrose melissia+bunny -> 2κλινο χωρίς πρωινό

jimmakos+1 -> 2κλινο με πρωινό

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω νιονιος + 1 για δίκλινο απο Β. Ελλάδα, ή νιονιος +2 για Τρίκλινο (με viruZ), ή αλλιώς ένα δίκλινο νιονιος, κι ένα δίκλινο viruZ. Αύριο κανονίζεται το θέμα τους και ποστάρω τα λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

εγω πουθαρθω μονος γιατι χωρισα με την αλλη που θα κοιμηθω [λεμε τωρα ] withstupid.gifwithstupid.gifwithstupid.gif ???? στο αμαξι ??????????? new_grrrr.gifnew_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
Να προσθέσω νιονιος + 1 για δίκλινο απο Β. Ελλάδα, ή νιονιος +2 για Τρίκλινο (με viruZ), ή αλλιώς ένα δίκλινο νιονιος, κι ένα δίκλινο viruZ. Αύριο κανονίζεται το θέμα τους και ποστάρω τα λεφτά!

δυστυχως ακυρο απο εμενα για λογους υγειας οικογενειακους διοτι θα πρεπει να βγουμε εκτος ελλαδας για την εγχειρηση

1000 συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πρόγραμμα ? Η ώρα άφιξης στο ξενοδοχείο έχει οριστεί ?

Link to comment
Share on other sites

Οπως είπε και ο Ντούμας!

Επίσης νικ, μην ξεχνάς πως κατά πάσα, θα ενωθούμε όσοι κατέβουμε από Βορρά προς Νότο σε Λάρισα και Λαμία! Θα τα δέιτε όλα αναλυτικά στο πρόγραμμα της εκδρομής που δημοσιεύεται εντός των ημερών!

Stay Tuned ;)

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την κυριακή επειδή θα είμαι εκτός αθηνών έκτακτα θα πάρει τα λεφτά για την εκδρομή ο nikkosnet...όσοι θα στείλουν μέσω τραπέζης λεφτά θα συννενοηθούν μαζί μου....στον νίκο μόνο μετρητά....

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι, εν όψη του Track Day στην πιστα των Σερρων 17-18 Νοεμβρίου, η ημερομηνια διεξαγωγης της πανελληνιας συναντησης στη Ναυπακτο ειναι λιγακι...ακυρη. Πολλοι, συμπεριλαμβανομένου και εμού, σκεφτομασταν να ερθουμε, αλλα δυστυχως μια εβδομαδα αργοτερα διεξαγεται το Track Day στις Σερρες και για εμας τους "Βόρειους" είναι λιγακι δυσκολο να κανουμε τοσα χιλιομετρα σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα (και καθως τα αυτοκινητα ετοιμαζονται για το Track Day). Ειμαι πεποισμενος πως αν η εκδρομη καθοριζοταν καποια αλλη στιγμη, θα ειχε σιγουρα μεγαλυτερη ανταποκριση απο περισσοτερους εδω στη Β. Ελλαδα. Προσωπικα, θα ηθελα να βρεθω και στα δυο αλλα θεωρωντας σαν μεγαλυτερο γεγονος (αλλα και γεγονος της χρονιάς) το Track Day των Σερρων θα προτιμησω να παω σε αυτο. Πιστευω ομως, πως την επομενη φορα μια πιο προσεκτικη μελετη της ημερομηνιας διεξαγωγης της Πανελληνιας Συναντησης θα ηταν απαραιτητη καθως αυτο στερεί σε αρκετούς την δυνατότητα συμμετοχής σε αυτήν εν΄οψη Track Day αλλα και απο αρκετους "Νότιους" (ίσως) την συμμετοχη στο Track Day. Με φιλικούς χαιρετισμούς, Στέλιος.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Όλα αυτά τα σκεφτήκαμε και παρόλα αυτά επιλέχθηκε αυτή η ημερομηνία. Όποιος έχει πάθος και για τα 2, κάνει και τα 2, αλλιώς όποιο από τα 2 προτιμάει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις κι άδικο σε αυτό που λες Στέλιο... Αν γινόταν στις αρχικές ημερομηνίες η Πανελλήνια θα ήταν πιο εύκολο, αλλά δυστυχώς λόγω πίεσης χρόνου καταλήξαμε σε αυτές τις ημερομηνίες. ΑΝ νομίζεις πως προλαβαίνεις να στήσεις το αμάξι σου από την Δευτέρα 12 μέχρι και το Σάββατο 17Νοεμβρίου και να έρθεις και στην Πανελλήνια, θα είναι καλά!

Για όποια πληροφορία, πάρε με τηλέφωνο να συνεννοηθούμε!

ΕΠΙΣΗΣ (άσχετο με την πανελλήνια αλλά σχετικότατο με σένα), μίλησε σε παρακαλώ με τον Λάζο και τον Στέργιο, και ενημέρωσέ με μέσω ΡΜ ή στο θέμα του Track Day για τις κατά προσέγγιση (αν όχι τις ακριβείς) ιπποδυνάμεις των οχημάτων που μου έχετε δηλώσει από την Κοζάνη, γιατί πρέπει να φτιάξουμε τους ομίλους μας....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω δίκλινο με διπλό κρεβάτι και τζακούζι ε ! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΠΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ Ο.Κ

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ :cry::cry::cry:

ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ :huh::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ακυρο απο εμενα για λογους υγειας οικογενειακους διοτι θα πρεπει να βγουμε εκτος ελλαδας για την εγχειρηση

1000 συγνωμη

Εύχομαι να πάνε όλα καλά Γιάννη. Και όσο για την εκδρομή μπορεί να περιμένει. Καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη για μονος μου δεν το βλεπω να ρχομαι στην εκδρομη ειναι κανεις που ειναι ναρθει μονος του και δεν βρισκει να μοιραστει το δωματιο? ας στειλει π.μ. μεχρι τεταρτη για να ξερω

Link to comment
Share on other sites

Λόγω της ιδιαιτερότητας αυτής της συνάντησης υπάρχει μικρή παράταση μέχρι την Παρασκευή 26 Οκτώβρη 15:00

Για την διευκόλυνση όλων μας φροντίστε εγκαίρως να μας ενημερώσετε B)

Link to comment
Share on other sites

Μολις ολοκληρωθηκε και η καταθεση των χρηματων στην ΑΛΦΑ ΒΑΝΚ.Ευχαριστω τους Γιάννη και Αρη (doumasj και VeeDub Latou) για την αμεσοτητα στα τηλεφωνα και την διευκολυνση της ολης συναλλαγης!!

Link to comment
Share on other sites

πες τα ΘΑΝΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.......,

Οι θέσεις είναι περιορισμένες..........ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ.........Κάντε τώρα την κράτηση σας για να ζήσετε μια ξεχωριστική εμπειρία οι νεότεροι και να θυμηθείτε τα παλιά εσείς οι παλαιότεροι.......

όπως και να χει πάντως θα περάσουμε ΤΕΛΕΙΑ................

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα με μενα fire.giffire.giffire.gif δεν με βλεπω ναρχομαι :lol::thumbsup::thumbsup::thumbsup::cry::cry::cry::cry: : :cry: κριμα και ειχα σκοπο να σας δειξω τι σημαινει ΣΒΟΥΡΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.